Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48251) Thome válasza Apollyon (#48250) üzenetére


Thome
addikt

Na igen, ezt szépen félreolvastam-értettem... :DDD Jepp, én voltam a hülye, hát erre nem tudok mit mondani, érdekes megmozdulás Mmdorian részéről... :D

(#48252) MmDorian válasza MmDorian (#48242) üzenetére


MmDorian
őstag

na, akkor leírom az egészet, megkeresett, hogy mennyünk fagyizni. szóba jött, hogy fotózok (próbálkozok), megkérdeztem, hogy nem akare pár képet, mondtam nkei, hogy a héten lesz autó, és lehetne csinálni mellette, benne, rajta képeket fürdőruhába, fehérmenűbe, úgy hatásos, meg odavicceskedtem, hogy 'meg ruha nélkül', aszongya oké... de hálistennek sztornó, dolgom van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#48253) runner 125 válasza MmDorian (#48252) üzenetére


runner 125
nagyúr

".. de hálistennek sztornó, dolgom van. ;] "

Boozy-e vagy?! ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#48254) Stalker-2572 válasza MmDorian (#48242) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Az akt képek jó $-t érnek, el kell adni őket.

All Black...

(#48255) lorcsi


lorcsi
veterán

bedobok néhány dolgot...
mutattam mér: ?

- Miért van az, hogy ha a lányok lefekszenek több pasival, akkor kurvák, de
ha a fiúk fekszenek le sok csajjal, akkor nagy királyok??

- Hogy miért? ...tovább »Hát gondolj bele: Ha van egy lakatod, amit minden kulcs
kinyit, akkor az egy nagyon szar lakat...De ha van egy kulcsod, ami minden
lakatot kinyit, akkor az egy kurva jó kulcs...

és még..

(#48256) Mindreader válasza lorcsi (#48255) üzenetére


Mindreader
tag

Erről a témáról nekem a következő vicc jut eszembe:

Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.
Kérdezi a bíró:
- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?
- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.
- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?
- Hát dehogynem.
- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?
- Ejj, maga nem ért engem, bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

(#48257) Apollyon válasza Mindreader (#48256) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pontosan :C

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48258) Lirion válasza Mindreader (#48256) üzenetére


Lirion
addikt

Ez és a lorcsi szösszenete is egy gusztustalan himsoviniszta hozzáállás.

(#48259) Apollyon válasza Lirion (#48258) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már többször ki lett tárgyalva, hogy ha a nő csal meg az sokkal súlyosabb mintha a férfi partnere teszi. Semmi sovinizmus nincs ebben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48260) Lirion válasza Apollyon (#48259) üzenetére


Lirion
addikt

Ahogy gondolod.. mondjuk ilyen hozzáállással nem csoda, hogy dobott az ex-csajod is.

(#48261) Tapsi válasza Apollyon (#48259) üzenetére


Tapsi
addikt

Szerintem simán csak egy utolsó, gerinctelen dolog, bárki is csinálja.

(#48262) szőröscica válasza Tapsi (#48261) üzenetére


szőröscica
addikt

Ezzel maximálisan egyetértek.
Én egyszer megdöntöttem egy kapcsolatban lévő csajt, de utána szarul éreztem magam, mert belegondoltam, hogyha az én csajom lenne, akkor ugyanígy megcsalhatna, és az nekem mennyire rosszul esne. Szóval inkább maradok a független nőknél.

(#48263) Apollyon válasza Lirion (#48260) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem ezért dobott akármennyire is szeretnéd hogy most rosszul érezzem magam ;)

Sőt meg is beszéltem vele még az elején, és egyetértett, csak túl kell a dolgon látni. Nem azt mondtam hogy a férfi oldala nem elítélendő, csak azt hogy kevésbé súlyos, ellenben a nővel. És azt se hogy ha van nőm, akkor nem vagyok monogám.

Hja és amúgy egyik nő sem szent, és remélem azért semmilyen "-izmus" nem támad rám ;] :D

+1: Nézhetnétek egy kis Californicationt, amiből kiderül sosincs (ilyenkor sem) világvége ;p

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48264) negyedes válasza szőröscica (#48262) üzenetére


negyedes
addikt

attol meg a tobbi csavo nem igy gondolkodik. en is igy "vesztettem" el a baratnomet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48265) szőröscica válasza negyedes (#48264) üzenetére


szőröscica
addikt

Nézd, sokan meg úgy gondolkodnak, hogy nem fizetnek adót, meg amit tudnak "okosba' " oldanak meg. Én meg nem. Én próbálom tisztességesen élni az életemet, úgy, hogy másoknak ne ártsak, és ne okozzak bosszúságot.

