Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48151) Ijk válasza Thome (#48149) üzenetére


Ijk
nagyúr

És végül lepattintott? Miért?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48152) Thome válasza mcintosh (#48150) üzenetére


Thome
addikt

Ha addig eljutottam volna, onnantól kezdve sima ügy. :P
Kérlek szépen, hogy miért nem jött össze azt fentebb kifejtettem, s ez nem jött be a csajnak. Csiszolni kell a módszeremen, de jó lesz ez, tapasztalatszerzésnek tökéletes, na meg az önértékelésem "kicsit" javult. :)

(#48151) Ijk: Mert elbalfaszkodtam magam addigra, nem léptem akkor, mikor kellett volna, és nem azt, amit kellett volna. Nem volt semmilyen tapasztalatom ezelőtt, abszolút semmi. :B

[ Szerkesztve ]

(#48153) kisboxi válasza Csakénvagyok (#48143) üzenetére


kisboxi
tag

Hát, a benyomás. Ez az egész egy jól sikerült nyaralás volt. Egy baráti kör, és egy közös ismerősünk által csatlakozott hozzánk. Úgy egy fél estén keresztül kettesben beszélgettünk, aztán valahogy az éjszaka folyamán úgymond egymásba gabalyodtunk. Megvallom hajnal fele már egy csöppet ittas állapotba kerültem. Reggel viszont, minden ugyan-úgy fojtatódott mint este abba maradt. Tehát szerintem a jó benyomás már megvolt. :)

Nem bírtam tovább és du-tán írtam neki sms-t (lehet nem így kellett volna), és meglepő volt de, írta hogy nem felejtett el és sztem várta hogy keressem, tehát este felhívtam.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48154) sagvary válasza kisboxi (#48153) üzenetére


sagvary
aktív tag

A csajok mindig várják a találkozó utáni jelentkezést.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#48155) kisboxi válasza sagvary (#48154) üzenetére


kisboxi
tag

Hát, nálam ez nem mindig így van. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48156) qantum válasza sagvary (#48154) üzenetére


qantum
senior tag

:N

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48157) athomi


athomi
veterán

egy nagykorú (18+) és egy fiatalkorú (mondjuk 17 éves) között lehet szex? nyilván úgy értem, h a fiatalkorú is akarja :K

[ Szerkesztve ]

(#48158) whitezo88 válasza athomi (#48157) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért le lehetne? el van zárva a nunija? :U
(nem törvénytelen ha arra gondolod)

(#48159) athomi válasza whitezo88 (#48158) üzenetére


athomi
veterán

igen, törvényileg gondoltam. :K

[ Szerkesztve ]

(#48160) #04441088 válasza athomi (#48159) üzenetére


#04441088
törölt tag

14 től b*szható egy csaj legálisan, ha benne van ő is. Asszem... :D

Ha elhivok egy csajt, hogy aldujon nálam, elviszem moziba és kajálni és már minden tudok róla mert beszélgettünk 5milliószor, akkor... miről dumáljak vele az ágyban? :D Oké, hogy lesz egy-két dolog, ami kb. 1 óra, de előtte/utána? Fociról meg gondolom nem akar társalogni :D

És kikérhetném a véleményeteket a csajról? Priviben írjatok rám és küldök képeket... csak hogy szerintetek jó csaj e :R :R

[ Szerkesztve ]

(#48161) whitezo88 válasza #04441088 (#48160) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mutasd :R

(#48162) athomi válasza #04441088 (#48160) üzenetére


athomi
veterán

én is így tudom, csak megerősítéseket vártam. :) amúgy csak 16 a csaj, én meg huszas éveim közepén járok :DDD

áztá, neked a többiek mondják meg h jó csaj e? ha azt mondják h nem jó, akkor dobod? :F
a képeket viszont dobhatod nekem is :D

[ Szerkesztve ]

(#48163) #04441088 válasza athomi (#48162) üzenetére


#04441088
törölt tag

dehogy dobom. csak kíváncsi vagyok :)

Szerk.:17 éves. én 18 leszek.. :)

[ Szerkesztve ]

(#48164) whitezo88 válasza #04441088 (#48163) üzenetére


whitezo88
nagyúr

finom falat, de hány éves? meg sajna sötétek a képek.

