Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49401) negyedes


negyedes
addikt

na ezzel mit kezdjek: baratnom elmegy kocsikazni 1 csavoval. :Y es meg o duzzog, hogy mi bajom ezzel.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49402) darál0w válasza MZsoltee (#49385) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez nem így van.

ha már a kapcsolat régen rossz, akkor annak nemigen vannak ilyen hatásai...

#49390) Iscariah bolond? ugy érted egy pszichiátrián futottál vele össze? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49403) MZsoltee válasza negyedes (#49401) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nem feltétlen kell rosszra gondolni... Két éve egyik barátom, szakított a nőjével, elmentünk autókázni mentünk egy éjszaka 650km-et. Elmondta mi baja és messze akart lenni a várostol, ahol az egész lezajlott.

darál0w: Egy kapcsolatot is el kell gyászolni, ha az valóban lelki kapcsolat volt és nem csak testi. Persze a testit sem kell lebecsülni! :K

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#49404) Mr.Csizmás válasza negyedes (#49401) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] <- ülj le vele beszélgetni.

- miért akar azzal a csávóval menni kocsikázni
- mit akar tőled
- döntsön, vagy kocsikázás+viszlát, vagy megnyugszik.

(biztos csak kocsikázni megy?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49405) darál0w válasza MZsoltee (#49403) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de pont ez az...ha már rottyon van az adott kapcsolat, akkor már el van az gyászolva...

ha még együtt vannak, akkor az az anyagiak, esetleg a megszokás.

(#49401) negyedes megkérdezted, hogy miért?

meg ki az az ember?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49406) negyedes válasza Mr.Csizmás (#49404) üzenetére


negyedes
addikt

beszeltem vele, de ugy nezem ebbol nem enged.

nem feltetlen gondolok rosszra, de szar erzes h mas furikasztatja a baratnodet(tobbszor erte mentek mar meg haza vittek). amugy allitolg azert mert segitett neki atmenni a matek potvizsgan.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49407) Mr.Csizmás válasza negyedes (#49406) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ésss miért nem enged? csak egy fuvar. helyváltoztatás. nem a lottónyereményt hozza haza.

jah....pótvizsga....és? a legtöbb női hazudozás így kezdődik, hogy nem enged valamiből

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49408) negyedes válasza Mr.Csizmás (#49407) üzenetére


negyedes
addikt

mondom: nekem szarul esik, hogy bejelenti hogy megy kocsikazni massal, en meg nem vihetem mert se kocsim se jogsim. kb olyan mintha masnal keresne ami nekem nincs.

igen ertem.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49409) Mr.Csizmás válasza negyedes (#49408) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

menj vele te is.

amikor ismerős csajnak leszerveztem egy mozdonyon utazást, alap, hogy jöhetett a faszija is. kicsit sarkított példa, de remélem érted.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49410) bigdigit válasza negyedes (#49406) üzenetére


bigdigit
addikt

ez is egy érdekes dolog a nőknél.nekem sem tetszett soha ha a nőm más pasival kettesben megy bárhova autóval.ennek már eleve van egy intim légköre...mondanom sem kell egyik exem egy autóvezető oktató vitte el.

bezzeg a nők sosem értik mi benne a probléma. :W

[ Szerkesztve ]

(#49411) darál0w válasza negyedes (#49406) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de ki ez a csávesz?

ismered?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49412) Stalker-2572 válasza negyedes (#49408) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Azonnal kibasznám !!!!!!!! :o

Ilyet...... :(

All Black...

(#49413) bigdigit válasza lorcsi (#49398) üzenetére


bigdigit
addikt

nem olvastál figyelmesen.pont azt állítja nem élvezte a másik pasival!én erre lettem volna kíváncsi igaz-e...
különben ebben az egészben végül lett pár jó dolog is.olyanokat kaptam azóta tőle mint mástól soha szex terén....elég extrém dolgok.de ki tudja lehet nem mondott el nekem mindent és a másik pali vitte bele ezekbe a dolgokba.na meg a két hónap alatt én is felfűztem 8 nőt.:)
nem is lett volna semmi gond ha most nem lennénk újra együtt ilyen múlttal és olyan tudattal más is járt benne és ez miatt tett ki korábban.

