Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48401) Thome válasza A.tessz (#48400) üzenetére


Thome
addikt

Az utolsó mondatod működhet is. Ha nem mondja el, akkor meg logikus, hogy mit szeretne... Csak úgy kell előadnia sms-ben, hogy a csaj is levágja, hogy inkább odamennél, minthogy sms-ben megkapd a választ... :D

(#48402) #04441088 válasza A.tessz (#48400) üzenetére


#04441088
törölt tag

:R Ha van csavoja,akkor 2 dolognak vege. A csavonak es a kapcsolatunknak. Elnezek arrafele ma.

(#48403) Ijk válasza Thome (#48401) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezeket a nyavajás SMS-eket felejtsétek már el végre, akkor küldök üzenetet, ha tudom hogy éppen elfoglalt az illető és nem tudom elérni. E-mail, faszbúk, msn szintén ugyanúgy hanyagolandó párkapcsolati téren.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48404) Tapsi válasza #04441088 (#48402) üzenetére


Tapsi
addikt

Nekem ez az egész szitu baromira infantilis jellemre vall. Nálad is, nála is. Egymásra találtatok. ;]

Ha nekem tolna ilyen szövegeket egy csaj, akkor elküldeném a halál f@szára, nem hogy még pitizzek utána. Legyen már benned tartás! Az ilyen játszadozástól meg hányingerem van, eléggé aszimmetrikusnak tűnik ez a "kapcsolat".

(#48405) #04441088 válasza Tapsi (#48404) üzenetére


#04441088
törölt tag

Adom... :)
Igazad van,de nekem kell az a hülye lány akkoris :DD Nem egyszerű eset, kicsit se....A helyembe 10-ből 10-en hagynák a p*csába,tudom.

(#48406) syler válasza #04441088 (#48402) üzenetére


syler
aktív tag

"Ha van csavoja,akkor 2 dolognak vege. A csavonak es a kapcsolatunknak."

Ember ezt egy kicsit gondold már át, mert kezd átmenni szánalmasba a dolog. Miért is a pasinak van vége? Két ember kell ahhoz, és szerintem nem a pasi a hibás ebben az esetben, hanem a "barátnőd"! De fiatal vagy még szerintem azt sem tudod miért akarod ezt a kapcsolatot. Ha már az elején ilyen, és valami úton módon együtt lennétek, akkor csak szenvednél, mert ezek a dolgok úgy sem változnának. De szerintem csak a te részedről tartod ezt a dolgot kapcsolatnak! Higgy nekem, nem akarod ezt a kapcsolatot te, azért idegesít a dolog, mert csalódtál valamiben, és az érzés miatt, hogy le se szarnak. Tudom jól milyen érzés, de lépj tovább. Idiótán viselkedik a nő, ez úgy sem fog változni. Menj el hozzá, adj a kezébe egy kétezrest, és mond, hogy ennyit megért:) A hatás nem marad el hidd el, de neked ez a NŐ NEM KELL!

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48407) negyedes válasza syler (#48406) üzenetére


negyedes
addikt

kb a legepitobb hsz eddig ebben a temaban szerintem. :R

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48408) Stalker-2572 válasza negyedes (#48407) üzenetére


Stalker-2572
addikt

azért a 2000-es kicsit erős :Y most milyen alapon hibáztatnád a csajt? :F nem a felesége baszki.... :DDD

All Black...

(#48409) Stalker-2572 válasza syler (#48406) üzenetére


Stalker-2572
addikt

a szerelemhez nem lehet elég fiatalnak lenni :P és nem is kell, hogy logikus legyen :)
más kérdés, hogy jobb ha az ember előrelátó és aki problémás jellem, azt nem akarja jobban megismerni :DDD

All Black...

(#48410) Ijk válasza syler (#48406) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szánalmas bosszú ez a kétezres.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48411) Tapsi válasza Stalker-2572 (#48409) üzenetére


Tapsi
addikt

nem a felesége baszki....

Jah, és akkor már nem is kell normálisan viselkedni, ugye? Vagy szerinted teljesen százas a csaj? Ha már lekoptat, legalább adjon valami értelmes indokot.

a szerelemhez nem lehet elég fiatalnak lenni

Pedig de, lehet! Azért ne nevezzünk már ki egy kósza kefélést szerelemnek. Sőt, még a fellángolást, vágyat se. Annál többről szól a dolog. Sokkal többről.

