Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49601) Csakénvagyok válasza kpal (#49594) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Úgy simán lekapni valakit csupán két-három fotó alapján szerintem semmikép sem éri meg. A fészbúk is csak annyit tudd amennyit te tudsz hozzáadni. Egy jó fotóval s egy jó dumával találkozót le lehet szervezni, de szerintem ez még távol áll attól hogy valakit is felcsípj. Meglehet én vagyok a maradi, de szerintem a személyes találkozó a döntő. Persze az első lépcsőfok alapjának ez is jó.

(#49602) negyedes válasza D1Rect (#49598) üzenetére


negyedes
addikt

lehet feletek jobban megy, de itt a parciumban nem igazan bejovos a csajoknak. :N vagy lehet en vagyok ennyire peches. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49603) Mr X válasza D1Rect (#49600) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt még nem próbáltam. :D

(#49604) Tim82 válasza D1Rect (#49600) üzenetére


Tim82
nagyúr

Leitatták, megdugták, kidobtad?

Én kérek elnézést, de ez a logikus magyarázat. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49605) $p@rr0w válasza D1Rect (#49595) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Értem amit mondasz, csak itt lép be az a probléma hogy nem mond szinte semmit, csak csöndben sirdogál azért próbálok tanácsokat kérni, véleményeket meghallgatni.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49606) proof88


proof88
addikt

vót 1 ilyen fészbuk-csetem a héten:
én: mondtam neki h ha most nem lenne ..........., akkor elhívnám sétálni.
ő: most amúgy is jön át a bnője.
én: - de amúgy máskor benne vagy?
ő: - igen, ha nem randi
én: - nem randi, nem szoktam randizni :D
ő: - én sem, kiment a divatból. :D

na megvan a csaj? :D

(btw élőben már 2x is beszéltünk mer haveri társaság stb, de haverom nyomult rá én ezért nem nyomultam pedig szemkontakt forró lehetett volna többször is, de haver miatt nem erőltettem a dolgot)

[ Szerkesztve ]

(#49607) Csakénvagyok válasza negyedes (#49602) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Most egy nagyon picit vitatkoznék. Írj rá 10 csajra, csak jól válogasd ki az áldozatokat, pl közösségi oldalakon fent legyenek, s azt sűrűn is látogassák. Ha még az is kiderül hogy jóideje szabad, ergo magányos, máris nyert ügyed van. Mármint ha csak annyi a célod beszélgess, s abból próbálj kihozni egy találkozót.

Nem szeretem a netes ismerkedés, ennek ellenére csak úgy kipróbáltam a badoo-t. Eddig az állás 3ból kettő, igaz beszélgetésnél tovább nem megyek. Vagyis meglehet, de erről még nem nyilatkozom.

(#49606) proof88: Ne éld bele magad, de vidd el sétálni, kávé, fagyi, stb. Oszt ha úgy alakul a végén mindenképp smárold le.

[ Szerkesztve ]

(#49608) negyedes válasza Csakénvagyok (#49607) üzenetére


negyedes
addikt

Ok a beszelgetesig addig nincs is gond, de egyikbol sem lett semmi, pedig eleg aktiv voltam. de abbol amikor szemelyesen ismertem meg lett valami. :) mondom lehet en vagyok a netes ismerkedesben peches. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49609) Mr X válasza negyedes (#49608) üzenetére


Mr X
veterán

Te vagy peches. :)

Tudom, Budapesten azért könnyebb, de hirtelen nem rémlik, hogy lett volna olyan, akire rámozdultam és nem jött össze legalább egy körre. Bár, hamar leszűrtem, ha valaki nem pálya, tehát lehet, hogy szerencsém volt. :D De ha eljutottunk a személyes találkozóig, onnantól már tuti volt a siker.

[ Szerkesztve ]

(#49610) Csakénvagyok válasza negyedes (#49608) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondom nem kel beleélni magad, csak a beszélgetés legyen a cél. Ha egyből arra hajtasz hogy elvidd vagy elijeszted, vagy azt a bepókhálósodott fajtát fogod ki.

(#49609) Mr X: Nagyvárad sem az a kimondottan vidéki, eldugott kis falu.