[ Szerkesztve ]

(#48165) athomi válasza #04441088 (#48163) üzenetére


athomi
veterán

meg hát! :D
kora? telefonszáma? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48166) qantum válasza #04441088 (#48160) üzenetére


qantum
senior tag

egyébként 18, de ha bizonyítod, hogy ő is akarta nem lehet baj :D
az ágyban semmiről ne dumálj, húzd magadhoz, kis simi ...
egy véleményt én is adnék :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48167) #04441088


#04441088
törölt tag

:R mindenkinek :)

Még valami. Tényleg létezik olyan lány, akit nem nagyon érdekel a külső? Mert nekem ez a csaj azt mondta... :)
Aztán hogy kamu e vagy nem... Azt mondta, hogy lehet egy srác jóképű...semmit nem ér,ha belül egy bunkó köcsög. És hogy a szerelem/szeretet nem külsőtől függ.

[ Szerkesztve ]

(#48168) Lirion válasza #04441088 (#48160) üzenetére


Lirion
addikt

Dumálj arról, hogy vajon a plafon sarkában a pókok mit szólnak az időtöltésetek hangjaihoz..:P:D

Kép nekem is jöhet. :)

(#48169) Lirion válasza qantum (#48166) üzenetére


Lirion
addikt

14 éves kor felett legális a szex, bizonyítgatnod sem kell semmit. Max a másik félnek, ha megvádol erőszakkal.. Akkor sem vagy büntethető, ha 40 évesen dugsz meg egy 14 éves kiscsajt, max erkölcstelennek fognak nézni.

(#48170) szőröscica válasza #04441088 (#48167) üzenetére


szőröscica
addikt

Hello!

Ez egy érdekes kérdés.
Azt mondanám, hogy igaz is, meg nem is. Nyilván az első benyomás során fontos, hiszen te is inkább egy vékony, csinos, dekoratív nőt nézel meg, nem pedig egy rusnyát.

De abban van valami, hogy a nőket kevésbé érdekli a külsőd, ha nem vagy visszataszító. Magyarul adjál magadra, normális ruhákat hordjál (nem az ár a lényeg, csak ne szakadt cuccaid legyenek), és egy bizonyos szintig nem számít, ha van egy kis pocak, vagy egyéb "szépséghiba". Apró trükk, állítólag a nők nagyon figyelik a cipőd, és a kezed (körmeid) ápoltságát. Egyébként ezek alapján tényleg sok dolgot le lehet szűrni egy emberről.

(#48171) athomi válasza #04441088 (#48167) üzenetére


athomi
veterán

csak tudnám miért van annyi bunkó fazonnak normális csaja... :))

(#48172) #04441088 válasza szőröscica (#48170) üzenetére


#04441088
törölt tag

Értem. Nem tudom, hogy mennyire visszataszító egy 190 cm-es, 95 kg körüli srác, de inkább vagyok nagyobb darab, mint, hogy csontsovány. Van rajtam némi felesleg, az biztos, de azon vagyok, hogy átalakítsam izommá :DDD
A lány se kicsi, 182 :)
Van olyan csaj, akinek bejövök, van olyan akinek nem... :)

[ Szerkesztve ]

(#48173) Ijk válasza #04441088 (#48172) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát én 186/96kg vagyok, mégsem érzem magam visszataszítónak. Az hogy hány kiló vagy szinte semmit nem árul el a fizikumodról.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48174) Thome válasza #04441088 (#48172) üzenetére


Thome
addikt

Önértékelési problémák látom vannak, de ne legyenek, több okból is. Nem csak ez az egy csaj létezik. Nem mindenki a kigyúrt fazonokra bukik.

Amint észrevetted a privát üzenetemen, nem volt nagyon gond a képen levő csajjal. Én se nem vagyok kigyúrt, se nem vagyok nagydarab. Inkább vagyok sovány-vékony. Innentől kezdve nem kell aggódnod!

Menj bulizni, azt szedjél fel csajokat.

athomi: Azért kérlek szépen, mert nem érdeklik, hogy mi lesz a dolog vége. Én is kipróbáltam, tapasztalat híján ugyan nem sikerült, de látszik, hogy ez egy jó irány is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#48175) Ijk válasza Thome (#48174) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Én se nem vagyok kigyúrt, se nem vagyok nagydarab. Inkább vagyok sovány-vékony."

Hát... Szar neked!;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48176) Thome


Thome
addikt

Na meg ezek a nők nem tudom honnan, de megérzik, hogy alulértékeled magadat-e vagy sem. A tegnapi nap is csak úgy rám köszönt két egész dekoratív kiscsaj (voltak vagy 16-17 évesek, dehát borostát növesztve nézek ki én is 17-nek... ;D )

Egyébként a múltheti csaj is levágta az elején, hogy nem csak jópofizok vele, s még az elején mondja hogy "nem jó próbálkozás", egyből rávágtam valamit, látszott rajtam hogy nincsenek önértékelési problémáim, utána jött tulajdonképpen az összes többi dolog... Ezt a "bunkó fazonnak normális csaja van" részhez fűzném így utólag hozzá.

