Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49051) qantum válasza mephi666 (#49050) üzenetére


qantum
senior tag

"ki fogom hozni belőle" - hát te tudod, de nehogy aztán 1 év múlva megint linkelni kelljen a most leírtakat :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49052) gaborbol válasza qantum (#49051) üzenetére


gaborbol
őstag

"de vannak azért "trükkjeim", amik bevetésre készen állnak"

Hagyd a francba, igy nem lehet egy kapcsolatot megmenteni, add az ajtoban oda szepen a cuccait, aztan csa, sok szerencset,te meg engedd el.

[ Szerkesztve ]

(#49053) #56474624 válasza mephi666 (#49050) üzenetére


#56474624
törölt tag

Milyen trükkök? Véletlen ott lesz a földön egy idegen női melltartó? :DDD

(#49054) mephi666 válasza #56474624 (#49053) üzenetére


mephi666
nagyúr

guminő lesz a sarokban, de ne mond el senkinek ;] :DDD ...most még viccelődök, de érzem a vesztem...

ui: amúgy nem tudom mit szólna idegen női melltartóhoz... biztos nem lenne boldog... ki fog derülni, hogy milyen hatása lesz rá a találkozásnak: nem akar semmit, telefonon keresztül könnyen elzavar a fenébe, de mégis odajön az "oroszlánbarlangba" :U azért akármit is mond, az érzéseit akkor sem fogja tudni meghazudtolni... (hétfőn sírva borult a nyakamba... szerintem most is van esély hasonlóra... szűk 2évet nem lehet pár nap alatt kitörölni... márpedig ő azt akarja, mert az érzelmei nem múltak el...)

ui2: személyes bejegyzéseim között még ott van szerintem ex-el a szakítás... ott is eltelt ennyi idő és sokkal könnyebben vettem... feljárkált, de nem érdekelt... egyikünk sem közeledett a másikhoz, mert vége volt... most más a helyzet: olvasd át nyugodtan... kb 2éve volt (ha érdekel, itt a gyógyulás folyamata... 1hét alatt totál kijöttem belőle és csak 1-2nap volt igazán durva)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49055) mephi666 válasza mephi666 (#49054) üzenetére


mephi666
nagyúr

(basszus... most beleolvasva ide-oda, teljesen más volt a hozzáállásom... pár nap alatt kigyógyultam... most nagyon durva a helyzet :( teljesen más volt minden...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49056) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#49054) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] azóta nekem is lett egy s más.

amit itt olvasgatok amit írtál, csak azt tudom mondani amit eddig, lehet látom a sorsod alakulását a jelekből de ugyanúgy nem szólhatok bele :N :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49057) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#49056) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen, sok dolog változott :K akkor nem szenvedtem ennyire, mint most... az egész kapcsolat alapjaiban véve más... akkor nem láttam semmi esélyt és nem is akartam volna folytatni, de most ez fordítva van... ez a kapcsolat úgy érzem érne annyit... (de lehet, hogy máshogy fogom látni idővel? délután is sok minden kiderül... túl friss még az egész dolog mindkettőnknek)

ui: meg azért anno nem is intéztem el magam ennyire, mint most... pedig azt gondolná az ember, hogy egyre könnyebb kijönni 1 kapcsolatból az idő múlásával és az "öregedéssel" :( ...sok múlik a kapcsolat minőségén

ui2: hát, hogy racionálisan gondolkozik, ha ott lesz? vagy az érzelmei fogják vinni és akkor megismétlődik a hétfő?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49058) fordfairlane válasza mephi666 (#49057) üzenetére


fordfairlane
veterán

délután sok minden kiderül

Mi olyan derülhet ki, ami eddig nem?

x gon' give it to ya

(#49059) Mr.Csizmás válasza fordfairlane (#49058) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lejátszott meccs már....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49060) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#49059) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem úgy érzem... hanem, mint félidőben, amikor a szép játék ellenére a lefújás előtt bekap a csapat gyorsan 2 gólt... :( összetörheti az embert, de nem lehetetlen a második félidőben helyrehozni mindent... (csak ehhez egyben kell lenni a csapatnak és mindenkinek bele kell adnia, amit csak tud... itt most 2 emberről van szó és azon múlik, hogy lehiggadunk, átgondoljuk és megpróbáljuk? vagy inkább feladjuk?)

ui: 'pool fan létemre pont erre gondoltam :K ez a meccs sincs még lefújva és érdemesnek látom küzdeni... (rengeteg dologban ez vitt tovább, mert ha feladtam volna, nem tartanék ott, ahol)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49061) Peethy válasza mephi666 (#49060) üzenetére


Peethy
őstag

Lehet 3:0-ról is felállni, de az életben a különbség az, hogy nem mindig kell küzdeni a végsőkig. Lesz ez még jobb is, de nem vele, idővel belátod majd... :)

Szerk: Most beszélek én is épp az egyik haverommal, ő se tud mit kezdeni a lánnyal, és hasonló az esete a tiéddel. Neki is ugyanezt mondtam.

