Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49101) #56474624 válasza mephi666 (#49100) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem túlzás, ahogy te akarod elvinni egyedül a balhét, a viselkedésed nem függetlenítheted a másik féltől. Biztos nagyon imponáló a lánynak ez az önmarcangolás, de én nem hiszem, hogy ez bárki önbecsülésének jót tesz, akkor már sokkal inkább az Iscariah-féle "nem is ismerem az exet" hozzáállás.

(#49102) mephi666 válasza #56474624 (#49101) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez nem önmarcangolás és nem is mártírkodás... egyszerűen az igazság, ami egyelőre rendesen hazavág... :K és épphogy jót tesz az önbecsülésemnek, mert ebből építem újra magam... az bánt leginkább, hogy mondjuk nem 1.5hete, vagy 1hónapja gondolkoztam el komolyabban ezen és nem tudom már visszacsinálni... de ezen sem kell agyalnom, mert nem visz előre: bevallom kicsit félek a hétvégétől, mert társaság sincs a közelben, amihez csapódhatnék és így otthon leszek végig magamban :( elfoglalom/fejlesztem magam, mert ez előre fog vinni... és ezt is fogom csinálni: java, photoshop kell most az önfejlesztésemhez, szórakozásnak a biciklit+fényképezőt választom (amihez egyre több kedvem van megint), kis mellékeshez meg üzletelgetek ezzel-azzal az aprón :) ...még a gyúrásra kellene rávenni magam, ha már nagyon kattogok: kis fear factory/static-x/slipknot+a súlyzóim régen is lenyugtattak mindig :K

lényegében egy életvidám ember voltam, aki szerette mindig feldobni a társaságot és folyton pörgött... (soha nem volt olyan, hogy azt mondjam: "nincs kedvem, maradjunk itthon" ...még 39fokos lázzal sem) ebből pedig lettem egy mogorva, magának való, befásult valaki, aki belátom, hogy tényleg nem lehetett jó társaság :( ebből tényleg ki kell törnöm, mert ez nem élet, amit folytattam... (persze ennél jóval összetettebb a dolog, de nagy vonalakban ennyi... és barátnőmnek is voltak hibái, de nagyon jól toleráltam... erről is szól egy kapcsolat elvileg, hogy mennyire fogadja el az ember a másikat olyannak, amilyen)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49103) qantum válasza mephi666 (#49102) üzenetére


qantum
senior tag

"lényegében egy életvidám ember voltam, aki szerette mindig feldobni a társaságot és folyton pörgött... (soha nem volt olyan, hogy azt mondjam: "nincs kedvem, maradjunk itthon" ...még 39fokos lázzal sem) ebből pedig lettem egy mogorva, magának való, befásult valaki, aki belátom, hogy tényleg nem lehetett jó társaság ebből tényleg ki kell törnöm, mert ez nem élet, amit folytattam... (persze ennél jóval összetettebb a dolog, de nagy vonalakban ennyi... és barátnőmnek is voltak hibái, de nagyon jól toleráltam... erről is szól egy kapcsolat elvileg, hogy mennyire fogadja el az ember a másikat olyannak, amilyen)"

Legyen ez tanúság mindannyiunk számára , tanuljunk belőle!!!

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49104) mephi666 válasza qantum (#49103) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát, ha én így megfizetem érte az árat, akkor ti legalább okuljatok belőle :K ha az ember megszerez valamit/valakit, akkor képes úgy kezelni, hogy az már az övé és az is marad örökké... és bele tud kényelmesedni a helyzetbe, ahogy én is tettem :( ez pedig látszódik, hová vezethet... (pedig egy kapcsolatot folyamatosan ápolni kellene és tenni érte) és most pedálozhatok azért, hogy visszaszerezzem azt, amit magamból elveszítettem (és esetleg barátnőmet is... tegnap beszéltük, hogy próbálunk lépni, de a remény 1 szikráját meghagyjuk arra, ha egyszer összehozna minket még az élet... nem tud bennem egyelőre bízni, hogy változok... :( )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49105) #56474624 válasza mephi666 (#49102) üzenetére


#56474624
törölt tag

lényegében egy életvidám ember voltam, aki szerette mindig feldobni a társaságot és folyton pörgött... (soha nem volt olyan, hogy azt mondjam: "nincs kedvem, maradjunk itthon" ...még 39fokos lázzal sem) ebből pedig lettem egy mogorva, magának való, befásult valaki, aki belátom, hogy tényleg nem lehetett jó társaság

Én meg azt mondom, ezt hozta ki belőled az immár ex-barátnőd. Nem véletlen volt rád ilyen hatással.

