Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49701) Mr X válasza SzalaiG (#49698) üzenetére


Mr X
veterán

A nagy öntudatosság... Bár ez nem csak nőknél van így.

[ Szerkesztve ]

(#49702) SzalaiG válasza Z0C! (#49700) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szeret mosogatni, de hihetetlenül szeszélyes. Csak az a gond, h elbűvölő a mosolya...

(#49703) Z0C! válasza SzalaiG (#49702) üzenetére


Z0C!
őstag

a mosolya miatt még senkit nem vettek feleségül :)

bár ha nem csak a mosolya szép, hanem ala cuzamme minden akkor érdemes megpróbálni megkeresni a közös nevezőt..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#49704) Stalker-2572 válasza SzalaiG (#49698) üzenetére


Stalker-2572
addikt

mert bevállalós, ő így vállalkozik, majd ha megöregszik nem lesz ekkora a szája

All Black...

(#49705) SzalaiG válasza Peethy (#49699) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem nem jön neki össze!

Csak utána meg mikor már 30+ és nem annyira szép meg van nála fiatalabb, szeb, jobb stb akkor meg már jó vagy Te is... :U

Na ebből van elegem.

Udvaroltam anno egy szomszéd falubeli csajnak. Nem kellettem, mert a Szalainak csak Trabantja van. Most évekkel később a csajnak van két gyereke meg az akkori Ladás a férje, de mivel az már unja és "nem nézi nőnek" így most már én kellenék, mert én kedves meg rendes vagyok. DE ha megmondom neki, h más elhasznált, összeszakadt nője tartósan nem kéne akkor vérig sértődne. :W

(#49706) SzalaiG válasza Z0C! (#49703) üzenetére


SzalaiG
addikt

A közös nevező egy 8számjegyű bankszámla. :D

Amikor megkérdem tőle, h bár láttam a filmet, h - mi kell a nőnek - de szerinte mi kell akkor: "pénz, csillogás, gondtalan élet" :Y Na itt adtam fel mindent.

(#49707) Z0C! válasza SzalaiG (#49705) üzenetére


Z0C!
őstag

ezt átéltem én is...
akkor topmodel csaj kultúrált környezet, rendes haverok stb...
nem kellett...most abból egy meglett nő, egy folyton félrekró pasi van...ja megy egy anyaapa által szponzorált kocsma a fiúnak..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#49708) Stalker-2572 válasza SzalaiG (#49705) üzenetére


Stalker-2572
addikt

nézz magadba, ahelyett, hogy másokat okolsz :R

All Black...

(#49709) Csakénvagyok válasza SzalaiG (#49698) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Van az a fajta, de ahhoz kinézet is kell, de olyat is fog magának, aki annyira is becsüli.

Ellentétje nálunk a gyárban: ha megáll a gépe, átül a mellette lévő csajhoz, és segít neki. De bárkihez, nem csak barátnőhöz. Pedig kis aranyos, sovány, valami tetkóval a vádliján. Az az igazi feleségnek való. De szerintem az ilyen mellett az ember megkívánja a vadhúst is

(#49710) Mr X válasza Csakénvagyok (#49709) üzenetére


Mr X
veterán

Lehet, hogy otthon meg igazi vadmacska. :P

(#49711) Csakénvagyok válasza Mr X (#49710) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem, mert akkor tökéletes nő volna, az meg tudjuk hogy nem létezik :P

(#49712) Mr X válasza Csakénvagyok (#49711) üzenetére


Mr X
veterán

Létezik, csak mindig a más nője az. :DDD

(#49713) kpal válasza r4z (#49685) üzenetére


kpal
veterán

az a legjobb ;] :DD

(#49714) D1Rect válasza SzalaiG (#49698) üzenetére


D1Rect
félisten

Dehogynemtesz. Szép!
'szt itt ennyi.