És nem érdekel, hogy más miként csinálja. :)

(#48266) Apollyon válasza szőröscica (#48265) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Maximálisan egyetértek. Viszont nem attól lesz valaki gerinctelen meg gusztustalan mert nem mindig hűséges az életben. És emiatt ezt ne hasonlítsuk össze az adócsalással:D

A hűséget van aki megérdemli, van aki nem, ez mindig kiderül. De pusztán a tényért hogy létezik ilyen még önmagában nem elítélendő dolog. Továbbá Pista bácsi feleségének is megvolt minden joga és oka hogy elváljon, mégsem tette :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48267) Lirion válasza Apollyon (#48266) üzenetére


Lirion
addikt

Ha te úgy gondolkodsz, egy férfi esetében normális dolog a megcsalás, akkor te sem érdemelsz hűséget.
Mellesleg nem azt írtam, hogy a megcsalásos elképzeléseid miatt dobott a csajod, csak hogy megértem őt.

(#48268) Apollyon válasza Lirion (#48267) üzenetére


Apollyon
Korrektor

LOL! Olvassál már figyelmesebben, hol írtam azt hogy normális dolog??!
Senkit nem érdekel hogy te megérted az exem, szal szállj le róla, köszi ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48269) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Mindegy ki csalja meg a másikat, egy szardarab az illető.
Ez a sztereotípia (hogy a férfinak nem bűn) csak azért alakulhatott ki, mert régen, amikor még nem volt normális fogamzásgátlás az nem volt nagy bűn ha a férfinak született házasságon kívüli gyereke, mert bizonyíthatatlan volt, hogy az övé, viszont ha a nő lett terhes mástól (olyankor, amikor nem is lehetett volna), na az már probléma.
Aki meg kettős életet él az meg szimplán hülye :F :W

All Black...

(#48270) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#48269) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hozzáteszem ezt a legtöbb ember úgy mossa tisztára magában, hogy "pár napra szakít" aztán rájön, hogy mégse kell kukába dobni a régit (egy darabig)..... :U

Aki meg egy ilyentől vár komoly kapcsolatot, az is hülye :U

Egy kapcsolatot normálisan le kell zárni, hogy elkezdődhessen egy másik. És nem csak formálisan, hanem lelkileg is!

All Black...

(#48271) Tapsi válasza Stalker-2572 (#48270) üzenetére


Tapsi
addikt

...És nem csak formálisan, hanem lelkileg is!

Ez mennyire igaz! És mennyire nem tartja ehhez magát a legtöbb ember, különösen a nők hajlamosak erre - kapcsolatfüggők.

(#48272) TooN


TooN
aktív tag

Hali!

Nekem valahogy az egész megcsalás dolog olyan, hogy nem is tudok mit kezdeni vele!

A becsületből csak egy van, ha azt eljátssza valaki, akkor vége. Engem csaltak már meg és vége is lett. Próbáltunk "káposztát" melegíteni, de nem volt értelme. A bizalom többet nem jött vissza és értelmetlenné vált az egész.

A mostani kapcsolatom teljesen őszinte és mindent tudunk egymásról. És így maximálisan meg is bízunk egymásban. És mind a ketten tudjuk, hogy nincs második esély, csak egy van és nincs több!

:R

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48273) Tapsi válasza TooN (#48272) üzenetére


Tapsi
addikt

"A mostani kapcsolatom teljesen őszinte és mindent tudunk egymásról." - azért ez is vicc kategória hosszú távon.

(#48274) TooN válasza Tapsi (#48273) üzenetére


TooN
aktív tag

Mire gondolsz, hogy vicc hosszútávon?

Nekem nem tűnik annak és tényleg jól működik a dolog!

Vagy arra gondolsz, hogy idővel kialakulnak a kis titkok?