(#48175) Ijk: Pici hiba csúszott a képletbe, szerintem bőven nem vagyunk még olyen szinten, hogy oltogassuk egymást.

[ Szerkesztve ]

(#48177) Ijk válasza Thome (#48176) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért, azt csak az első randi után szabad?:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48178) qantum válasza Lirion (#48169) üzenetére


qantum
senior tag

igen a Btk. szerint, viszont ha gond van a bíróság sokkal szigorúbb a fiatalkorúak esetében!

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48179) Thome válasza Ijk (#48177) üzenetére


Thome
addikt

Konkrétan arra gondoltam, hogy én sem oltok kapásból le senkit, miután váltottunk 2 mondatot.

(#48180) szőröscica válasza Thome (#48174) üzenetére


szőröscica
addikt

Hát igen, ha a topik csajozómestere, -aki eddig egy csajt szólított le, és azzal sem jött össze-, sovány, akkor innentől senkinek sem kell aggódnia. :DDD ;]

(#48181) Ijk válasza Thome (#48179) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát az te vagy, én meg ilyen szar alak vagyok:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48182) Thome válasza szőröscica (#48180) üzenetére


Thome
addikt

Na, erről beszélek, pontosan. :D

(#48181) Ijk: Akkor ez bizony nem az én hibám, látod!

(#48183) #04441088 válasza Thome (#48176) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ez most jutott eszembe: csajoknál csak a belső értékek számítanak (bőrülés, klíma, kivilágított piperetükör, dönthető ülés stb. )

(#48184) Thome válasza #04441088 (#48183) üzenetére


Thome
addikt

Lál... :DDD

(#48185) qantum válasza #04441088 (#48183) üzenetére


qantum
senior tag

ja ja, de az hülyeség hogy a külső nem számít dehogy nem, csak van aki tud kompromisszumot kötni

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48186) Lirion válasza qantum (#48178) üzenetére


Lirion
addikt

Mégis miféle gondról beszélsz te?

(#48187) Lirion válasza qantum (#48185) üzenetére


Lirion
addikt

A külső dolgot baromira félreértitek mindannyian. Nem arról van szó, hogy kigyúrt és johnny depp legyél, hanem arról, hogy ápolt. Hihetetlen, hogy ezt mennyire nem képesek a mai srácok felfogni...

(#48188) qantum válasza Lirion (#48186) üzenetére


qantum
senior tag

arról a millióból egyről

ez addig oké, de ahogy van bombanő úgy van bombapasi is

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48189) Lirion válasza qantum (#48188) üzenetére


Lirion
addikt

Milyen millióból egyről?

(#48190) Tapsi válasza Lirion (#48187) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez leginkább a csaj szintjétől függ. Egy 10/10-es bombázó nyilván nem fog leállni egy közepes sráccal, hiszen kedvére válogathat. Feltételezzük, hogy a többi körülmény megegyezik: belső tulajdonságok, anyagi helyzet, stb.

Ha a belsőddel lehengerelted, akkor lehet esélyed, de nagyon-nagyon kicsi. Főleg manapság...

Itt azt is tegyük hozzá, hogy ez a legjobb nőkre vonatkozik, akiket mondjuk az emberek 99%-a annak tart. :)

[ Szerkesztve ]

(#48191) Lirion válasza Tapsi (#48190) üzenetére


Lirion
addikt

Mint már mondtam korábban is, mindenkinek szíve joga ilyen és ehhez hasonló ostoba tévhitekbe ringatnia magát, ezzel rombolva az esélyeket már azelőtt, hogy egyáltalán megszólítaná a csajt.

Nem magatokból kéne kiindulni, a férfiak genetikailag arra kódoltak, hogy vizuális ingerekre legyenek érzékenyek, a nők viszont a belső dolgokra. Persze egy magára adó férfi nyilvánvalóan jobban fog kinézni, mint egy igénytelen srác, de nem maga a jobb külső lesz a döntő, hanem azok a jellemzők, amitől jobb lesz a fickó külseje. Tehát a belső értékek.

(#48192) Tapsi válasza Lirion (#48191) üzenetére


Tapsi
addikt

Ohh, és mondd csak, te hány 10/10-es huszonéves csajt szedtél össze, hogy ennyire a csúcson vagy? :) Esetleg képet is linkelhetnél róluk, csak az objektivitás érdekében.

A belső értékeidet meg pont a hajadra kenheted, ha esélyed sincs kibontakoztatni, mert első blikkre lekoptatnak. Ez amúgy nem saját tapasztalat, nem szoktam ismeretleneket leszólítani. A haveroktól (mindkét nemből) pedig ezek a visszajelzések, akár buliban, akár a hétköznapi életben.