(#49106) gaborbol válasza mephi666 (#49104) üzenetére


gaborbol
őstag

Meg egyszer: nem vedd magadra az egeszet, mert ez rajta ugyan ugy mulott, ahogy az felettem levo is irja.Tudom, hogy mondhatunk mi akar mit, ilyenkor ugysem hat meg, neked kell onmagadnak rajonni erre.

Ez rajta ugyan ugy mult hidd el, magadbol nem kell visszaszerezni semmit, az most is benned van, max ujra meg kell talalnod, de ez hamarabb fog jonni mint hinned, ha magadra koncentralsz most egy ideig jobban jarsz mintha olyanra tenned aminek nincs ertelme.

[ Szerkesztve ]

(#49107) mephi666 válasza gaborbol (#49106) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt csinálom: most én vagyok a lényeg :) lenyomom a munkát, hazafelé kinéztem egy céltárgyat fotózásra és otthon megcsinálom a kompozíciót, amit látok a fejemben... rég volt már ihletem fotózáshoz, pedig amatőr létemre imádtam csinálni... ez visszatért bennem és még csomó dolog, ami hiányzott... pl: fotózás, bringázás meg ez a befásultság napról napra múlik...

értem, hogy hibás volt ő is, de főleg magamat érzem annak :( ő annyiból volt az, hogy kezdeményezhetett volna beszélgetést a dolgok elfojtása helyett

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49108) darál0w válasza mephi666 (#49096) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez szvsz majd magátol fog megoldodni...kár teperni érte.

addig meg légy mindig nyitott...nem biztos, hogy ő volt életed szerelme...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49109) r4z válasza mephi666 (#49104) üzenetére


r4z
nagyúr

nem tud bennem egyelőre bízni, hogy változok...

Bizonyítsd be neki - de leginkább magadnak -, hogy képes vagy rá. Ha sikerül, akkor akár visszatér hozzád, akár nem - győztél. :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49110) mephi666 válasza r4z (#49109) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap mondtam neki, hogy be fogom bizonyítani elsősorban magamnak, de ez nem 1-2 napos folyamat... elég összeszedettem átbeszéltünk mindent és ilyen szempontból nem volt értelmetlen a tegnapi nap... :K mondtam neki, hogy tudom, nem fog azonnal visszajönni hozzám és értem is, mert azért pár napja történt csak ez közöttünk és ilyen gyorsan nem lehet bizonyítani... viszont láthatta, hogy csomó lépést megtettem már, tehát ez biztos imponált neki... pár héten belül szerintem teljesen egyben leszek, az más kérdés, hogy egyedül, vagy mellette, esetleg még később más mellett... de ez az egész most félre van rakva: annyira nem érdekel... nyugodt vagyok az eddigi állapotomhoz képest... ma talán csak 2 durvább hullám jött, egyébként jó napom van :K ...annak viszont örülni fogok, ha majd hív... mert hívni fog szerintem 1 héten belül...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49111) r4z válasza mephi666 (#49110) üzenetére


r4z
nagyúr

Ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Ha nem kellesz neki úgy, ahogy te jól érzed magad a bőrödben (jelen esetben amilyenre (vissza)változni készülsz), akkor ez van, keresni kell mást.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49112) mephi666 válasza r4z (#49111) üzenetére


mephi666
nagyúr

magamnak akarok megfelelni... ez nem is inkább visszaváltózás, hanem a falak lebontása, amiket magam köré építettem és a felvett rossz szokások kigyomlálása... (amiket utálok is magamban) összetett dolog ez az egész... lényeg, hogy egyre jobban érzem magam és ez csak a kezdet :K én mindenféleképp jól fogom érezni magam a bőrömben, az meg más kérdés, hogy mit fog ehhez szólni és mellettem lesz-e... én szeretném, de szerintem nem fogok belehalni sem, ha nem jön össze... sokkal könnyebb lesz akkor már továbblépni (remélem visszatér kicsit a régi életfelfogásom is)