(#49414) darál0w válasza bigdigit (#49413) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor lehet, hogy csak gyakorolt, hogy neked jobb legyen? :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49415) mephi666 válasza darál0w (#49414) üzenetére


mephi666
nagyúr

óóó, az önfeláldozás mintaképe... emeljünk róla valahol egy életnagyságú szobrot ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49416) darál0w válasza mephi666 (#49415) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49417) negyedes válasza darál0w (#49411) üzenetére


negyedes
addikt

nem ismerem.

korepetalta matekbol vizsga elott es hogy most tanul a csavo vezetni elviszi kocsikaztatni. mondjuk az oktatot sem ertem h miert enged mast is a kocsiba ulni a tanitvanyain kivul.......most hogy fesziteni akar a csavo vagy nem ezzel a dologal nem tudom

ennyire nehez megerteni, hogy ez nekem nem esik jol? :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49418) bigdigit válasza darál0w (#49414) üzenetére


bigdigit
addikt

nincs bemutatós középső ujj de azt kapod. :DDD

(#49419) Mr.Csizmás válasza negyedes (#49417) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"menj nyugodtan kocsikázni, de akkor vitesd haza magad mert ide többet vissza már nem kell jönnöd."

:o

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49420) darál0w válasza negyedes (#49417) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az, hogy nem ismered némi nyugtalanságra ad okot...

viszont lehet, hogy csak tanulni akar ő is vezetni? :D

#49418) bigdigit

:R :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49421) Apollyon válasza mephi666 (#49391) üzenetére


Apollyon
Korrektor

LOL nem fogyis ;p Viszont igen, sárgaházas :/ Nem pszichiátrián találkoztunk hanem egy metálos helyen :P Igazság szerint csak tegnap jöttünk össze, bár már forrt a dolog a levegőben korábban is, és nem volt fucking. Viszont bazisokat beszéltünk és egymásra másztunk, mert végre egy csaj aki annyira tetszett hogy úgy gondolom hogy ő már megérdemel :P
Amikor kicsit beivott akkor jött elő belőle, és egy közös ismerősünk is mondta a tényt, hogy mi helyzet. Dilis a csaj bazz :(
Kb alig ivott, de tényleg kemény két pohár sört, és olyan szinten szétesett, darabokraesett mintha lenyomott volna 2 üveg vodkát. Már arra is gondoltam hogy mivel ketyós szegény, gyógyszert szed és bekombózott a cucc még ennyi piától is, vagy nem t'om. Komolyan már meg akartam kérdezni hogy tényleg elmebeteg-e, de az milyen dolog már? Inkább hagytam a fenébe az egészet.
És elég nagy kár érte, mert olyan gyönyörűszép, és jófej is, hogy azóta is ő jár a fejemben. De dilis, bazz. :/

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49422) darál0w válasza Apollyon (#49421) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

uhh...gáz.

azért nem ártana megtudakolni, hogy miféle betegség...lehet, hogy nem tul komolya...aztán tányleg csak a gyogyszer, pia kombo ütötte ki.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49423) lorcsi válasza Apollyon (#49421) üzenetére


lorcsi
veterán

dilis lány nem érdemel szerelmet?

(#49424) Stalker-2572 válasza bigdigit (#49413) üzenetére


Stalker-2572
addikt

A jó szexhez kellenek az extrém dolgok? :U

Ha szabad kérdezni mi az amivel ennyire fel tudta dobni a dolgot?

All Black...

(#49425) Mr.Csizmás válasza Stalker-2572 (#49424) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szappan+gravitáció+zuhanyzó, fordított felállásban ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49426) Stalker-2572 válasza lorcsi (#49423) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Én ha nőt keresek akkor az első szempont: nem akarok több (komoly) problémát az életembe. Egy dilis / egyéb betegséggel küszködő lánnyal soha nem állnék le :(

All Black...

(#49427) Stalker-2572 válasza negyedes (#49417) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Jah, hogy autós oktatás? És a gyerek most csinál jogsit? :D
Miért nem szoksz már le a kisribancokról? :DDD :W

All Black...