Majd pár év múlva rájön, hogy "hopp múlandó" és belemegy egy olyan "tartós" kapcsolatba amiben többet fog szopni mint addigi életében összesen se. A változás, hogy már nem csak a szájával fogja végezni... :DDD

(#49715) mh197


mh197
senior tag

El vagytok itt kicsit tévedve.. :)
Nem azért keresnek a jó csajok gazdag pasikat, hogy évekre, meg egy életre velük, és csak velük legyenek. Kell egy "háttér" a gondtalan élethez ezt már megtanulták, mert ez a céljuk (utazni, bulizni, jól élni, wellnesselni, de dolgozni vagy tanulni semmi..). Ha ez megvolt, idővel egyik másik gondol egyet, hogy ha már minden barátnőjének van gyereke, akkor neki is kell egy. Aki épp kéznél van, és megteszi, csináltat egyet, majd ráfogja, hogy a gazdag pali gyereke, aki persze vagy fülig szerelmes, vagy csak plázacicának tartja, így tuti benyeli. Jönnek a gondok a gyerekkel, meg a csaj változik ugye, és a gazdag pacák rájön, hogy hoppá, itt gondok leszenek, veszekedés stb. persze a csajszinak is elege lesz, otthagyja, gyerektartás, vagyon fele, meg miegymás, és utánna éli megint világát a csajszi, mert ahogy mondani szokták, küldetés teljesítve, gyerek megvan, pénz megvan, és azzal fekszik le, akivel csak akar megint. Szóval nem azért keresnek pénzes pasit itt a jobb csajok, mert ők életük végéig őket akarják hűségesen szeretni, vagy mellettük akarnak maradni végig, és csak velük kettyinteni.. Ahogy haverom szokta mondani, manapság a csajok nem azt mondják, hogy legyen gazdag, vagy legyen pénze, hanem szimplán annyit, hogy legyen mire építeni. Mennyivel szebben hangzik ez így nem? .. :DDD
Valahol megtudom érteni, mert pl ha valaki jól néz ki, még a TV-ben is azt nyomják, hogy hozd ki magadból amit lehet, a tudásodból, ha meg hülye vagy, akkor a testedből. Utóbbit ha nem az út mellett, akkor a gazdag pasik mellett. A másik oldala meg, hogy egy magyar átlag fizetés olyan gyér, hogy a külföldi fizetésekből ez csak egy villanyszámla lenne, szóval a rendes megélhetés ott kezdődik, és mi itthoni keresetű átlagemberek az ilyen embereket gazdag embernek nevezzük már. Pedig valójában van egy Q7-ese, meg némi pénze euróban, vagy chf-ben és az kint nemsok, de itthon királyként él belőle, és gazdagnak számít.
Eygszerű példa, menj el Bp-n bulizni este egy forgalmasabb szórakozóhelyre, akár szimpla egyszerű mint pl zp, vagy sznob drágább mint rió, vagy még durvább a citadella, és állj oda a pulthoz, majd az egyedül érkező csajok közül hívj meg elfogadható dumával 10 csajt bármire amit akar inni. Öt a 10-ből tuti ott marad veled, ha nem nézel ki bányarémként, és igényesen fel vagy öltözve, valamint van elég pénzed a további körökre. Ilyen egyszerű :)

Bocs a hosszú off-ért :) :B

(#49716) erikke17


erikke17
őstag

Üdv :)
Muszáj rákérdeznem mert én egyszerűen nem tudom már mit higgyek.
Egyszer már volt erről a csajról szó itt pár sorban szűken... Idézek, azt irja ma és még az is fent van aki nekem kellene ajjh megőrülök erre rávágtam hogy hát ja jó volna már egy barátnő... visszairja hát..igen..néha jól jönne..néha viszont jó. De mos tmár tudom hogy mit akarok.. :)
Nem tudom miért de nekem ebből az jött le hogy rám céloz, abból veszem le hogy van valaki akiért megőrül mikor meg mondom, hogy jó volna egy barátnő hirtelen tudja mit akar :U Vagy csak én vagyok ennyire elvakult.... Már nem tudom mit higgyek :W

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#49717) Thome válasza erikke17 (#49716) üzenetére


Thome
addikt

Hali!

