Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48551) Apollyon válasza negyedes (#48550) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyszer volt már olyan nálam is hogy előtte ismertük egymást és haverok voltunk, és amikor összejöttünk ott is volt zsongás :D Szal szerintem ennek kell lennie, mert ha nem akkor az csak sima sexkapcsolat azt kész.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48552) Vladi válasza negyedes (#48545) üzenetére


Vladi
nagyúr

neked muszáj mindenképpen rosszul járni? Ezt így eldöntötted? :U

Ha a mostaninál maradsz: kiderül hosszútávon jó társad lesz, megszereted, együtt éltek boldogan.
Ha a másikat választod, eszméletlen jó szex, jó bulik, boldogság. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#48553) Tapsi válasza Ijk (#48548) üzenetére


Tapsi
addikt

Akkor a hsz-em második fele vonatkozik rád. :)

(#48554) negyedes válasza Vladi (#48552) üzenetére


negyedes
addikt

Igy is lehet nezni, mondjuk az eset sokkal komplikaltabb. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48555) syler válasza Ijk (#48544) üzenetére


syler
aktív tag

Szerintem, ez sokmindentől függ:) Az utolsó exem kissé prűd volt, és bizony volt olyan, hogy majd 3 hónapig nem volt semmi szex. Egyszóval, akkor már nekem is felállt másra, még másra, egy erősebb huzatra is:) De nem csaltam meg /én marha/ pedig ott volt más is. Ha úgy érzi, hogy a jelenlegi nem jó, pedig nem jó mert akkor ennek a váltásnak a lehetősége fel sem merülne benne, akkor váltson, mert fölösleges pocsékolni az időt:) Szigorúan szvsz.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48556) Lajdzsi válasza kisboxi (#48535) üzenetére


Lajdzsi
tag

Mondok egy tipikus hosszú "valaki-valakijének-a-valakije" dolgot, de igaz.
A barátnőm barátnője távkapcsolatban van egy teljesen rendes gyerekkel. (Már én is találkoztam vele 3-4szer.)
400 km van köztük, és bár nem a legkönnyebb, legjobb, megvannak. (Mostanában, hogy többet beszélek a gyerekkel néha úgy érzem jobban megvannak mint én a barátnőmmel aki csak a város másik oldalán lakik :D )
Tehát abszolút működőképes lehet, próbáld ki ha szeretnéd.

(#48557) Ijk válasza syler (#48555) üzenetére


Ijk
nagyúr

Képletesen értettem, nyilván másra is feláll, de nem szaladunk hogy egyből meg akarjuk dugni, mert nem vagyunk állatok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48558) syler válasza Ijk (#48557) üzenetére


syler
aktív tag

Értettem én, én viszont arra próbáltam rávilágítani, hogy ha már megfordul a váltás a fejében, akkor abban a kapcsolatban valami baj van. Nekem is volt baj, de hazudtam magamnak, hogy igen ez egy jó kapcsolat. Egyszer pedig találkoztam egy lánnyal, gyönyőrű volt, mármint az én izlésemnek és hát lehetett volna valami belőle. Mai napig nem értem, mert ő tényleg szép volt én meg hááát nem vagyok egy Casanova. Akkor azt mondtam neki, hogy ne haragudjon szeretem a barátnőmet, megértette elköszönt azóta sem beszéltünk. Mostmár bánom, mert a te kifejezéseddel élve nem voltam /állat/. Pedig akkor már az exemmel rég nem volt jó a kapcsolat, és hát megérte volna váltani, ezután még 5 hónapig húztuk a dolgot és vége lett! Olyanokat megcsinált, hogy Jeeeesus Christ, és bennem mindig az volt, hogy nem akarom megbántani, ő meg szart arra, hogy nekem mi fáj és mi nem. Ilyen az élet.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48559) Ijk válasza syler (#48558) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha nem jó a kapcsolat akkor lépni kell, én is ezt írtam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48560) syler válasza Ijk (#48559) üzenetére


syler
aktív tag

Azt is értettem, az én hozzászólásom pedig azt célozta meg, hogy nem könnyű felismerni, ha nem jó egy kapcsolat::)) Szóval a te hozzászólásod probáltam kiegészíteni az enyémmel:) Természetesen egyet értünk a dolgokban:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48561) Apollyon válasza syler (#48558) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Olyanokat megcsinált, hogy Jeeeesus Christ, és bennem mindig az volt, hogy nem akarom megbántani, ő meg szart arra, hogy nekem mi fáj és mi nem. Ilyen az élet."

