Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49501) Tapsi válasza athomi (#49498) üzenetére


Tapsi
addikt

SOHA! Egye csak a kíváncsiság a kis némbert... amúgy meg ezt éreznie kell a másiknak, már ha együtt vannak. Így meg ne akarjon felszedni egy nőt se, mert orbitális pofára esés lesz a vége. :D

[ Szerkesztve ]

(#49502) negyedes válasza athomi (#49498) üzenetére


negyedes
addikt

akkor lesz erdekes mikor a csavo azt mondja, hogy: szeretlek a csaj meg nez bamban mert o semmi ilyesmit nem erez.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49503) mephi666 válasza negyedes (#49502) üzenetére


mephi666
nagyúr

kapcsolatban én soha nem voltam a túlzott csöpögés és szavakkal becézgetés híve... nem attól kell éreznie, hogy szeretem, hogy minden mondatban 4-szer elmondom és mindenféle tündibündi becenevet adok neki :U ettől inkább csak a hányinger kap el, ha ilyet látok... szerintem az számít, amit tesz az ember, mert mondani akármit lehet

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49504) athomi válasza Tapsi (#49501) üzenetére


athomi
veterán

A smiley azért volt ott, mert rólam van szó :) csak ilyen szitut még nem éltem meg.. Felszedni nem akarom vele a kislányt, mert már fel van. :) Csak az a baj, hogy elveszi a magabiztosságom az érzés..

Amúgy a múltkor a buszon utaztunk, amikor vmit nagyon ki akartam csikarni belőle és puhítás gyanánt viccesen megjegyeztem "úgy szeretlek". Nyilván tudta hogy csak azért mondtam, hogy megpuhítsam, de megsértődött és azt mondta kissé morcin hogy ne hazudozzak.

negyedes: na igen, ezért sem kívánnám mondani, mert ha szarul sül el az tönkre is baszhat mindent..

[ Szerkesztve ]

(#49505) Tapsi válasza athomi (#49504) üzenetére


Tapsi
addikt

Továbbra is tartam, hogy ezt nem mondani kell, hanem éreztetni a másikkal. :)

Amúgy hány évesek vagytok?

[ Szerkesztve ]

(#49506) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nem vagyok egy ilyen bevallós típus ha szerelmes vagyok, de fél évvel ezelőtt úgy meghülyített egy csaj, hogy úgy viselkedtem mint egy 17 éves kamasz és megmondtam neki, hogy odavagyok érte. Ő csak nevetett én meg koppantam egy nagyot. :)) :(((
Pedig lassan 30 leszek. Hiába, a szerelem meg tudja hülyíteni az embert. ;]

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#49507) Stalker-2572 válasza athomi (#49498) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha nő azt akarja hallani, hogy szelerelmes vagy belé, akkor jobb ha mondod :DDD
Ideális esetben ha tényleg úgy érzed, minimum megdugtad párszor és úgy látod, hogy ő is odavan érted.

All Black...

(#49508) Stalker-2572 válasza Sir Pocok (#49506) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Komolyan hol találjátok ezeket a p*csákat? :D Te hol találtad? :DDD

All Black...

(#49509) kpal válasza Sir Pocok (#49506) üzenetére


kpal
veterán

Nem vagy egyedül :B

(#49510) Bavid válasza athomi (#49504) üzenetére


Bavid
senior tag

Hát igen, ez nehéz dolog, addig semmiképp ne mond neki, hogy szereted, amíg biztos nem vagy benne hogy ő is, mert gondolj bele az ő helyzetében, erre mit tud reagálni?

(#49511) #04441088


#04441088
törölt tag

Udv. Mit jelent a a bokes? FB-on egy F.V. nevu fiatalember folyton bokod. Elegge gangster kepu, aztan nem merem megkerdezni, hogy mivan... ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#49512) Peethy válasza #04441088 (#49511) üzenetére


Peethy
őstag

Semmi különöset, egy kis haverkodás, ennyi.