ui: ma reggel már küldtem 2 kört a forza-ban is :) igaz, nem ment valami fényesen, de lesz ez jobb is... a mértékekre viszont sokkal jobban fogok ügyelni, mint eddig...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49113) r4z válasza mephi666 (#49112) üzenetére


r4z
nagyúr

Valami ilyesmit akartam hallani olvasni ;)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49114) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#49112) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mikor megyunk kollektiv szocializalodasra? (pialni)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49115) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#49114) üzenetére


mephi666
nagyúr

megmaradt így a 20-ára tervezett 2008-as villányi merlot-cabernet sauvignon, amit el lehetne majd pusztítani kis grillezés közben :DD (maradt ki mind a 4 cuccban bepácolt húsból is, amit így lefagyasztottam, majdcsak jó lesz az még) ...szerintem valamelyik hétvégén meg is lehetne ejteni :K

...vagy elhívni a '95-ös lányokat is? :DDD ...egyikükkel beszéltem tegnap fb-n, de nem volt józanon valami nagyon intellektuális csevegőpartner :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49116) mephi666 válasza Rica (#49090) üzenetére


mephi666
nagyúr

jajj, kifelejtettem a lényeget: tegnap megbizonyosodtam valamiben... a barátnője volt még a ludas... tegnap beszélgettünk és mondta, hogy "nagyon mérges rám a barátnője" :W itt esett le végleg, hogy az utóbbi időben egyre többet találkoztak, akkor még szingli volt a barátnője és hívogatta bulizni... ezért lett neki fontos, hogy "élni akar meg minden", mert a barátnője végig ellenem beszélt és invitálta... csak közben neki is lett pasija, akivel együtt maradhat és érdekes lesz a helyzet, ha a barátnője nem fog vele foglalkozni és én sem leszek már sehol... :( közben pedig jól beleártotta magát a boldog kapcsolatunkba puszta irigységből... fura volt nekem mindig is az a csaj... kétszínűnek tűnt, aki képes hátbaszúrni az embert, erre itt az eredmény

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49117) mephi666 válasza mephi666 (#49116) üzenetére


mephi666
nagyúr

bumm a fejbe: nem bírtam... fb-n fent volt anyósjelölt és beszéltem vele... ő még bízik bennünk, mint én és mondta, hogy Ágim nagyon szenved :( alig eszik még mindig, ma is megy barátnőjéhez, de szerinte ő nem tudja befolyásolni... csak menekül saját maga és az érzései elől...
szerinte egy barominagy pofon tenné csak helyre az élettől :( nagyon szurkol nekünk tényleg...

"Nem az van hatással a jelenre, amit a múltban tettél, hanem amit a jelenben teszel, az teszi jóvá a múltat és változtatja meg a jövőt." ...ezt írta az üzenőfalamra... mindent megteszek, hogy jóvátegyem a dolgokat :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49118) mephi666 válasza mephi666 (#49117) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, nem akarok floodolni ide a topikba, de meg szeretném mutatni a "fejlődésem" jeleit:

ezt fotóztam és ez lett belőle :)

kis egyszerű kompakt-al (oly sp510uz) és durván 4nap photoshop-al... hasonlóan nézett ki a fejemben is a kompozíció és aránylag elégedett vagyok... egyre gyakrabban van ihletem fotózni és baromira élvezem... (csak sajnos ezzel nem lehet pénzt keresni még ilyen szinten)

a héten alakítottam egy ilyet is: ez -> ez :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49119) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#49117) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennek nincs ertelme, mintha a valosag mogott lenne megegy alternativ idosik...csak itt nincs Ubik spray, hogy a valosag deformacioit korrigald :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49120) Tapsi válasza mephi666 (#49117) üzenetére


Tapsi
addikt

"csak menekül saját maga és az érzései elől..."

