Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25351) Gargouille válasza ityam (#25349) üzenetére


Gargouille
őstag

"az IT fölöttem akarja mert hát win7 eket meg kéne szűntetni."

Igazuk van. :)

"Ha valamilyen programot regisztrálni/aktiválni kell azok is jó eséllyel regisztrált/aktiváltak maradnak a frissítés után vagy ezeket jellemzően újra kell aktiválni?"

Igen, minden megmarad változatlanul.

"Ezeket mindenképpen eltávolítja vagy rá lehet erőltetni hogy csinálja meg akkor is ha fél tőle hogy nem fog menni 10 alatt?"

Mindenképp leszedi sajnos.

"A klónozáshoz a Macriumot terveztem. Azzal már korábban költöztettem sikeresen HDDt SSDre. Sajna kisebb SSDink vannak mint amekkora HDD van a gépben, de adattal nincs feltöltve abszolút. Bőven elég a kissebb SSD tárhelyileg. Csak a klónozásnál egy kicsit kell rendezgetnie a Macriumnak."

A Macrium teljesen jó, de ha Samsung SSD-re költöztetsz, akkor a saját programját is tudom ajánlani, mert nagyon jó és egyszerű.

Amúgy ha van egy teszt géped vagy virtuális gépen simán ki tudod próbálni, így már megismerkedhetsz a folyamattal előre. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#25352) kriszrap


kriszrap
tag

Sziasztok .
Tartományi gépek borzalmasan hosszan frissítik (gpupdate /force)
Ennek mi okai lehetnek? Tartomány nevet feloldja helyesen Nslookup is működik.
Vagy lehet hogy valamit rosszul csinált az elözö szerver fsmo átadásnál ?
Neten értelmes megoldást nem találtam .

[ Szerkesztve ]

(#25353) kraftxld válasza kriszrap (#25352) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Group policy debug loggingot bekapcsolod, és megnézed a logban, hogy mi a hasfájása :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25354) CsodaPOK válasza DopeBob (#25350) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Én ezeket a CNAME rekordokat szoktam felvenni (magyar domain-nél) és eddig még nem hisztizett:

Name: selector1._domainkey
Value: selector1-<domainneve>-hu._domainkey.<initdomain>.onmicrosoft.com

Name: selector2._domainkey
Value: selector2-<domainneve>-hu._domainkey.<initdomain>.onmicrosoft.com

Hülye kérdés: vártál eleget, hogy frissüljön a DNS és elterjedjen minden szerverre az új rekord? Illetve talán olyanba futottam már, hogy este vettem fel a rekordokat, lekérdeztem minden DNS szervert, ott volt a rekord, de az O365 "nem akarta észrevenni" és csak másnap reggel fogadta el.

[ Szerkesztve ]

(#25355) kriszrap válasza kraftxld (#25353) üzenetére


kriszrap
tag

Ohhh már cselekszem is :D

Szerk.:
Eseménynaplóba fogom megtalálni az eredményeket vagy máshova logolja?

[ Szerkesztve ]

(#25356) kraftxld válasza kriszrap (#25355) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25357) DopeBob válasza CsodaPOK (#25354) üzenetére


DopeBob
addikt

Igen, reggelre jó lett :B én le tudtam már kérdezni, illetve azt nem értettem, hogy ha engedélyezni akarod, és nem jók a rekordok, akkor kiírja, hogy miket vegyek fel, de nekem nem azt írta ki, amit ténylegesen fel kellett venni, hanem úgy nézett volna ki, mintha MS-től függetlenül én oldanám meg a kulcsok kezelését.

MZ/X

(#25358) kriszrap válasza kraftxld (#25356) üzenetére


kriszrap
tag

Klienseknél magától megtoldódott .
De az egyik Szervernél ezt a logot kaptam :
[link]
Sajnos fingom sincs mi lehet a gond sajnos ez nekem magas remélem megtudjátok nekem mondani.