(#49428) Mr X válasza Apollyon (#49421) üzenetére


Mr X
veterán

Felejtsd el. Ilyennel volt tapasztalatom, rohadt durva dolgok lesznek hosszabb távon. Ne tudd meg... :(

(#49429) mephi666 válasza Apollyon (#49421) üzenetére


mephi666
nagyúr

megoldás: önfeláldozó módon megiszod előle a piát és ő csak vizet kap :DDD ...amúgy szerintem nem lenne gáz találkozgatni vele bulin kívül, a hétköznapi életben és akkor kiderülhetne, hogy mi volt a "szétesés" oka... lehet, hogy a végén olyan magyarázat van rá, amin csak röhögsz egyet és semmi probléma

#49432: bírom a szeszt és egyik exem 50kilós barátnője egyszer kitalálta, hogy ő most velem fog inni... 2feles után az asztal alatt volt ;] pedig nagy piásnak tartotta magát (nekem meg 4-5deci töménynél kezdenek problémák lenni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49430) lorcsi válasza Mr X (#49428) üzenetére


lorcsi
veterán

azért beavathatnál..pl mik ?

(#49431) Stalker-2572 válasza Mr X (#49428) üzenetére


Stalker-2572
addikt

agybaj nagybaj! :(

All Black...

(#49432) #56474624 válasza Apollyon (#49421) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azért nem ártana kideríteni, miért volt pszichiátrián. Simán lehet, hogy pl. megerőszakolták, vagy meghalt anyja/apja, stb.
A kevés piától teljes szétesés meg szerintem elő-előfordul nőknél sárgalap nélkül is. :))

(#49433) Apollyon válasza darál0w (#49422) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát, mondott olyat hogy pánikbeteg. De sztem nem az, én azt vettem észre hogy hangulatember (de fura, nőkre nem mondjuk hogy ember), egyik pillről a másikra mintha összeomlott volna benne a világ. Olyan, egyszerűen fogalmazva, minden probléma lett.

Mr X: Ezt inkább kitöröltem sorry :U

Ba cy lus: hja igen, sztem múltra vezehető vissza, mert amikor kiakad elég sokat mesélt magáról, pl hogy a családja annyira nem bírta, és 14 éves korától 4 évig verte a piás faterja. Gondolom ez bejátszott.

Stalker-2572: Nem baszom át. Igazság szerint titkon abban bízom, hogy megismerjük egymást és tökre megváltozik, meggyógyul vagy nem iszik többet vagy mitomén.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49434) Stalker-2572 válasza Apollyon (#49433) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szegény csaj és még át is b*szod :(

All Black...

(#49435) darál0w válasza Apollyon (#49433) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

közeli ismerőstől kérdezd meg...az biztosabb.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49436) Mr X válasza lorcsi (#49430) üzenetére


Mr X
veterán

Az exem szociális fóbiás volt, félt az emberektől. Remegett keze-lába, ha emberekkel kellett beszélnie, vagy közéjük mennie. Ezt úgy próbálta megoldani, hogy ivott. 24 évesen alkoholista lett. Zugivó. Vodkát tolt.

Nem egyszer rohantam haza melóból, mert az utcán kevergett nem tudva magáról. Mikor már együtt laktunk és kiderült ez a gond, arról szóltak a napok, hogy megkeressem, hova dugta a piát. Ha lement boltba, tutira vehettem, hogy vodkát vesz. Képes volt hajnalban felkelni mellőlem hogy kimenjen piát venni.

Mivel a fóbia miatt visszahúzódó volt, mikor részeg volt, kitört belőle az állat. Kötekedés, üvöltözés, mindenkinek a kurva anyja, aztán meg öngyilkossági hajlam. Élvezet volt éjjel egykor pl. a Kálvin téren kergetni, nehogy hülyeséget csináljon.

Hallucinációk, de a kemény fajta, mikor sikoltozik félelmében, és nekem kell lefogni.

Ájulások. Képes volt akár az utca közepén összeesni. És nem egy másodpercre, volt hogy percekig nem tért magához.