Ezt soha nem értettem hogy az emberek mért csesznek ki így magukkal. A jövőben ha hasonló szituba kerülsz ugye már dobni fogod? Másrészt elsőkézből azért vannak együtt a párok hogy szexeljenek, ha elmegyünk a gyökerekig akkor ez az indítattása egy kapcsolatnak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48562) syler válasza Apollyon (#48561) üzenetére


syler
aktív tag

Nekem sajnos az nem megy mint már írtam is. Inkább kiprovokálom, hogy neki kelljen megtennie :) Megpróbáltam ennél a nőnél is, dehát este 6-tól reggel 5-ig bőgött folyamatosan!!!! Szóval nem tudom megtenni, gyenge vagyok :(

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48563) Tapsi válasza Ijk (#48559) üzenetére


Tapsi
addikt

Ha nem jó a kapcsolat, akkor meg kell próbálni megmenteni. Időnként minden kapcsolat rohad, unalmas, idegesítő, de nem az a megoldás, hogy rögtön elmenekülünk, hanem igyekszünk jobbá tenni. Ha nem megy, akkor lehet lépni.

syler: ha gyenge vagy, akkor tegyél le róla, hogy normális nőd lesz... :)

[ Szerkesztve ]

(#48564) syler válasza Tapsi (#48563) üzenetére


syler
aktív tag

Na igen én is így gondoltam akkor:) Természetesen ez vezérelt engem is, hogy hátha megmentjük, mert nyilván összejöttünk és szerettük egymást, tehát azokhoz a napokhoz, hetekhez, hónapokhoz ragaszkodtam inkább, és azt akartam vissza :)

Szerk: már letettem róla, nem is kell, nagyon jó egyedül. Komolyan mondom, nem hiányzik egy kapcsolat, legalábbis most nem. Túl sok a problémám ahhoz:)

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48565) Apollyon válasza syler (#48562) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ugyanmár... Ezzel feleslegesen kínozza egymást a két fél.. Ennyit kell mondani: "Már nem szeretnék veled lenni". Kész, ezzel meg van pecsételve az egész, mindenki mehet az útjára. Ok nem a legjobb érzés, de ilyen az élet. És nem olyan hogy hagyod hogy a másik kínozzon.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48566) Goose-T válasza syler (#48560) üzenetére


Goose-T
veterán

Ha három hónapon keresztül nincs szex, az szerintem elég egyértelmű jele a rossz kapcsolatnak. (Betegség elfogadható indok, más nem.)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48567) Ijk válasza Tapsi (#48563) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha már egy pár hónapos kapcsolatot menteni kell...
Kapcsolatba lépsz valakivel, ha működik a dolog akkor pár hét vagy hónap alatt szerelmes leszel, ha addig nem voltál. Ha nem jön meg a tűz, akkor hagyni kell az egészet a fenébe, mint Negyedes esetében. Ha megjön, akkor az kitart 1-2 évig, és akkor nem fogsz kifelé kacsintgatni. Kb. ezután beszélhetünk arról hogy menteni kell, persze addig is vannak súrlódások, de azokat hatványozottan könnyebb befoltozni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48568) syler válasza Goose-T (#48566) üzenetére


syler
aktív tag

Elég sokszor találkoztam a volt pasijaival, szinte minden nap, mivel jártak oda, ott volt a gyülekező hely:) Diszkréten szinte mindegyik megkérdezte, hogy szex téren elégedett vagyok e? :)Szóval ő alapból ilyen nő, ezen nem hiszem, hogy tud változtatni :) Minden pasijával a szex miatt ment szét. Akkor most gondold el, hogy volt egy lány annó, akiről kiderült, hogy prosti volt. Na az mindent megtett, a szemembe nézett és tudta, hogy mit akarok. Talán az a baj, hogy minden nőben ezt keresem, szóval nálam szexügyileg elég magasan van a léc sajnos:) Mondták nekem akkor, hogy majd visszasírom én még ezt a nőt. Nem hittem el, mostmár viszont belátom, hogy tényleg :)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48569) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Negyedes:

