Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49151) Mr X válasza mephi666 (#49150) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor egyszerűbben. Ha nem tud így elfogadni, akkor mi lesz, ha megint összejöttök, és nem sikerül "visszaváltoznod", Megint lapát?

Nem lehet egy kapcsolatot feltételektől függővé tenni. Ha így nem vagy jó neki, akkor utána más miatt nem leszel jó. Te tudod, milyen ember vagy. A párodnak, akárki is, olyannak kell elfogadnia.

Azt mondod, megváltoztál. Ez ilyen, mindenki változik, nem mindig előnyére. De ez nem mindig megy úgy, hogy meg akarok változni, tehát meg is változom. Ha nem valós változás, csak felveszel egy szerepet, az kudarc lesz. Amikor jön a megszokás, elmúlik a félelem, hogy megint lelécel, na akkor kezdi az ember levetkőzni a szerepet és jön vissza a valódi személyiség.

Nem mondom, hogy nem tudsz változni. De ne azzal próbáld visszakapni, hogy megígéred a változást.

[ Szerkesztve ]

(#49152) mephi666 válasza Mr X (#49151) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem, mint írtam is: magamért teszek most mindent, mert előnyömre válik... majdnem ugyanilyen fontos, de másodlagos szempont, hogy rendeződjenek a dolgaink... és nem akar azért sem belemenni, mert kevés idő telt még el... nem megy ez az egész egyik napról a másikra :( és nem is feltételektől tesszük függővé a dolgot... egyelőre nem akarja, mert így látja... de idővel (anyósjelölt szerint is) be fogja látni, hogy most külön mégsem érzi jól magát és akkor könnyen adhat még egy esélyt... ő is ugyanúgy szenved, mint én: nekem azt mondta, hogy kezd jobban lenni, de tegnap azt hallottam, hogy megint semmi étvágya nem volt, egész nap nem evett és nem így viselkedik az, aki kilép a "rossz kapcsolatból" és utána egyedül minden jó :U barátnőjéhez is menekül folyamatosan, mint ahogy anno én tettem egyik haverommal... de ez is csak egy ideiglenes tapasz, az érzései ettől nem fognak változni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49153) baluka26 válasza madgie (#49146) üzenetére


baluka26
veterán

Gratulálok :)
Ma lesz apám öccsének a második házassága, majd gondolok rád :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49154) darál0w válasza madgie (#49146) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor jo hányást mára is. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49155) negyedes


negyedes
addikt

Sracok en most nagyon abban a lila kodben jarok. :) Teljsen elvarazsolt ez az uj leanyka. :B

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49156) #04441088 válasza negyedes (#49155) üzenetére


#04441088
törölt tag

dugdmeg ;]

(#49157) Balázs1047


Balázs1047
tag

Üdv mindenkinek,

elég régi tag vagyok itt a fórumban, de inkább olvasgatni szoktam a történeteket, mint hozzászólogatni. Most mégis úgy hozta a sors, hogy ismételten szükségem van a segítségetekre, ugyanis pár napja szakított velem a barátnőm.

Egy buliban ismertem meg kb egy hónappal ezelőtt, ott volt tánc, aztán a folytatás. Másnap találkoztunk, majd következő nap már megbeszéltük hogy együtt folytatjuk. Kicsit gyors volt a dolog, de jónak tűnt. Esténként találkoztunk általában, majd pár nappal ezelőtt egyik randi kellős közepén azt mondta, hogy jó veled, de kipróbálnám milyen nélküled. Először azt hittem csak viccelődik, de komolyra forditotta a szót, ekkor viszont még nem szakitottunk. El kellett utaznom, majd mikor megjöttem mondta hogy vége. Mert hogy túl gyors volt, meg túl jó vagyok hozzá, ezért nem bízik bennem. Továbbá hogy nincs túl az előző barátján, és így nem érzi korrektnek. Végül azt is hozzátette hogy nincs szüksége komoly kapcsolatra. Így nagyjából ennyi a sztori, totál le vagyok döbbenve. Lehetséges hogy pár dolgot kihagytam a sztoriból, de ezt nem szeretném annyiban hagyni. Szerintetek mit írhatnék neki? Mit kezdjek vele? Válaszokat előre is köszi!