Szerk2: kedvenc meccsem volt, pedig én Barca fan vagyok :D Mondjuk annyira azért nem erősen, de őket szeretem.

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#49062) szőröscica válasza mephi666 (#49060) üzenetére


szőröscica
addikt

Remélem hamarosan jön Goose-T. :U :Y

(#49063) qantum válasza mephi666 (#49060) üzenetére


qantum
senior tag

azt szokták mondani, hogy mindez azért történt, hogy legyen helye másnak a szívedben :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49064) mephi666 válasza qantum (#49063) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudom... van jópár helytálló mondás, de előtte valami mélyformázás kellene, mert így még jódarabig nem menne akkor sem, ha mindenáron rákapcsolnék, hogy mást keressek és megpróbálnám akarattal kigyalulni :(

Goose-T-t pedig várom szeretettel :DDD igaza is van, az osztást is bírom... de ilyen vagyok most (nem hittem volna, hogy ennyire megviselhet még "szakítás")

49065: ott van emma, emmeghónap... meg fullhádéba jön a poresz is ;] :DDD amúgy qrvára nem hiányzik most semmi ilyen sem :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49065) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#49064) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerintem inkább menj qrvázni egyéjszakásba, segítene... :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49066) Csakénvagyok válasza mephi666 (#49054) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem női melltartót kéne hogy találjon hanem egy húsvér nőt. Saját tapasztalatból legjobb gyógymód a becsajozás. A földről így a legegyszerűbb felállni, saját tapasztalat. Másképp csak önámítás az egész nem gondolok többé rá. Még hónapok, talán évek múlva is eszedbe jut, de még a kezdeti erős szakasz is hetekbe telik. Kezeket a paplan fölé, éljenek a csajok!

(#49067) Goose-T válasza szőröscica (#49062) üzenetére


Goose-T
veterán

Úgy érzem, már mindent elmondtam, nem akarom magamat ismételni, de mephinek annyira el van borulva az elméje, hogy innentől már csak erőszakkal lehetne eltéríteni a szándékától. Mondjuk elvenni tőle a telefonját, a kezébe nyomni pár tízezrest, aztán leküldeni a Balatonra, hadd bulizzon pár napig, mondjuk a Méj'vízben. :D

Nekem jövő héten lesz a templomi esküvőm, utána falusi lagzi, azután pedig egy hét Görögország, Kréta, nászút gyanánt. Ebben a koszfészekben e. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49068) Peethy válasza Goose-T (#49067) üzenetére


Peethy
őstag

Mostmár értem, miért vagy te ilyen szigorú mindenkivel... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#49069) qantum válasza Goose-T (#49067) üzenetére


qantum
senior tag

Jól meggondoltad te ezt? :D
Nehogy aztán pár év múlva, hogy le kell adnod a fizut..... :DDD

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49070) r4z válasza Goose-T (#49067) üzenetére


r4z
nagyúr

A szobás képen lévő csaj benne van az árban? :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49071) mephi666 válasza Peethy (#49068) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy csak meg akar minket menteni :DDD ;] az ő helyzete már "reménytelen"

amúgy, nem a pénzen múlik az egész... le vagyok égve, de ha bulizni szeretnék, meg tudnám oldani... ha nő kellene, szerintem azt is találnék 1 órán belül (olyat akinek fizetni sem kell) ...ez nálam többről szól, mint pusztán a testi kapcsolat...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49072) Goose-T válasza mephi666 (#49071) üzenetére


Goose-T
veterán

Na de hogy lehetsz még mindig szerelmes olyasvalakibe, aki ennyire a lelkedbe tiport? Megalázott, szívatott, szenvedést okozott, bizalmatlan volt veled... Jó ez neked? Ilyet nem csinál egy nő egy férfival, ha igazán szereti.