Amikor sikerült elérnie egy dührohama közben, hogy pofonvágjam, szakítottam vele. Utána hónapokba telt, hogy megértse, nincs tovább.

Jelenleg senki nem tud róla semmit. A szülei magukhoz vitték a szakítás után, de amilyen rohadt ott a légkör, többször is megszökött tőlük. mint most is.

Kár érte, rohadt értelmes lány, de nem tudta rendberakni a fejét. Én meg 7 hónap után meguntam, hogy másról szem szólnak a napjaim, csak hogy rá vigyázzak.

[ Szerkesztve ]

(#49437) darál0w válasza Mr X (#49436) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ilyet nem kívánok senkinek.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49438) Mr X válasza darál0w (#49437) üzenetére


Mr X
veterán

És ez csak kivonat. Azt képzeld el, mikor lovagol rajtad, és egyszercsak elkezd sikoltozni félelmében, mert épp azt hallucinálja, hogy megerőszakolják. Ez amúgy megtörtént vele gyerekkorában, de a szülei nem hitték el, kiröhögték.

Tudom, mik vezettek ide, hogy ez lett belőle. De a pia nem megoldás, ezt nem értette meg.

Volt, hogy két hétig otthon voltam táppénzen, hogy ápoljam, ebből egy hetet ájultan töltött az ágyban. Később kiderült, hogy mikor lementem boltba, mindig betolta a vodka-adagját. Ekkor még nem tudtam a pia-problémáról.

[ Szerkesztve ]

(#49439) mephi666 válasza Mr X (#49436) üzenetére


mephi666
nagyúr

dilis exből nekem is kijutott: többször is kísértem szegedre, a neurológiára :( neki speciel főleg téveszméi voltak: elmentünk otthonról és a buszmegállóban kitalálta, hogy: "mi van, ha indulás előtt megnyitotta a gázt?" bizonygathattam neki bármit, akkor is vissza kellett menni megnézni... (ilyenkor általában buszt lekéstük, stb) de ez csak egy példa: csomó szituáció után kitalált baromságokat, hogy: "mi van ha ezt/azt csináltam és abból ilyen/olyan baj lesz?" :W erre rájöttek a dührohamai, amik totál spontán jöttek... pl valaki megbántotta valahol és amiatt otthon nekemjött... mindig azokon bosszult meg mindent, akik a közelében voltak... nem egyszer volt, hogy megpróbáltam lefogni, nehogy kárt tegyen magában és szanaszét karmolt... ő sem volt egyszerű eset... (3.5évig voltunk együtt egyébként, de miután megcsalt, gyorsan túltettem magam a dolgon)

ui: na, de ameddig semmi konkrétabbat nem tudunk, lehet hogy az előbb tárgyalt nőnek valami sokkal kisebb problémája van

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49440) Mr X válasza mephi666 (#49439) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, a dührohamok itt is rendszeresek voltak, vagy például azok az esetek is, hogy álmodott valami rosszat, és ébredés után negyed óráig nem volt tisztában vele, hogy nem valóság volt. Azt hitte, az tényleg megtörtént, amit álmodott.

(#49441) Apollyon válasza Mr X (#49438) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hű ezek elég durva dolgok. Hát sajnálom, én idáig tuti nem mentem volna el. De akkor meg ugye az van hogy miért hagyod ott a szarban..
Igazából sikerült elvenni a kedvem, mert ahogy így ezeket leírtad hasonló dolgokat én is kinéznék belőle. Bár nem tűnt ennyire súlyosnak, azért még utánanézek nála hogy mi van.
Részemről amúgy ez elég durva kritika a nőkre így végiggondolva, hogy senki nem jó, senki nem kell és végre van aki igen és kiemelkedik a többi közül de közben ketyós.. Eh ;p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49442) Stalker-2572 válasza Mr X (#49436) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha ennyire félt az emberektől hogy találtátok meg egymást?

Ennyi probléma ellenére miért voltál vele? :F

All Black...

