Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48451) qantum válasza #04441088 (#48433) üzenetére


qantum
senior tag

csak azt nem értem akkor miért téged sz..tott, na de nem kell nekünk mindent érteni :D
Tapsi - meg az érettek is :DDD

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48452) athomi válasza #04441088 (#48433) üzenetére


athomi
veterán

nyugi, csak azért viselkedett ilyen furcsán, mert szerelmes... csak nem beléd :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#48453) #04441088 válasza athomi (#48452) üzenetére


#04441088
törölt tag

az kiderul...ottleszek holnaptol egy hetig... ;] ;]
de én se értem, hogy mire volt jó ez az egész....

[ Szerkesztve ]

(#48454) Tapsi válasza qantum (#48451) üzenetére


Tapsi
addikt

Lóf@szt! Vagy csak én voltam nagyon szerencsés eddig?

(#48455) syler válasza Tapsi (#48454) üzenetére


syler
aktív tag

Igen lehet, hogy te vagy a szerencse gyermeke:) Legutóbbi kapcsolatomban, a barátnőm 28 éves volt. Napi kapcsolat volt közte és a volt pasijai közt:))) Sőt elment az egyikhez házibuliba is, és nem értette miért olyan nagy probléma ez számomra. Az ő körükben ez teljesen normális, és már majdnem én éreztem magam hülyén, hogy idegesít a dolog. Amikor meg mondtam, hogy oké akkor adios, akkor meg bőgött egész éjszaka, hogy ne tegyem ezt vele :Y Szerinted ez érett viselkedés? Én látom hülyén a dolgokat?

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48456) Tapsi válasza syler (#48455) üzenetére


Tapsi
addikt

Azért ez a viselkedés nem általános a nőknél, mármint a napi kapcsolat az exekkel. Persze én is tudnék flexes ismerősöket említeni bőven, de azokkal ugye nem kell összeállni. :)

Amúgy nem látod hülyén a dolgokat, ezért szoktam pl. már az elején egyértelműen tisztázni a játékszabályokat. Ez az exekkel összejárás nem fér bele.

(#48457) negyedes válasza Tapsi (#48456) üzenetére


negyedes
addikt

3 oraja se ismert a csajt es mar az exerol meselt(mig kisertem haza a buli utan). :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48458) syler válasza Tapsi (#48456) üzenetére


syler
aktív tag

Mi is tisztáztuk, amikor könyörgött, hogy ne haggyam ott, megváltozik, minden jó lesz:) Természetesen, nem tartotta be. Én viszont nem nagyon tudok szakítani, inkább kiprovokálom, hogy ő tegye meg :) Na ez akkor még 8 hónapba került, de végül csak sikerült :)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48459) Lirion válasza negyedes (#48457) üzenetére


Lirion
addikt

3 óra után már az ágyadból kellett volna hazakísérned, nem a buliból. ;]

(#48460) lorcsi válasza syler (#48455) üzenetére


lorcsi
veterán

ilyenkor röhögök azon a szar dumán, hogy a lányok hamarabb érnek :W
mert attól, hogy esetkeg a cici elkezd nőni 12 körül..és megjön nekik ...még nem érettek...

(#48461) syler válasza lorcsi (#48460) üzenetére


syler
aktív tag

Egyébként sajnos engem csak idiótákkal hozott össze eddig a sors:( Most egy éve már "szingling" vagyok, és tökéletesen jó:) Olyan kellene, hogy én itthon ő otthon, szex, néha kitakarít és annyí :))

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48462) bence78 válasza syler (#48461) üzenetére


bence78
csendes tag

ha megtaláltad szólj nekem is, hogy merre lelhető fel ilyen :D

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#48463) syler válasza bence78 (#48462) üzenetére


syler
aktív tag

Az a baj, hogy nem találom:) De ha mégis akkor szólok:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48464) Jojo5


Jojo5
őstag

3200 km leküzdésére kérnék hasznos tanácsokat.... :)) csak vicceltem, amúgy majdnem jól megszívtam... és most kaparhatnám a falat és nem csak az lenne, hogy szerintem jól csináltam és hiányzik 1 kicsit :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#48465) Tapsi válasza Lirion (#48459) üzenetére