Ijk: Szerintem már az is szánalmas, hogy oda akar menni. Mi a francnak? A csaj lekoccolta, mit kell még ezen túlragozni? Meg primitív módon, kétezresekkel beszólogatni.

syler: Igen, érdemelne, de az ember nem mindig azt kapja, amit megérdemel. Jah, szándékosan megalázni másokat csak hogy a lelki békénk helyreálljon pedig ősi román szokás.

[ Szerkesztve ]

(#48412) syler válasza Stalker-2572 (#48408) üzenetére


syler
aktív tag

Milyen alapon? Hmm szerintem mindenki érdemel annyit, hogy megtudja miért is van vége. Ennyi mindenkinek jár, ha valaki erre nem képes, akkor elmehet a francba és megérdemli, hogy megalázzák ennyi.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48413) negyedes válasza Stalker-2572 (#48408) üzenetére


negyedes
addikt

azt mondjuk en nem vettem komolyan...

ezt a szerelmes dolgot meg hagyuk ma'...

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48414) syler válasza Ijk (#48410) üzenetére


syler
aktív tag

Ezzel a 2000-es dologgal, csak azt akartam érzékeltetni, hogy inkább a nőt hozza kellemetlen helyzetbe, mintsem egy másik pasit! Nekem az a mondat nem tetszett, ami be van idézve a hozzászólásomba :)

Szerk: Egyébként én ezt a pénzes dolgot megcsináltam, de akkor az kicsit nagyobbat ütött, mint ebben a helyzetben:) Lényeg, hogy összejöttem egy kedves lánnyal, három hónap után megtudtam, hogy prosti volt, de közben meg már szerelmes voltam. De ez hosszú, a lényeg, hogy akkor a szakítás így történt. Elővettem a tárcám, kivettem 5000-et és odatettem elé, hogy ennyit megért a dolog!

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48415) Stalker-2572 válasza Tapsi (#48411) üzenetére


Stalker-2572
addikt

lol, most figyelj, megdugnál egy csajt, de közben rájönnél, hogy lóg a melle, plöttyedt a segge, kicsit kancsal is.... :DDD ezeket megmondanád neki ???? egy csaj se fogja azt mondani, hogy büdös vagy, nem tetszik a farkad, hülyén áll a szád, kevés vagy egzisztenciába, nincs kiállásod ........

hülyeség az indokokat keresni :U

staker-nek most csak azt kéne kideríteni, hogy ő nem tetszik neki (:R) vagy a csaj egyszerűen csak lelki válságban van :/

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#48416) Stalker-2572 válasza negyedes (#48413) üzenetére


Stalker-2572
addikt

honnan veszitek, hogy staker nem szerelmes? eléggé úgy jön le

All Black...

(#48417) syler válasza Stalker-2572 (#48416) üzenetére


syler
aktív tag

Biztos, hogy szerelmes, különben észrevenné, hogy szivatják:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48418) Stalker-2572 válasza syler (#48417) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nagy szivatás ha egy csaj lefekszik veled :DDD

All Black...

(#48419) Tapsi válasza Stalker-2572 (#48415) üzenetére


Tapsi
addikt

Az indoklásod igaz az egyéjszakás kalandokra, de itt azért többről van szó, legalábbis az eddigi infók alapján.

Amúgy ettől függetlenül még nevetséges ez az odamenés, meg alázás.

(#48420) negyedes válasza Stalker-2572 (#48416) üzenetére


negyedes
addikt

nem tudom lehet en vagyok a hulye, de ha szerelmes vagyok(voltam mar, tudom milyen az) nem erdekel hogy ki mit mond a csajrol vagy rolunk es nem mutogatom uton utfelen a kepeit es kerdezgetem masok velemenyet. :U De mondom lehet en vagyok tul hulye es nem ertem a dolgokat.

A masik: nem szabad osszeteveszteni, a fellangolas, a vagyat, a pillanatnyi lila kodot a szerelemel.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48421) Stalker-2572 válasza Tapsi (#48419) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem az egész roppant egyszerű.

Van egy lány akinek szimpatikus vagy, lefekszel vele, ha 3x elmegy 1 menet alatt, akkor
szivesen fogja folytatni veled a kapcsolatot, ha nem akkor nem.

Ahhoz meg már egyfajta érettség és hozzáállás kell, hogy a nő tudja hogy az a pasi kell neki és hagyja, hogy jobban belerázódjanak a szexbe.

