Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48701) r4z válasza Rica (#48700) üzenetére


r4z
nagyúr

Isten éltessen sokáig! :)

Ezért érdemes thai nőt feleségül venni. Annak szó szerint a férfi a nagybetűs Isten. :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48702) negyedes válasza Rica (#48700) üzenetére


negyedes
addikt

Meg a vegen hasznos tanacsok is bekerulnek a topicba. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48703) Bavid válasza Rica (#48700) üzenetére


Bavid
senior tag

Így van, az a nő, akinek nincs önbecsülése az ugyanolyan (vagy még nagyobb) katasztrófa, mint amelyik el van szállva magától. Elég könnyen le lehet építeni bárkinek az önbecsülését, és utána azt visszaállítani hihetetlen nehéz, tehát erre figyelni kell. És igen, fontos rendszeresen éreztetni vele, hogy azért igenis szükségem van rá.

Köszönöm az elismerést :R , szerintem sokan meglepődnétek ha tudnátok hány éves vagyok, ezért jó a fórum, mert nincs senki iránt előítélet csak a kora alapján (vagy egyéb dolog miatt), hogy akkor ő még biztos nem ért ehhez a dolgokhoz stb.

(#48704) r4z


r4z
nagyúr

Srácok van ötletetek arra, hogyan verjek ki egy csajt a fejemből? Már vagy egy hónapja elutasított de csak rá bírok gondolni :o:F

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48705) Thome válasza r4z (#48704) üzenetére


Thome
addikt

Lefoglalod magad, hobbi, eljársz otthonról, csajozol, haverokkal vagy, szórakozol, jól próbálod érezni magad.

[ Szerkesztve ]

(#48706) r4z válasza Thome (#48705) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez már mind volt, de estére mindig eszembe jut megint.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48707) Ijk válasza r4z (#48704) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sehogy, majd elmúlik.
Ha ott tartasz, hogy valamit nagyon ki akarsz verni a fejedből, akkor általában még az ellenkező hatást sikerül elérni:)

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48708) proof88 válasza r4z (#48704) üzenetére


proof88
addikt

dugd meg

(#48709) r4z válasza proof88 (#48708) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem opció abból kiindulva, ahogy ismerem. :N

Ijk: Akkor nem próbálom elfelejteni :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48710) Stalker-2572 válasza #56474624 (#48698) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha nem vennéd észre, nem foglaltam állást :DDD :P

All Black...

(#48711) dragonfx


dragonfx
veterán

és 2 év után végre ujra szabadság....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#48712) Csakénvagyok válasza r4z (#48709) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Akkor dugj meg más csajt

(#48713) #56474624 válasza Stalker-2572 (#48710) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát tudod, én ilyenkor valahogy nem vagyok meglepve, hogy iq-ban izmosabb lányokat még nem láttál. :DDD

(#48714) Stalker-2572 válasza #56474624 (#48713) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha tudnám miről beszélsz barátom még tudnék is rá mit mondani :DDD

All Black...

(#48715) Stalker-2572 válasza Bavid (#48684) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem minden zsáknek megvan a maga foltja. Van olyan nő, aki a bunkó pasikra bukik, van akit ettől kiráz a víz. Ha nem szerepeket játszol, hanem önmagad adod, akkor megnő annak az esélye, hogy a hozzád való "foltot" találod meg. Amúgy is mi értelme van minden nőnek megfelelni, amikor csak 1 is elég? :F

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#48716) Bavid válasza Stalker-2572 (#48715) üzenetére


Bavid
senior tag

Én nem akarok megfelelni minden nőnek, nagyon nem (csak a jóknak :P ), és szerintem mindenkiben ott van ez, hogy néha kedves, néha bunkó, épp az a megjátszás, amikor mindig csak kedves vagy vele, amikor rohadtul nincs hozzá kedved, én magamat adom, és általában beválik.
"hogy a hozzád való "foltot" találod meg": persze tök jó, ha azt az embert találod meg aki hozzád illik, de szerintem kellenek olyan kapcsolatok, ahol nagyon nem illetek össze, mégis együtt vagytok valami miatt, ezek szoktak izgalmasak lenni. Persze ezek általában nem tartanak túl sokáig, de mindenképp jó tapasztalat, amit érdemes kipróbálnia mindenkinek.

(#48717) Stalker-2572 válasza Bavid (#48716) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mások mércéje szerinti jó csajnak megint nincs értelme megfelelni, saját mércéd szerinti jó csajnak meg nem megfelelni kell, hanem meghódítani.