(#25359) kriszrap válasza kriszrap (#25358) üzenetére


kriszrap
tag

Tartományi server csak ennyit csinál:
GPSVC(6ec.1488) 13:00:19:260 CGPNotify::RegisterForNotification: Entering with target User and event 0xe4c
GPSVC(6ec.1488) 13:00:19:260 CGPNotify::RegisterForNotification: Exiting with status = 0
GPSVC(6ec.1488) 13:00:19:260 CGPNotify::UnregisterNotification: Entering with event 0xe4c
GPSVC(6ec.1488) 13:00:19:260 CGPNotify::UnregisterNotification: Exiting with dwStatus = 0x0
GPSVC(2250.1a70) 13:00:40:904 RefreshPolicyForPrincipal: Entering with bMachine = 1, SID = null, options: 1, dwTimeout = 600000, currentProcessId = 8784, processImageName = C:\Windows\System32\gpupdate.exe

Ahogy nézem csak szervernél csinálja .

Van egy tartomány Fő vezérlőm 2012 alapon és van még egy 2016 de az csak tartomány vezérlő. Nem tudom a különbség bezavarhat e .

(#25360) mihal


mihal
csendes tag

Sziasztok!

Egyszer láttam Youtubeon egy olyan vídeót, amiben Windows Server GUI felületén összekattintgatták a beállításokat, és utána, a rendszer kidobta a Powershell parancsokat.

Ilyet tényleg lehet csinálni vele? Ha lehet, akkor hogyan lehet beállítani, hogy a beállításkor kidobja a hozzátartozó Powershell parancsokat is?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#25361) Upo válasza Timer (#25329) üzenetére


Upo
addikt

Nekem virtuál gépben van egy mini debian+unifi csomag, teljesen jól működik évek óta.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#25362) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Szép estét kívánok Mindenkinek!
Olyan bagatellnek tűnő problémám van, hogy van egy mappa, amelyet már töröltem az egyik külső winchesteremről, de pár órán belül magától megjelenik ismét, a létrehozás időpontja alapján, akkor hozza létre az operációs rendszer. A másolás miatt, már egy pendrive-omon és most a Windows 10 asztalán is van egy ilyen mappa. Hogyan lehet véglegesen megszabadulni tőle? Az Eraser programmal próbáltam törölni, de a helyzet nem változott. Jogtiszta NOD32 fut a gépen, szerintem nem vírus.
Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)

(#25363) ityam válasza szagnes69 (#25362) üzenetére


ityam
senior tag

Mi a mappa neve?

(#25364) szagnes69 válasza ityam (#25363) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Az egyiknek simán Penny, a másiknak Családi képek - videók. Most próbáltam Total Commanderrel törölni, hátha...Kitörölni, látszólag törölte, csak érdekes módon újból meg szokott jelenni, bár remélem, hogy most nem így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#25365) ityam válasza szagnes69 (#25364) üzenetére


ityam
senior tag

És a fileok is termelődnek bele vagy üres könyvtár lesz?
Én az erőforrásfigyelőben a lemez fülön sasolnám hogy melyik program rakja oda. Nincs valami biztonsági mentés autómatára beállítva esetleg?

(#25366) szagnes69 válasza ityam (#25365) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Nem kerülnek bele fájlok, mindegyiknek lesz egy üres almappája, mindig ugyanaz, de más semmi. (Az almappák neve is egyszerű.) Egyébként a Családi képek - videók mappa tartalmát másoltam két külön mappába: a Családi képek és a Családi videók mappába és azóta áll fent a probléma. Most az utóbbi két mappa tartalmát egy-egy más nevű mappába átmásoltam és a korábbi Családi videók és Családi képek mappát kitöröltem, plusz ezeket a furcsa mappákat is töröltem a Total Commanderrel. Nem állítottam be biztonsági mentést. Most mintha megoldódott volna a probléma, mert eddig még nem jelentek meg egyik helyen sem a mappák, de ha mégis visszajönnének, akkor megnézem az erőforrásfigyelőt. Köszönöm a tippeket és az eddigi segítséget! :)

(#25367) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Microsoft 365 kérdés. Egy felhasználónál egy aliast fel kellene venni az asztali Outlook-ban, külön aláírással.
Régen azt írták, ilyenkor POP3-on keresztül vegyük fel, állítsuk be küldés fogadásnál, hogy csak küldjön adott fiók, valamint hogy ne törölje a 14 napnál régebbi üzeneteket (szóval kicsit necces)
Felvettem a fiókot ez alapján: [link]
Tesztek is lefutnak hibátlanul, viszont ha másnak küldünk, akkor a POP3-as fiókban látszik egy kézbesíthetetlenségről szóló e-mail, amiben sem az ok, sem a címzett nem látszik és nem is megy ki a levél.
Ilyenkor mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25368) kraftxld válasza E.Kaufmann (#25367) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

POP3-at elfelejteni :)

Vagy csinálj neki külön shared mailbox-ot (ez ingyenes) vagy a send from alias-t használd: [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25369) E.Kaufmann válasza kraftxld (#25368) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

De a Microsoft is elfelejtette már vagy csak stemplizve van, hogy ne használd? A küldés lenne a lényeg amúgy, POP3-on akar a fene üzenetet letölteni, az ki is lett kapcsolva, csak ahhoz (vagy IMAP-hoz) tudnánk csatolni az SMTP küldést aliassal, és régen működött is.

