Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24951) gaborbol


gaborbol
őstag

A patch legyen veletek.

[link]

Released: April 2021 Exchange Server Security Updates
By
The_Exchange_Team
The_Exchange_Team
Published 04-13-2021 10:01 AM 52.2K Views
Skip to footer content
Microsoft has released security updates for vulnerabilities found in:

Exchange Server 2013
Exchange Server 2016
Exchange Server 2019

FAQs
My organization is in Hybrid mode with Exchange Online. Do I need to do anything?
While Exchange Online customers are already protected, the April 2021 security updates do need to be applied to your on-premises Exchange Server, even if it is used only for management purposes. You do not need to re-run the Hybrid Configuration Wizard (HCW) after applying updates.

(#24952) DopeBob válasza bogabi (#24929) üzenetére


DopeBob
addikt

Offline files engedélyezve van a megosztáson? Én is szoptam ugyan ilyen hibával (a jelenség pontosan ez volt)

MZ/X

(#24953) bogabi válasza DopeBob (#24952) üzenetére


bogabi
senior tag

Igen. Az userek home folder-e egy hálózati megosztáson van, és ezen a megosztáson engedélyezve van a chaching of share. Az usereknél viszont csak a home folderben a Dokumentumok mappán van beállítva az offline files, nem az egész home folderre. Eddig - 1903 előtt - ezzel nem volt gond.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#24954) DopeBob válasza bogabi (#24953) üzenetére


DopeBob
addikt

Próbáld ki akkor, amint letiltottam az offline filest a klienst megszűnt probléma... nem találtam rá én sem megoldást.

Azért van egy jó hírem is, csak az a baj, hogy nem tudom mitől lett jó, mert több dolog történt egyszerre: Win2019 Srv és Win10 1909+ megszűnt ez a hiba, nem fordult elő többet. Korábban W2k8 volt W7, W10, és előfordult ez a hiba, mondjuk érdekes módon főleg Office fájloknál, másnál nem.

MZ/X

(#24955) bogabi válasza DopeBob (#24954) üzenetére


bogabi
senior tag

Köszi a tippet! Önmagában 1909+ nem megoldás, mert nálunk 1903 és felette random gépeken folyamatosan jelen van, tehát önmagában a Win verzióváltás nem segít.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#24956) DopeBob válasza bogabi (#24955) üzenetére


DopeBob
addikt

Van bőven vele tapasztalat sajnos, ha így keresed, talán már megoldás is akad normálisabb mint a teljes tiltás: [link]

Most jól működik de sajnos nem tudom, hogy miért :DDD Biztos érzi, hogy vége a dalnak, Onedrive lesz már helyette lassan mindenhol.

Az az egy fura, hogy nálunk tényleg fixen csak Office dokuk fagyasztották le a gépeket. Egér mozog, de semmit nem lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#24957) bogabi válasza DopeBob (#24956) üzenetére


bogabi
senior tag

Nálam sajna nem csak kizárólag Office fájlokkal van gond, bejön a képbe még PDF, fájlkezelő is (gyakorlatilag, ha olyanja van a gépnek, akkor mindenféle fájlművelet csontra tudja fagyasztani hosszú percekig, de akár órákig is) - de valóban, nagyon hasonló a szitu. Lehet egy újabb bújtatott presszió az MS részéről a cloudba terelés okán? Összeesküvéselméletgyártás rulez :)

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#24958) DopeBob válasza bogabi (#24957) üzenetére


DopeBob
addikt

Egy két kliensen tiltsd le próbaképpen, kíváncsi vagyok én is :)

MZ/X

(#24959) Samifiu


Samifiu
tag

Hali!

Érdeklődni szeretnék a powershell studiot illetően. A trial verzió lejárata után az alkalmazásban készített .exe fájlok már nem megnyithatóak(gondolom license vásárlásáig).
Ahogy néztem a PowerShell Studi 2021 license éves szintű, de lejárta után továbbra is lehetséges használni, viszont nem lesz update és supportom rá.
Kérdésem, hogy a license lejárta után is lehetőségem lesz .exe fájlokat létrehozni és azokat megnyitni?

Előre is köszi!

Regisztrált 2007-03-31 11:39 ||| Samifiu felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!(phmegbizhatosag.atw.hu) ||| Malacka nem akadt be a kamionjával a híd alá...csupán hidat szállít!

(#24960) qwertly válasza kraftxld (#24947) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Bocsi, hogy most válaszolok... :B ez a része már megoldódott. Most a vándor profillal van a gond :O talán ez is működni fog amig nem frissül a win10... :D

(#24961) kraftxld válasza qwertly (#24960) üzenetére


kraftxld
Topikgazda

Okés, és a topiklakók hülyén halnak meg, mert nem tudják mi volt a gond meg a megoldás :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24962) Visormail


Visormail
addikt

Sziasztok!
Találkoztatok azzal, hogy a Samsung Easy Printer Manager program, egyszercsak nem látja a nyomtatót? W10, nem hálózati sima usb csatlakozás. Újabb verzió nincs belőle, leszedtem/újraraktam, ugyanúgy nem található támogatott nyomtató. 2 gépen is láttam már, hogy így eldobta.
Samsung ML-1915 és Samsung ML-2525W
Neten csak ennyit találtam, hogy másnál is előjött, de nem tudtak megoldást [link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#24963) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Sziasztok!

Milyen UTM-et ajánlanátok oda, ahol kb 1000-1500 aktív eszköz van a hálózaton (mobilokkal, nyomtatókkal, minden vacakkal együtt)? Webszűrés nagyon fontos lenne.

Köszi!

(#24964) bogabi válasza Gombinyó (#24963) üzenetére


bogabi
senior tag

Mekkora a várható forgalom? Mekkora az egyidejű kapcsolatok száma? Kell-e AV a webfilter mellé? Mekkora a kezelendő sávszélesség? Kell-e hitelesítés a web eléréséhez? Ha igen, miféle? Megannyi kérdés, ami válaszra vár. Ezektől függetlenül - nem kizárólagosan - pl. