Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48501) negyedes válasza mocsanisi (#48500) üzenetére


negyedes
addikt

Feltekeny. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48502) qantum válasza mocsanisi (#48500) üzenetére


qantum
senior tag

jogtalanul

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48503) kisboxi válasza mocsanisi (#48500) üzenetére


kisboxi
tag

még úgymond nem is vagytok együtt és már hisztizik. még most küld el a ...

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48504) Ijk válasza mocsanisi (#48500) üzenetére


Ijk
nagyúr

:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48505) Csakénvagyok válasza Apollyon (#48499) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hát, meglehet nem vagyok egy falubikája, nem emlékszem hogy összejöttem volna valaha is, ha nem ő kezdeményezett. Nem tudom, de a személyes tapasztalat az hogy a nők kezdeményeznek leginkább.

(#48506) r4z válasza Csakénvagyok (#48505) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem tudom, de a személyes tapasztalat az hogy a nők kezdeményeznek leginkább.

Irigyellek, mondtam már?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48507) Thome válasza Csakénvagyok (#48505) üzenetére


Thome
addikt

Akkor bajban érezhetem magam... :D

(#48508) negyedes


negyedes
addikt

Mi a francert van az, hogy mikor van baratnom akkor ismerkedek meg jobbnal jobb csajokal(vagyis inkabb olyanokal akik az idealjaim)??? :W Ez mar kinzas.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48509) Apollyon válasza Csakénvagyok (#48505) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tizenéves koromban nálam is ez volt, elég könnyen hozzászoktam a jóhoz.
De kb az elmúlt 3-4 ex már azt mondta, hogy a világért se kezdett volna ki velem, hiába tetszem neki, a férfi dolga hogy felszedje a nőt. Úgyhogy mára már vége a lustaságnak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48510) TooN válasza syler (#48498) üzenetére


TooN
aktív tag

Amit leírtál az alapján szerintem itt a ti időtök!

Bele kell vágni a dologba és kiderül. Ha akkor olyan jól elvoltatok barátilag, akkor most lehet más is belőle!

Szerintem közeledj hozzá és puhatolózzd ki mi lehet belőle, aztán mehet a közös KV, meg a miegymás!

------

Mi a helyzet staker fronton, régen hallottam a helyzetről? Nem valami majd szerdán kiderül volt?

;] :F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48511) syler válasza TooN (#48510) üzenetére


syler
aktív tag

Nem , nincs itt a mi időnk:) Akkor lett volna, most azonban már boldog kapcsolatban él egy pasival. Van már gyerkőc is, szóval ennyi. Ma hajnal 4-ig azért beszélgettünk, mintha nem is lett volna 5-6 év kihagyás:) Örültünk egymásnak, majd valamikor elnézek feléjük és összefutunk, ebben állapodtunk meg:)

Lehet stakernek windows-os nője van, tudja, hogy tele van hibával, mégsem tud nélküle élni :))

Szerk: Nem hinném, hogy buktam bármit is, nekem megfelel ez a beszélgetős kapcsolat. Jobb néha egy jó haver, mint egy rossz kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48512) TooN válasza syler (#48511) üzenetére


TooN
aktív tag

:(( Akkor ezt buktad! :((

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48513) #04441088 válasza TooN (#48510) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hali!
Leírtam, hogy megbeszéltem a lánnyal a dolgokat :) Azóta semmi, hétvégén itt"alszik" :D :B