Aham, és neki ebben mi a biznisz? Mármint ha tényleg beléd van esve, együtt is voltatok, akkor miért pattintott le? Ha meg tényleg szeret, akkor végtelenül infantilis. Biztos, hogy kell ez neked? Anyósjelölttel bratyizni pedig ősi román szokás! :)

(#49121) mephi666 válasza Tapsi (#49120) üzenetére


mephi666
nagyúr

női gondolkodás: kimondott valamit és most makacsan tartani akarja hozzá magát, mert "úgysem tudok megváltozni" és inkább szenved ő is... :K menekül barátnőjéhez folyamatosan, ismerős szokás... egyik szerencsétlen haveromat én is kiakasztottam anno, amikor bánatomban ott lógtam nála mindig :( el-elterelte akkor a figyelmem, meg amikor beittunk/beszívtunk az is jó volt, de otthon csak kínlódtam... nem lehet folyamatosan menekülni, mert egyszer úgyis utolérnek a "problémák" és akkor letarolnak, mint egy vonat... nem hívom most egy darabig, most barátnőjénél elvan 1-2 napig, de utána szerintem pár nap és ő fog keresni :K vagy bepasiztatják, de szerintem az a legnagyobb hülyeség lenne neki... elég "mély nyomot" hagyott benne ez a szakítás és szarul sülne el...

és igen: hülye vagyok, szerelmes vagyok, reménykedek... :K ha agyonvernének se mondanék mást

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49122) Apollyon válasza mephi666 (#49121) üzenetére


Apollyon
Korrektor

... majd elmúlik. ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49123) mephi666 válasza Apollyon (#49122) üzenetére


mephi666
nagyúr

1 fejlövéstől azonnal... egyébként meg mikor? :U akármivel kötöm le magam, agyalok... nem jó ez így

ui: basszus, mondom: nekiállok mosni és áthúzom az ágyon is a huzatot... erre a nagypárna alatt ott van vagy 3 bugyija :O :W ...ez készít ki még rendesen...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49124) baluka26 válasza mephi666 (#49123) üzenetére


baluka26
veterán

Én kétszer hagytam ott barátnőmet, mindkét alkalommal egy hónap után mentem vissza hozzá...:)
Én is ilyen hülye indokokat mondtam, első szakításnál szerettem nagyon, a második alkalommal érzelmi mélyponton voltam nagyon.
De nem bírtam nélküle, ő sem nélkülem. Majd négy éve vagyunk együtt, az első szakítás kb 1 éves korunkban volt, a második 1,5. Mondjuk én még nagyon fiatalember vagyok (18), tinéger korban másképp működik minden :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49125) gaborbol válasza mephi666 (#49123) üzenetére


gaborbol
őstag

:DDD

Na erre inkabb megsem reagalok... ;]

(#49126) darál0w válasza mephi666 (#49123) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49127) r4z válasza mephi666 (#49118) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez a sínes kép nagyon ott van, utólagos engedelmeddel a telefonomon be is tettem háttérnek :K

49123: :DDD

baluka26: 1 évesen már csajoztál? :Y Tényleg nem lehet elég korán kezdeni :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49128) mephi666 válasza r4z (#49127) üzenetére


mephi666
nagyúr

nyugodtan :R cégünk környékén készítettem... utólag már nekem is tetszik nagyon... és egyre több ötlet jön a fejemben, amit meg tudok majd csinálni és meg is fogok... (reggel tennem kellene egy kört a városban bringával meg fényképezővel)

ui: durva, hogy általában söröztem már ilyenkor pénteken, de most nem hiányzik... zavarta exem is, hogy hétvégente csomószor túlzásba estem... :( ez is ott volt a rossz tulajdonságaim között... most egy darabig színjózan életet fogok élni és akármi lesz: nem fogom többet így túlzásba vinni... 1-2sör néha, oszt szevasz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49129) baluka26 válasza r4z (#49127) üzenetére


baluka26
veterán

Ennyi :D
mephi: Én mióta majdnem lehánytam a "jobbik felem" csak 3-4 sört ihatok meg rosszsalló tekintet nélkül (hozzáteszem ez jogos elvárás :D)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49130) darál0w válasza baluka26 (#49129) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én kifejlesztettem a kanyarhányást ennek érdekében. mint a Wantedben a kanyargolyo...hatásos. :DDD

#49128) mephi666 kérdés melyik "életedben" érezted jobban magad? csajt leszámítva...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49131) r4z válasza darál0w (#49130) üzenetére


r4z
nagyúr

Atyaisten, made my evening :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49132) baluka26 válasza r4z (#49131) üzenetére


baluka26
veterán

Mine as well ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49133) mephi666 válasza darál0w (#49130) üzenetére


mephi666
nagyúr

rájöttem: nem vagyok alkoholista és nem éreztem jobban akkor sem magam, amikor a hétvége nagy részét végigpiáltam... ő viszont kegyetlenül hiányzik :K jobb a tisztább tudat... nem leszek antialkesz, de leredukálom a mennyiséget nagyon...