"Izgalmas egy olyan nővel együtt lenni, aki nem illik hozzád" :DDD bizonyára túl nyugodt az életed :R

All Black...

(#48718) Rica válasza r4z (#48701) üzenetére


Rica
senior tag

Köszi! :R
Ugyanezt mondják a filippínókról is. Itt van belőlük jó sok, de nagyon picik és csúnyácskák, de az is igaz, hogy kedvesek.
A kérdésedre: egyetlen módja van, felül kell írni egy új szerelemmel, vagy legalább egy kalanddal vagy új hódítással.Kutya harapást szőrével.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#48719) athomi válasza r4z (#48704) üzenetére


athomi
veterán

erre a legjobb egy másik nő :)

(#48720) szőröscica


szőröscica
addikt

Lefeküdtem egy csajjal, akinek van barátja, bár állítása szerint már a végét járja a kapcsolatuk. Ő kezdeményezett. Elmeséltem egy haveromnak, és teljesen lecseszett, hogy inkább maradtam volna csendben, és ne legyek büszke arra, hogy egy olyan nővel feküdtem le, aki foglalt.

Rá is pörögtem a témára, már kezd bűntudatom lenni. Nem én kezdeményeztem, visszautasítani meg nem tudtam. Jó volt, úgyhogy péntek után szombaton is nálam aludt. Ezt már nem is mondtam havernak. Tényleg rossz dolgot csináltam?

(#48721) 7 válasza szőröscica (#48720) üzenetére


7
addikt

Erkölcsileg nem valami korrekt egyikőtök részéről sem.

(#48722) Apollyon válasza szőröscica (#48720) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Teljesen jól csináltad, úgysem ismered azt a másikat. Azt most már tudod hogy annak havernak nem beszélsz ilyenről, mert kissé konzervatív. És azt is tudod már hogy azzal a csajjal sem kezdesz kapcsolatot, mert oké hogy szarban van a kapcsolata, még nem indok hogy megcsalja a párját. És mivel ezek szerint erre hajlamos a hölgy, felejtős.
Te meg jól cselekedtél, ha nem te csináltad volna meg a csajt, akkor cselekszik helyetted más.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48723) Stalker-2572 válasza 7 (#48721) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Amikor az ember élete párját véli felfedezni az erkölcsi aggályait a sarokba dobja. Érthető, mert ennél nincs elemibb ösztön, ami mozgathatna bárkit.

A bűntudatnak soha nincsen értelme. Csak a végeredmény számít: ha tényleg ő az igazi, akkor meg tudja-e szerezni.

All Black...

(#48724) Stalker-2572 válasza Apollyon (#48722) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem tudhatod mit érez a csaj, így ítélkezni sem jogos.

Hogy helyes volt-e lefeküdni vele? Szerintem rizikós, de ha elsőre kiváló volt a szex, akkor csak pozitívum.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#48725) Apollyon válasza Stalker-2572 (#48724) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem ítélkeztem, csak elmondtam a véleményem. Nem azt mondtam hogy egy biccs, hanem hogy felejtős.
Valszeg nem jól emlékszem, de biztos nem tévedek nagyot ha azt mondom Te is abba a táborba tartozol aki nem járna megcsalós lánnyal.

Ha pedig továbbgondoljuk, akkor egy olyan lány akinek párja van és mással kavar, annak párkapcsolat terén nem biztos hogy jó a problémamegoldása. Legalábbis érdekes lehet hogyan számol el magában ezzel a dologgal.
Aztán az is lehet hogy a barátja egy genya, és kizárólag ő a hibás, a hátterét nem látjuk a dolognak. De akkor megint baj van a lánnyal, mert nincs annyi esze hogy kidobja azt akit nem tud elviselni.
Én ezekért nem járnék csajjal aki velem csalta meg a párját:
És még szőrszálhasogató is leszek. Egyes melóhelyekre erkölcsi bizonyítvány kell, ha nem lehet olyanod, nem vesznek fel, mert visszaeső lehetsz, ez kiszámíthatatlan. Aki bűnbe esett az nagyobb eséllyel fogja újra megtenni.
Én meg nem osztom meg senkivel a párom, mintahogy valszeg ő sem tenné. Aki pedig kezdeményez, ráadásul így hogy kapcsolatban van, valszeg könnyebben kapható, ami szintén gáz.
Továbbá ha problémája van a kapcsolatával, akkor hogy tud másvalakire koncentrálni? Ez szintén gáz. Azon kéne 0/24 agyalnia, hogyan oldja meg, legyen rajta túl.
Igen tudom, nagyok az elvárásaim :DDD:DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48726) 7 válasza Stalker-2572 (#48723) üzenetére


7
addikt

Én csupán a kérdésre válaszoltam: "Tényleg rossz dolgot csináltam?"

Nem tudom, hogy jön ide az élete párja meg a többi. Erkölcsi szempontból megközelítve rossz dolgot csinált :P

(#48727) Stalker-2572 válasza 7 (#48726) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem a kérdés nem arra vonatkozott, hogy ez erkölcsileg helyes volt-e, mert erre valószínűleg a kérdező is tudná a választ. A kérdést inkább úgy kell értelmezni, hogy ha visszaktekintek 20 év múlva, akkor ez volt-e a helyes, hogy megtettem.

All Black...

(#48728) 7 válasza Stalker-2572 (#48727) üzenetére


7
addikt

Ah, ugyanazon dolgok különféle interpretációinak esete... :)

@válasz: Némileg elbeszélünk egymás mellett, de hagyjuk is, úgysem valami egetrengető.

[ Szerkesztve ]

(#48729) Stalker-2572 válasza 7 (#48728) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ezért sincs értelme a bűntudatnak, ítélkezésnek stb. Úgy kell értelmezni a dolgokat, hogy a végeredmény a legkedvezőbb legyen.

All Black...

(#48730) Stalker-2572 válasza Apollyon (#48725) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem lennék a szeretője senkinek, de nem tudom kizárni, hogy egy ilyen eset jól süljön el. Igazából minden a körülményektől függ, amibe nem látunk bele.

All Black...

(#48731) Csakénvagyok válasza szőröscica (#48720) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jól tetted, megérdemelsz két pofont. De valljuk be, 90%-unk így tenne, csak aztán gondolkodik el, hogy mint Iscariah is mondta, érdemes-e vele folytatni?

(#48732) Tapsi válasza szőröscica (#48720) üzenetére


Tapsi
addikt

Pár karistra jó, de össze ne gyere vele, mert ugyanígy fel leszel szarvazva. Ha neked ez belefért, akkor ok, én pl. nem mentem volna bele. :)

(#48733) szőröscica válasza Csakénvagyok (#48731) üzenetére


szőröscica
addikt

Biztos nem folytatom, én sem tudnék megbízni benne.

(#48734) kisboxi


kisboxi
tag

''Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján!''

Hát, azt hiszem ez tényleg így van! :W

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48735) Stalker-2572 válasza szőröscica (#48733) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Miért nem tudsz bízni önmagadban annyira, hogy azt mond: igen, ez a csaj most talált egy olyan féfit, akinél jobbat nem fog és ezt ő is tudja.

:F

All Black...

(#48736) Peethy válasza Stalker-2572 (#48735) üzenetére


Peethy
őstag

Ami egyszer megtörténik, máskor is megtörténhet, ez nem önbizalom kérdése szvsz. Ha egy csaj így rendezi le az ügyet a barátjával, akkor később is kb. ilyen hozzáállásra kell számítani tőle.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48737) Csakénvagyok válasza Stalker-2572 (#48735) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Részleteket nem ismerünk, Pölö fontos lenne tudni hogy a rányi közölte-e a pasijával hogy vége, vagy csak egyszerűen félrekefél. Ugye nem kis különbség?

(#48738) Tapsi válasza Peethy (#48736) üzenetére


Tapsi
addikt

Mindenki változhat. Továbbá nem mindegy, hogy egy 16 éves tinilányról, vagy egy 40 éves nőről van szó. Ezt is tudni kéne, mielőtt ítéletet hirdetünk. :)

(#48739) Stalker-2572 válasza Csakénvagyok (#48737) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Vagy azt mondja, hogy szakít vele, de valójában nem zárta le magában.... ezért írtam, hogy ez egy nagy káosz és rizikó lefeküdni vele. Ez nem a logika szintjén dől el, hanem az érzelmekén.
Ha jól megb*szta, akkor nyert ügy, ha nem (amire van esély, mert milyen káosz lehet már a fejekben.... :U) akkor bukó. Igen, sajnos ennyin múlik egy ilyen helyzet.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#48740) Peethy válasza Tapsi (#48738) üzenetére


Peethy
őstag

Tehát előző nap még megcsalja a barátját, másik napra pedig megváltozik teljesen, csak mert mással van? Oké, pár év alatt lehetséges, de itt most nem erről volt szó.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48741) Tapsi válasza Peethy (#48740) üzenetére


Tapsi
addikt

Ki beszélt itt másnapról? Nyilván a barátjával sem 1 napja van együtt!

