Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48901) Apollyon válasza negyedes (#48898) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha még legalább 200 évig élsz, talán megtalálod. Sok sikert!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48902) #04441088 válasza HartgeH3-2.8 (#48900) üzenetére


#04441088
törölt tag

En meg osszejottem vele, aztan parszor talalkoztunk, mondtam neki, hogy osztol osszefuthatunk tobbszor is, de addig van eleg dolgom. Olyanokat irkalt, hogy orokre velem...stb. :DDD 2 hete szakitottunk. Pedig annyi hulyeseget elterveztem vele...

Ugynezki, hogy nem tudok olyan csajt talalni, aki korban is illik hozzam, jo a teste es agyilag is okess.

[ Szerkesztve ]

(#48903) negyedes válasza Apollyon (#48901) üzenetére


negyedes
addikt

nem 100% match-re gondolok.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48904) r4z válasza negyedes (#48898) üzenetére


r4z
nagyúr

Tehát fiú csak fiúval, lány csak lánnyal? :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48905) Peethy válasza r4z (#48904) üzenetére


Peethy
őstag

Két nap alatt másodszorra jöttök negyedesnek ilyen poénokkal... összefogtatok? :D

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48906) negyedes válasza r4z (#48904) üzenetére


negyedes
addikt

lany lanyal? szivesen johet az ágyamba. ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48907) #56474624 válasza negyedes (#48898) üzenetére


#56474624
törölt tag

Testileg is teljesen? Hát azért én azt nem szeretném, ha neki is farka lenne. :D

Egyébként a teljes egyezést keresni túlzás, könnyen unalomba fulladhat. Szerintem olyan kell, akivel akkor is barátkoznék, ha velem azonos nemű lenne. (Persze ez csak egy szükséges feltétel.)

[ Szerkesztve ]

(#48908) Csakénvagyok válasza Apollyon (#48888) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ó, nem úgy van az, egy picit vicceltem, semmi más. De ha úgy alakul, habár nem igazán én vagyok a társaság központja, mégis valahogy sosem egyedül megyek haza.
Negyedes: Hát azt a fészbúkos csajt a helyedben simán elvinném vigaszdíjul. De mondjuk csak akkor ha már látszik hogy annyi, és nincs mit tenni a másikért.

(#48909) szőröscica


szőröscica
addikt

Az milyen már, hogy teper a múlt hétvégén lefektetett csajszi, egy másik, akit szintén múlt hétvégén ismertem meg (mondjuk vele jövő hétvégét már lefixáltam:D), illetve egy korábbi, tehát holnap estére három közül választhatnék, de nekem egy negyedik kellene, aki viszont jelenleg teljesen felejtősnek tűnik? Mondjuk bulizni megyünk holnap este ezzel a negyedikkel, de a barátnője hamarabb meglenne, mint ő, nagyon úgy tűnik sajna. Na majd alakítok valamit. :DDD

(#48910) Csakénvagyok válasza szőröscica (#48909) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ezek mind 17 és 20 közt vannak?

(#48911) szőröscica válasza Csakénvagyok (#48910) üzenetére


szőröscica
addikt

22 a múlt hétvégi, 26, akit szintén a múlt hétvégén ismertem meg, 22 aki jöhetne még, illetve egy 23 éves lenne aki engem igazán érdekelne.

(#48912) Rica válasza szőröscica (#48909) üzenetére


Rica
senior tag

Így van ez, amikor az ember a csúcson van. Ha meg van az áldozat, máris új vadat kell hajtani. Mikor önbizalom zéró, akkor meg alig jön össze még egy erős kompromisszumos megoldás is. Ez a Gauss görbe jobb oldala, amit házasságnak neveznek.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#48913) Csakénvagyok válasza Rica (#48912) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jobb oldal, az inkább a Gauss görbe kellemesebb oldala. Ezek szerint a házasság a kapcsolatok lehetséges legjobb végkifejlete.