...bárcsak visszajönne :( most is örömmel fogadnám, ha belépne... nagyon sz@r egyedül... és nem is az, hogy egyedül: nélküle...

ui: én megismerkedésünk után pár héttel szilveszterkor alakítottam be nagyon :( utána nem volt rá precedens, hogy piától hányjak... csak most vasárnap délelőtt... 4sört kellett meginnom utána, hogy kitisztuljon a fejem

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49134) darál0w válasza mephi666 (#49133) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor minek ittál? :DDD

mellesleg én is krva régen hánytam már piátol...tudom, hogy mit nem szeretek inni...Jéger és társai mindig visszajönnek.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49135) r4z válasza darál0w (#49134) üzenetére


r4z
nagyúr

Ittam tegnap Sparks "sört". Na az is majdnem visszajött, pedig marhára ízlett :D

Ja, a kanyarban vizelés már megy, csak kell hozzá egy kis szél :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49136) mephi666 válasza darál0w (#49134) üzenetére


mephi666
nagyúr

passz... hülye voltam? azt hittem, hogy jódolgomban akármiből/akármennyit lehet? :( ...egyébként megiszok kb mindent: de leginkább a tiszta dolgokat szeretem... sör, bor, vodka, pálinka... a jéger is jó, de az meg drága... most is van még itthon vodka meg ez-az, de rohadtul nem hiányzik... és szerencsére a cigi sem (ebből láthatja ex, hogy ha valamit a fejembe veszek, akkor betartom/megcsinálom... pedig nem volt egyszerű letenni azt a sz@rt)

#49137: azért azt nem, de bár ott tartanánk már, hogy ezeket a dolgokat beszéljük vele... azért kell nekem is 1-2 dolog, amit nem szeretném, ha tiltana, de az rendben van, ha már az épeszű határokon át akarok csúszni és onnan akar visszarántani :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49137) darál0w válasza mephi666 (#49136) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

aztán nehogy papucskodás legyen a vége...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49138) Peethy válasza mephi666 (#49136) üzenetére


Peethy
őstag

Ez a látásmód hiányzik sokakból. Nekem van egy ismerősöm, nem tud bánni a pénzzel meg az élettel sem igazán. Tanyán laknak, a srác gitározott régebben, kaptak 100ezer forintot segítségképp, ő meg egy elektromos gitárt akart venni rajta... na, csak azt akarom ezzel mondani, hogy ő úgy választott párt, hogy mindenben mellette állt a másik személy, pedig néha az a jó, ha a negatívumokat ellensúlyozni tudja a másik (persze ésszerűen meg szeretettel). :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#49139) mephi666 válasza Peethy (#49138) üzenetére


mephi666
nagyúr

otthon ezt láttam anno: faterom 16-17éves kora óta piál... már lassan 70éves és anyukám rég beletörődött már a szenvedélyébe, de próbálja kordában tartani... voltak csúnya esték, amikor úgy kellett összeszedni, annyira elintézte magát, de így anyukám ügyel rá különösen, hogy ez ne forduljon elő (mellesleg rossz látni, hogy 15-20éve még egy jókiállású birkózóalkat volt... -csepelen birkózott régen sokáig- most pedig vékonyabb nálam) :( ...azért sem vagyok alkesz, mert odafigyeltem mindig arra, hogy ne essek át a ló túloldalára, de ennek ellenére rákaptam néha szépen... a kapcsolatban meg fontos, hogy a 2ember kiegészítse és terelje a másikat... itt nálunk jó pár dolog nem jól működött a végén és csak későn beszéltük át... egyik sem akkora, hogy ne lehetne megoldani, de a női hiúsága miatt még várat magára :( "se veled/se nélküled" kapcsolat... ilyenben sem voltam még... bízok benne, hogy kap még egy próbát az egész, mert akár működhetne is, de ha mégsem, akkor mindketten beláthatjuk, hogy értelme sincs folytatni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49140) tildy válasza darál0w (#49095) üzenetére