"You can understand poke at facebook as to say hey, you! wutsup"

Gyakorlatilag meg azt jelenti, amit gondolsz mögé, néha én sem tudom hogy minek böknek meg mindenféle emberkék, biztos viccesnek érzik tőle magukat.

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#49513) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#49511) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49514) #04441088 válasza Mr.Csizmás (#49513) üzenetére


#04441088
törölt tag

nah, eszrevetted :P

[ Szerkesztve ]

(#49515) r4z válasza #04441088 (#49511) üzenetére


r4z
nagyúr

[fetrengve röhögő szmájli] :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49516) Kassadin válasza #04441088 (#49511) üzenetére


Kassadin
addikt

Degec lakos on: Természetesen megakar bökni.

(#49517) mephi666 válasza #04441088 (#49511) üzenetére


mephi666
nagyúr

inkább ne hajolj le a szappanért ;]

49519: a falunkban erre azt mondta mindig az egyik ürge, hogy "vegyestüzelésű" :DDD (...a b*zikra meg azt, hogy "hátultöltős" :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49518) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szekszualis zaklatas prr panda :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49519) #04441088 válasza mephi666 (#49517) üzenetére


#04441088
törölt tag

tudtommal a noket szereti, de lehet van benne egy kis bi hajlam. :DDD felek tole ;]

[ Szerkesztve ]

(#49520) #04441088 válasza Mr.Csizmás (#49518) üzenetére


#04441088
törölt tag

en a nokhoz vonzodom, nem a ferfiakhoz, es vegkepp nem a macskakhoz. ;] :P

(#49521) darál0w válasza Peethy (#49512) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én ezt nem így tudom. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49522) Peethy válasza darál0w (#49521) üzenetére


Peethy
őstag

Nem akartam lerombolni az önbecsülésed, ha sok bökésed lenne nőktől :P :D

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#49523) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nah ezt a bolond csajt úgy volt hogy pattintom, mert akadt más.
De ez meg azt írta egy általam kijelölt időpontra, hogy nem jó, mert van programja a barátaival. És hogy majd talán jövőhéten.

És az esetek nagy %-ában a talán = bukta!!! :W Utálom amikor facebookra vagyok kényszerülve mert mindig ez van! :W

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49524) Stalker-2572 válasza Apollyon (#49523) üzenetére


Stalker-2572
addikt

most mi baj, hogy ő pattint le? :DDD nem mindegy?

All Black...

(#49525) Apollyon válasza Stalker-2572 (#49524) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nope, az utóbbi időkben rámentem arra, hogy csak akkor kezdek ki a hölggyel ha egyértelműen tetszem neki. Nah és ez itt is bőven megvolt, és nem tudom hogy az utolsó beszélgetésünk óta mi a f@# változott, hogy lepattint. Az ilyet egyszerűen nem bírom elviselni amikor még az okát sem tudom..!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49526) Mr X válasza Apollyon (#49525) üzenetére


Mr X
veterán

Nem lehet, hogy tényleg programja van, amit már előre ledumált?

(#49527) mephi666 válasza Apollyon (#49525) üzenetére


mephi666
nagyúr

miket is tanácsoltál nekem 1-2 hete? :U "szard le, nem kellesz neki... keress mást" ;] :DDD

...amúgy ne is akarj rájönni: a nők nem gondolkoznak racionálisan, így férfiember nem igazán értheti, hogy mikor mi mozgatja őket

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49528) Stalker-2572 válasza Apollyon (#49525) üzenetére


Stalker-2572
addikt

most az amatőr beszél belőled, tudsz ennél jobbat is ;] hagyd már rá .... :DDD

All Black...

(#49529) Apollyon válasza Mr X (#49526) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mitomén. Ha nekem valami/valaki kell, akkor azonnal kell, és nem tűröm az ellenállást.
Persze ha azt mondja hogy nem érdekelsz, hagyj békén, akkor ok. De az hogy "talán", úbaz, attól felrobbanok

mephi: ez tök más. Ott meg lett mondva neked hogy vége. Itt meg az volt, hogy persze találkozzunk, semmi egyéjszakás, blabla. Aztán amikor itt az idő, akkor meg ez.. FFFUUU

stalker: mindenkinek van gyenge pontja ;p

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49530) Mr X válasza Apollyon (#49529) üzenetére


Mr X
veterán

Azért azt tegyük hozzá, hogy becsülendő, ha nem hanyagolja el a barátait sem. Te sem örülnél, ha a haverod hirtelen lemondana egy előre ledumált programot.