Arról nem is beszélve, hogy mostanság a nők is erősen mozdulnak a vizuális típus irányba, sokkal fontosabb nekik a külső, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

(#48193) qantum válasza Lirion (#48191) üzenetére


qantum
senior tag

:N
Tapsi :K

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48194) kisboxi válasza Tapsi (#48192) üzenetére


kisboxi
tag

Ne haragudj, nem sértésnek szánom.
Azért kíváncsi lennék arra a "baráti" körre. Ha pl egy nő/férfi nem 10/10-es akkor már szóba sem állsz/álltok vele? Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Mert az írásodból pontosan ez jött le.
Egyébként meg a kibontakozásra mindig van esély.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48195) szőröscica válasza kisboxi (#48194) üzenetére


szőröscica
addikt

Én mondjuk 9/10 alá nem adom, ahhoz túl rövid az élet, és túl hosszú egy jó kapcsolat, hogy ne jó csaj legyen a társam.

Ma voltam egy "randin", inkább ismerkedés volt, külsőre igencsak rendben lévő hölgyikével, még hallottam is, hogy a szomszéd asztalnál összesúgtak mögöttem, de hosszú távon nem kéne, ahhoz kicsit butus. De kedves, meg aranyos, szóval alapvetően kellemes időtöltés volt.

Meg addig úgysem vágok bele semmi komolyba, míg fizikálisan vissza nem nyerem a régi formám, szóval ez csak amolyan unaloműzés volt. :DDD

ui.: ez nem azt jelenti, hogy másokkal nem állok szóba, de társnak csak olyan, aki külsőleg IS maximálisan tetszik

(#48196) Tapsi válasza kisboxi (#48194) üzenetére


Tapsi
addikt

Nem értetted az írásomat! Épp hogy szóba állnának velük, de le lesznek pattintva (a faszik). Az ismerős csajok pedig simán kukázzák, fikázzák a férfiakat, és nem azért, mert bunkók, hanem mert "gázul néznek ki". Itt nem igénytelenséget kell érteni alatta, teljesen jól szituált emberekkel is így járnak el. Pedig még csak nem is 10/10 nők.

Kicsit körbe kéne nézni, rengeteg a flegma, "ki ha én nem" nő van mostanság. Ez pedig külsőtől kezd függetlenné válni, már az átlagos csajok is álomvilágban élnek.

Egyébként azzal semmi baj, ha egy nő megválogatja, hogy kivel is áll szóba, sőt! Az irreális elvárásokkal van probléma, de nagyon. Meg a cserébe nyújtott dolgokkal...

[ Szerkesztve ]

(#48197) Lirion válasza Tapsi (#48192) üzenetére


Lirion
addikt

Ez amúgy nem saját tapasztalat, nem szoktam ismeretleneket leszólítani.

Akkor itt fejezzük is ezt be. Nincs kedvem olyannal vitázni, aki mások tapasztalataival próbál érvelni... Persze így érthető az álláspontod, hisz vmilyen indokot kell találnod, hogy miért nincs 10es csajod. :U

[ Szerkesztve ]

(#48198) Tapsi válasza Lirion (#48197) üzenetére


Tapsi
addikt

1. honnan veszed, hogy nincs / nem volt 10-es csajom? Egy szóval sem írtam, hogy gáznak tartanám magam, csak azt, hogy igenis fontos a nőknek IS a külső (ebbe nem tartozik bele az igényesség/higiénia, hiszen egy szint fölött ezt azért tekintsük már alapnak).

Tovább megyek, szerintem eleve nagyon-nagyon kevés embernek volt, tekintve, hogy nem szaladgálnak ilyen nők tömegével az utcán. Most ne a jó csajokra gondolj, hanem az igazán bomba nőkre, akik után tényleg mindenki, kivétel nélkül megfordul.

2. Az ismerkedésnek 1000+1 módja van még azon kívül, hogy ismeretleneket szólítasz le.

3. miért ne lehetne hiteles az, ami nem saját, személyes tapasztalat? Akikre hivatkoztam megbízható, korrekt emberek, nem kételkedem a szavahihetőségükben.

4. a személyeskedésen kívül valami konkrét indokot, érvet képes vagy felhozni?

[ Szerkesztve ]

(#48199) Lirion válasza Tapsi (#48198) üzenetére


Lirion
addikt

Csak ezt tudom válaszolni újfent.

Nem próbállak meggyőzni az igazamról, úgy gondolkodsz, ahogy neked tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#48200) Ijk válasza Lirion (#48187) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem legyen kigyúrt és ápolt:DDD

Egyébként milyen egy 10/10-es csaj?

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.