[ Szerkesztve ]

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49073) Ijk válasza Goose-T (#49067) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk nálam szakítás után ez a bulizás, csajozás semmit nem segített. Le is szoktam mindkettőről:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49074) Apollyon válasza Goose-T (#49067) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Egy ilyen putri koszfészekben én is ellennék :D
BTW congrats a weddinghez, ásókapa miegymás :)

Ijk Ha egyszer a jövőben állítanának az antiszocializmusnak egy szobrot, szerintem tuti odavésik a nicked ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49075) mephi666 válasza Goose-T (#49072) üzenetére


mephi666
nagyúr

épp ez az, hogy nem tudom... :( talán ezért szeretem, mert nem tudok racionálisan gondolkozni?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49076) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#49075) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

racionalisan max TS-ben gondolkozol ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49077) Ijk válasza Apollyon (#49074) üzenetére


Ijk
nagyúr

:D
Van ez így

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49078) mephi666


mephi666
nagyúr

na, most lépett le... hát jelen pillanatban azt mondom, hogy ennek tényleg annyi :( lezárom, ha bírom és majd lesz más... vagy ahogy alakul...

ui: belátom, hogy most egy darabig értelmetlen lenne újrakezdeni is, jön majd más... ha pedig később úgy alakul, hogy találkozunk (x hónap/év múlva) és lesz valami, akkor lesz...

ui2: egyébként jól megbeszéltünk mindent... nyugodt vagyok, részben beletörődtem... de időnként lehet, hogy összejárunk... (volt már exem, akivel szakítás ellenére összejártunk és barátként tudtuk kezelni egymást)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49079) mephi666 válasza mephi666 (#49078) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez most jó kedvre derít

minden nőnél van jobb nő
minden bajnok legyőzhető
minden hiány pótolható
minden minden minden eladó

:) az ilyen zenéket szeretem, mert azért van mondanivalója és erőt ad

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49080) dragonfx


dragonfx
veterán

nincs szerelem, érzelmek elleni gyogyszer???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#49081) mephi666 válasza dragonfx (#49080) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez kellene nekem is... vagy valami implant, amin ki lehetne kapcsolni az érzelmeket, ha akarom... fejleszteni kellene ilyet, mert egyébként meg lehet kattanni néha :( ...habár most egy pozitív hullámot kaptam el...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49082) Ijk válasza dragonfx (#49080) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kasztrálás.
#49084: Ne aggódj, utána már nem fog hiányozni a szex mint örömforrás;]
Persze azért ezen kívül más örömök is vannak az életben.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49083) dragonfx válasza mephi666 (#49081) üzenetére


dragonfx
veterán

detto,.pozitiv hullám de meddig?.az kéne kapcsolhato legyen.így 21:01.ről 21:02.re off..... :U :B :K :( :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#49084) dragonfx válasza Ijk (#49082) üzenetére


dragonfx
veterán

én nem az örömtől akarom megfosztani magam csak a csalodástól.bár ki tudja mindig benne vana siker is. 50-50%.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#49085) mephi666 válasza dragonfx (#49083) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem váltakozik... most nyugodt vagyok: megtettem mindent, ami ahhoz kell, hogy folytatódhasson, de neki ez most nem elég... félreteszem magamban és én leszek most a középpont egy ideig... :K nem fogom hívogatni, majd keres, ha akar... elkaptam most egy pozitív hullámot rendesen, mert már órák óta tart... lehet, hogy elindulok kifelé belőle? (aztán majd jön egy álom este, ami hazavág úgy, hogy holnap azt sem tudom, ki vagyok?)

a nikotin nekem segített már ilyen helyzetben, mert ha már túl sokat bagóztam, akkor elnyomott... de lassan 4hónapja szoktam le részben miatta :O ...igaz most nem hiányzik se a cigi, se a pia... ez jó jel

ui: hallgasd az előbb linkelt junkies nótát:
"...mert nevetni az tud csak igazán, aki már eleget sírt
ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány
de néha a szemétdomb felett is felragyog a szivárvány..."

engem jó kedvre derít :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49086) negyedes válasza dragonfx (#49080) üzenetére


negyedes
addikt

de van: C2H5OH[/L

brit tudosok mar dolgoznak egy ujon mar. ;)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49087) Ijk válasza mephi666 (#49085) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezeken a szarokon (pia, cigi,...) csak a gyenge jellemek élnek, a problémákat meg úgysem oldják meg. Egy normális ember kiszenvedi, túllép, levonja a következtetéseket amiből a személyiségét fejlesztheti.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#49088) darál0w válasza mephi666 (#48926) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megtaláltalak...

azért én utánajárnék a dolognak....szvsz egyik naprol a másikra nem lehet kiszeretni valakiből...ergo valamit érezned kellett volna.

szoval vagy veled van a gond és tul naív vagy, vagy képben van valaki más a "párod" részéről.