Tapsi
addikt

Ezektől az alfa hsz-ektől mindig ilyen kép alakul ki bennem az illetőről: [link] ;]

Szerk:

syler: ezekre pontosan megfelel egy prosti plusz egy bejárónő. Ha nincs elég pénzed rá, keress munkát! :)

[ Szerkesztve ]

(#48466) negyedes válasza Lirion (#48459) üzenetére


negyedes
addikt

azt??? :Y te jo eg isten ments. :N

Es csodalkozik, hogy 22 evesen senki nem foglalkozik vele? Pedig szep es csinos, de olyan gyorsan meg tudja olni a beszelgetest es iritalo sokszor a mumagabiztosagalaval.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48467) syler válasza Tapsi (#48465) üzenetére


syler
aktív tag

Szexért nem fizetek, azért ott még nem tartok:) :D

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48468) Tapsi válasza syler (#48467) üzenetére


Tapsi
addikt

Pedig az általad felállított kritériumoknak ez felel meg a legjobban. :) Ja, hogy egy barátnővel foglalkozni is kéne? Az nem jó, mert nem hagy WOW-ozni, mi? IJ.. ;]

(#48469) syler válasza Tapsi (#48468) üzenetére


syler
aktív tag

Nohát, ezt a WOW témát pont jónak mondod ám:) Most tényleg el akarod nekem mondani, hogy milyen egy kapcsolat?:) Megéltem már ezt azt hidd el, és tudom, hogy most barátnő nem kell:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48470) Tapsi válasza syler (#48469) üzenetére


Tapsi
addikt

^irónia... :D

(#48471) syler válasza Tapsi (#48470) üzenetére


syler
aktív tag

Most, hogy mondod, akkor az volt a baj, hogy csak akkor szóltam hozzá, amikor nem volt internet kapcsolat? :)) :))

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48472) Exike válasza syler (#48471) üzenetére


Exike
csendes tag

Szia, nem tudom a korod, de mindentől függetlenül: lehet hogy ez most nagyon vicces, de hidd el később egyáltalán nem lesz az... :)

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#48473) syler válasza Exike (#48472) üzenetére


syler
aktív tag

Az irónia dologra ment ez:) Szerintem az én életkorom meghaladja a tiéd:) De ez csak megérzés :)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48474) Tapsi válasza syler (#48473) üzenetére


Tapsi
addikt

Szerintem meg alapvetően nem életkorban kell gondolkodni... persze a törvényesség keretein belül! :D

(#48475) Exike válasza syler (#48473) üzenetére


Exike
csendes tag

Ha a lelkes újonc státuszomra gondolsz akkor biztosan.... amúgy meg kételkedem :)

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#48476) syler válasza Exike (#48475) üzenetére


syler
aktív tag

Hányas számmal kezdődik az életkorod?:) Egyébként komolyra fordítva a szót, inkább fordítva volt ez az internet dolog, ő beszélgetett a volt pasijaival ott /is/! Hazajött nunkából, max egy puszi gép bekapcs és go facebook:) Igazán kiegyensúlyozott kapcsolat volt a miénk:) Szóval nem csak a pasik lehetnek szemetek. Tudom, hogyan kell élni egy kapcsolatban, egyszerűen arról van szó, hogy belefáradtam de nagyon, és most nem érzek késztetést egy újabb kapcsolat kialakítására. Egy dolog hiányzik csak, az a szex, bár nem vagyok mániás de néha azért kell:) Remélem nem sértettelek meg!

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48477) Exike válasza Exike (#48475) üzenetére


Exike
csendes tag

ok így már értem.. .igen az elég fontos tényező ha nem is mindig de legalább olykor... főleg ha extra minőségi... amúgy négyessel kezdődik - tehát nem a személyi számom...
:)

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#48478) negyedes


negyedes
addikt

na szep, az exem e-mailben veresel fenyeget. :)) micsoda kiallas, e-mailben... :D

ezek tenyleg ennyire hulyek tudnak lenni??? :F

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#48479) #04441088 válasza negyedes (#48478) üzenetére


#04441088
törölt tag

el kell hogy keseritselek, de meg hulyebbek is tudnak lenni.

