Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49801) #56474624 válasza Mr X (#49800) üzenetére


#56474624
törölt tag

Most, hogy figyelmesen elolvastam, esett le, hogy anime topic, eddig animal topicnak olvastam. :DDD

(#49802) Dyrtyho válasza Mr X (#49800) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Múltéhen hétvégén találkoztam egy Anime-s fazonnal,akinek egész jóféle volt a barátnője...esküszöm a legközelebbi animaconra én is kimegyek,ha ott is ilyen csajok vannak :)) :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#49803) negyedes válasza Mr X (#49800) üzenetére


negyedes
addikt

te jo isten. :C nagyon vagja a csavo, lehet csobuz...??? :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49804) tildy válasza Stalker-2572 (#49794) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem trendi, de teny, hogy fiatalit:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49805) Bavid válasza Csakénvagyok (#49735) üzenetére


Bavid
senior tag

Szövegértés :(
Nem meghívatni szoktam magam, hanem meghívni szoktak... Én is meg szoktam lepődni, de igenis előfordul.

(#49806) Stalker-2572 válasza tildy (#49804) üzenetére


Stalker-2572
addikt

de ez nem időpocsékolás egy nőnek? hosszabbtávon úgyse marad vele a fiatalabb férfiú

All Black...

(#49807) Thome válasza Stalker-2572 (#49806) üzenetére


Thome
addikt

Épp az a lényege szerintem. Nem fog vele maradni, tehát gond nélküli (nincs tét) lesz a kapcsolatuk, illetve, cserébe egy ideig "megfiatalítja" a csajt. Vagy rosszul gondolom, Tildy? :)

(#49808) #56474624 válasza Bavid (#49805) üzenetére


#56474624
törölt tag

Selyemfiú-e vagy? :DDD

(#49809) tildy válasza Thome (#49807) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyelore lassan harom eve birja Esm velem. :U Mennyi is a korkulonbseg? Majdnem 7 ev? 32 leszek oktoberben, o 25 mult.

Teljesen valtozo egyutt marad-e egy ilyen par, mondjuk ahogy latom o komolyan gondolja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49810) #56474624 válasza Thome (#49807) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hááát, én nem tudom mi van ma, de szerintem (az én értékrendszerem szerint) egy nőnek illene úgy hozzáállni mondjuk 25 felett, hogy tartósat szeretne. Ehelyett ma olvastam az egyik bulvár-tudományoskodó női oldalon, hogy teljesen természetes 7 évente cserélni a partnert.
Hogy akár 50 felett is lehet válni...
Ugyanezen a honlapon írtak nemrég a környezetszennyezésről is, hogy szarjuk le, milyen világa lesz az utánunk jövőknek (ha irónia akart lenni, akkor nem szóltam, dehát nem úgy tűnt, azért egy ponton illik kiteríteni a lapjainkat szerintem ebben a műfajban is, legalábbis ilyen téma kapcsán mindenképp), hisz az minket most élőket úgysem érint. Szóval nagyon egy kifordult világ ez. És én nem hiszek benne, hogy mindez annak eredménye csak önmagában, hogy most végre szabadon vállalhatják az emberek, mert egyre kevésbé érződik az a társadalmi elvárás, hogy holtomiglan-holtodiglan.

(#49811) D1Rect válasza Dyrtyho (#49802) üzenetére


D1Rect
félisten

(#49812) #04441088


#04441088
törölt tag

besz*rás...

Az elmúlt pár hétben megismerkedtem egy csajjal, összejöttünk. Eddigi beszélgetésekből azt szűrtem le, hogy örül nekem...és nagyon nem akarja és azt akarja, hogy soha ne hagyjam ott...erre tegnap, amikor telefonon dumáltunk ilyet szól, hogy velem túl biztos minden...és nem szereti ezt...mondtam neki: akkor mit akarsz? járjak el kurv*zni melletted és ha találok egy jobb csajt, akkor b*sszalak ki? Erre: Például...
Aztán nem akartam veszekedni, inkább letettem...