Másrészt meg, én például sosem becsültem sokra, ha egy lány első szóra odaadta magát. Kihasználtam a lehetőséget, de ezzel el is értéktelenedett. Nekem például kellett a becserkészés élvezete, az az érzés, ahogy látom, hogy szép lassan jutok győzelemre. :)

(#49531) mephi666 válasza Apollyon (#49529) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, női szótár: talán=soha ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49532) Kassadin válasza Mr X (#49530) üzenetére


Kassadin
addikt

Igazi vadász vagy. ;] :DDD

(#49533) Mr X válasza mephi666 (#49531) üzenetére


Mr X
veterán

Vagy épp talán=igen, de nem akarom, hogy kurvának nézz ;-)

Kassadin:

A válásom után kitomboltam magam rendesen, és élveztem minden hódítást. :)

[ Szerkesztve ]

(#49534) Apollyon válasza Mr X (#49530) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah, csak az a baj, hogy le vagyok korlátozva arra a rohadt fejsbúkra. Ha csak a rohadt betűk maradtak mint gesztusok az kb annyi mint halottnak a csók. Utálom ezt, nem is tudom miért nem kértem el a számát :W

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49535) Mr X válasza Apollyon (#49534) üzenetére


Mr X
veterán

Én például arattam a netes ismerkedésben. Nekem könnyebben ment, nem vagyok igazán adonisz, bár ronda sem. De a dumámmal olyan nőket fektettem le, akik az utcán elsétáltak volna mellettem.

Megvannak az előnyei a netes ismerkedésnek. :)

(#49536) Stalker-2572 válasza Apollyon (#49534) üzenetére


Stalker-2572
addikt

most legalább zaklathatnád telefonon is full hülyét csinálva magadból..... ;) chill out, grab a beer!

All Black...

(#49537) Stalker-2572 válasza Mr X (#49535) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ha van egy-két archivált levélváltásod küld már át privátban :DDD :R

All Black...

(#49538) Kassadin válasza Stalker-2572 (#49537) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó duma, ilyet szól küld már át privátban. :DDD

(#49539) Mr X válasza Stalker-2572 (#49537) üzenetére


Mr X
veterán

Cseten forogtam, ott nincs archiválás. MSN-t meg nem naplózok, a későbbi bonyodalmak elkerülése végett. :DDD

Amúgy nem csinálok ilyet, mióta megint asszonnyal vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#49540) Pala válasza Apollyon (#49525) üzenetére


Pala
veterán

Történt ilyen velem is legutóbb. Szépen haladt előre az ismerkedési fázis (mindketten szimpatikusak voltunk egymásnak), amikor egyik pillanatról a másikra a csaj fogta magát és úgy döntött, hogy engem most akkor kizár az életéből. Semmire nem reagált az elmúlt 1 hétben. Többször nem fogom keresni, nincs értelme. Korábban én is rágódtam rajta, hogy az ehhez hasonló pálfordulások miért történnek. Manapság már nem érdekel, let"s move on! :K

Biztos elcsapta egy kamion. :F

(#49541) Stalker-2572 válasza Pala (#49540) üzenetére


Stalker-2572
addikt

szerintem ez tipikusan az a szitu, amikor megvan a vonzalom, akár még a szex is forog a másik fejében, de van valami ami miatt "nem-járna-vele" és ilyenkor jön az, hogy nem akarja megbántani és inkább kilép. Szvsz :U

All Black...