:F

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#48275) Apollyon válasza TooN (#48274) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Arra gondol hogy még életed párjában sem igazán bízhatsz meg 100% vakon.. Mondjuk legyen csak 99, és az az 1 meg maradjon meg annak hogy ha esetleg mégsem úgy alakul minden ahogy gondolja az ember akkor ne legyen túl nagy (kellemetlen) meglepetés.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48276) qantum


qantum
senior tag

Igazából nincs jó megoldás, mert ha tökre biztos vagy, akkor hülye vagy, ha meg nem akkor ott a féltékenység útvesztője, szerintem ezt a problémát még senki sem oldotta meg tökéletesen.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48277) athomi


athomi
veterán

találkoztam pár alkalommal egy kislánnyal és sikerült rávennem h a héten aludjon nálam...azt mondta "de nem lesz semmi". úgy szeretem ezt az álszentséget a csajokba. :D

(#48278) Lirion válasza qantum (#48276) üzenetére


Lirion
addikt

Hogy nektek semmi se jó... :(
Nem értem, miért kell feltételezni egy csajról, hogyha te megbízol benne, akkor hót ziher, hogy át fog verni? :F

(#48279) qantum válasza athomi (#48277) üzenetére


qantum
senior tag

remek! aztán meg csak nézne ha tényleg nem lenne semmi :DDD

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48280) qantum válasza Lirion (#48278) üzenetére


qantum
senior tag

nem hót ziher! én alapvetően optimista vagyok, de volt már, hogy pofára estem, ezért!
különben meg tényleg senkiről semmi rosszat nem szabad gondolni :K

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48281) RexpecT válasza athomi (#48277) üzenetére


RexpecT
addikt

Miért nem mondtad neki, hogy semmi az biztos nem lesz :F :DDD

(#48282) szőröscica válasza Lirion (#48278) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem például önbizalomhiányom van, és emiatt nem tudok 100%-osan megbízni egy nőben.

(#48283) qantum válasza athomi (#48277) üzenetére


qantum
senior tag

jó meg...od, aztán mondod neki ez volt a semmi, holnap jön a valami :DDD

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48284) qantum válasza szőröscica (#48282) üzenetére


qantum
senior tag

az önbizalomban túltengők is esnek pofára :) mert mindig van más

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48285) szőröscica válasza qantum (#48284) üzenetére


szőröscica
addikt

A legviccesebb, hogy még sosem csaltak meg (legalábbis nem tudok róla), mégsem megy 100%-osan a bizalom. Pontosan a mindig van más, mindig van szebb, vagy okosabb miatt.

(#48286) Ijk válasza szőröscica (#48285) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig jobb ha megvan a 100%-os bizalom, és nem terheled magad soha ilyesféle gondolatokkal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48287) Apollyon válasza Ijk (#48286) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Józan észnél lenni szerintem nem teher. Az a teher, amikor valaki nagyot koppan, és nem tudja feldolgozni mit tett vele a párja, akivel ezt meg azt tervezték.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48288) Ijk válasza Apollyon (#48287) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mindig józan észnél kell lenni, de ha már nem 100%-osan bízol a másikban akkor gondolatok fognak gyötörni amikor távol van, amelyek csak a te agyad szüleményei.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48289) Apollyon válasza Ijk (#48288) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egy alap féltékenységnek azért lennie kell, különben akkor már lapos az egész. Nem maga a féltékenység, hanem a jelenség, akik 100%-osan bíznak a párjukban azoknak is megfordul a fejében hogy mi van ha egy ilyen-olyan konkrét valaki elcsábítja őt. Ha már megfordult a fejében akkor nem 100%, viszont ha nem fordul meg a fejében akkor valszeg tapasztalatlan, vagy túl kiszámítható a másik ami egy idő után már nem izgalmas... Ehh túlragoztam:D

Szal én arra gondolok hogy azért mert valaki nagyon jó, és életempárja, lelkitársam stb még nem indok arra hogy mindent kizárjunk mert ő is csak egy hús-vér ember. (És most nem feltétlen megcsalásra gondolok, hanem pl olyanra is hogy mondjuk kitalálja hogy mostantól élete végéig a Marson akar élni egyedül.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48290) Tapsi válasza TooN (#48274) üzenetére


Tapsi
addikt

Az őszinteségre gondoltam. Hosszú távon úgyis előkerülnek kisebb-nagyobb titkok, amiket nem célszerű megosztani a másikkal.