Szerintem is valami gond a van a jelenlegi kapcsolatoddal, azért lettél most szerelmes a másik csajba. Nagyon meg kellene vizsgálnod azt, hogy a jelenlegi párkapcsolatod "szeretetre" vagy "szerelemre" építkezik. Ha az első akkor szép lassan át fog menni egy jó kis vegetálásba, ha nem teszel semmit.

Én nem azt mondom, hogy dobd a kukába a jelenlegi kapcsolatod, de szerintem feltétlen "vizsgáld felül". A vegetálós együttlét nem egyelő egy normális párkapcsolattal.

De ez az én véleményem és mivel nem látok a részletekbe, így lehet, hogy tényleg minden oké.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#48570) Goose-T válasza syler (#48568) üzenetére


Goose-T
veterán

Meg lehet azt változtatni, csak az a baj, hogy szerintem senki sem mondta meg egyenesen neki, hogy nem normális a hozzáállása. Nekem sikerült egy lánynál ez a változtatás, most már ő a feleségem. :)

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48571) syler válasza Goose-T (#48570) üzenetére


syler
aktív tag

Én mondtam neki, hogy ez így nem olyan nagyon frankó. De mindenre az jött, hogy fúúj, az nem jó, az sem jó:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48572) negyedes válasza Sir Pocok (#48569) üzenetére


negyedes
addikt

Felul vizsgaltam es dontottem. Ezt megmasitani nem fogom. :) Majd az ido eldonti, hogy jol csinaltam vagy nem.
Elegem lett a tepelodesbol, elbasztam az egesz munkanapomat az agyalason es semmi hasznosat nem csinaltam a meloban.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48573) Ijk válasza negyedes (#48572) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért mond meg mire jutottál, csak hogy tudjuk, valóban nem másítod meg később.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48574) negyedes válasza Ijk (#48573) üzenetére


negyedes
addikt

Maradok a mostani baratnomnel. Ma este leulok vele beszelgetni a problemakrol.
Lehet hogy hulyeseg es lepnem kellene a masikhoz de ez van, igy erzem jonak. Most ugy Vladi filozofiajat kovetem.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48575) Tapsi válasza negyedes (#48574) üzenetére


Tapsi
addikt

Tisztességes hozzáállás!

(#48576) #04441088 válasza negyedes (#48574) üzenetére


#04441088
törölt tag

jól döntöttél

(#48577) kisboxi válasza Lajdzsi (#48556) üzenetére


kisboxi
tag

Ki is fogom. :K Döntöttem! Innentől kezdve nem rajtam fog múlni a dolog.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48578) Tapsi válasza Lajdzsi (#48556) üzenetére


Tapsi
addikt

Úgy nem nehéz jóban lenni, ha alig találkoznak. A távkapcsolat alapvetően egy illúzió.

(#48579) kisboxi válasza Tapsi (#48578) üzenetére


kisboxi
tag

Miért lenne az? Kifejtenéd bővebben.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48580) Lajdzsi válasza Tapsi (#48578) üzenetére


Lajdzsi
tag

Nem minden nap, de havi szinten - és akkor alkalmanként több napra.
Ez így már gyakoriságnak tekinthető, nem?

(#48581) Stalker-2572 válasza Goose-T (#48546) üzenetére


Stalker-2572
addikt

príma logika :K

All Black...

(#48582) Tapsi válasza Lajdzsi (#48580) üzenetére


Tapsi
addikt

Nem!

kisboxi: a személyes együttlét során keletkezik a legtöbb konfliktus. Szerinted miért van az a mondás, hogy "lakva ismerszik meg az ember"? :)

[ Szerkesztve ]

(#48583) kisboxi válasza Tapsi (#48582) üzenetére


kisboxi
tag

Jó persze ezt idáig értem, és tudom is. Normál esetben a legtöbb ember így gondolkodik/cselekszik. csak az a baj, hogy én egyik táborba sem tartozom. (mármint normális sem vagyok, és a legtöbb ember sem :DDD )

Én alapvetően erre a kijelentésedre gondoltam: "A távkapcsolat alapvetően egy illúzió."