(#48514) Vladi válasza mocsanisi (#48500) üzenetére


Vladi
nagyúr

MIért? Kiakadt? :F

najó csak én nem bírom követni az eseményeket? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#48515) mocsanisi válasza Vladi (#48514) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ha nem is kiakadt, de elült jó messzire tőlem, rám se nézett :D Na hogy ebből mi lesz... Én mondjuk szeretném megismerni, mert érdekes csajnak tartom, lehet ez simán csak a felszín ami lejön...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48516) Vladi válasza mocsanisi (#48515) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ok, ismerd meg, járjatok együtt, szerezz tapasztalatokat. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#48517) Csakénvagyok válasza Apollyon (#48509) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hát, azért én sem vagyok már tizenéves, így hetekre a 30tól. De azért mindig azt mondom hogy míg engem jellemzően felcsípnek, az én ritka ún. tiszta kezdeményezéseim eddig kivétel nélkül bebuktak. Nem azt mondom hogy először nem a férfi lép, csak a nők valami jelét adják azért hajlandóak. Ok, most már nem havi egy-kétszer hanem inkább évi egy-kétszer csajozok.

(#48518) dany27


dany27
őstag

Üdv!

A nemtom válasz szerintetek milyen kategóriába tartozik?(lepattintós vagy csak szimplán ilyen határozatlan? )

Úgy értem h érdemes próbálkozni vagy hagyjam a pics**a?
Kétszer mondott ilyent két különböző dologra... Nem szó simán még sosem hangzott el...

Vagy csak szimplán a program nem volt megfelelő :F

(#48519) Goose-T válasza dany27 (#48518) üzenetére


Goose-T
veterán

Lepattintós.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48520) negyedes válasza dany27 (#48518) üzenetére


negyedes
addikt

bye-bye kategoria. vagy csak huzni akarja az agyad.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48521) #04441088


#04441088
törölt tag

Az osszes 17 eves lany egy nagy ribanc, nincs magyarazat, nincs kivetel. ;]

(#48522) Csakénvagyok válasza #04441088 (#48521) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem ribanc csak hülye beképzelt picsa!

(#48523) Ijk válasza #04441088 (#48521) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy a normálisak nem a te köreidben mozognak;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48524) #56474624 válasza #04441088 (#48521) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mégis volt valaki más is képben?

[ Szerkesztve ]

(#48525) Thome válasza #04441088 (#48521) üzenetére


Thome
addikt

Ott a másik csaj, basszus, látszik hogy az nem ilyen segg hülye, még a lehetőséget is kínálta, s még normálisan is néz ki a profilkép alapján, tessék ráugrani a lehetőségre, jó is kisülhet belőle (jóval nagyobb az esély rá, mint a jelenlegivel), árnyaltan utaltam rá a facebookon is. Már ha bejön neked is. :K

(#48526) #04441088 válasza #56474624 (#48524) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem, csak egyszerűen hülye a csaj...nemnormális...agyilag problémás szegény, de már lejárt a garancia, azt mondták a szervizben, hogy b*szhatom... meg akkora gyökér, hogy hihetetlen és a kertészkedésbe nem nagyon kezdenék bele.

Bár én is hülye vagyok....

Thome: Okay :R

[ Szerkesztve ]

(#48527) #56474624 válasza #04441088 (#48526) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor mégsem ribanc, hanem simán csak hülye. A két definíció (hülye vs ribanc) nem ekvivalens egymással, sőt egyikből sem következik a másik. :)

(#48528) mocsanisi válasza Vladi (#48516) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kezd alakulni a dolog, megvolt az első igazi randi. Nem hagyta hogy fizessek, de tök aranyos volt, ölelgetett, bújt, ölembe ült. Csókolózni nem akart, mondván cigizett, és nem szeretné ha az első csók cigiízű lenne, és ez maradna meg, ezért csak szájrapuszikat adott. Meglátjuk mi sül ki a dologból :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48529) qantum válasza mocsanisi (#48528) üzenetére


qantum
senior tag

legközelebb vigyél gumit, mármint rágógumit ! :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48530) Ijk válasza mocsanisi (#48528) üzenetére