Anyám...Ennek mi a baja? :))

17 lesz...

[ Szerkesztve ]

(#49813) #04441088 válasza mephi666 (#49750) üzenetére


#04441088
törölt tag

Házasság??? Kölök??? Nem szaporodom fogságban! :DDD

(#49814) D1Rect válasza #04441088 (#49812) üzenetére


D1Rect
félisten

"Anyám...Ennek mi a baja?"
Az, hogy lövése nincs mit akar... :)

(#49815) negyedes válasza #04441088 (#49812) üzenetére


negyedes
addikt

hat ez meg erossen zold. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49816) mephi666 válasza #04441088 (#49813) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem délután randi a "tanárnénimmel" :DDD kíváncsi vagyok... addig meg kellene tanulnom vasalni, mert kib@szott gyűrött a pólóm, amit fel akarok venni ;] ...vagy max mondom neki, hogy erős szél fújt és összegyűrte rajtam :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49817) baluka26 válasza mephi666 (#49816) üzenetére


baluka26
veterán

Challenge accepted :D
Sok sikert.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49818) #04441088 válasza mephi666 (#49816) üzenetére


#04441088
törölt tag

Az is egy megoldas, foleg szelcsendben ;] :P

Hajrá, Sok Sikert :)

(#49819) szőröscica válasza mephi666 (#49816) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem egy nagy ördöngösség, fordítsd ki, aztán nyomkodd végig a vasalóval. :)

(#49820) mephi666 válasza szőröscica (#49819) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, kifordítva kell vasalni? :DDD

ui: na, nem tökéletes, de szerintem vállalható az eredmény :K

ui2: pamut :) (gyűlölöm a műszálasat)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49821) Thome válasza mephi666 (#49820) üzenetére


Thome
addikt

Ha műszálas, akkor tegyél a pólóra egy pamutkendőt, és azon húzgáld végig... :D

(#49822) szőröscica válasza mephi666 (#49820) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha mintás, akkor nem árt. :DDD Én legalábbis úgy szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#49823) Thome


Thome
addikt

Azért 3-an összehoztuk egy póló vasalását, nem rossz, emberek. :DDD

(#49824) #04441088 válasza Thome (#49823) üzenetére


#04441088
törölt tag

PH...én így szeretlek :K :)

(#49825) proof88 válasza mephi666 (#49820) üzenetére


proof88
addikt

én sem szeretem a műszálasat, de a minőségi műszálas az tényleg jó (bár drága, sportruházatra gondolok itt)...
felraksz főni vizet lábasba, aztán azzal is lehet vasalni ha nincs vasaló :C

(#49826) darál0w válasza Thome (#49823) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

egyszer megprobáltam kivasalni egy susogos nadrágom... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49827) tildy válasza Thome (#49807) üzenetére


tildy
nagyúr

Remelem nem lesz igazatok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49828) Thome válasza tildy (#49827) üzenetére


Thome
addikt

Ez csak spekuláció, nem tudom, azért is kér(t)em a megerősítést!

Szerk: A 7 év nem vészes, Szüleim között is 4,5-5 év különbség van ugyanezen felállásban, szóval nem kell aggódni. Láttam én cifrább dolgokat is. Stalkerrel amit beszéltünk, azt velem kapcsolatban, én el nem tudnám képzelni hogy egy 30-as nővel, vagy akár egy 25-össel járjak. De nálam amúgyis maximum 1-2 évvel idősebbekről lehet szó, én nem komálom a nálam idősebb csajokat ilyen dologokkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#49829) Stalker-2572 válasza #04441088 (#49812) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Kell neki a kihívás (rájöttem én is elunnam magam egy túlontúl odaadó nő mellett :DDD :B )

Tepertesd kicsit, csicskáztasd finoman :D

All Black...

(#49830) Csakénvagyok válasza #04441088 (#49812) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Anyám...Ennek mi a baja?
17 lesz...

Az hogy 17 lesz.