Valszeg a "send from alias" lesz a befutó, köszi.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25370) E.Kaufmann válasza kraftxld (#25368) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nem jó, powershell-ben hiába állítottam be és az Outlook-ban is hiába töröltem a pop3 fiókokat és indítottam többször is újra az asztali klienset, ha beírom az aliast átírja a fő e-mail címre a feladót.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25371) kraftxld válasza E.Kaufmann (#25370) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Outlook verziója? OWA-n megy?
Néha kell idő az org config változásoknak, hogy a kliensek is felfogják, mi a helyet :D

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25372) E.Kaufmann válasza kraftxld (#25371) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Microsoft® Outlook® a Microsoft 365-höz MSO (16.0.14326.20062) 32 bites,
a másik gépen meg a legfrissebb 64 bites.
Most nem tudom, hogy hívják a protokollt, de ahogy az outlook telepítésnél felajánlja és beállítja, Microsoft Exchange fiók. Annyi mókolás, hogy a gyorsítótárazás le van lőve.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25373) kraftxld válasza E.Kaufmann (#25372) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Délutánra jó lett? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25374) kraftxld


kraftxld
Topikgazda

Fortigate WAN failover témát vágja valaki?
Van egy Fortigate 100D 7.0.0-s firmware, WAN1-en egy 500Mbites optikai net, WAN2-n pedig egy Huawei router amiben egy 4G-s sim kártya.
Rendesen beállítom a WAN failovert ez a cikk alapján: [link] majd pedig ha engedélyezem a WAN2-t a belső hálón össze vissza szakadozik a net.

Ötletek? Melyik logot nézzem? Inkább csináljam meg SD-WAN-nak?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25375) ityam válasza E.Kaufmann (#25367) üzenetére


ityam
senior tag

Szia. Én ugyan nem vagyok admin csak egy user suportos de nálunk még páran használják a régi levelezőszervert és nincs is gond nagyon ennek a használatával.
Ha nálunk valakinek kell egy alias(más email címről akar emailt küldeni mint a saját) akkor beállítunk neki egy pop3 as postafiókot úgy hogy az ne is fogadjon emailt(outlook nem is kéri a bejövő szerver valódiságának ellenőrzését pop3 as postafiók esetén csak imaposnál).
Te írtál egy linket hogy ez alapján vetted fel a pop3 as fiókot. Sajnos mi ezt nem használjuk így nem tudom hogy ez hogy működik, de ha van valós pop3 as kiszolgálótok(pl: mailsrv.sajátdomain) akkor én azt állítánám be külön fiókban és az szerintem működne(legalábbis a mi régi levelezőszerverünk beállításai alapján).
"Tesztek is lefutnak hibátlanul, viszont ha másnak küldünk, akkor a POP3-as fiókban látszik egy kézbesíthetetlenségről szóló e-mail, amiben sem az ok, sem a címzett nem látszik és nem is megy ki a levél."
Ez félek túl le van egyszerűsítve. Valaminek kell lennie hasznosnak annak a kézbesíthetetlenségről szóló emailben. Valami ok biztos van benne csak lehet nem egyértelműen értelmezhető az eset körülményeinek függvényében.Lehet hogy félreértelmezhető az "ok",de valszeg azt kell továbbgondolni hogy miért gondolja a rendszer azt az okot.

[ Szerkesztve ]

(#25376) kraftxld válasza ityam (#25375) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Ne haragudj, de ez egy ipari kókány megoldás :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25377) ityam válasza kraftxld (#25376) üzenetére


ityam
senior tag

Ez könnyen lehet, de nálunk működik és ez alapján próbáltam segíteni. Természetesen biztos van jobb megoldás, de azt még nem olvastam itt, ezért gondoltam írni valamit ami segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#25378) Krisztianby


Krisztianby
tag

Hello.
Windowsban be lehet úgy állítani hogy mikor csatlakoztatva lenne egy Human Interface Devices (HID) géphez először engedélyt kellene kérnie Windowstól hogy valóban kommunikálhat e a géppel?

