Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48601) Apollyon válasza Bavid (#48600) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha nem vagy szerelmes egyáltalán, akkor ha most bejelentené hogy többet nem akar veled lenni, akkor nem sok mindent éreznél iránta. Viszont ha ezt tényleg megtenné szerintem biztos összefosnád magad, aki iránt nem érzek semmit nem találkozok vele heti 3-4x, meg nem áradozok róla, hogy milyen jó... :U Szal köszönjük a sztorit, neked semmi dolgod itt, viszlát! ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48602) Lajdzsi válasza Bavid (#48600) üzenetére


Lajdzsi
tag

Kifogtad az igazit, ne kombinálj.

(#48603) Bavid válasza Apollyon (#48601) üzenetére


Bavid
senior tag

Ne haragudj, de voltál már te igazán szerelmes? Mert én igen :B Na és ez nem olyan, az meg hogy találkozunk nem jelent semmit, még szép hogy találkozunk, jó együtt lenni, ha meg ma bejelentené, hogy vége, hát nem tudom, most belegondolva, nem hiszem h annyira összetörnék, annyi, hogy hiányozna a kényelem amit így megkapok, hogy van valaki akivel mindent megoszthatok/megkapok mindent, de nem hiszem h úgy éreznék, mint amikor életem 1. nagy szerelmével vége lett :(

Csak azért áradoztam, hogy érthető legyen a helyzet, hogy tényleg tök jó minden, de azért hiányzik az a.. hülyén hangzik de a tűz, meg egy kicsit a fájdalom, hogy fájjon amikor nincs velem, megörüljek nélküle :( ez nincs meg, és sajnos tényleg hajlok a felé, hogy nem is lesz már, még várok azért, jövőhét végén 10 napot együtt töltünk majd, ha utána se..

Ja most eszembe jutott, amikor szerelmes voltam, csak így spontán előjött néha belőlem az hogy tudassam vele hogy szeretem és ilyenkor mondtam neki, most még 1x se éreztem ezt, ja tudni kell rólam, a "szeretlek" szót nagyon nagyon ritkán használom, csak ha tényleg halálosan komolyan gondolom, és egyszerűen nem tudom csak úgy valakinek ezt mondani :U .

[ Szerkesztve ]

(#48604) Ijk válasza Bavid (#48600) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tulajdonképpen mit akarsz tőlünk megtudni?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48605) qantum válasza Bavid (#48603) üzenetére


qantum
senior tag

ha majd nem lesz , és hiányozni fog, akkor fogod megtudni, elba....tad, ha nem hiányzik akkor nem :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48606) Bavid válasza Ijk (#48604) üzenetére


Bavid
senior tag

Gondoltam, hátha van valakinek valami tuti tippje, meg gondoltam megosztom, ilyen is van, hiába jön össze látszólag minden, mégse tökéletes a boldogság :P

qantum: ez így van :K

[ Szerkesztve ]

(#48607) kisboxi válasza Bavid (#48603) üzenetére


kisboxi
tag

"de nem hiszem h úgy éreznék, mint amikor életem 1. nagy szerelmével vége lett"
Olyat még egyszer nem fogsz érezni.

Bakker milyen jót ellovagoltok ezen a "szeretlek" szón. hamár folyton azt kell mondogatni akkor ott már valami kilóg. Egyébként azt nem mondani, hanem érzeni/éreztetni kellene a másikkal szemben.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48608) Bavid válasza kisboxi (#48607) üzenetére


Bavid
senior tag

Az is igaz, de legalább hasonlót .:P

Nálam a szeretlek szó, az maga az érzés, így nagyon durván együtt van a kettő, tényleg nagyon nagyon ritkán használom, értem én hogy csak egy szó, de nem mindegy hogy mondjuk, és mellé persze éreztetni is kell. :)

(#48609) proof88 válasza Bavid (#48600) üzenetére


proof88
addikt

Ez a nagy kérdés: mitől leszel szerelmes? - csak megtörténik a dolog. Ennyi. Vagy megtörténik, vagy nem.

(#48610) Ijk válasza kisboxi (#48607) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én sem értem, szerintem ha valaki sokat mondogatja, akkor a végén már szart se jelent.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48611) Stalker-2572 válasza Bavid (#48603) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ok, nekem lepasszolhatod ha tényleg ilyen jó ;) :DDD

All Black...

(#48612) Bavid válasza Stalker-2572 (#48611) üzenetére


Bavid
senior tag

Neked szólok először, ha vége. :DDD

(#48613) Stalker-2572 válasza Bavid (#48612) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:C :R

All Black...