Próbálkozz be nála, kérdezd meg, hogy X nap délután van-e valami dolga, ha nincs, hívd el valahova kávézóba-teaházba, mittomén, ha igent mond, akkor kb rólad beszél, ha nem akar eljönni, akkor nem valószínű hogy rólad beszél. Egyébként jó eséllyel rólad van szó, dettó ugyanígy jártam én is, csak akkor az érzéseit postolta ki a csaj. :)

(Ha azzal jön, hogy X nap délután nem jó akkor kérdezz rá, hogy mikor lenne jó, ha kivágja magát a kérdés alól, akkor nem rólad van szó, de ha korrigál, mond egy napot, akkor jó a helyzet. Mert éppenséggel lehet, hogy valóban nem jó neki az X nap délután. De ez csak egy példa volt. :) )

Veszteni nem veszthetsz semmit.

[ Szerkesztve ]

(#49718) darál0w válasza mh197 (#49715) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

[link] ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49719) qantum válasza erikke17 (#49716) üzenetére


qantum
senior tag

nem hinni kell, cselekedni! :)
mh - :K a csajok is egyre jobban önállóságra törekednek

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49720) SzalaiG válasza darál0w (#49718) üzenetére


SzalaiG
addikt

:K :C

(#49721) erikke17 válasza Thome (#49717) üzenetére


erikke17
őstag

Húú postok azok vannak... Bőséggel méghozzá olyan szerelmes stílusúak..
Megpróbálok valamit, csak ugye most már suli is, kicsit nehezebb lesz összehozni...
De valamit össze kell hoznom köszi a tippet :)
quantum - Nem megy az nálam olyan könnyen :U

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#49722) mh197 válasza darál0w (#49718) üzenetére


mh197
senior tag

Egy este ~ 110k
Minden este ilyet akarok :DD :))
Erről próbáltam írni az előbb én is.

(#49723) szőröscica válasza erikke17 (#49721) üzenetére


szőröscica
addikt

Gépezés helyett csajozz. ;)

(#49724) darál0w válasza mh197 (#49722) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha pénz van, minden megvan...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49725) erikke17 válasza szőröscica (#49723) üzenetére


erikke17
őstag

Most voltam pénteken buliba, :) Minden nap ott se lehetek :D Szombaton meg regenerálódtam.. Mert ugyebár haverok tettek állapotomról.... :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#49726) kpal válasza darál0w (#49724) üzenetére


kpal
veterán

ez az alap .

(#49727) D1Rect válasza mh197 (#49722) üzenetére


D1Rect
félisten

A srácok valójában hülyén csinálják.
Szó szerint két kézzel szórják a pénzt, gyakran indokolatlanul.

(#49728) kpal válasza D1Rect (#49727) üzenetére


kpal
veterán

Pénzzel helyettesitik a külsőt . :)

(#49729) D1Rect válasza kpal (#49728) üzenetére


D1Rect
félisten

Hánemtudom, nagyon csúnyának kell lenni ehhez. :D

(#49730) kpal válasza D1Rect (#49729) üzenetére


kpal
veterán

Vannak olyanok :D

(#49731) MZsoltee válasza D1Rect (#49729) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nem csak rosszul gondolkodnak.
Ha ugye nő kell akivel testi kapcsolatot akarsz létesíteni, és ezért fizetni is vagy hajlandó, akkor erre megvannak az erre szakosodott személyek. Én személy szerint nem fizetnék. Első randin felszoktam ajánlani, aki hagyja az már kisebb bukó. Nem vagyunk még olyan viszonyban akkor, hogy nekem kellene fizetni. Ismerkedés van. Persze, ha szórakozó helyen az a gyenge duma, hogy meghívlak vmire akkor nekem kell fizetni, egyéb esetben sztem nem.
Nah szóval, ha meg nem csak a szex kell, akkor ezek a nők meg eleve ki vannak lőve...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#49732) zoltanz válasza Csakénvagyok (#49711) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ha a te magadat tökéletesnek tartod, valamilyen szinten, (ha sikerűlt megvalósítanod önmagad persze), párod is az kell, hogy legyen. Így ő sem lehet (te normáid szerint) olyan rossz azért. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49733) Csakénvagyok válasza zoltanz (#49732) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ezt ne vedd komolyan, csak úgy írtam, viccből.