(#49831) #04441088 válasza Csakénvagyok (#49830) üzenetére


#04441088
törölt tag

De ezeknek a nőlényeknek mikor jön meg az eszük???
Utóbbi csaj elég keményen átb*szott...ha ez is átfog...akkor asszem pár év letöltendő lesz belőle.

(#49832) Lajdzsi válasza #04441088 (#49831) üzenetére


Lajdzsi
tag

Pár éééév?!
Ennyi torrentezést.... ;] :))

(#49833) #04441088 válasza Lajdzsi (#49832) üzenetére


#04441088
törölt tag

baromállat :DDD :DDD :DDD

(#49835) Csakénvagyok válasza #04441088 (#49831) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

... ezeknek a nőlényeknek mikor jön meg az eszük...

Soha :U

(#49836) mephi666


mephi666
nagyúr

na üdv... az van, hogy tegnap találkoztunk 17:30 körül és most ment haza a "tanárnénim" :) ...körbesétáltuk az arborétumot, a környéket, aztán feljöttünk sötétedéskor hozzánk... rengeteget beszélgettünk, megnéztünk 2 filmet és nagyon jól éreztük magunkat... kb 4:00-7:00ig aludtunk valamennyit... komolyabb csók (pl nyelves) nem volt, de úgy érzem, hogy elég lassú tempóra van szüksége: 2éve nem volt már komoly kapcsolata és szerintem fél belevágni... viszont csomószor úgy átölelt, hogy éreztem valamit a részéről... (próbáltam megcsókolni alkalmas pillanatban és viszonzott szájra puszi lett belőle, majd az előbb említett ölelések... érdekes)

nem akarok elkapkodni semmit, inkább hagyom, hogy minden úgy jöjjön, ahogy jönnie kell... esküszöm jobban éreztem magam ezen az estén, mint mással, aki azonnal hanyatt dobta magát :K ...mellesleg ő is így érezhette, mert a 7:45ös busszal akart elindulni, aztán a fél órával későbbivel, majd a fél órával későbbivel... és 11:45ös lett belőle :) "i'm fine"

...jövő héten rohadt sok munkája lesz neki is, de a hétvége a miénk: grillezés van tervben, meg kitalálunk valamit, amit tudunk csinálni a környéken :) ...de ha csak ilyen beszélgetős nap lesz, az is tökéletes

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49837) lorcsi válasza mephi666 (#49836) üzenetére


lorcsi
veterán

ezek szuperül hangzanak :K

mit tanít ? :)

(#49838) mephi666 válasza lorcsi (#49837) üzenetére


mephi666
nagyúr

ének+angol... megállás nélkül beszélgettünk és nagyon hasonlóan gondolkozunk csomó dologról... az ízlésünk is hasonlít a lényegi dolgokban... egy komoly/érett nő :K azt hittem, hogy csak sétálunk egyet, aztán este 8körül már lelép, de invitálásomra feljött "kicsit leülni" :DDD ...aztán annak ellenére, hogy semmi komoly nem történt, baromi jó volt az egész... mellesleg az öleléseknél nagyon szorított magához és el sem akart engedni... baromi jó illata volt... totál kikészített :B hosszú lesz ez a hét, de majdcsak vége lesz egyszer és megismételhetjük a hétvégét

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49839) szőröscica válasza mephi666 (#49836) üzenetére


szőröscica
addikt

Na, ennek örülök. :)

(#49840) Csakénvagyok válasza mephi666 (#49836) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

... kb 4:00-7:00ig aludtunk... :Y

Ezt hogy sikerült összehozni? Elviszed sétálni,ott alszik és nem B@**od meg. Maga normális? :F

[ Szerkesztve ]