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48584) Tapsi válasza kisboxi (#48583) üzenetére


Tapsi
addikt

Ja igen, tudjuk, az a bizonyos hülyék, és helikopter esete.

(#48585) syler válasza kisboxi (#48583) üzenetére


syler
aktív tag

Az exem akiről fentebb írtam, vele távkapcsolatban voltam 6 hónapig. Ő pesti volt én szolnoki, az első 5 hónap tökéletes volt. Azután mondta, hogy költözzek oda, keressek inkább ott munkát. Gondoltam miért is ne, na nem kellett volna. 3 hónap alatt, kissé megváltoztak a dolgok, az utolsó két hónap, meg csak szenvedés volt:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48586) kisboxi válasza syler (#48585) üzenetére


kisboxi
tag

Azért 6 hónap alatt ki "kellett" volna ismerned annyira, hogy meglásd milyen lesz ha összeköltöztök. Azért ez nem olyan rövid idő.

Tapsi: :DDD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48587) fordfairlane válasza kisboxi (#48583) üzenetére


fordfairlane
veterán

A távkapcsolat tényleg illúzió. Az, hogy vannak akiknek van egy két ellentétes történetük, az semmit nem jelent.

Normál esetben a legtöbb ember így gondolkodik/cselekszik. csak az a baj, hogy én egyik táborba sem tartozom.

Ez az egyénieskedő szöveg pedig még fantáziátlan is. ;]

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#48588) qantum válasza syler (#48585) üzenetére


qantum
senior tag

na ez arra példa, hogy ha a távkapcsolat működik akkor a közeli nem fog, és ez fordítva is így van

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48589) kisboxi válasza fordfairlane (#48587) üzenetére


kisboxi
tag

Az lehet hogy fantáziátlan, és egyénieskedő viszont így van.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48590) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na összejöttem a lánnyal, Ijk remélem nemcsalódtál :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48591) qantum válasza mocsanisi (#48590) üzenetére


qantum
senior tag

Remek! Az összejöttél az mit jelent? :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48592) mocsanisi válasza qantum (#48591) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hogy mostmár más csajokkal nem kéne kavarni :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48593) qantum válasza mocsanisi (#48592) üzenetére


qantum
senior tag

szóval akkor szerelmes vagy :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48594) mocsanisi válasza qantum (#48593) üzenetére


mocsanisi
senior tag

na ott azért még nem járunk... azt se mondanám hogy szeretem. jól érzem magam vele, az biztos, aztán meglátjuk hogy alakul :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48595) Ijk válasza mocsanisi (#48590) üzenetére


Ijk
nagyúr

:C
Egyszer még talán férfi lesz belőled!

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48596) Kassadin válasza mocsanisi (#48590) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez az a lány, amelyikről annyit dumáltunk msn-en, vagy már továbbléptél rajta?

(#48597) mocsanisi válasza Kassadin (#48596) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem ez egy teljesen másik. Azóta volt 3-4 kavarós, meg aki most van :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48598) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok! Most találtam ezt a fórumot, és hát... nem akarok leszólni senkit, de 1-2 hsz-en bizony nevettem :U De azért alapvetően szerintem jó tanácsokat adtok egymásnak.