A bizalom pedig fontos, egy bizonyos szinten. Azért láttam én már hatalmas pofára eséseket a túlzott bizalom miatt.

(#48291) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Ezért kell összejönni egy csúnya-ronda nővel, aki nem kell senkinek ;]

Bár ha ő is megcsal .... :Y :C

All Black...

(#48292) Ijk válasza Apollyon (#48289) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az emberek boldogtalanságát javarészt a gondolkodás okozza. Amennyire jó dolog, és kiemel a többi élőlény közül, ugyanannyira tragikus is.
Ha megpróbálnék minden rosszra gondolatban felkészülni ami az életben elérhet, abba beleőrülnék. Én minél inkább próbálom kizárni magamból az ilyeneket (nem mindig könnyű), ellenkező esetben szorongást és depressziót okoz.
Lehet hogy a saját aspektusodból te máshogyan látod, de számomra nem használna a bizalmatlanság sem a kapcsolatnak, sem nekem. Jobban meggyötörne hosszútávon, mint egy esetleges incidens.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48293) Stalker-2572 válasza Ijk (#48292) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:K jól beszélsz

All Black...

(#48294) lajafix válasza Ijk (#48292) üzenetére


lajafix
addikt

kontra:

Az emberek boldogtalanságát javarészt a FELESLEGES, VÁLTOZTATHATATLAN DOLGOKON TÖRTÉNŐ gondolkodás(ami nem is gondolkozás, hanem inkább múltidézés és képtelenek a következetetések levonására ) okozza. Az érdemi gondolkozás sokat segít a boldogtalanság elkerülésében, tehát igencsak hasznos.

Rock'n Roll

(#48295) Exike válasza lorcsi (#48255) üzenetére


Exike
csendes tag

... jó a hasonlat és jogos is...
Lehet az oldalbordára vezethető vissza ez a köztudatban így elterjedt teoria???
:)

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#48296) Csakénvagyok válasza Lirion (#48258) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Na ne hogy ezt te mondod! Most nem akarok személyeskedni, de azért a topik bikája mondja másra hogy hímsoviniszta?

Amúgy ronda dolog a megcsalás, meg szar ha velünk csinálják, de őszintén ki nem jutott el legalább egy lapulósabb tánc és egy smaciig miközben miközben kapcsolatban volt? Természetesen akiknek a párjuk is itt van a PH!n, azok kivételek :U

(#48297) Apollyon válasza Ijk (#48292) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Értem mit mondasz, ez is egy hozzáállás és nem mondom azt hogy rossz. Én viszont nem úgy értettem ezt a bizalmatlanságot hogy arra számítok és gondolok folyamatosan hogy bármelyik pillanatban fejére fordul minden. Inkább csak nem zárok ki bizonyos dolgokat vele kapcsolatban csak azért mert ő velem van. Tehát ha esetleg azzal jönne hogy hozzám akarna jönni, akkor lehet elvenném, de nem gondolnám ezt automatikusan hogy ez egy életre szól. Helyette sodródunk az árral, lesz ami lesz. Persze ezt csak így fejben, mert ez a józanész, és nem az hogy életünk végéig és azon is túl örökké boldogok maradunk. Ami persze lehetséges, de nem biztos. Ezt tudván még lehet boldog az aktuális pillanat, annak ellenére hogy tudod, hogy nem tudhatod mire számíthatsz. És ez a lényeg.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48298) Lirion válasza Csakénvagyok (#48296) üzenetére


Lirion
addikt

Képzeld, én nem mentem addig, pedig lehetett volna nem egyszer. Hozzáállás kérdése az egész.

Egyébként ha figyelmesebben olvasgattad volna a hsz-aimat, tudnád, hogy én azt a csajt is normális embernek tekintem, aki vidáman lefekszik azokkal a srácokkal, akik tetszenek neki. Legalább rutinos lesz és nem egy darab fa az ágyban, akit évekig kell tanítani a jó szexre..

(#48299) Stalker-2572 válasza Lirion (#48298) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Egy tartós kapcsolatból sokkal jobban lehet tanulni, mint alkalmi kalandokból.

All Black...

(#48300) Permi86


Permi86
csendes tag

Vannak itt női olvasók is? Ha igen, és kikérhetném a véleményüket a barátnőm viselkedését illetően, akkor kérhetném, hogy írjatok nekem privit?

Köszönöm! :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.