(#48914) negyedes válasza Csakénvagyok (#48913) üzenetére


negyedes
addikt

leforditanatok nekem eyt a gauss gorbet? mert igy nem ertem. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48915) Apollyon válasza negyedes (#48914) üzenetére


Apollyon
Korrektor

[link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48916) Rica válasza Csakénvagyok (#48913) üzenetére


Rica
senior tag

A meredek lejtő legfeljebb a vidámparkban kellemes.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#48917) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nőt akarok :DDD :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#48918) bence78 válasza HartgeH3-2.8 (#48917) üzenetére


bence78
csendes tag

menj ki az utcára, ott láthatsz sokat :DDD

;]

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#48919) Rica válasza HartgeH3-2.8 (#48917) üzenetére


Rica
senior tag

Szombat van. Kölcsön kérsz egy drága vagy drágának látszó autót. Megkérsz a rokonságból vagy a haveri körből egy jó csajt, hogy menjen le veled a dizsibe. Ha előtte veszel egy üveg tesco gint, akkor 2-3 ezerből meg van az egész éjszaka nővel együtt. ;)
Csak a tisztaság kedvéért, a kölcsön jó csaj azért kell, hogy beindítsa a dizsikékben az alfa hímre gerjedést.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#48920) ne_nezze válasza negyedes (#48895) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

hát akkor miért nem vetted el feleségül ha már ennyire odavan érted...?

naugye... :U

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#48921) negyedes válasza Csakénvagyok (#48908) üzenetére


negyedes
addikt

azt mar elbasztam. :U mindig megszegem az aranyszabaly:csirkekel nem kezdunk!

tegnap este jol elvoltunk buli minden(nem surun akartam tole semmi az ejszaka, de allandoan maszot ram). ma delutan bevagja, hogy beszelt reggel az exevel es ugy gondolja, hogy megprobaljak ujra. :U azok utan hogy a csavo nagyon szemet volt vele. :U

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48922) Csakénvagyok válasza negyedes (#48921) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Általában ez van, ha viszed, fekteted, ha meg nem, rögtön szalad a biztoshoz.

Amúgy, csirkékkel tényleg nem éri meg összeakadni, SzVSz hülyék még.

(#48923) Tapsi válasza negyedes (#48921) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez a tipikus EPIC FAIL! Részvétem.. ;]

(#48924) Rica válasza negyedes (#48921) üzenetére


Rica
senior tag

Szerintem meg egyszeruen csak hazudik, ez eleg gyenge dumanak hangzik a reszerol.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#48925) negyedes válasza Rica (#48924) üzenetére


negyedes
addikt

Nem hiszem. de mindegy, megkonnyitette a dontesem. amugysem voltuk annyira egymasnak valok, o teljesen mas vilag mint en.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48926) mephi666


mephi666
nagyúr

nem nagyon írtam még ide, de most itt tartok:

egyelőre fekszek a földön :(

...tegnap szakítottunk barátnőmmel 1.5év után, mert elmondása szerint nincsenek már érzelmei és nem boldog velem :( enyhén kibuktam és úgy bebasztam, mint az atom... most próbálom összeszedni magam... hihetetlen ez az egész, mert pár napja még azt hittem, hogy boldog velem és 100%os a kapcsolatunk... de erre meg azt mondta, hogy saját magát is hitegette...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48927) #04441088 válasza mephi666 (#48926) üzenetére


#04441088
törölt tag

kvaéletbe :W :O
Párszor megnéztelek Titeket képeken és boldognak tűntetek. Sajnálom.
Nem tudom, hogy menthető e még a dolog vagy nem, de ha nem, akkor mindenféleképpen azt ajánlom, hogy mozdulj ki, menj el bulizni, menj el haverokkal sörözni, beszélgetni. A lényeg, hogy kapcsolódj ki. Ameddig nem találsz új lányt, addig Ő fog a fejedben járni, de igazából nem is tudom, biztos adnak majd valami jobb tanácsot is nálam tapasztaltabbak. Nem tudom, hogyha ennyi együttlét után szakítana velem a barátnőm, akkor mihez kezdenék. Általában 3-4 hónap után dobnak engem vagy én a csajt...
Kitartás!