(#49158) negyedes válasza #04441088 (#49156) üzenetére


negyedes
addikt

meglesz. :D mar regota vartam egy ilyen lanyra. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49159) Bubee82 válasza Balázs1047 (#49157) üzenetére


Bubee82
őstag

Szerintem egy dolgot kellene tenned: megmondani neki h csácsumi :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#49160) proof88 válasza Balázs1047 (#49157) üzenetére


proof88
addikt

- saját érdekedben olyannal ne akarjál összejönni, aki éppen kiszállt egy komoly kapcsolatból
- túl jó vagy hozzá, nem bízik benned -> kinyalhat
- nincs szüksége komoly kapcsolatra
ennyi pont.

(#49161) Peethy válasza proof88 (#49160) üzenetére


Peethy
őstag

+aki ilyeneket mond, az szerintem nagyon nem is érett egy komoly kapcsolatra. Halandzsázik a csaj, itt valami nagyon nem stimmel.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#49162) Stalker-2572 válasza Balázs1047 (#49157) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem vagy a zsánere, keress mást.

All Black...

(#49163) baluka26


baluka26
veterán

Rossz topik :(((

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49164) Apollyon válasza baluka26 (#49163) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Remélem nem keverted össze a videokártyákat a nőkkel :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49165) baluka26 válasza Apollyon (#49164) üzenetére


baluka26
veterán

Tableten eléggé kicsik a sorok, a focis topikba akartam irni, és véletlen ide irtam. Igy jár aki lusta nagyitani :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49166) r4z válasza Apollyon (#49164) üzenetére


r4z
nagyúr

1-2 GeForce kártya dobozán egész jó csaj volt anno (pl. az én 7300GT-m dobozán is) :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49167) #04441088


#04441088
törölt tag

minden no kurva?

(#49168) szőröscica válasza #04441088 (#49167) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem.

(#49169) negyedes válasza #04441088 (#49167) üzenetére


negyedes
addikt

rosszra akadtal. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49170) roti86 válasza #04441088 (#49167) üzenetére


roti86
őstag

Mesélj... ;]

(#49171) #04441088 válasza roti86 (#49170) üzenetére


#04441088
törölt tag

tegnap összejöttem eggyel egy buliban, ma meg már valami másik faszival van. :DDD

norbiápdét: beszopattam a csajt :DD a csávóját megtaláltam fb-on, írtam neki. íme a válasza:
"Csumi! Ha ez komolyan igaz, amit leírtál, akkor, ha hazaér és átjön úgy kibaszom innen, hogy csak na. Nekem azt mondta, hogy még szűz és hogy én vagyok neki 2 év után az első pasija, jöjjön csak :@ Kurva! "

megint szingli lesz szegeny :O :P

[ Szerkesztve ]

(#49172) Apollyon válasza #04441088 (#49171) üzenetére


Apollyon
Korrektor

LOL. Sok klassz dolog van az életben az egyik ilyen a bosszú ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#49173) negyedes válasza #04441088 (#49171) üzenetére


negyedes
addikt

uhhhh, nem aprozod el a dolgokat........de a csaj sem.

en az ilyeneket nem ugy veszem, hogy most osszejottem vele, hanem mint kaland. nekem eddig meg semmi jo nem sult ki az ilyen buliban osszenyalasbol. :N szorakoztam 1 jot es annyi.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49174) Balázs1047 válasza Stalker-2572 (#49162) üzenetére


Balázs1047
tag

Hát srácok nem túl bíztatóakat írtatok. Pedig a buliban még szemmel láthatóan oda volt értem, szinte könyörgött hogy hívjam másnap...

(#49175) proof88 válasza Balázs1047 (#49174) üzenetére


proof88
addikt

be volt itókázva

(#49176) Balázs1047 válasza proof88 (#49175) üzenetére


Balázs1047
tag

na szép :D

(#49177) proof88 válasza Balázs1047 (#49176) üzenetére


proof88
addikt

van egy rakat lány :D keress másikat :)

(#49178) Balázs1047 válasza proof88 (#49177) üzenetére


Balázs1047
tag

kisvárosban nem egyszerü :(

(#49179) qantum válasza Balázs1047 (#49157) üzenetére


qantum
senior tag

Vagyis inkább az exel folytatná ...

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49180) Rica válasza qantum (#49179) üzenetére


Rica
senior tag

:K Ez itt a helyes valasz sajnos, de nem ex az csak elment edzotaborba vagy akarhova. Van neki allando pasija, ez meg egy szep nyari kaland volt. Sajnos velem is megesett ugyanez, mint ahogy ket masik esetben fejjel mentem a falnak a "túl jó vagyok hozzá" dumatol. :W Meg arra sem veszik a faradsagot, hogy kicsit kreativak legyenek, vagy valami nagyon bena tanacsadojuk van.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#49181) tildy válasza Peethy (#49161) üzenetére


tildy
nagyúr

blablabla. Mikor az ex szakitott velem, 6 honappal utana esm ossze akart velem jonni.
Ugyanezt mondtam en , meg nem vagyok erett egy ujabb komoly kapcsolatra( az elozo 10 evig tartott).