(#49841) mephi666 válasza Csakénvagyok (#49840) üzenetére


mephi666
nagyúr

no offense: ismered a körülményeket? nem :)

sétálgattunk, beszélgettünk... feljöttünk, ittunk (kivételesen nem piát, mert elég szigorú diétán van és a szesz is tiltott egy időre), beszélgettünk tovább... közben indítottunk egy filmet is, stb... éreztem, hogy balfékség lenne azonnal letámadni, mert nem az a típusú csaj... így maradt a beszélgetés, ami k*rvajó volt... csak úgy pörögtek az órák: 11óra el is múlt: elment az utolsó busza, tehát úgy voltunk vele, hogy elkísérem haza később (kb 20perc séta), majd beszélgettünk tovább és indítottam mégegy filmet... komolyan nem akartam letámadni, mégis volt olyan pillanat, amikor megcsókoltam: érdekes volt, mert nem tolt el, de nem is mélyedtünk bele és szorosan átölelt... ez szerintem elég egyértelmű jelzés, hogy nem azt várja, hogy első randin hanyatt döntsem :U ekkor már reggel 3-4 körül járt és elég hullák voltunk: kizártnak tartottuk a sétát és inkább átfeküdtünk az ágyra, összebújtunk és aludtunk pár órát... délelőtt beszélgettünk tovább, kisebb csókokkal és nagy ölelkezésekkel... érdekes lány nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49842) Csakénvagyok válasza mephi666 (#49841) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Buzi-e vagy?

(#49843) szőröscica válasza mephi666 (#49841) üzenetére


szőröscica
addikt

Én most egy olyan csajszival "játszok", akit tulajdonképpen nem akarok. Hülyén hangzik, de pont olyan szőke cicababa jellegű, aki miatt házasságok szoktak tönkremenni. Külsőre bejövős, nem is buta, viszont arasznyinál hosszabb szoknyában még nem láttam. :DDD

A józan eszem szerint messziről el kellene kerülni, de a kalandvágy meg hajt. :D Egoista, szereti ha megnézik és fotózzák, én pedig szeretek fotózni, úgyhogy a héten elviszem, aztán kattintgatok. Utána majd meglátjuk. :U

(#49844) mephi666 válasza Csakénvagyok (#49842) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért, mert vettem a jelzéseket, hogy nem az a fajta nő, aki hanyatt dobja magát már az első randin és nem erőszakoltam meg? :U

#49843: hehe... én szerintem kihagyom az életemből az ilyeneket... komolytalan kapcsolatba utálok belemenni és most kimondottan tetszik ez a tempó... volt barátnőm, aki kb első randin már lesz*pott meg bármit csinálhattam vele, de ez kiábrándító is részben... most úgy érzem, hogy szépen meg kell hódítanom a nőt és jó is ez így :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49845) Csakénvagyok válasza mephi666 (#49844) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ismerem a tanítónéni típust. Kis saját maga által megszabott kötöttségekkel teli világában él, de hirtelen robban és vágyik a változásokra. Mivel kiéhezett, ha lerohanják elképesztően veszti el az eszét, de még be nem veszik be a végsőkig ellenáll.

Ez az a típus akit vagy rögtön fektetsz vagy hosszú ostroma készülj.

[ Szerkesztve ]

(#49846) mephi666 válasza Csakénvagyok (#49845) üzenetére


mephi666
nagyúr

a fél családunk tanár :) egyébként nem érdekel, ha szép lassan, lépésben haladunk... csomó olyan körülmény van, amit ki sem akarok teregetni és mindennek megvan az oka :K ...viszont az is esélyes, hogy bejövök neki, mert akkor nem viselkedett volna így, hanem menekült/lekoptatott volna

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49847) Csakénvagyok válasza mephi666 (#49846) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem kel azért felvágni. Tesóm is tanítónő több volt osztálytársát és kolléganőit is személyesen ismerem. Ezen kívül már két tanítónénit döntöttem meg, az egyikük már az első randin les**pott :U

(#49848) mephi666 válasza Csakénvagyok (#49847) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem felvágás, de van mindkét típusból... ő nem az a lány, aki azonnal odadobja magát... őt szépen meg kell hódítani lépésben :) és ezt én speciel szeretem is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49849) Stalker-2572 válasza mephi666 (#49838) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hány évesek vagytok?

All Black...

(#49850) Stalker-2572 válasza Csakénvagyok (#49842) üzenetére


Stalker-2572
addikt

jól csinálta szerintem

All Black...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.