(#48928) mephi666 válasza #04441088 (#48927) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyelőre próbálom összekaparni a fejem és nem agyalok :( mást nem akarok, bízok benne, hogy helyrejön a dolog, mert nekem fontos..... remélem, hogy csak ilyen pillanatnyi bizonytalanság az egész és pár nap különlét helyretesz mindent

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48929) Bubee82 válasza mephi666 (#48928) üzenetére


Bubee82
őstag

Szerintem ez ennyi volt és kész. Fogadd el. Ha ennyire határozottan ki van jelentve, akkor annak elég nyomós oka lehet. Ez egyébként szvsz jó, h nincs kertelés, hanem meg van mondva kerek perec.

Nekem 6,5 év után tették ki a szűröm :) És jól vagyok, sőt kurva jól, h őszinte legyek, de nem a szakítás egyenes következménye miatt :D

Ennek egyszerűen így kellett lennie :K

[ Szerkesztve ]

(#48930) negyedes válasza Bubee82 (#48929) üzenetére


negyedes
addikt

ep most basztak le,hogy milyen dolog az, hogy megmondom a csajnak, hogy mar nem erdekel. ez bunko dolog? :U franc se erti oket........

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48931) mephi666 válasza Bubee82 (#48929) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, csak most csütörtöktől indult komolyabban a dolog és fura volt, mert esténként csomószor felébredtem arra, ahogy bújik hozzám... és kereste folyamatosan nappal is a kezem, átölelt... szájra adott puszit meg ilyenek... és állítása szerint sajnálatból :( szerintem pedig vannak érzelmei

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48932) Bubee82 válasza negyedes (#48930) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem tudom. Nekem az lenne a minimum elvárás h odaálljanak elém és megmondják h mi a f@sz van, nem sunnyogni, meg szerepeket játszani.

Mephi

Sajnálatból??? Na jó, erre most tudnék mit írni... :F Azok alapján amit írtál, én nem erőltetném. Ha majd netalántán mégis érez valami irántad és rájön, akkor tudja hol talál. Én ennyit tudok hozzáfűzni. Kb. nálam is ez a szitu.

Általános mottóm: Don't give a goddamn fck 'bout it... :) ;]

(#48933) mephi666 válasza Bubee82 (#48932) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondtam neki, hogy: az ajtó nyitva áll előtte és visszajöhet :K

...k*rva bonyolultak a nők... hiába volt már eddig 2 eljegyzésem meg vagy 2 tucat rövidebb kapcsolatom, soha nem lehet őket kiismerni igazán... 3-4élet kellene hozzá minimum... és az a sz@r, hogy másoknak mindig tudok jó tanácsokat adni, amik be is jönnek: magamon nem tudok soha segíteni :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48934) Bubee82 válasza mephi666 (#48933) üzenetére


Bubee82
őstag

Akkor meg ne keseregjél itten :N ;)

Én csak 1 eljegyzést szerveztem, de az is dugába dőlt :D Majd lesz másik :P Ha meg nem, akkor így jártam ;]

[ Szerkesztve ]

(#48935) Apollyon válasza mephi666 (#48933) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Amiket itt leírtál, azok alapján ez teljesen egyértelmű lépés volt tőle. Feleslegesen hitegeted magad hogy visszajön, holott egyértelműen elmondta mi a helyzet. Elég nagy esély van rá hogy nem gondolja meg magát.
Ha mégis meggondolná magát az se lenne már többet a régi, hiszen csak úgy fogta és szakított, minden előzmény nélkül. (?) Ha ilyen könnyen megtette akkor valszeg érett már benne a dolog, és valóban nem volt annyira mély már a kapcsolat, úgyhogy felejtsd el.
Lépj tovább, ahogy ő is tette.
Örülj hogy legalább egyenes volt, és nem csak furcsán és hidegen kezdett el viselkedni.
A helyedben én is kilennék, mert azért elég rideg hogy úgy tűnik minden rendben, aztán csak egyik pillanatról a másikra lelép. De nem egyedi a dolog, mással is volt már ilyen, velem is.
Ezt bizony ki kell szenvedned magadból, nincs más megoldás. A legjobb gyógyír ilyenkor egy másik nő, hacsak egy éjszakára is. Nekem bevált, mert legalább addig sem voltam szarul. Aztán ilyen ismerettségek is tovább segítenek abban hogy közelebb kerülj majd egy új kapcshoz. Attól függ persze mennyi idő alatt leszel túl. Nekem a legutóbbi 1 éves kapcsom után több mint fél évig tartott mire teljesen rendbe jöttem. Sajna ez van, az élet tele van megpróbáltatásokkal, csak le kell győzni őket.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48936) mephi666 válasza Apollyon (#48935) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondjuk tegnap ahogy beb@sztam, csizmással és barátnőjével megnéztük a tűzijátékot (f@sza képeket tudok részegen is készíteni a kompaktommal), vodkáztunk-söröztünk a malom tetején és utána valami csajtrióhoz odanyomultam az utcán és nyomtam nekik a sódert :) nem akartam tőlük semmit, csak magamat teszteltem, mennyire tudom szédíteni a fejüket... asszem jól működök még... de most itthon vagyok egyedül, másnaposan és folyamatosan Ágimon agyalok :( valamivel le kell majd kötnöm magam... egyik felem bízik még benne, hogy visszajön... a másik felem meg azt mondja, hogy tegyek le róla