[ Szerkesztve ]

(#49611) negyedes válasza Csakénvagyok (#49610) üzenetére


negyedes
addikt

meglehet. :) en mar feladtam a netes ismerkedesel. a mostani baratnomel is a vonaton ismerkedtem ossze. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#49612) baluka26 válasza D1Rect (#49600) üzenetére


baluka26
veterán

Ennek a történetnek az extended valtozatára kíváncsi lennék.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49613) INMOTEP válasza Mr X (#49609) üzenetére


INMOTEP
őstag

Fiuk ,aki felakar szedni egy jó csajt csak nézzen el a Mammut bevásárló központba .Ott van választék :B ott kell ismerkedni nem a Face-n ..... Én amugysem nézem semmibe a Facebook-ot nem is használom szinte :N

[ Szerkesztve ]

(#49614) Stalker-2572 válasza D1Rect (#49598) üzenetére


Stalker-2572
addikt

áhhh megvan a módja, hogy facebookon keresztül magadba zúgass 1 csajt (eddig 2x koncentráltam rá és 2x összejött, tudtam, hogy mi az amire kaphatók, illetve milyen képi és hanghatások kell hogy érjék őket) a gond ezzel csak az, hogy a csaj a virtuális képedbe lesz szerelmes meg abba, hogy megszerezhetetlen vagy..... működik ez csak baromság

akkor kell szerelmesnek lenni, amikor már együtt háltok egy ideje, mert annak van alapja.... :U

All Black...

(#49615) Csakénvagyok válasza Stalker-2572 (#49614) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Részleteznéd ezt a megoldás! Mi az hogy koncentrálni rá?

(#49616) Stalker-2572 válasza Csakénvagyok (#49615) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Igazából ez egy érzelmi játék. Először elég ha csak beszélgettek kicsit, felhívod magadra a figyelmet. Utána már úgyis megnézi a postjaid.... :D igazából azt kell elképzelni, hogy ő milyen érzelmi állapotban van és ha kiteszel valamit, akkor ő attól hogyan fogja érezni magát. Fotók, klippek, ha jól csinálod akkor nagyon fel lehet erősíteni benne az érzéseket :)

Nem mondom, hogy mindenkinél működik, de aki érdeklődik feléd és sikerül elkapni a fonalát, annak könnyen vége ;]

All Black...

(#49617) INMOTEP válasza Csakénvagyok (#49615) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nah erre én is kíváncsi leszek mi fog ebből kisülni :U

(#49618) Mr X válasza INMOTEP (#49613) üzenetére


Mr X
veterán

Választék plázap*csákból. :DDD

(#49619) INMOTEP válasza Mr X (#49618) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ott megtalálsz mindent :D

[ Szerkesztve ]

(#49620) kpal válasza negyedes (#49596) üzenetére


kpal
veterán

csak egy találkozót akarnék elérni hátha bele menne a többit persze személyesen . majd ott eldöl illünk-e egyáshoz .

(#49621) kpal válasza INMOTEP (#49613) üzenetére


kpal
veterán

Pesten könnyü ,de itt Deberecenben csak a Forum bevásárló központ van . :O És az a baj nagyrészük tul fiatal :W

[ Szerkesztve ]

(#49622) Mr X válasza kpal (#49621) üzenetére


Mr X
veterán

Az a jó, az még szívből sikít... :D

(#49623) #56474624 válasza Mr X (#49618) üzenetére


#56474624
törölt tag

Budai, elit plázapicsából, nem mindegy! ;] :D

(#49624) INMOTEP válasza kpal (#49621) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hát itt Nyíregyháza környékén sem valami fényes a helyzet :)

(#49625) -NOKIA- válasza kpal (#49594) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mindenhol lehet ismerkedni, semmilyen alkalmat sem szabad kihagyni!
;)

(#49626) kpal válasza Mr X (#49622) üzenetére


kpal
veterán

Az tuti :D :C

#49625) -NOKIA- : úgy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#49627) ne_nezze válasza $p@rr0w (#49553) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

jaj!
ajajajj...

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#49628) $p@rr0w válasza ne_nezze (#49627) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Úgy kb. ennyi jött ki belőlem is.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49629) ne_nezze válasza $p@rr0w (#49628) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

és belőle kihúztál már vmit h miért is monda ezt?
(most próbálom a saját hasonló eseteimet félretenni hátha :DDD )

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#49630) mh197 válasza $p@rr0w (#49593) üzenetére


mh197
senior tag

Az optimális állapot valahol a kettő közt van, mert az sem jó, ha túlzottan érdektelen vagy, mert akkor reménytelennek látják a helyzetet, rövid úton megunják a dolgot, ha pedig kiismerik azt teljesen, ami megfogta őket benned, akkor meg azért lesz vége, mert nincs semmi izgalmas, "titokzatos", ami miatt érdemes még veled lenniük.