Én jelenleg egy 3 hónapos kapcsolatban vagyok benne, 1 évvel fiatalabb a lány. Egy házibuliban ismerkedtünk meg, ő kezdeményezett. Először nem volt kedvem hozzá (egyáltalán kapcsolathoz, mert ugye jön a nyár ;] ), de pár nap online beszélgetés után úgy gondoltam adok egy esélyt, úgyhogy találkoztunk és azóta együtt vagyunk :). Tök jól el vagyunk azóta, eléggé hasonlóan gondolkodunk a legtöbb dologról, jól megértjük egymást, rengeteget tudunk röhögni együtt. Bp. két ellentétes felén lakunk, szóval a találkozás mindig kicsi szervezést igényel, de azért elég sokat vagyunk együtt (olyan heti 3-4 nap).
Na eddig minden szép és jó, de itt a probléma: még nem hangzott el egyikünktől se, hogy szeretjük egymást. Ez még nem is lenne nagy baj, de én tudom, hogy már legalább 1-1,5 hónapja így érez (mondta valakinek), de nem meri kimondani, mert mivan, ha én nem érzek így. És íme eljutottunk a probléma forrásához: ÉN. Igen, én nem igazán érzek szerelmet. Tehát amikor együtt vagyunk tök jó, szeretek vele lenni, ha nincs itt eleinte hiányzik, de annyira nem vagyok összetörve a hiányától, nem őrülök meg érte, nem jut annyit eszembe mint amikor tényleg szerelmes vagy valakibe. Lassan valaminek történnie kellene, mert nem akarok kicseszni vele, nemrég majdnem nyíltan rákérdezett, hogy szeretem-e, de én 1. nem vágtam le, hogy mit akar és csak elpoénkodtam, meg amúgy se akarok hazudni neki...
Nem igazán értem, miért nem érzem amit kellene (ja a csaj nagyon szép is, haverok 1. amikor meglátták, csak keresték az állukat, eddig is szép barátnőim voltak, de ő tényleg top, a sex az k*rva jó :DDD , szóval tényleg tök jó minden, de mégse...
Még 1 dolog: az a furcsa, hogy amikor együtt vagyunk nincs iagzán köztünk vita vagy veszekedés, szóval egy kapcsolatban ugye akkor szokott ez lenni, amikor hosszabb időt együtt töltenek, mi voltunk együtt folyamatosan 1,5 hetet és semmi; viszont amikor hosszabb ideig nem látjuk egymást (pl. nyaralás miatt) és csak így sms vagy telefon van, akkor többször is sikerült majdnem összeveszni, tehát eléggé morcosak lettünk egymásra.. ez csak egy kis érdekesség :U

Bocsi kicsit hosszúra sikeredett

[ Szerkesztve ]

(#48599) Ijk válasza Bavid (#48598) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól hogy egy lány nagyon jól néz ki, még nem leszel szerelmes. Ha 3 hónap alatt nem gyulladt be a tűz, akkor ezután sem fog. Lépj ki, ne kínozd szerencsétlent.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48600) Bavid válasza Ijk (#48599) üzenetére


Bavid
senior tag

Tudom, csak azért írtam hogy nem is az a probléma, hogy nem vonzódok hozzá vagy hasonló. Ez a nagy kérdés: mitől leszel szerelmes? Mert ez a lány tényleg kb. mindenben tökéletes, viselkedésben is (nagyszájú, vicces, visszaszólogat ha kell (én ezt szeretem :U ), ugyanakkor értelmes, ha kell tudok vele komolyan beszélni, nem féltékenykedik, nem lóg rajtam, oda megyek ahova és amikor csak akarok, nem zavarja ha egy buliba nem vele foglalkozok) és ugye kinézetben is.

Tehát normális esetben ilyenkor lennék szerelmes.
De véleményem szerint, túl könnyű volt az egész, nekem kell a kihívás, egy kis "vadászat" a csajért, küzdeni, hajtani (jó azért ne túl sokáig kelljen ;] ) de itt ez nem volt, amikor 1. találkoztunk kicsit beszélgettem vele és ennyi elég volt, egyáltalán nem is mozdultam rá, előző nap egy nagyon durva buliban voltam, szóval csak lazítani mentem a haverokkal a házibuliba, és ezek után egyértelműen kiderült, hogy össze akar jönni velem, és tényleg, mesélte, hogy annyira örült hogy elhívtam.. :F Ha egy olyan lány lenne, aki nem népszerű, nincs rengeteg barátja, nem akarja minden 2. férfi ismerőse megdugni, akkor érthető lenne, de így.. Jó én se vagyok rossz party :C de azért akkor is kicsit meglepő.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.