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48937) gaborbol válasza mephi666 (#48933) üzenetére


gaborbol
őstag

Sajnos ez igy van, nagyon nehez "kiismerni" teljesen egy embert, mar ha egyaltalan lehetseges...

Mi 11ev utan futottunk bele ebbe a problemaba, szep volt, de az utolso 1,5 ev vergodes-szenvedes volt, elmult. Mindenbol tanulunk, osszeszedjuk magunka, felallunk. Ugy erzem nekem kellett ez,mert megtalatam onmagam, es ezzel egyutt uj celokat, ertelmet.

Az emberek sokszor a sajat erzelmeiket sem igazan ertik csak, vagy hazudnak maguknak kulonbozo okokbol, meglatod mi lesz.

Itt az ideje, hogy felkeresd a regi haverokat, lekoccolj az edzoterembe vagy az uszodaba, bringazni, nekiallj tanulni, vagy ha melozol akkor kicsit a karierre koncentralni. Ideje uj dolgokat kiprobalni, valami biztos van mit mindig is ki akartal probalni, hat most eljott az idod.

A lenyeg hogy ne hagyd el magad, es ne agyalj olyan dolgokon amit ugysem tudsz befolyasolni.

[ Szerkesztve ]

(#48938) mephi666 válasza gaborbol (#48937) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, már próbálok is valamit találni így józanodás közben, ami lefoglal és pénzt is hozhat: külföldről berendelni jó áron játékokat és eladni országon belül... haszon is van rajta (mikor mennyi) és a vevőt mentesítem a rizikó alól, hogy megérkezik-e a cucc :K párezret talán tudok keresni darabján, de az is jól fog jönni... meg elmegyek bringázni itt a város környékén és fotózgatok... régen imádtam fotózni, de újabban elhanyagoltam ezt is :(

az a durva, hogy tegnap itt volt Ágim, anyukája, nővére+pasija és úgy volt hogy sütök 4féle húst (grill, flekken, mustáros meg fenetudja milyen fűszerezéssel) és ők sem értették a helyzetet... szarul esett, mert nagyon kedvelnek ők is :( kis híján én is elbőgtem már magam... anyukája mondta is, hogy: "örömmel lát, ha megpróbálom megint meghódítani a lányát" :B volt még, hogy Ági felém jött és átölelt, de úgy, mintha el sem akarnak soha engedni és nővére (aki annyira nem is bír) megjegyezte, hogy: "Ági, mit szórakozol? látszik rajtatok, hogy szeretitek egymást" :W ezek a dolgok miatt nem tudom, hogy mitévő legyek... volt már olyan nőm, aki azt mondta, hogy "kiszeretett belőlem", de az ilyen helyzetekben inkább került... nem pedig átölelt és megcsókolt... k*rvára nem értem a helyzetet...

ui: viszont a másnaposságom kezd múlni... ez is valami... hosszú idő óta VÁROM a hétfőt és a munkát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48939) #04441088 válasza mephi666 (#48938) üzenetére


#04441088
törölt tag

A noket szinte lehetetlen megerteni :( velem is csinalt mar egy-ketto olyan dolgot, hogy csak neztem, hogy wtf van...sokszor semmi logika nincs a gondolkozasukban/cselekedetükben...