~ Nincs annál lustább ember a világon ki egy csomagot nem képes feladni a mai világban.

(#25379) E.Kaufmann válasza ityam (#25375) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Pont az a baj, hogy nincs. Annyi, hogy a levél küldése nem sikerült az alábbi címzettek felé, majd nagy semmi, még a címzettek se.
Ajánlotta valaki az Üzenetkövetést. Ott csak az Outlook fiók beállítási tesztüzenetek látszottak, amire írta is a pipát az Outlook.

A másik megoldást délután már nem néztem, most reggel újrapróbálom.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25380) Gargouille válasza kraftxld (#25374) üzenetére


Gargouille
őstag

Fortigate-ben nem, de Mikrotikkel sok ilyet csináltam (3db WAN-al is). Milyen külső IP-t pingetsz, hogy nézd él-e a kapcsolat?

Illetve nem tudom a Forti pontosan hogyan csinálja, de ha mondjuk elhasal a WAN1, akkor le is kapcsolja az interface-t is, vagy csak változtat a route szabályok prioritásán, hogy a WAN2-n menjenek ki a csomagok? Mikor kísérleteztem ezekkel, az ilyen szakadozó net jelenség mindig akkor volt, amikor bekapcsolva maradt az elhasalt interface is, és megpróbált visszaállni rá, de mikor megtette rájött mégsem él, ezért megint visszadobta WAN2-re.

Én a helyedben folyamatosan tolnám a trace route-ot egy kliensről és nézném merre felé akarnak közlekedni az adatcsomagok, változik-e az útvonal amikor szakadás van.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#25381) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Van egy user gép, ami a DNS szerver szerint 2020 októberében updatelte a rekordját. A user amúgy sikeresn tud csatlazkozni a vpn-re, és még jelszót is tudott változtatni, aminek a timestampjét látom is. Az AD és DNS azonos szerveren van tehát van kapcsolata a szerverrel. Valamiért viszont a dns rekord nem updatelődik. Mit lehet tenni ilyenkor? Ha törlöm a DNS appból akkor visszaregisztrálja magát? (Ez a rekord a domainünkre vonatkozik és a forward lookup zone-ban van)

köszi

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#25382) Heavylifter


Heavylifter
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni Office 365 Outlookkal kapcsolatban. Az lenne a kérdés hogy lehet megnézni, hogy megosztott postaládából melyik tag küldött üzenetet? Ugye a fogadó félnél csak a megosztott postaláda címe látszik, de nekünk a tag email címe kellene aki küldte a levelet a megosztott postaláda nevén. Köszi.

(#25383) Gargouille válasza Heavylifter (#25382) üzenetére


Gargouille
őstag

Azt hiszem itt el tudsz indulni vele. Audit log.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#25384) Heavylifter válasza Gargouille (#25383) üzenetére


Heavylifter
csendes tag

Köszi.
Találtam végül egyszerűbb módszert. - Levélkövetés - ott is látszik, nálunk csak pár embert kell emgnézni.

[ Szerkesztve ]

(#25385) Tonyk


Tonyk
veterán

Sziasztok!

Egy Win Server 2012 R2 ma az alábbi mókát kezdte el játszani:
Távoli asztallal (csak belső háló) próbálnék kapcsolódni hozzá, de "Internal error"-ral elhajt. A szerveren a távoli asztalt letiltva és újraengedélyzve 1x beenged. A következő belépési kísérletkor ismét internal error.

Valakinek ötlete?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#25386) Gargouille válasza Tonyk (#25385) üzenetére


Gargouille
őstag

TLS?