Annyit mondott o turelmes lesz, meglatjuk hogy alakul. Es tisztaban van vele, szamara negativan is alakulhat a dolog. MEggyozott:D Azota, lassan 3 eve egyutt vagyunk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49182) Bubee82 válasza tildy (#49181) üzenetére


Bubee82
őstag

Miért ment gallyra ez a 10 éves előző kapcsolatod?

(#49183) mephi666


mephi666
nagyúr

megint bitang sz@rul vagyok :( ezt már nem hiszem el: pénteken nap közben kezdtem jobban lenni, este is még elvoltam, tegnap reggel 3 óta viszont szenvedek megállás nélkül... beszélgettem kicsit anyósjelölttel (ő biztatni próbál, hogy ne adjam fel, mert hisz bennünk) és nővérével is... ők is nagyon hiányoznak, de ez fordítva is igaz... Ágim péntek óta a barátnőjénél van, mert oda menekült... alig eszik, totál kész van... de otthon, ha egyedül lesz, ugyanúgy fog kínlódni, mint én... :( nem ittam 1 korty alkoholt sem és ez az utolsó most, ami hiányozna... ps-ezek megállás nélkül és a javulás annyiban kimerült nálam, hogy tegnap már egy fél tányér pacalt meg tudtam enni és "pihenésnek" 2 film is lement a hétvégén... a liverpool is nyert tegnap 3:1-re, örülök, de a bánat erősebb :( most talán átjön egyik ismerősöm és geow-ozunk, vagy nem tudom... hátha eltelik pár óra normálisabban... úgy érzem, hogy exem nem fogja bírni és 1-2napon belül keres/találkozunk (nővére is mondta, hogy túl makacs: inkább kínozza mindkettőnket azért, hogy bizonygassa az igazát, hogy "jobb lesz így"... pedig nem lesz jobb: k*rva szar és semmivel nem könnyebb, mint 1 hete... max annyival, hogy nem szakad szét a fejem a másnaposságtól)

csak árnyéka vagyok önmagamnak

ma reggel felébredtem 3-kor, de nagy nehezen vissza tudtam aludni és 5ig húztam... természetesen megint ő volt álmaim főszereplője :( üvölteni tudnék

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49184) Bubee82 válasza mephi666 (#49183) üzenetére


Bubee82
őstag

Miért kommunikálsz (ennyit) a hozzátartozóival? Csak forog benned a kés. Így aztán nem fogsz ebből kikerülni egyhamar. Márpedig neked most az az érdeked.

(#49185) r4z válasza Bubee82 (#49184) üzenetére


r4z
nagyúr

Így van. Ha a hozzátartozóival ennyit beszélsz (és erről), csak még jobban fog hiányozni -> még rosszabb lesz.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49186) mephi666 válasza Bubee82 (#49184) üzenetére


mephi666
nagyúr

latolgatom az esélyeimet: őt nem akarom hívni, mert ezzel csak elüldözöm... nővére és anyósjelölt is ezen az álláspontot van :K viszont így kattog az agyam totál és nem tudom kiverni a fejemből... így sem-úgy sem... és ez fordítva is igaz... ha olyan infót kapnék, hogy "totál vidáman elvan otthon, örül annak, hogy szakított... barátnőivel bulizik, stb", akkor letennék róla azonnal... de így, hogy kb annyira kész van, mint én, ez jelent valamit... ha tudná, hogy ez volt a helyes döntés, akkor vidám lenne, lenne étvágya, bírna aludni és nem menekülne folyamatosan a barátnőjéhez (rá nővére is mondta, hogy "fura csaj" és nem tartja kizártnak a kavarást... ez sok mindent megmagyaráz)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49187) Bubee82 válasza mephi666 (#49186) üzenetére


Bubee82
őstag

Tégy ahogy jónak látod, de ez amit jelenleg csinálsz szvsz visz a lejtőn lefelé.

Ha az Ági nem akar veled lenni, akkor nem lesz veled. Minden más jelentéktelen. Az h a hozzátartozói mit szeretnének és mi a véleményük, az h te mit gondolsz és szeretnél.