[ Szerkesztve ]

(#48940) negyedes válasza #04441088 (#48939) üzenetére


negyedes
addikt

mivel nekik nem adatott meg. ;] na no offense :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48941) mephi666 válasza negyedes (#48940) üzenetére


mephi666
nagyúr

komolyan, a nőkből hiányzik még a racionalizmus szikrája is... egyszerűen soha nem lehet kiismerni őket igazán... esküszöm, nőknél még ami a legszarabb dolog, az a rivalizálás... hiába vannak "legjobb barátnők", akkor is megy a dolog... féltékenyek a másikra és akaratukon kívül is megpróbálnak a másiknak keresztbe tenni, ha annak érzésük szerint jobban alakul a sora... én magamról meg a haverjaimról el nem tudnám ezt képzelni... soha nem lehet kiismerni őket igazán... és ami nálunk is volt: Ágim még saját magát sem ismeri ki :( ...nem tudja még mindig, mi lenne neki a legjobb

ui: egyik nő ismerősöm meg biztat, hogy "valószínűleg csak idő kell neki és belátja 1-2 héten belül, hogy mit veszített, stb" (az a durva, hogy én is bízok ebben)

ui2: előbb jelölt be az egyik esti csaj :C király vagyok még részegen is, ez nem vitás :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48942) Bubee82 válasza gaborbol (#48937) üzenetére


Bubee82
őstag

:R

(#48943) Peethy válasza mephi666 (#48941) üzenetére


Peethy
őstag

Nálam is volt hasonló, akkor voltak még utána kisebb időszakok, mikor úgy gondoltam, hogy lehet valami, mert azért tényleg nagyon közel voltunk egymáshoz. De hidd el, utána is jönnének az ilyen irracionális "hagyjuk egymást" dolgok (ahogy nálam jöttek is), és egy idő után én mondtam azt, hogy hanyagoljuk az egészet. Úgy voltam vele, hogy hosszabb idő múlva esetleg lehet valami, de most biztos nem. Hát azóta eltelt 1,5 év és nincs semmi (bár sokszor még a mai napig hiányzik, ha rá gondolok), de minél hosszabb ideig halogatjuk, utána annál hosszabb a helyreállás... át tudom érezni, tényleg jó nagy pofáncsapás, ha egyik nap még minden okés, és jól érzed magad, úgy látod hogy mindent megadsz neki aztán meg jön ez, amit nem értesz (és ő sem nagyon). :(

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48944) gaborbol válasza mephi666 (#48941) üzenetére


gaborbol
őstag

Ugy gondolom, hogy ott ahol valamelyik fel nincs tisztaban onmagaval, attol a kapcsolatbol nem lehet csodakat varni.

Nem vagyunk egyformak nem vagyunk egy szinten, hogy ugy mondjam.

Lehet rajon egy het, egy honap egy ev alatt, vagy talan soha. Eloszor onmagaval kell kepbe kerulni, amig ez nincs meg, sose lesz kepes rendesen mukodni egy kapcsolatban. Addig viszont rengeteget kivesz a masikbol azt huzza vissza-rantja le.

Nem konnyu megtalani a megfeleo tarsat az biztos, neha sokaig ragaszkodunk valamihez csak, mert azt ismerjuk, elunk benne, felunk valami ujba kezdeni.... :N

[ Szerkesztve ]

(#48945) mephi666 válasza Peethy (#48943) üzenetére


mephi666
nagyúr

hagyom akkor a fenébe... ha ő úgy gondolja, akkor folytatjuk, egyébként nem... mocskosul hiányzik, főleg ha eszembe jutnak az emlékek, de nem tudok mit tenni :( csalódtam már eleget... tovább kell lépnem szép lassan... először is magamban kell rendet tenni, mert hiába tudnék azonnal becsajozni: nekem nem ez kell... 28éves vagyok, komoly kapcsolatra vágyok... az nem elégít ki, ha csak felhozok pár tizenéves csajt és megk*félem őket :( ...mindig is úgy álltam mindenhez, hogy: "vagy komolyan csináld, vagy sehogy"