(#49443) mephi666 válasza Mr X (#49440) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt ilyen azért nem volt, inkább csak a természete volt időnként kiállhatatlan... pl soha nem ismerte be a saját hibáit... mindenért valaki felelős volt... érettségi után csinált 5. és 6. évet, aminek a legvégén baszott bemenni vizsgázni... (így papírja se lett, elcseszett 2évet az életéből) ezután 1évvel lediplomáztam és már együtt laktunk... diplomaosztó után már a suliban összeveszett velem és ott hagytam... (elkezdett irigykedni meg felhánytorgatni, hogy az ő vizsgájáért is én vagyok a hibás, holott csak utólag tudtam meg, hogy nem ment be) meg voltak hívva a szülei hozzánk ebédre ünnepelni: mondtam, hogy haza fogok érni, de gyalog megyek, gondolkozz, helló... kb 30-40perc séta volt a lakás a sulitól, de szellőztettem a fejem... közben le is higgadt... csomó helyzetben viszont egyszerűen kezelhetetlen lett: ilyenkor elkezdett törni mindent, ami a kezébe került (egyedül a vastagfalú whisky-s poharaimmal nem bírt, mert azok visszapattantak a pvc-padlóról sérülés nélkül :DDD )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49444) Stalker-2572 válasza Apollyon (#49441) üzenetére


Stalker-2572
addikt

"Miért hagytad ott a szarban?" :Y Mi vagy Te mártír?? :o Az ilyen emberek intézményi gondozásra szorulnak, nem párkapcsolatra.

All Black...

(#49445) Mr X válasza Stalker-2572 (#49442) üzenetére


Mr X
veterán

Neten ismerkedtünk meg. Párszor beszéltünk a személyes találkozó előtt.

Azért voltam vele, mert úgy gondoltam, hogy ha sikerül a pia-problémáját megoldani, jó lehet a dolog. De akárhogy próbáltam, nem volt hajlandó lemondani róla, ígéretekkel meg már tele volt a padlás.

(#49446) Mr X válasza Apollyon (#49441) üzenetére


Mr X
veterán

Nos, talán otthagytam a szarban, de az előtte lévő számtalan alkalommal ott voltam a szarban is.

Összekapartam, mikor szétcsapta magát, becipeltem és lefektettem, mikor elájult, lenyugtattam, mikor rettegve sikoltozott vagy őrjöngött, lefürdettem, mikor ájultan összevizelte magát. Elvittem dokihoz. Nem csináltam semmit, ha végeztem a melóval, mentem haza, hogy vele legyek.

Ezek után is állandóan piálás volt. Ne tudd meg, milyen szar arra ébredni, hogy kint áll a konyhában, támasztja a tűzhelyet azzal a tipikus bamba berúgott vigyorral. Naponta túrtam át a lakást dugi piáért, volt, hogy másfél liter kalinkát találtam egy körben.

De ezek ellenére is kitartottam. Mert ha józan volt, nagyon okos, édes csaj volt. De a végére több lett a részeg időszak. És mikor már annyira kifordított magamból, hogy egy kurvaanyázása után pofoncsaptam, én, aki sosem ütöttem meg nőt, összepakoltam és eljöttem.

Ne érts félre, nem sértődtem meg azon, amit írtál, csak a korrektség kedvéért írtam le az én nézőpontomat. :)

(#49447) athomi válasza Stalker-2572 (#49400) üzenetére


athomi
veterán

Gáz, mert egy-két apróságot leszámítva minden rendben van a kiscsajjal. Csak hát olyan dolgot meg nem szabad erőltetni a másikra, amit nem akar, azt úgy én sem élvezném..

[ Szerkesztve ]

(#49448) Mr X válasza athomi (#49447) üzenetére


Mr X
veterán

Próbáltad megemlíteni neki.

Nekem is volt ilyesmi nőm, fura volt, cidázott gond nélkül, de kézimunka az nem...

(#49449) Bavid


Bavid
senior tag

Halljátok, elég durva barátnőitek voltak :Y .
Kezdem magam szerencsésnek érezni, hogy nem fogtam még ilyet ki.

(#49450) athomi válasza Mr X (#49448) üzenetére


athomi
veterán

Említettem neki. Annyit mondott, hogy próbálta már, de nem szereti és nem is fogja csinálni. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.