(#49542) Pala válasza Stalker-2572 (#49541) üzenetére


Pala
veterán

Lehet, de akármi is az oka, én már nem kutakodok utána. Hiszen az erre fordított időt más nőkre is "pazarolhatom". :DDD

Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az a sunnyogás! Bakker, ha nekem valaki/valami nem tetszik, akkor leülök az illetővel és megbeszélem face-to-face. Így fer. De hogy huszonéves FELNŐTT nők úgy viselkednek, mint az óvodások, az kicsit röhej. Hogy ez miért van így.... :F Na ez az, ami örök talány marad számomra.

[ Szerkesztve ]

(#49543) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#49541) üzenetére


Stalker-2572
addikt

a "nem-járna-vele" lehetséges okai:
- jó teste van, de csúnya feje v. fordítva
- jól néz ki, de hülyén viselkedik, pesszimista
- egyszerűen unalmas
- nincs jövőképe....

ezek olyan dolgok, amiket nem lehet megbeszélni a másikkal ....

All Black...

(#49544) Apollyon válasza Pala (#49540) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jé te még élsz? :D
Ha semmire nem reagál az egyértelmű. Illetve az még szarabb, de 1 nap után már lehet tudni mivan.

Ittmeg nem tom, a személyesen "talán" ott lehet látni az arcát is hozzá, így fejsbúkon meg "hú már nem is tudom, legyen inkább nem, vagyis talán". Holott simán belemenne, csak nem biztos benne, mert hülye.

(#49535) Mr X: Szerintem meg IRL rúlz. Ha valaki csajozni vagy ismerkedni akar akkor élőben nyomja, face2face, szemtől szemben stb. Lehet régen más volt az újdonság varázsa miatt, de ma már az az újdonság ha valaki kitápászkodik a gép elől és van hozzá arca hogy odatolja magát valaki elé.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49545) Pala válasza Apollyon (#49544) üzenetére


Pala
veterán

Még élek, jah. :D

Egyébként meg a régi "szabályt" még most is érvényesnek látom:

igen=igen
nem=nem
talán, esetleg, lehetséges, valószínűleg, elképzelhető, esedékes, nem tudom, adj időt, lcsb = nem

A tettek beszélnek úgyis. :K

[ Szerkesztve ]

(#49546) Mr X válasza Apollyon (#49544) üzenetére


Mr X
veterán

Ember kérdése. Én nem járok szórakozóhelyekre, nem az én világom. Tehát ez nálam nem játszik. Persze nem ijedek meg, ha élőben kell csajozni.

A net amúgyis csak az első lépés, élőben kell villantani a sikerhez.

[ Szerkesztve ]

(#49547) Apollyon válasza Mr X (#49546) üzenetére


Apollyon
Korrektor

OK.
Akkor szerinted hagyjam a fazba az egészet, mert azt írta fb-on hogy "talán majd jövőhéten :)", vagy megéri még hajtani? Megőrülök, én ezt nem tudom annyiban hagyni :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49548) Mr X válasza Apollyon (#49547) üzenetére


Mr X
veterán

Várnék a helyedben, ha addig van alkalom rá, akkor beszélgess vele. Ha akar valamit, egy kis finom célzásra úgyis reagálni fog. :)

De nem árt, ha több csali van a vízben.

[ Szerkesztve ]

(#49549) Csakénvagyok válasza Sir Pocok (#49506) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ne szívd mellre, jobb családban is megesik. ;] :P

Én is ilyen szempontból a konzervatív álláspontot képviselem, a férfi kezdeményez, a nő meg viszi az érzelmi szálakat. Nem is oly rég volt hogy hónapokig mondta hogy szeretlek, míg én is bevallottam neki, pedig már fülig belé voltam esve. Nálam meg a végén vannak a gondok, nehezen esek bele valakibe, de ha már szakítunk elég nehezen is jövök ki belőle. Általában pedig jól viselem, csak alkohol mámoros hangulatban szoktam az exeket hívogatni, de még hónapok múltán is. Pedig jól tudom, hogy ha megérzik a piát a hangomon, az esélyem a nullához konvergál.

(#49550) Stalker-2572 válasza Csakénvagyok (#49549) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ezért szoktam kitörölni a számukat :DDD

All Black...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.