Amit írsz a távolságról, meg, hogy nem vagytok együtt mindig, az persze jó, mert ez a normális, de nem ezen múlik. Olyan ez, mint, hogy valaki kíváncsi, hogy a túró rudimitől olyan jó, miért olyan amilyen, de attól, hogy a gyártósor mellett ott állsz nap mint nap, nem fogod ezt megtudni, meg attól sem, ha mindennap azt eszed. Amíg meg nem tudod a recept titkát, addig érdekes, aztán kiderül, hogy tök egyszerű, meg már megismerted, attól még szeretni fogod később is a túró rudit, de már nem lesz olyan érdekes, nem azt fogod mondani, mindig mikor veszel egyet, hogy basszus ez tök finom, vajon hogy készíthetik, hanem csak szimplán annyit, hogy na ja, túró rudi jó.

Pont az a lényeg, hogy ha azokat a dolgokat, amit egy nő vonzónak talál benned, legyen az bármi, teljesen megismeri, akkor válsz számára megszokottá, érdektelenné. A dolog fintora, hogy nem tudhatod soha teljesen biztosan, hogy pontosan mi/mik is azok a dolgok, amik megfogtak téged a nőben. Amikor ezek a dolgok kimerülnek teljes mértékben, vagyis ezeket a kulcs dolgokat megismerik a nők, onnantól lesz sivár az egész. Természetesen ebben a dologban a nemek is felcserélhetők. Szóval a szerelem egy fura kis inga játék, hogy megtaláld azt az egyensúlyi helyzetet, ahol engedsz magadból keveset, de nem árulsz el mindent, és megtartasz mindig egy kicsit, ami fenntartja a másik fél érdeklődését feléd. ;)

(#49631) MZsoltee válasza mh197 (#49630) üzenetére


MZsoltee
veterán

Sztem ez nem igaz minden nőre. Inkább a lányokra fiatal nőkre. Érdekes, mert ahogy látom 25 körül mindenki már a tartós kapcsolatot keresi, erre van beállítva. Szeretné megismerni, kiismerni a másikat megbízni benne és elleni...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#49632) mh197 válasza MZsoltee (#49631) üzenetére


mh197
senior tag

Van aki erre már rájött, és van aki még hisz a nagy szerelemben, rózsaszín ködben, meg a mindent tudjunk meg, mondjukn el a másiknak dologban. Idő kérdése, hogy meddig tart, vagy meddig lesznek őszinték egymáshoz a kapcsolat résztvevői bármelyik oldalról. ;)

(#49633) Mr X válasza MZsoltee (#49631) üzenetére


Mr X
veterán

Bocs, off lesz, de nem bírom...

Elleni szeretne? Embernél ezt úgy mondják, hogy gyereket szülni. :DDD

(#49634) $p@rr0w válasza ne_nezze (#49629) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem beszéltünk még mindig, azt remélem hogy némi időt adva (nem ő kérte) "jobb belátásra" tér.

(#49630) mh197: De kiismerni mindenkit ki lehet, senki nem marad titokzatos évekig szerintem. Nem hiszem hogy lehetne ennyire általánosítani azért, például sokszor hallottam olyan csajokról akik folyton faggatóznak hogy mindent tudjanak őket az nyugtatja meg, tehát maguktól megtalálják a "titkot" amire rákéérdeznek, na ők szerintem akik mindenáron mindent tudni akarnak vagy nem vágynak titokra vagy megteremtik. Mindenesetre nem értek egyet veled, mert ha iylen "egyszerű" lenne akkor nem lenne ennyi gond. :) Amúgy meg nem érzem magam kiismerhetőnek, de ezt nem én tudom megmondani. :)

(#49632) mh197: Nem kell mindent elmondani szerintem sem, de hogyan lehet titok az amit nem kérdez, én meg ugye nem mondok el...?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#49635) ne_nezze válasza $p@rr0w (#49634) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

ez jó taktika lehet (azért csak lehet mert nem ismerlek sem téged sem a párod)
majd kiforrja magát addig te is tarts szünetet. menj sörözni haverokkal (opcióként borozni is lehet). koncert/disco is segíthet átvészelni a nehéz napokat.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#49636) MZsoltee válasza mh197 (#49632) üzenetére


MZsoltee
veterán

Mindenkinek megvan egy ideológiája arra, hogyan működnek a a kapcsolatai. Ez enyém nem ez. Nem értek ennyire a dolgokhoz, de mi van akkor az elsődleges ösztönökkel? Nők gyerekek biztonság család. Sztem ez az igaz.
Amikor fiatalok próbálgatják mire képesek a nőiességükkel, és ez valóban így működhet. A kapcsolatok és a hazugságok meg megint egy másik téma lehet.