(#48480) MmDorian


MmDorian
őstag

Sziasztok!

Tanács kéne :DDD Lerázós dumára lenne szükség, egy általánosos osztálytárssal összejöttem tegnap este, ma voltunk kajálni, és mikor hazavittem nem tudom miért, de azt mondtam neki hogy milesz holnap ?:DDD nem akartam, isten lássa lelkem.

ha simán megmondom neki, hoyg nem fog menni, akkro az korrekt ?

(#48481) kisboxi válasza MmDorian (#48480) üzenetére


kisboxi
tag

Miért ne lenne az. Értelmes embernek meg lehet mondani kulturáltan is.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#48482) Apollyon válasza MmDorian (#48480) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ne hívd fel többet.
Vagy esetleg mondd meg hogy van nála egy másik jobb ;]
Viccet félretéve, nem kell dramatizálni, megmondod hogy bocs mégse, aztán hello tourist. Sajnos semmiképp sem tudod úgy megoldani hogy egy kicsit se legyen rossz neki.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48483) Stalker-2572 válasza MmDorian (#48480) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ne érj rá, easy!

All Black...

(#48484) MmDorian válasza Stalker-2572 (#48483) üzenetére


MmDorian
őstag

az japánság lenne, nem ? ismerem tizenéve, és csak ennyi, hogynem érek rá ? holnap találkozunk, meg modnom neki, azt viszlátás, elhatároztam :DDD

(#48485) Stalker-2572 válasza MmDorian (#48484) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ezazz, elhívtad, hogy beletaposhass a lelkébe, good job ;)

All Black...

(#48486) Apollyon válasza Stalker-2572 (#48485) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Aki nem megy el és mond legalább annyit hogy bocs de nem megy, vagy vége, na az az igazi törzsgyökér paraszt!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48487) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na most segítsetek srácok mert ilyennel én még nem találkoztam. Adott egy csaj aki egy ismerősöm ismerőse, ismerős bekavart de a lényeg hogy találkoztam a csajjal egy napon. 1 órát tudott csak maradni, dumáltunk. Azóta msn-en szoktunk beszélni. Ma felhívott hogy itt van a közelbe egy barátnőjével, fussunk össze 20 percre. Haverokkal voltam de odamentünk, beszéltünk egy kicsit. Aztán jött fél12-kor egy sms hogy gellért hegyen vannak, ha van kedvem nézzek ki. Haverral nem volt jobb dolgom, szal kimentünk. 5-en voltak, 2 csaj (ugye egyik a kiszemelt, másik a barátnője akit szintén ilyen nagyon kicsit ismerek), 3 srác akiből 1-et ismertem. A lényeg hogy felmásztunk a citadellára, viszont a csaj folyamatosan lekezelő meg flegma volt. Lefele jövet ugye full sötét volt, majdnem leesett, megfogtam a kezét. Hagyta vagy 10 másodpercig aztán lerázta a kezem (egyértelmű elutasítás). Aztán megszólal rá 5 percre hogy vigyem a hátamon. (kezdeményezés) Blahánál beültünk kajálni, így 7-en, csak itt is flegma volt elég sokszor, de aztán néha hozzáteszi hogy nehogy elhiggyem csak poénkodik. Ugye semmi konktakt, elkezdtem dumálni az egyik ismeretlen sráccal, mutatott valamit a telóján, erre a csaj odaült mellém és elkezdte baszkurálni a pólómat, szal így megcsípte a pólót és huzogatta a hátomon (megint kezdeményezés). Haverral el kellett jönnünk mert ő reggel megy dolgozni. Elköszöntünk csaj kb. le se szart, adott egy puszit és kész. Na most ez így micsoda? :D Egyértelmű elutasítások, mellette pedig kezdeményezések. Én ilyet még komolyan nem láttam... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48488) lorcsi válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


lorcsi
veterán

hány évesek vagytok ?

(#48489) Boxer001 válasza lorcsi (#48488) üzenetére


Boxer001
veterán

A csaj agyilag nem lehet több 14-nél.