Ijk
nagyúr

Végre talán már lesz egy nőd, csak el ne cseszd:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48531) kisboxi válasza mocsanisi (#48528) üzenetére


kisboxi
tag

"Csókolózni nem akart, mondván cigizett,"
Ez mekkora szöveg! :DD

Más.Ha két ember közt relatív nagy távolság van (~200km) akkor mennyire lehet működőképes a dolog? Vagy van itt olyan aki netán ebben van.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48532) mocsanisi válasza kisboxi (#48531) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Lehet benne valami mert holnap is találkozunk, nekem nagyon úgy tűnik hogy ő is benne van a dologban :D

Távkapcsolat szerintem úgy működhet, ha belátható időn belül megoldható az egymáshoz közel, vagy összeköltözés... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48533) Jojo5 válasza kisboxi (#48531) üzenetére


Jojo5
őstag

Ezt neked kell elsősorban eldönteni... mert ugye plusz idő stb...azért ~200km nem a világ vége... :)
Én is így voltam, és vacilláltam, hogy van-e értelme a dolognak csak ott sajnos ~3200km volt a táv és az nem volt kivitelezhető számomra... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48534) Apollyon válasza #04441088 (#48526) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hallod sztem ne nyomd azt amit most nyomsz facebookon mert totálgáz. OK még fiatal vagy, de a csajok/nők akármennyire kitudnak cseszni az emberrel, mindig diplomatikusan kell elintézni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48535) kisboxi válasza Jojo5 (#48533) üzenetére


kisboxi
tag

Valahol, én ezt már eldöntöttem.Most még látok benne valamit amiért belevágnék/belevágok. Csak az a baj, hogy nem tudom mennyi értelme van ennek az egésznek.(mármint hosszú távon kivitelezhető-e a dolog) Mert nem vagyok már mai gyerek, és tudom, hogy a jó után mindig jön a sz.r, és itt most az a kérdés, hogy az a bizonyos jó meddig tarthat, így ilyen távolságból. Bár, már időben ott lennék, hogy adott esetben még az összeköltözéstől (ami sztem kapufa) sem zárkóznék el. Na, de majd hogy mit hoz a jövő az kiderül.
Egy-két ilyen tapasztalatra azért kíváncsi lennék.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48536) Jojo5 válasza kisboxi (#48535) üzenetére


Jojo5
őstag

Ha eldöntötted akkor meg ne itt keresd a megváltást :)
Viccen kívül, én annyit fűznék hozzá, hogy egyszer élünk és ha látod az értelmét az egésznek akkor miért ne? Az ember mindig tanul valamit vagy így vagy úgy.... a tapasztalat meg jól jön mindig :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48537) negyedes


negyedes
addikt

Jo szar helyzetbe kerultem sracok. :( Van ugye a mostani baratnom, nem egy szepseg de nem is ezert jottem vele ossze es van egy uj lany aki nagyon szep es nagyon bejon. Es abba a nagy hibaba estem, hogy kicsit kozel engedtem a masik lanyt.

Majd megut a guta a masik csaj miatt mert vele akarnek lenni, de a mostnit meg nem akarom elengedni mert ritka az olyan gondolkodasu lany.

Ez a helyzet mar orjiuto. :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48538) #04441088 válasza negyedes (#48537) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ilyen eset velem is történt már régebben... hogy volt egy csajom, tök rendes volt, meg gondolkodásilag is helyén volt... aztán találkoztam egy szebb csajjal, aztán elhívtam ide-oda, beszélgettünk, de a beszélgetésekből kiderült, hogy buta, mint a föld, aztán hagytam a pi**ába...
Ha a mostani nőd szeret téged, akkor szerintem mond meg annak a másik lánynak, hogy mi a szitu(te lány én a fiú, nah mizu mizu mizu :DD :DD ), aztán tartsd meg a mostanit. :K
Kurva nehéz rendes lányt találni.