Mr X Igazad lehet, csak így 24évesen még nem akarom ezt észrevenni! :B

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#49637) Mr X válasza MZsoltee (#49636) üzenetére


Mr X
veterán

Egy darabig mindenki az újdonságot keresi. Ha valami megszokott lesz, jön az érzés, hogy váltani kellene.

Aztán egy idő után fontosabb lesz a biztonság, stabilitás, mint a friss dolgok hajhászása.

(#49638) MZsoltee válasza Mr X (#49637) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nah ezt nagyon jól megfogalmaztad, idő kell. Mondjuk ez a férfiakra is igaz lehet sztem, csak később jön elő bennünk.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#49639) Mr X válasza MZsoltee (#49638) üzenetére


Mr X
veterán

Persze, ez mindenkire igaz, nem csak nőkre. És mindenkinél máskor jön el. Van, akinél túl későn esetleg.

Azok az idős házaspárok, akik 70 évesen együtt vannak, egyetértésben, azok sem azért maradtak együtt, mert mindig megújultak. :)

(#49640) kpal válasza MZsoltee (#49631) üzenetére


kpal
veterán

Én is lehetőleg normálisat akarnék csak sajnos ebböl van a legkevsebb sőtt lassan kihalófélben vannak. Nekem is tartósság a szempont ha lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#49641) Rica válasza kpal (#49640) üzenetére


Rica
senior tag

Probald ki a Honfoglalot! Tudsz kozben csetelni, rairsz, hogy imadod az okos noket, cset a jatek utan, ha az elefant mar kiszallt, aztan bejelolitek egymast fb-ok (regen iwiwen). Nekem bejott parszor, csak nem tudtam befejezni, mert disszidaltam kozben.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#49642) kpal válasza Rica (#49641) üzenetére


kpal
veterán

Na azt még sosem játszottam :B

(#49643) D1Rect válasza Tim82 (#49604) üzenetére


D1Rect
félisten

Miután visszament még 2x ja, "kidobtam". Köcsöggecivagyokén. :D

(#49644) D1Rect válasza negyedes (#49602) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez a legelső üzenetváltásunk...
Majd 1 fél napot röhögtem azon, hogy
"Hi! Meg." :DDD

(#49612) baluka26:
Ha extended akkor NAGYON hosszú lenne. Majd egyszer. ;)

[ Szerkesztve ]

(#49645) r4z válasza D1Rect (#49644) üzenetére


r4z
nagyúr

Ennél már csak a "meg hát" lett volna viccesebb válasz :DDD

dara: Ez se rossz :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#49646) darál0w válasza D1Rect (#49644) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hello beeeeeeybi kő kóla?

hi! meg!

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49647) mh197 válasza $p@rr0w (#49634) üzenetére


mh197
senior tag

Nem általánosítok, vannak kivételek, pl ha egy nő a pasi pénzéért van vele, vagy annyira csúnya, és kifogott egy elfogadható kinézetű pasit, aki még talán vmi oknál fogva szerelmes is belé, de a csajnak nem az ideálja, vagy gyereket akar már a nő, mert ketyeg az órája, és mindegy kitől, csak legyen, meg...
Szóval tényleg nem lehet általánosítani, mert vannak ilyen esetek is, de amit leírtam tartom, hogy optimális esetben, és résztvevőkkel minden nő és férfi így működik, és itt nem a tini szerelmesekre meg hasonlókra gondolok a gimiből, vagy az egyetemi buliról egy vizsgák előtti ellazításról szóló kapcsolatról, hanem a tényleges életben történő együttlétről.

(#49648) mh197 válasza kpal (#49640) üzenetére


mh197
senior tag

A mai világban minden arról szól, hogy tanulj életed végéig, ismerj meg minél többet a világból, tudj minél több nyelven, meg stb... , és akkor annál értékesebb ember vagy. Idő kérdése, hogy ezt a gondolkodást az ember az évek alatt a kapcsolataira is rávetítse.
De lehet már közhely, hogy a nők olyanok mint a parkolók, az összes normális foglalt, a többi meg rokkant. Bocs :B

(#49649) baluka26 válasza D1Rect (#49644) üzenetére


baluka26
veterán

Először gondolom nem volt vicces :D

Én várom a vágatlan verziót :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49650) #04441088 válasza D1Rect (#49644) üzenetére


#04441088
törölt tag

megkefelted? ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.