a többi reakciot a HSZre még nem néztem...ha lesz időm, akkor elolvasom. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49089) mephi666 válasza darál0w (#49088) üzenetére


mephi666
nagyúr

nincs más... és mindkettőnkkel volt gond, amit nem oldottunk meg időben... ma is kitárgyaltuk: próbálunk tovább lépni, rendbeszedni magunkat és majd lesz valami... vagy mással, vagy újra egymásra találunk, ha nagyon szenvedünk már egymás hiányától... cifra az egész helyzet és minden apró részletet leírni sem tudok, annyira összetett... lényeg, hogy nem keresem, majd jelentkezik, ha máshogy látja... tudja, hogy egy darabig úgy sem lesz senkim és csak rajta áll a dolog (kicsi az esély, hogy minden újra jó legyen, de fene tudja... ez az egész már annyira nyakatekert, hogy meg sem lepődnék ezen sem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49090) Rica válasza mephi666 (#49089) üzenetére


Rica
senior tag

Szerintem van mas, de ez mar tok mindegy. Most legyel vegtelenul onzo, epitsd az onbizalmadat, ahogy par napja elkezdted, myomj egy shift+delt es kerulj minel tobbet olyan helyzetbe, hogy meg gondolni se tudj erre a csajra. A legjellemzobb ilyen helyzet a jo dugas. :K

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#49091) #56474624 válasza mephi666 (#49079) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jórészt szöveg nélküli zenéket hallgatok, és bizony van mondanivalójuk bőven. :P

(#49092) Goose-T válasza Apollyon (#49074) üzenetére


Goose-T
veterán

Kösz! :)

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#49093) #56474624 válasza negyedes (#49086) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem tudom, szerintem az alkohol épphogy felerősíti. Amíg a haverokkal vagy, és megy a hülyülés, addig oké, de mikor egyedül maradsz, és van benned még alkohol is, az mindennél rosszabb szerintem. :U

(#49094) darál0w válasza mephi666 (#49089) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha így van, akkor drukkolok. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49095) darál0w válasza mephi666 (#49089) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most értem a végedre. :DDD

hát van itt bonyodalom rendesen...te sem és ő sem tudja, hogy mi van...kíváncsi vagyok a holnapra.

a '95 meg fsza évjárat.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49096) mephi666 válasza darál0w (#49095) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát az van... az a gond, hogy ez nem 1-2 nap alatt fog megoldódni, hanem minimum hetek, de inkább hónapok kellenek hozzá :( meg talán az is kellene, hogy mindkettőnknek legyen más kapcsolata és, ha úgy alakul, rájöjjünk, hogy mással nem megy? :U franc tudja... az biztos, hogy más nő egyelőre nem kellene, maximum csak társaság szintjén, mert egyedül elég sz@r itthon... megint felébredtem 3 után kicsivel :( egész héten nem tudtam reggel 4-nél tovább aludni... ahogy felébredek megnézni a telefonon az órát, azonnal agyalok és vége az alvásnak

a '95ös csajokkal beszélgettem azóta pár szót, de inkább kihagynám őket... :D valahogy szombat este részegen jobb társaság voltak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49097) radi8tor válasza mephi666 (#49096) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aludj mán' ;]

⭐ Stella

(#49098) mephi666 válasza radi8tor (#49097) üzenetére


mephi666
nagyúr

már ébren vagyok... aludtam 4-5 órát... többet egyszerűen nem bírok :( most ps-t tanulok, ez legalább lefoglal és még haszna is lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49099) qantum válasza mephi666 (#49098) üzenetére


qantum
senior tag

konkrétan mit mondott mi volt a baj veled ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49100) mephi666 válasza qantum (#49099) üzenetére


mephi666
nagyúr

tömören: rossz irányba változott a személyiségem szép lassan és ez nem tetszett neki... én is éreztem, hogy csomó dologhoz rossz a hozzáállásom, de nem próbáltam változtatni, amíg nem jött a baj :( tömören ennyi, nem szeretnék rá jobban kitérni... lényeg, hogy most összeszedem magam (azt leszámítva, hogy belőle nagyon nehezen és lassan akarok kijönni) és kezd a környezetemmel napról napra jobb lenni a kapcsolatom :K az a probléma, hogy ő nem tud egyik napról a másikra másnak látni, mint aki a végén voltam és én sem tudok egyik napról a másikra változtatni... de rajta vagyok... és főleg magam miatt, mert nekem sem jó ez az állapot... (az meg csak a hab lenne a tortán, ha egyszer összehozna minket a sors... de, ha nem így lesz, akkor is szükséges a mostani változtatás, mert alapjaiban véve jobb lesz ettől minden)

ui: tegnap végülis semmi cuccát nem vitte el, pedig lenne még vagy 2-3 kanyarnyi... a másodtelefonom is maradt nála, hogy hív majd, ha akar (szerintem 1héten belül megteszi)
én nem fogom keresni... nyugodt vagyok, fejlesztem önmagam és a jövőbe nézek... a mostani hétvégétől kicsit félek, hogy fog telni :( ilyenkor lenne jó, ha lennének közelben ismerősök, akik át tudnának jönni pár órára...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.