(#48539) negyedes válasza #04441088 (#48538) üzenetére


negyedes
addikt

Nem mondhatnam, hogy szeret vagy hogy en szeretem(jo soka lesz az amikor en szerelmes leszek ujra :( ), de imadok vele lenni, de ez a masik csaj meg nagyon jol nez ki(kulsore pont az "idealom"). A masik sem buta, de nem az a gondolkodas(mondhatnam ugy hogy meg picit gyerek). Minden fele keppen kompromiszomot kell kossek,

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48540) Vladi válasza negyedes (#48539) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szebb csajt mindig fogsz találni, nem vitás. :U
Te döntesz végül is, akár rossz döntést is hozhatsz, belefér.

Csak halkan jegyzem meg, hogy vagy 2 éve sírsz itt, hogy nincs nő, most meg az a baj, hogy 2 is.... anyám.... :DDD

Ha meg danolászás van, akkor:
... szebbre vágyott, de nem kapott
még olyat se mint én vagyok
sej hannan naaaa na na na naaaa.... :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#48541) Tapsi válasza negyedes (#48539) üzenetére


Tapsi
addikt

Az újat blokkold, a régit tartsd meg, oszt' jó napot! ;]

(#48542) Ijk válasza negyedes (#48539) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az élet döntések sorozatából alakul.
Ha a mostani nő mellett egyáltalán elgondolkodsz a váltáson, akkor inkább ugorj.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48543) negyedes válasza Ijk (#48542) üzenetére


negyedes
addikt

Elgondolkoztam a valtason mert felallt a farkam...es tudni illik, hogy ilyenkor kevesebb ver jut az agynak. :))

Erkolcsi es moralis problemam van azzal, hogy megtartom a mostanit es blokolom az ujta. :U Remelem ertheto.

Amugy meg egy eve sincs, hogy itt vagyok a topikban :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48544) Ijk válasza negyedes (#48543) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem meg ha nem a mostani barátnődre áll fel leginkább, akkor kár folytatni. Olyan régóta meg nem jártok hogy meguntátok volna egymást, de a tisztesség és a szeretet összeköt.
Így is úgyis megszívod, ha maradsz akkor az elfuserált lehetőség miatt rágod magad, mivel úgylátszik nem vagy belezúgva a mostaniba, ha dobbantasz akkor pedig a bűntudat. Majd eldöntöd.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48545) negyedes válasza Ijk (#48544) üzenetére


negyedes
addikt

Barhogyis dontok szar lesz. Ezt eddig is tudtam. Ami hatalmas ellenerv a masik lanytol hogy tegnap szakitott a baratjaval(felig medig tavkapcsolat volt). Mar azon is gondolkodom, hogy maradok inkabb egyedul.

De azt hiszem dontottem. :) Lehet jol lehet rosszul, nem tudom.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48546) Goose-T válasza Ijk (#48544) üzenetére


Goose-T
veterán

A bűntudatot semlegesíteni lehet azzal a tudattal, hogy legalább nem rabolta fölöslegesen a dobott csaj idejét, így annak több ideje van olyan párt találni, aki tényleg szereti.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48547) Tapsi válasza Ijk (#48542) üzenetére


Tapsi
addikt

"Ha a mostani nő mellett egyáltalán elgondolkodsz a váltáson, akkor inkább ugorj."

Ezzel a mentalitással fél évesnél hosszabb kapcsolatod sohasem lesz. Ha meg mégis, akkor nem ez a mentalitásod, csak beböfögtél valami demagógot. :)

(#48548) Ijk válasza Tapsi (#48547) üzenetére


Ijk
nagyúr

Volt egy 4 éves kapcsolatom de mindegy:) És köszönöm, de megtartom a mentalitásom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48549) Apollyon válasza negyedes (#48545) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sztem egyedül lenni kevésbé rossz mint egy olyan kapcsolatban amit nem akarsz. Ha nincs meg ez a fullhalál lilaköd érzése a másik iránt már így az elején az amúgysem lesz hosszúéletű.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48550) negyedes válasza Apollyon (#48549) üzenetére


negyedes
addikt

mondjuk erdekes mert egyikonknel se volt meg az a lila kod. :) csak ugy jott, mintha mar legalabb 1 eve egyutt lenenk.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.