A nőügyeimről meg annyit, amit az unokasóm mondott a minap: ha csípőből válaszolsz egy win7 kompatibilitási problémára, úgy hogy sosem volt win7 a gépeden, azt jelenti túl sokat gép előtt.

(#49734) Bavid válasza MZsoltee (#49731) üzenetére


Bavid
senior tag

Ez a meghívlak valamire tényleg nagyon gáz, annyit szoktam nevetni amikor látom, hogy valaki ezzel próbálkozik. Engem inkább meghívni szoktak, lehet kicsit bunkóság, de még senki nem panaszkodott e miatt. :DDD

(#49735) Csakénvagyok válasza Bavid (#49734) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jó lehecc.

Szia, nem hívsz meg egy pohár ...

Látom a szitut, hát nem biztos hogy sokhelyen bevágod vele magad. Biztos van aki viccere érte, csak nem hiszem hogy sokan.

(#49736) tildy válasza Stalker-2572 (#49681) üzenetére


tildy
nagyúr

Node sokszor milyen aron... Szuleim is egyutt vannak, de kb minek...

----------------
En is mondom a legyen mire epitenit... Jellembeli hibam, hogy nem vagyok hajlando eltartott lenni , ellenben a penzem jo reszet pasira koltom. aki vagy nem halalja meg, vagy sokat kell varni, mire kamatostul visszajon... evvan.

Remelem idovel ram mosolyog a szerencse, es vegre en is pihenhetek kicsit, es vegre engem is kenyeztet valaki...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49737) mh197 válasza tildy (#49736) üzenetére


mh197
senior tag

Van egy haverom vidéken, aki direkt erre ment, igaz neki volt némi tőkéje, olyan 7-8 milla, meg pár dolog, és ő megmondta, hogy olyan nővel nem jön össze, akinek nincs normális családi háttere, illetve nála kizáró ok volt, hja nem melózott. Meg volt még persze pár kritérium.... :) 3-4 évig egyedül volt, de most úgy látszik megtalálta (normális, el lehet vele beszélgetni, szép, melózik, és "lehet mire építeni" :DDD , szóval ki tudja..
Engem meg pont az ilyen dolgok nem érdekelnek/érdekeltek, és már x éve vagyok valakivel, aki most nemrég jelentette be, hogy hát ő még tanulni akar két évet (ja, és persze, hogy még viccesebb legyen, lehet, hogy külföldön..) , majd utána lesz jó melója.. Na de addig??? Kicsit kiakadtam a szitun, tekintve, hogy már van egy diplomája, és melózott is már, meg kinn is volt nyelvet tanulni, idén kb. havi egyszer láttam itthon egy hétre emiatt, és most jött ezzel. Mondjuk én vagyok szerintem a hülye, mert most tűröm ezt a dolgot, lehet nekem is valaki olyat kellene keresnem, aki már tudja, hogy mit is akar az életében csinálni. Na meg most az sem fényes kilátás, hogy most két évig megint mindent én fizetek, lakás kocsi, buli, stb.. szóval nagyon örültem neki..
Bocs mindenkitől a panaszkodásért.. off

(#49738) Stalker-2572 válasza mh197 (#49737) üzenetére


Stalker-2572
addikt

jogos panasz... kérdés még mennyire vagy mobilis, mert ha nemannyira, akkor meg az a kérdés, hogy a csaj mennyire vesz Téged komolyan :(

All Black...

(#49739) #56474624 válasza Stalker-2572 (#49696) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem meg igen, hisz gyakran csinálja, jó hogy tágasabb, mint egy apáca pályafutása kezdetén. :DDD

(#49740) Mr.Csizmás válasza #56474624 (#49739) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

poreszes csajok mondták, hogy 1-2 év munka után már ahova először csak egy fér be szűken, oda később 2 is befér... ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49741) Stalker-2572 válasza #56474624 (#49739) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akkora kell, hogy legyen, hogy beférjen

All Black...