Bárkit megkérdezel, akit minket ismert, mindenki azt mondaná h minket az élet egymásnak teremtett. És mi is így voltunk ezzel egészen a végéig. Nem kis megdöbbenést okozott, mondanom sem kell.

Ezért mondom h nem kell beleringatni magad ilyen jellegű álmokba és arra sincs szükséged h mások is ezt tegyék. Sem az anyósjelölt, sem a nővére nem fog tudni változtatni.

Ha az Ági akar valamit, akkor keressen meg. Te meg kezd el élni az életed. Nélküle. Ha ez élet össze akar hozni titeket, akkor újra együtt lesztek. De neked ezért tenned jelen pillanatban - szerintem - nem kell. Jönni fog a dolog, ha jönnie kell.

Ennyit tudtam hozzáfűzni.

[ Szerkesztve ]

(#49188) mephi666 válasza Bubee82 (#49187) üzenetére


mephi666
nagyúr

értelek... nem akarom, hogy ők bármit is tegyenek, csak jó volt velük beszélgetni... és az információ meg kellett, mert nem akarom konkrétan őt felhívni (zaklatásnak venné)

a legnehezebb ebben a helyzetben ülni és várni :( de a kapkodás csak elront mindent... tudom ezeket a dolgokat és, ha nem lennék benne, másnak is azt tanácsolnám, hogy: "nyugi, majd kiderül minden idővel" (de benne vagyok és mocskosul rossz... várom a melót, mert ott legalább "kicsit" el lesz terelve a figyelmem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49189) Bubee82 válasza mephi666 (#49188) üzenetére


Bubee82
őstag

Én tudom miről beszélek, de nem akarom ismételni önmagam.

(#49190) negyedes válasza mephi666 (#49188) üzenetére


negyedes
addikt

Epp ez a bajod, ulsz es varsz hogy visszamehes. :U Ha meg veletlenul nem lesz semmi akkor meg jobban fog fajni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49191) INMOTEP válasza mephi666 (#49188) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem mintha bármi közöm is lenne mit csinálsz mit nem ,de tény hogy nem vagy egyszerű eset :N

(#49192) #04441088


#04441088
törölt tag

beszarok...felhivott es megfenyegetett annak a csajnak az apja, akivel ossze akartam jonni... :))

(#49193) Stalker-2572 válasza Balázs1047 (#49174) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Aki el akar menni, azt hagyni kell a p*csába.

Most fesztiválon táncoltam meg csókolóztam 3 olyan gyönyörű csajjal, hogy huhh (:U) pedig esküszöm elmondanám ha bármi hiba lett volna bennük kinézetre, igazi belevaló 19 éves picsák formás alakkal és költőien szép arccal :U

Szerinted elkértem bármelyiknek a számát? Érdekelt a nevük? Amikor az egyik elment, akkor utánamentem? :D Vártam 20 másodpercet és odajött a következő LOL.

bottom line: meg kell tanulni elengedni :DDD

All Black...

(#49194) Stalker-2572 válasza #04441088 (#49192) üzenetére


Stalker-2572
addikt

tán zaklatod? :DDD

All Black...

(#49195) Stalker-2572 válasza mephi666 (#49186) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hányszor kell az embernek összetöretni a saját szívét ahhoz, hogy értelmesen csak a farkára hallgasson??! ;]

All Black...

(#49196) Tim82 válasza Stalker-2572 (#49195) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te magad vagy a megtestesült kognitív disszonancia.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49197) #04441088 válasza Stalker-2572 (#49194) üzenetére


#04441088
törölt tag

nem, csak par napja megmondtam a szemebe, hogy egy kikurt nagy ribanc :D
fel nyolckor csorog reggel a telom...felveszem: XY apja vagyok...beleszóltam: Mi van? Rosszul fizettem az óradíjat a lányának? Aztán elkezdett fenyegetni jobbra balra.

(#49198) Stalker-2572 válasza Tim82 (#49196) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Magyarul kiszámíthatatlan és érdekes :D

All Black...

(#49199) r4z válasza #04441088 (#49197) üzenetére


r4z
nagyúr

Hatalmas :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49200) Stalker-2572 válasza #04441088 (#49197) üzenetére


Stalker-2572
addikt

dehát ez mire jó? :DDD sose fogod megérteni, hogy miért döntenek a nők úgy ahogy, sőt sokszor jobb is hogy nem tudod....... nem volt a feleséged, szóval ne anyázz :DDD

All Black...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.