(#48490) qantum válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


qantum
senior tag

most mi ezzel a bajod :D
(legközelebb csak kettesben)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#48491) syler válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


syler
aktív tag

Az első szexnél azért majd kettesben legyetek és ne 5-en :))

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48492) Goose-T válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


Goose-T
veterán

Több határozottságot!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48493) Stalker-2572 válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


Stalker-2572
addikt

röviden: provokál egy balf*sz csaj :R

maradj higgadt és előbb utóbb kiborul a bili :D

All Black...

(#48494) athomi válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


athomi
veterán

idén volt egy hasonmló típusú csajjal dolgom (kivéve h nem volt ennyire gyerekeses), ott buktam h nem voltam vele elég határozott...

(#48495) Ijk válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gyúrjál inkább, nem való neked ez a csajozás, mindig megszívod;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48496) mocsanisi válasza lorcsi (#48488) üzenetére


mocsanisi
senior tag

18 :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#48497) MmDorian válasza mocsanisi (#48496) üzenetére


MmDorian
őstag

hagyd a *icsába.

(#48498) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Nahát engem is meglep néha a múlt:) Nos, kezdődött a dolog 2004 nyarán. Volt egy lány akibe akkoriban nagyon szerelmes voltam, neki volt egy barátnője. Messze laktam tőlük, így csak hétvégente találkoztunk. Bemutatta a barátnőjét az exem, sokszor beszélgettünk skype-on a távolság miatt, későbbiekben pedig konferenciában hárman. Ennek a barátnőnek akkoriban volt egy kapcsolata, nem a legjobb neki sem. Úgy alakult, hogy sokszor éjszakákat beszélgettünk át,észrevettem, hogy imádok vele beszélgetni és a társaságában lenni. Mivel én akkor sajnos nagyon szerelmes voltam, nem gondoltam barátságnál többre evvel a lánnyal , úgy gondoltam, hogy frankó minden, kedves lány és ennyivel lezártam magamban a dolgot. Meghallgattuk egymás bánatát, örömét, szóval mint egy barát. Nos mi szétmentünk az exemmel, elég nyűgös kapcsolat volt, de ezt hagyjuk. Ma, 6 év után, véletlenül megláttam facebookon, felvettem és nagyon jót beszélgetünk. Eljutottunk olyan pontra, hogy mondta, nagyon irigyelte a barátnőjét akkoriban miattam :( Rákérdeztem, hogy most ez azt jelenti, hogy szeretett volna tőlem valamit? Nagy nehezen bevallotta, igen nagyon nagyon kedvelt, és nagyon sokat gondolt rám :D Ebből én semmit nem vettem észre, csak annyit, hogy nagyon jó barátok vagyunk. Egyébként, egy gyönyörű lányról van szó, aki nagyon kedves is volt lehetett vele mindenféle témáról beszélgetni. Egyszóval nagyon bejövős volt nekem, de ezek szerint vak voltam. Soha nem gondoltam volna, hogy nekem esetleg valami esélyem lehetett volna nála:( Pedig biztosan nem jártam volna rosszul, de hát ha valakinek pasija van, nekem az tabu. Mindegy így jártam, gondoltam megosztom veletek. Remélem nem unalmas :D

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#48499) Apollyon válasza syler (#48498) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát jah, a nők sosem kezdeményeznek, legalábbis nem úgy mint ahogy én azt elvárnám :D Csak bazi ritkán.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48500) mocsanisi válasza mocsanisi (#48487) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hopp kiderült hogy azért sértődött meg a végén, mert egyik haverja rákérdezett hogy honnan ismerem xy-t, mert hogy látta face-en hogy közös ismerős. Mondom exem. Elkezdi hogy mennyire az exem, mondom annyira hogy vele vesztettem el, közbe meg a csaj mellettem volt, és erre akadt ki. Mondta hogy oké hogy ez hozzám tartozik, de nem hozzÁNK, és hogy először ismerjük már meg rendesen egymást... Mondom oké bocsi (szerintem amúgy semmi nem volt benne amin megsértődhet, de ki érti a nőket), és megdumáltuk hogy hét vége fele végre kettesben találkozunk... Szerintetek jogosan akadt ki?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.