tildy
nagyúr

Jesszus, 95ben en mar 16 voltam :o Mintha ma lett volna.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49141) szőröscica válasza mephi666 (#49133) üzenetére


szőröscica
addikt

Ma egy baráti hússütésen voltam, kocsival mentem, szóval nem ittam semmit. Hazafelé jövet pont azon gondolkoztam, hogy hiányzik-e most nekem bármilyen társ, vagy sem. A kedvenc számom szólt a rádióból, lehúzott ablakkal, élvezve a hűs levegőt gurultam haza. Arra jutottam, hogy jól érzem magam, teljes az életem azután is, hogy szakítottam a barátnőmmel nyár elején. Valahogy eszembe jutottál, és megsajnáltalak. Sajna amíg nem lépsz túl ezen, és csak siránkozol, hogy jaj nélküle semmi sem olyan, addig nem is fognak jól alakulni a dolgaid. De ezt már leírták neked korábban is.

A marha nagy szerelemre meg lehet, hogy nem a szakítás után kellene ráébredned. Majd a következő csajodnál ne cseszd el. És lehetőleg egy érzelmileg érett egyedet keress társnak.

(#49142) darál0w válasza tildy (#49140) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én meg 9.

szerintem nem is emlékszem rá. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49143) VaniliásRönk válasza mephi666 (#49123) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Elobb-utobb megerted mi miert tortent, megnyugszol es tulteszed magadat rajta. Turelem, nyugalom, meg boven van mit veszitened. ;)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#49144) Apollyon válasza mephi666 (#49123) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Fejlövés, mi? Gratulálok... Egy nő miatt?! PF.
Amikor látod azt a 3 bugyit, ott leragadsz hogy a tulajdonosát már nem dughatod meg többé, hanem más fogja dugni.. De rohadtul nem erre kéne gondolni, hanem arra hogy mostantól te is más lánykákkal fogsz dugni... Félig üres a pohár, vagy félig tele? Ugyanez a két szitu. Ha ismernénk egymást, és haverok lennénk, lehet hogy ezek után már nem lennék olyan jószívű hozzád mint Mr. Csizmás, hanem nyomnék neked egy finom térdelést a hasadba, hogy reazilálódjon benned, hogy csak akkor figyelsz erre a sok szarra amikor akarsz. Vagy ha úgy akarod, akkor a hasi fájdalmakra figyelsz oda. Persze abszolút csak jóindulatból. Látod, csak odafigyelés kérdése az egész!*** Ennyi erővel én is parázhatnék egy több évvel ezelőtti dolgon. De nem teszem, mert azóta tudom hogy sok lehetőség volt, van. Csak ahogy látom még mindig a reménytelenben reménykedsz, ami már elhajtott, elúszott, elrepült, elpárolgott stb.

*** Remélem átmegy, hogy ezt a hasazás dolgot csak képletesen, vagy inkább szemléltetve értettem ;)
Szedd össze magad, meg egy másik nőt. Ha a pornóra felizgulsz, akkor más nőre is fel fogsz.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49145) mephi666 válasza Apollyon (#49144) üzenetére


mephi666
nagyúr

értelek... nem a szex miatt ragadtam le a "3 talált bugyinál", mert nem ez volt az első gondolat, ami eszembe jutott ezzel kapcsolatban :( nem hiányzik más nő sem, csak ő... biztos, hogy idővel máshogy fogom látni a dolgokat, de nem azonnal változnak az érzelmeim... nem akarok ellenük semmit sem tenni, mert ilyen hibába is estem anno és csak húztam magammal a dolgot... egyelőre sz@rul vagyok: megint itt van, hogy 4:00 és nem bírok többet aludni... ő volt álmaim tárgya és ez kikészít... de közben meg tudom, hogy ő is ugyanígy szenved... esküszöm várom a munkát, mert legalább az kicsit lefoglal (mint a hasbarúgás :D ), de ennek így is kell lennie: ott mindenképp kell a 100%-os összpontosítás...