Hozzáteszem, hogy szerintem gyakori hiba, hogy a nők (sem) tudnak ellazulni az első pár alkalommal, ezért nem élvezik és a másikban keresik a hibát. :(

Egy jó kapcsolathoz sokkal mélyebb bizalom kell, az a jó, ha már szinte olvasni tudsz a másik gondolataiban és kölcsönösen jól érzitek egymás társaságában.... addig le se kéne feküdni... minek rohanni???! :F

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#48422) Tapsi válasza Stalker-2572 (#48421) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez mégis hogy kapcsolódik a hozzászólásomhoz? :) Meg ehhez a témához? Mind1, újabb hatalmas életbölcsességeket olvashattunk. ;]

(#48423) Stalker-2572 válasza Tapsi (#48422) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csak szeretném eloszlatni azt a tévhitet, ami az emberek fejében él, miszerint csak a bomba nővel meg az Igazival lehet jót szexxelni. Bizalommal és egy kis rutinnal ugyanezt el lehet érni, ráadásul egy olyan emberrel akivel tudod, hogy működik a kapcsolat.
Hogy jön ez ide? Szinte látom, hogy a csaj fejéből ezek a gondolatok teljességgel hiányoznak.

All Black...

(#48424) Tapsi válasza Stalker-2572 (#48423) üzenetére


Tapsi
addikt

Szerintem a topikot olvasók fejében nem nagyon él ilyen tévképzet. A csajéba pedig egyikünk sem lát bele.

(#48425) Csakénvagyok válasza Stalker-2572 (#48423) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

...csak a bomba nővel meg az Igazival lehet jót szexxelni.

Kihagyta az öreg tyúkot. :B

(#48426) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Tegnap voltunk bulizni, volt egy olyan csaj, hogy azt hittem f**om kettéáll :DDD Rácsaptam egyet a seggére, aztán később odajött táncolni mellém. :DDD A dolog annyiban maradt :DD

All Black...

(#48427) lorcsi válasza Stalker-2572 (#48426) üzenetére


lorcsi
veterán

az a gáz az ilyennel hogy aki egy seggre rácsapás miatt nem vág pofán, annak más is rácsaphat következmények nélkül...

(#48428) Stalker-2572 válasza lorcsi (#48427) üzenetére


Stalker-2572
addikt

bánomisénazt :DDD

All Black...

(#48429) #04441088


#04441088
törölt tag

Srácok köszi szépen mindenkinek a tanácsokat :R :R :R
Valószínűleg megfogadom, amit syler írt. Azt pedig, hogy a srácnak is vége, azért írtam, mert már elegem van ebből az egészből...hülye a csaj és nemtudom, hogy miért, ha meg más srác van a dologban, akkor igaz, ahhoz ketten kellenek...
És tényleg szerelmes voltam, most is szeretem, de nekem ez sok...

(#48430) Ijk válasza #04441088 (#48429) üzenetére


Ijk
nagyúr

De azért még mindig nem mentél el hozzá beszélni, és nem is döntöttél úgy hogy hagyod a lányt a fenébe.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48431) #04441088 válasza Ijk (#48430) üzenetére


#04441088
törölt tag

Valahogy úgy... :(

(#48432) Thome válasza Ijk (#48430) üzenetére


Thome
addikt

Hadd gondolkodjon, ő maga se tudja, hogy mit csináljon. Majd rá jön.

(#48433) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali mindenkinek!
Fejlemény van az ügyben. Beszéltem a lánnyal. Kicsit túlzott, nincs olyan nagy gond...
Nincs semmi pasi az ügyben és semmi komolyabb, csak történt pár olyan dolog, amit nem szívesen mondanék el.(havija megjött... :D + kicsit bizonytalan lett egy két hülye miatt + otthon lebaszták valamiért...stb...hosszú)

Már minden okés. :R

[ Szerkesztve ]

(#48434) Apollyon válasza #04441088 (#48433) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ámen.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48435) Stalker-2572 válasza #04441088 (#48433) üzenetére


Stalker-2572
addikt

átlag hiszti :DDD dekemény :D

All Black...

(#48436) vans? válasza #04441088 (#48433) üzenetére


vans?
őstag

Na vazzeg... :W :)

hábm bábm

(#48437) #04441088 válasza Stalker-2572 (#48435) üzenetére


#04441088
törölt tag

Azthittem, hogy valami 100x komolyabb dolog... Gondolom Ti is :D

(#48438) Ijk válasza #04441088 (#48433) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na végre hogy már beszéltél vele.
Megint egy tanulságos ügy az ittenieknek, hogy felesleges rögtön kombinálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48439) Stalker-2572 válasza Ijk (#48438) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hát igen.... csomó topiktársnak már nem lenne meg a csajszi :DDD (lehet ők járnának jobban ;] )

All Black...