(#49742) mh197 válasza Stalker-2572 (#49738) üzenetére


mh197
senior tag

Nem az a hiba, hanem az, hogy még fiatal, 23 éves..

(#49743) #56474624 válasza Stalker-2572 (#49741) üzenetére


#56474624
törölt tag

Látom, mondattagolás nem megy, de akkor sem áll össze. Hogyne lenne tágabb, mint akárkinek a farka, egy újszülött feje kifér rajta. Azt hiszem, itt inkább a direkciós erő, ami változik, azaz a hüvelyizmok vesztenek idővel rugalmasságukból, szerintem a sok szex is közrejátszik benne, meg persze a kor is többek között. Lehet őket edzeni egyébként.

(#49744) Stalker-2572 válasza #56474624 (#49743) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Lehet őket edzeni egyébként. ;]

All Black...

(#49745) SzalaiG válasza mh197 (#49737) üzenetére


SzalaiG
addikt

Csak nehogy akkor lépjen le amikor mindennel végzett.... :U
Engem a fősuli vége előtt 3hónappal cseréltek le, mert addig kellettem csak amíg szükség volt biztos háttérre... :(((

(#49746) Stalker-2572 válasza SzalaiG (#49745) üzenetére


Stalker-2572
addikt

most nemazért, de az ilyet nem lehet előre érezni? :F

All Black...

(#49747) #56474624 válasza Stalker-2572 (#49746) üzenetére


#56474624
törölt tag

Dehogynem, ha jövőbelátó vagy. :) Ha kevésbé konkrétra gondolsz, pl. hogy nem jól működik a kapcsolat (nyilván ha lelép, akkor ez fennáll), azt azért lehet elvileg érezni. Csakhogy itt is szoktak lenni beszámolók, hogy egyik fél szerint jól működő kapcsolat, a másik félnek meg nem jó, szakítanak. Bár azt azért nem értem ilyen kapcsolatokban, hogyha annyira nagy szerelem, annyira fontos a másik, hogy nem veszi észre a szerelme valós érzéseit? :U

(#49748) mephi666 válasza #56474624 (#49747) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért én is felhoznám a saját példámat: 3hete konkrétan franc se gondolta, hogy pár napon belül vége lesz... "így boldog-úgy boldog", aztán 2-3napon belül elköltözött...

na, mostanában nem írtam valami sokat, lényeg hogy a mellékelt ábra szerint 1hétig padlón voltam, de már talpon vagyok... szombaton randizok egy 27éves (elég visszahúzódó és munkamániás) "tanárnénivel" :DDD ex egyébként hétfőn feljött pár cuccáért, de fura volt: nem kavart fel, lerendeztem magamban a dolgokat, viszont azóta mindkét este benne volt az álmomban... :U ...de már 1.5hete eszek/alszok normálisan és élvezem az egyedül töltött idő nagy részét... lefoglalom magam, viszont a társaság baromira tud néha hiányozni... (és itt nem konkrétan az ő társaságára gondolok)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49749) F34R válasza mephi666 (#49748) üzenetére


F34R
nagyúr

gondlom idősebb vagy mint 30 , az a szerencse hogy nem volt gyerek hasonló helyzetbe volt egyik ismerősöm is csak nekik ott volt a gyerkőc is . Ahhoz képest ő is túltette magát rajta , és már a második csajt fűtögeti. :DDD . Most lesz neki válóper , a gyerek az anyjával marad amit nem gyengén lehet észrevenni a viselkedésén.

Szóval kitartás és újra rendben lesz minden.

(#49750) mephi666 válasza F34R (#49749) üzenetére


mephi666
nagyúr

28 vagyok :DDD ...egyébként örülök, hogy nem volt eddig gyerek, mert az rendesen sz*pás lenne... (meg az se baj, hogy a házasságot is kerültem eddig... a 2 füstbe ment eljegyzés elég volt: egyikből visszamaradt egy gyémántköves gyűrű is, ami a fiókomban figyel ;] )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.