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#25387) Tonyk válasza Gargouille (#25386) üzenetére


Tonyk
veterán

Nem.
Fura, mert mint írom is, letiltom és engeedélyezem a távoli asztalt megy 1x.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#25388) Tonyk válasza Tonyk (#25387) üzenetére


Tonyk
veterán

Annyit most még észrevetem, hogy ha kitartóan nyomkodom, a belső hibára az OK-kat, akkor van hogy 4-5 után be tudok lépni, de van, hogy csak 100 után

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#25389) Gargouille válasza Tonyk (#25388) üzenetére


Gargouille
őstag

Egy szerver restart (már ha be tudsz lépni :DDD ) lehet nem árt meg. Kb 2 hónapja bolondult meg egy 2016 szerverünk, hasonlót produkált, igaz közben épp migráltuk egy VPS-be, de ott is egy restart kellett csak neki és azóta tökéletes. Nem tudom mi okozta.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#25390) Tonyk válasza Gargouille (#25389) üzenetére


Tonyk
veterán

Be tudok lépni, de majd csak éccaka lesz belőle valami.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#25391) Tonyk válasza Tonyk (#25390) üzenetére


Tonyk
veterán

Nah, az volt a helyzet, hogy a Cisco C892FSP router úgy gondolta, hogy nem érvényes semmi tűzfalszabály, ami benne van és inkább átenged bármit és mindent, ami be akar jönni.... :Y
Akkor terelődött felé a gyanú, amikor "netstat -an" -re teli volt 3389-es portra próbálkozóval külső hálóról. Cisco tűzfalszabályok teljes törlése és újrahúzása megoldotta.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#25392) Timer válasza Tonyk (#25391) üzenetére


Timer
veterán

Ahh, azért az csúnya. Rémlett is valahonnan, hogy nemrég volt valami RDP hack, ami hasonlót okozott a sok brute force attempt miatt. Bakker, azért ez nem semmi.

(#25393) Gargouille válasza Tonyk (#25391) üzenetére


Gargouille
őstag

Elég meredek! :Y

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#25394) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Találkozott már valaki ilyen hibával?

Base port (WWN = 10:00:8c:7c:ff:65:f7:38) lost fabric connectivity.

Onnan tűnt fel, hogy nem futott le a szalagos mentés, éjfélre volt ütemezve és éjfél előtt pár perccel mindig volt egy ilyen error. Átütemeztük 1 órára, úgy már lefut :D De naponta több ilyen bejegyzés van
Egy Qlogic 425/825 FC kártya van odaadva ennek a Win2019 VM-nek Passthrough-val, amin egy IBM TS4300 Tape Library lóg optikán. Megfrissítettem a Library és a Drive firmware-t is, de semmi javulás.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#25395) bogabi válasza bugizozi (#25394) üzenetére


bogabi
senior tag

Ha az optika szakasz kimérve pl. egy OTDR-el jó, akkor valszeg kártya hiba. Esetleg SFP modul is szarakodhat (nekem pl. a HPE SFP+ modulokból már több is megkotlott).

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#25396) Timer válasza bugizozi (#25394) üzenetére


Timer
veterán

Nem készül esetleg snapshot ebben az időpontban? Nálunk az AD DS logban van hiba a mentés idején rendszerességgel.

(#25397) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Üdv srácok!

Hozzám kerűlt egy [Lenovo IdeaPad Duet 3 82AT00BXHV Notebook] típusú rettenet.Természetesen Win 10 S van rajtra. Ez a gazdájának nem tetszik. Hogy lehet ennek a gépnek a BIOS-ába belépni, hogy másik rendszert tegyek neki rá? Eddig nem sikerült. Köszi, ha valakinek van tippje.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#25398) Gargouille válasza ' Tzs , (#25397) üzenetére


Gargouille
őstag

Ilyesmit találtam:

"At the start, press F1 or F2 after turning on the computer. Some Lenovo products have a small Novo button on the side (next to the power button) that you can press to access the BIOS Setup Utility. You may need to enter the BIOS once this screen is displayed."

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#25399) Tonyk válasza ' Tzs , (#25397) üzenetére


Tonyk
veterán

https://support.microsoft.com/hu-hu/windows/s-m%C3%B3d%C3%BA-windows-10-gyik-851057d6-1ee9-b9e5-c30b-93baebeebc85

"A biztonság és a teljesítmény növelése érdekében az S módú Windows 10 rendszer csak a Microsoft Store áruházból származó alkalmazásokat futtat. Ha olyan alkalmazást szeretne telepíteni, amely nem érhető el a Microsoft Store áruházban, véglegesen át kell váltania az S módból. Az S módból való kiváltás ingyenes, de nem fog tudni visszaváltani...."

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#25400) ' Tzs , válasza Tonyk (#25399) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ki akar viszsaváltani arra...már korábban is szívtam ennek a kiírtásával. Próbálom köszi!

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.