(#48614) Csakénvagyok válasza Bavid (#48598) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Szóval most az a fázis van hogy szétkefélitek egymást. Ilyenkor faca, míg valaki nem akar többet, s ha nem kapja meg, morcos lesz. Ilyenkor jönnek elő a gondok. SzVSz megoldható, ha mindkettő akarja. Oszt te tod'.

/OFF: Képet akarunk! :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48615) Bavid válasza Csakénvagyok (#48614) üzenetére


Bavid
senior tag

Hát olyasmi, csak ő többet akar már rég, meg én is akarnék többet, de csak nem jön az érzés :W
Képet, képet, mit értek avval? :P Szval nem kaptok :P (max. ha majd vége ;) )

Na de nincs itt senki másnak problemje? Segítek én szívesen :DDD, ha fogalmam sincs róla akkor is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48616) Dyrtyho válasza I_Am (#1) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

''Akkor higgy egy nőnek, ha ló legel a sírján!'' c. idézetet véletlenül nem mondták a Zuhanórepülés c. film vége felé ?

Amúgy van egy lány,aki annak idején műsorvezető volt a Fix.Tv-n,és hát tetszik..ráadásul a kerületben lakik.Milyen dumával nyissak feléje ?

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#48617) Lajdzsi válasza Dyrtyho (#48616) üzenetére


Lajdzsi
tag

Ne a fenti idézettel :D

(#48618) kisboxi válasza proof88 (#48609) üzenetére


kisboxi
tag

Na igen. Csak akkor van kis probléma, ha akkor történik meg amikor nem kellene, vagy nem akarod.

Dyrtyho:mondjuk : teccő' g*ci, kő' kóla? ;] :DD

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48619) qantum válasza Bavid (#48615) üzenetére


qantum
senior tag

Ha így az elején sincs meg a tűz, akkor az már nem is lesz, persze szeretheted, de az olyan krumplis tésztás.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48620) #04441088


#04441088
törölt tag

elegem van mindenből :O :O :O az összes lány elmehet a g*cibe :O

(#48621) Lajdzsi válasza #04441088 (#48620) üzenetére


Lajdzsi
tag

Azért az én barátnőm ne átkozd már el ;]

Komolyra fordítva: ahelyett, hogy rinyálnál - légy férfi és inkább pletykáld el mi a baj :DDD

(#48622) negyedes válasza #04441088 (#48620) üzenetére


negyedes
addikt

Na mi bajod lett?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48623) #04441088 válasza negyedes (#48622) üzenetére


#04441088
törölt tag

volt ugye az a csaj, akiről írtam itt egy csomót és kértem, hogy segítsetek...azzal vége lett, találkoztam egy másik lánnyal, aki 100x értelmesebbnek tűnt, reggel voltam a városban, egy másik sráccal épp smárolt................ :W miért pont velem csinálják? :W

(#48624) negyedes válasza #04441088 (#48623) üzenetére


negyedes
addikt

Szard le. ;) Gondolom van jobb dolgod is mint azon sirankozni, hogy masik sracal latad. De, hogy lasd, hogy masnak se tejfel az elet: eddig az osszes olyan csajnak aki ugymond az "idealom" es ossze akartam jonni vele, mindnek volt pasija, vagy en nem jottem be neki. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48625) athomi válasza #04441088 (#48623) üzenetére


athomi
veterán

pár hónapja egy ilyen legnormálisabbnak, legértelmesebbnek tűnő csajjal ismerkedtem meg, aki az első randink utáni napon átsétált a zebrán egy sráccal kézenfogva, puszilkózva éjjel a kocsi előtt amit vezettem... Csak azt bánom h elsőbbséget adtam nekik. ;] amúgy nem érdekelt az egész, mert nem tetszett a csaj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48626) proof88 válasza Dyrtyho (#48616) üzenetére


proof88
addikt

melyik csaj a Fix.tv-ről? :D

(#48627) athomi


athomi
veterán

úgy érzem kezdek beleesni a 16 éves kiscsajba, akivel most együtt vagyok :W Tegnap meg ma állandóan rá gondoltam. Bő 9 év van közöttünk...