Szerk: persze ez még nem mentség a megcsalásra.

[ Szerkesztve ]

(#48742) negyedes válasza Peethy (#48740) üzenetére


negyedes
addikt

hat ilyen nincs. ha egyszer megcsinalta azt tobbszor is megfogja, lehet nem ugyanazzal a pasival de megtortenhet.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48743) Peethy válasza Tapsi (#48741) üzenetére


Peethy
őstag

Ha most elkezdi, az már a másnap lesz. Ez nem kapcsolat-, hanem emberfüggő, aki nem képes a kapcsolat végén korrektül lerendezni a dolgokat, az egy rosszabb napján, egy esetleges vita után sem fogja tudni. Persze ez az én és a környezetemben tapasztaltakra igaz, nem kizárt, hogy másmerre másképp van.

negyedes: [link] Amire reagáltál, az költői kérdés volt, én is úgy gondolom, ahogy mondtad :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#48744) Tapsi válasza Peethy (#48743) üzenetére


Tapsi
addikt

Én sem azt írtam, hogy kapcsolatfüggő, csak annyit, hogy az emberek változhatnak, szóval semmi sincs kőbe vésve. :)

(#48745) szőröscica válasza Csakénvagyok (#48737) üzenetére


szőröscica
addikt

3 éve vannak együtt, most mosolyszünet volt, elvileg megbeszélték, hogy "félre lehet lépni", legalábbis nekem ezt mondta. De igazából úgy mászott rám, hogyha mást mondott volna se érdekelt volna abban a pillanatban. :D

Nagyon jól néz ki, a szex is jó volt, de barátnőnek nem kéne. Egyrészt mert alapból féltékeny típus vagyok, másrészt meg nem az én világom a gondolkodásmódja.

(#48746) Bavid


Bavid
senior tag

Szerintem elég nagy gec*ség a megcsalás, meg olyan nincs hogy együtt vannak, de félre lehet lépni, akkor nincsenek együtt. Az viszont hogy te lefeküdtél vele, mert felajánlkozott az se túl szép dolog, de annyira nem vészes, én megtudnám, hogy megcsalt a barátnőm, tuti nem a srácra haragudnék, még akkor se ha a srác kezdeményezett, ő csábította el, mert a nő hagyta.

(#48747) Stalker-2572 válasza szőröscica (#48745) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akkor ennyi, ügyes voltál. Mostmár szépen kidobhatod :R
Ez a félre lehet lépni dolog meg csak önámítás / önbecsapás.... félrekúrás soha semmilyen körülmények közt nem fér bele.

All Black...

(#48748) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#48747) üzenetére


Stalker-2572
addikt

(az más dolog lenne, ha ez lenne a "váltás", mert a szakítások fele kb így ér véget: az ember talál egy jobbat; aki viszont 2 f*sz között akar ingázni az szerintem elmebeteg :W )

All Black...

(#48749) Tapsi válasza Stalker-2572 (#48748) üzenetére


Tapsi
addikt

"a szakítások fele kb így ér véget: az ember talál egy jobbat;" - ennek a hulladék jellegébe se menjünk bele szerintem, mert annyira szánalmas... :(

(#48750) Apollyon válasza Tapsi (#48749) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De menjünk bele, odáig hogy elmondom a véleményem és igazam van! :D Egyetértek veled, mert valóban BAROMSÁG. Lehet ez a 2011 ilyen szar, vagy csak én járok szar helyeken, de idén még nem találtam olyan nőt akivel járnék. Mindegyik elbukott valahol. Minden jól kinéző nő bagózik, és arra sem képes hogy néha lejárjon edzeni, akármit, bármit csak mozogjon valamit. De azért alig eszik.. :U Tehát tesz az egészségére, és a jövőben dagadt lesz.
Szal én nem találtam olyan nőt még idén, aki szép is volt, nem bagózik, és csinál is vmi sportot. Olyan nagy kérés ez? LOL :D

Érdekes mód a múltamban vannak ilyenek. Ma meg nehéz olyat találni (kb nincs) aki megüti az eddig mások által felállított mércét...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.