#48944: igen, részben ez tartja bennem a reményt... ha most tényleg "csak" ennyi a problémája és idő kell neki, akkor megkapja :K és ha 1 hónap múlva mondaná, hogy "átgondolta, szeret és vissza akar jönni" ...én várnám... tuti, hogy nem lesz most egy ideig komolyabb kapcsolatom, de beszélgetni fogok azért (ismerős) csajokkal... aztán fene tudja, mi hogy alakul

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48946) Tim82 válasza mephi666 (#48945) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem meg a saját lábadra kell állnod és úgy kell tervezned az életedet, hogy az alap forgatókönyv az, hogy magad vagy.

Hasonló kört szintén másfél év után velem is eljátszottak szintén másfél év után, csak nekem az az alapállás, hogy ha valaki nem vette a fáradságot, hogy idõben szóljon, hogy kezdi magát rosszul érezni a kapcsolatban, aztán látszólag derült égbõl jön a "nem tudom, hogy veled akarok-e lenni", abban már ott van a "nem". Aki el akar menni, az pedig el fog menni. A kapcsolatot nem, de a büszkeségedet meg lehet menteni.

Egyébként jobb is, hogy most zuhansz meg kicsit. Én hónapokkal késõbb tettem, addigra lett volna más, de kirúgtam szegény csajt. Most meg nincsen senki, de jobb is így, majd lesz. :)

Arra viszont számíthatsz, hogy az exed majd jelentkezbi fog, amolyan "nem akarok visszajönni, csak eszembe jutottál"-stílusban.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48947) aphra2 válasza Tim82 (#48946) üzenetére


aphra2
aktív tag

"Arra viszont számíthatsz, hogy az exed majd jelentkezbi fog, amolyan "nem akarok visszajönni, csak eszembe jutottál"-stílusban"

Ez mennyir igaz :K , nálam is jelentkezett szinte mind , már csak az okokat kéne tudni :F , mert nem tudtam hova tenni a dolgot.
Magyarázat?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#48948) mephi666 válasza aphra2 (#48947) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem ex előtti exem volt ilyen... szakítottunk és időnként feljárt: nem érdekelt... ahogy elköltözött, lezártam magamban minden érzést vele kapcsolatban és utána nem izgatott... jött olyan indokokkal, hogy: "úgy gondolja, itt hagyott valamit és eljön érte" ...persze nem hagyta itt... csak ellenőrizgette, hogy mi van velem és talán szerette volna, ha térdre borulva könyörgök neki... (ezt nem kapta meg)

most épp beszélek barátnőmmel/exemmel(?) fb-n és véglegesnek tűnik... mostantól el kell kezdenem beletörődni... úgy érzem hullámokban rámtör majd nagyon a hiánya, de napról napra könnyebb lesz :K ...és már kezdem belátni, mit tanultam ebből a kapcsolatból... ez az első lépés a "gyógyuláshoz"

ui: (ex)anyósjelölt van még kibukva legjobban :( nagyon kedveltük egymást és csomó közös témánk volt... exem előző barátjait nem bírta, mert általában csak páréjszakás kapcsolatai, vagy bunkó pasijai voltak :( azt hittem a kapcsolatunk elején, hogy ő is kiélte magát (mint anno én) és komolyan gondolja... örültem is neki... erre lehet, hogy hiányzik neki a régi életmódja? :U sz@r ügy... legközelebb 25-30 környékéről kell(ene) választanom

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48949) aphra2 válasza mephi666 (#48948) üzenetére


aphra2
aktív tag

Szar ez,... nálam ex előtti ex aki nagyon megviselt, még 1 év után is csak rá gondoltam , mással el se tudtam képzelni a dolgot.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#48950) mephi666 válasza aphra2 (#48949) üzenetére


mephi666
nagyúr

első nagy szerelmemből kb 6-7 év kellett, hogy kijöjjek :( ...én b@sztam el és hiába volt közben n+1 kapcsolatom, mindig visszajött az érzés, hogy "megdöglenék érte" ...kb 2éve zártam le a dolgot magamban egy "egyedülálló időszakban"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.