amíg nem érzem, hogy le lenne játszva ez az egész, nem tudok/akarok túllépni... és mindketten szenvedünk... nem megszokásból, mert az teljesen más :( várok/higgadok... iszok most egy kávét akkor és nekiállok ps-ezni... az legalább eltereli részben a figyelmem

ui: a fejlövést meg viccből írtam... de kb csak ez tudná kitörölni az érzelmeim azonnal... :) eszembe nem jutna soha a büdös életbe

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49146) madgie válasza baluka26 (#49129) üzenetére


madgie
titán

Mi már több éve lehánytuk egymást oda-vissza, és mi az eredménye? Mámma elveszem :DDD

Mephi666: én is "okos" leszek: ne filózz mindig az exről, majd ha akar valamit, sündörögjön ő körülötted, mint a pincsikutya :)) ha most utána rohangálsz 24/7, 90%, hogy lúzerként maradsz meg benne.

(#49147) mephi666 válasza madgie (#49146) üzenetére


mephi666
nagyúr

eljött a nagy nap? :DDD gratulálok!

nem rohangálok utána... érdekel és hiányzik (ezért beszélgettem anyósjelölttel is, mert ők is hiányoznak és tőle tudok úgy érdeklődni, hogy kicsit lenyugodjak és nem is mondja vissza), de nem fogom most hívni, amíg ő nem keres meg :( a lehetőség adott neki: kb 2 gombnyomás a telefonon... a héten is mondta, hogy többször nézte, hogy kerestem-e és gondolt rá, hogy felhív, de nem tette... a legnagyobb baj az, hogy a legutolsó kép maradt meg neki rólam, ami teljesen más, mint ami vagyok és nem képes bízni a változásban... ha pedig változok, hogy mutassam neki? :U csak bízok benne, hogy jó hatással lesznek rá az időnkénti találkozások, mert jönni fog... erre a nyakam teszem

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49148) Mr X válasza mephi666 (#49147) üzenetére


Mr X
veterán

El kell keserítselek, nem fogsz változni. Legalábbis nem fordulsz ki magadból. Az elején talán, magadra erőltetsz egy másik viselkedésformát, de idővel szépen elkopik és visszatér a régi séma.

Azt kell eldöntenetek, ha esetleg megint lesz valami, hogy el tudjátok-e viselni egymás negatívumait, ér-e annyit az egész.

Én-mi is átestünk-átesünk ezen. 8 év, egy válás, aztán egy év után rájöttünk, hogy mégiscsak ért volna annyit, hogy együttéljünk a másik negatívumaival, mert a pozitív dolgok képesek ellensúlyozni őket.

[ Szerkesztve ]

(#49149) madgie válasza mephi666 (#49147) üzenetére


madgie
titán

Jártam én is hasonlö cipőben, ott is az volt a "probléma", hogy a csaj szerint én változtam negatív irányba. Most az érzelmi állapotod miatt teljesen normális, hogy elhiszed ezt, de később realizálódik majd, hogy nincs kettő négy nélkül, a lyány keze is vastagon benne van, hogy ide jutottatok. Akkor és ott én is rohangáltam utána, majd vártam, hogy ő hívjon, majd amikor kiderült, hogy ez már felmelegített káposzta sem lesz, bő fél évre elnyújtott folyamatos buli és egyéjszakás kalandok sora következett. Életem egyik legszebb időszaka :))

Ja, az ex azóta a második férjét fogyasztja, most már van egy gyerek is, ex-apóssal néha összetalálkozva (kocsma) mindig félrehív, hogy mennyire szeretné a mai napig, ha együtt lennénk... csak hát nekem az a vonat már rég elment.

(#49150) mephi666 válasza madgie (#49149) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez is benne van, de az is, hogy működhet... közeli ismerőskörben volt már ilyen: csaj együtt lakott a barátjával, (mindig is pasizott/bulizott) szétmentek, együtt volt egy darabig mással, majd nem működött és visszament a régihez: azóta is együtt élnek, sőt gyerek+házasság is volt... amíg nem próbáljuk, nem tudhatjuk :K

#49148: ez nem ilyen változás, hogy A-ból B leszek... hanem A-ból egy idő alatt B-vé változtam (saját hibámból) és most igyekszem bizonyítani (főleg magamnak), hogy több vagyok ennél... :K biztos marad csomó kisebb hiba, de amúgy sem azok juttattak ide minket

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.