[ Szerkesztve ]

(#48628) Tapsi válasza athomi (#48625) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez olyan pulp fiction-típusú találkozás. EPIC! :D

(#48629) Z0C! válasza athomi (#48627) üzenetére


Z0C!
őstag

én és az kiscsajom között meg 6 :) és ő 18..

ez nem tulipántaposás a részedről? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#48630) negyedes válasza athomi (#48627) üzenetére


negyedes
addikt

hmm kicsit nagy az a korkulombseg... nekem pl mar az 5 ev is kicsit sok.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48631) athomi válasza Z0C! (#48629) üzenetére


athomi
veterán

miért, szted az? :)

(#48632) Z0C! válasza athomi (#48631) üzenetére


Z0C!
őstag

nemtudom.
nem vagyok benne biztos hogy ez az volna...
ez a világ már nem az ami volt.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#48633) athomi válasza Z0C! (#48632) üzenetére


athomi
veterán

liliomtiprásnak tartanám, ha csak dugásra használnám, de itt szó sincs erről. :)

(#48634) Tapsi válasza athomi (#48633) üzenetére


Tapsi
addikt

Pont akkor lenne érthető, ha csak dugásra használnád. 9 év egy komoly kapcsolatban 16 éves csajnál SOK! Plusz téged is minősít, hogy 25+ évesen egy ilyen idős csaj társasága, műveltsége számodra megfelelő.

(#48635) athomi válasza Tapsi (#48634) üzenetére


athomi
veterán

Én pontosan tudom h komoly kapcsolat nem lehet, nem is a korkülönbség miatt, hanem amiatt h még csak 16 és előtte még sokminden van amit én már megéltem. Ezt egyébként még ő is felfogja, meg is beszéltem vele. Most jól érezzük magunkat a másik társaságában, ennyi, aztán meg lesz ami lesz, nem kell ezt túlgörcsölni. :) Inkább csak pont az idegesít amit fentebb írtam :U de most úgy érzem nincs gáz. :)

(#48636) Ijk válasza athomi (#48635) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mit foglalkozol mások véleményével?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48637) Z0C! válasza athomi (#48633) üzenetére


Z0C!
őstag

jó nyilván nem ezt akartam ezzel mondani.

Valóban sok van még előtte, szallagavató, érettségi meg ilyenek..
viszont hogy ha már 1dül élsz, és dolgozol...akkor már néha azon gondolkozol hogy lépned kéne, mert 1dül 1 fizuból házat fenttartani nem oly könnyű...
mellette időtszakítani az Ő eseményeire, szallagavatós buli, érettségi buli meg hasonlók...hát az a művészet amikor 24órába mindezek beleférnek :)

Ljk: nem kell foglalkoznia, hallgassa meg, értékelje át. majd Ő eldönti, hogy neki mi a jó.
egy véleményt mondunk, ha jó jó, ha nem nem :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#48638) #04441088 válasza athomi (#48627) üzenetére


#04441088
törölt tag

Figyelj, apám 45 éves, van egy gyerekkori haverja, szintén 45. Nah, ennek a haverjának van egy most 19 éves barátnője. Már 2-2,5 éve együtt vannak. :) A faszi mindig azt mondja, ha megkérdezi egy csaj tőle, hogy hány éves, hogy: 20 múlt :D :))

(#48639) proof88 válasza #04441088 (#48638) üzenetére


proof88
addikt

:C :R :))

(#48640) Dyrtyho válasza proof88 (#48626) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

a Vivien :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#48641) ftc


ftc
nagyúr

Nah vissatérve a nyaralásból az az érzésem, hogy visszakéne mennem...ott boldog voltam mivel találtam vkit.... most emailt szerzek rá

(#48642) Stalker-2572 válasza athomi (#48627) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hogy találtátok meg egymást? Közös hang megvan? :F

All Black...

(#48643) proof88 válasza Dyrtyho (#48640) üzenetére


proof88
addikt

őrá nem emlékszem :D

(#48644) Dyrtyho válasza proof88 (#48643) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Igy se ismerős ?
http://tv.animare.hu/i/j/0027/59/a/1.jpg

best regards, egy fórumozó blogger

(#48645) ftc


ftc
nagyúr

Van értelme orosz nő után futni? :D mutatok képet:)

(#48646) proof88 válasza Dyrtyho (#48644) üzenetére


proof88
addikt

de így már igen, csak rég volt :D

ftc: :D in soviet russia ...

[ Szerkesztve ]

(#48647) Lajdzsi válasza ftc (#48645) üzenetére


Lajdzsi
tag

Én csípem az orosz nőket.
Igaz főleg talán az Arkona énekesnője révén. (Bár néha ijesztő a hangja, de igazi ruszki szépség)

(#48648) Stalker-2572 válasza ftc (#48645) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csak ne szidjátok az orosz (nőket) :P

All Black...

(#48649) ftc


ftc
nagyúr

Rólal enen szó :D

(#48650) Lajdzsi válasza ftc (#48649) üzenetére


Lajdzsi
tag

Hát, az én ízlésemhez egy kicsit túl nagy a sörhasa : :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.