(#48440) #04441088 válasza Stalker-2572 (#48439) üzenetére


#04441088
törölt tag

:(
Rendes lány ő...csak lány...és a lányok szoktak ilyet csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#48441) Stalker-2572 válasza #04441088 (#48440) üzenetére


Stalker-2572
addikt

bottal kell nevelni őket ;)

All Black...

(#48442) #56474624 válasza Ijk (#48438) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem meg bármennyire is ki vagyok akadva, nem fogok szakítással fenyegetni olyasvalakit, aki számomra fontos. Komolytalan a lány részéről ez a kapcsolat.

(#48443) Apollyon válasza #56474624 (#48442) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egyetértek. És nem akarok bunkó lenni, de szerintem szar van a palacsintában. A végén úgyis kiderül, legalábbis a hasonló szitukban ez volt az általános.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48444) syler válasza #04441088 (#48440) üzenetére


syler
aktív tag

Most magad nyugtatod? Majd emlékezz mit mondtunk, nem ez volt az utolsó, hogy ilyen helyzetbe hoz. Lebeszélni természetesen nem akarlak, mindenkinek át kell esnie az ilyen dolgokon, ebből és az ilyenekből fogod megtanulni, hogyan is kezeld a dolgokat. :) Good Luck buddy:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48445) syler válasza Stalker-2572 (#48441) üzenetére


syler
aktív tag

Neked elég érdekes felfogásod van a nőkkel kapcsolatban:) Bejön ez normális nőknek amúgy? A normális alatt nem a seggrepacsis lányokra gondolok természetesen:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48446) Stalker-2572 válasza syler (#48445) üzenetére


Stalker-2572
addikt

aha, imádják, amikor ilyen kedvesen bunkó vagyok velük ;)

All Black...

(#48447) Ijk válasza Apollyon (#48443) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az Ő dolga mennyit visel el. Majd úgyis kiderül hogyan folytatódik. Én csak azt mondtam, hogy nem feltétlenül kell rögtön megfejteni ilyen esetekben mi van a háttérben. Egy 17 éves csajra még túl nagy hatással vannak a hormonok, és a szociális helyzetek családban, vagy családon kívül, ráadásul sokuk el van kényeztetve. Szóval hisztisek, sokszor mondanak meggondolatlan dolgokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48448) Apollyon válasza Ijk (#48447) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Persze nem feltétlenül csak és kizárólag átvágás van, de amikor egy kellemesen, abszolút problémák nélküli együtt töltött idő volt, és utána totál az ellentétjére változott ok nélkül a csaj, az egy 3. ember jelenléte szokott lenni. Én 1x megcsaltam egy nőmet, és úgy volt hogy dobom azért a másikért és én is bunkó voltam a nőmmel, meg hideg, meg lerázós.
Aztán később velem is eljátszották ezt, és kiderült hogy ott is képbe jött valaki.

Meg ugyebár a legutóbbi esetem is ez volt, amikor még privátot is írtam neked még anno úgy ki voltam készülve, és a végén kiderült hogy valóban azzal jött össze az ex akire gyanakodtam. Azt nem tudom hogy megcsalt e, ez már sosem derül ki és nem is érdekel, de ott is az volt a lényeg hogy nem akar találkozni, egyedül akar lenni stb.
Ha családi problémák voltak, akkor mindenképp velem akarta megbeszélni, mondjuk akkor már együtt voltunk egy ideje.

Azt tapasztaltam hogy akkor küldi el a rákba ok nélkül a baránő a barátját, amikor nagy valószínűséggel nemcsak hogy van, de pótolja is valaki más. Persze ez se 100, de azt is tudjuk hogy a lányok/nők nem mindig mondják meg az igazat. Finoman szólva.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48449) #56474624 válasza Stalker-2572 (#48426) üzenetére


#56474624
törölt tag

Micsoda önmegtartóztatás! :))
Gondolom, ha a seggrepacsira válaszul tökön rúgott volna, most ő lenne az új istennő. ;]

(#48450) Tapsi válasza #04441088 (#48440) üzenetére


Tapsi
addikt

NEM! Az éretlen p*csák szoktak ilyet csinálni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.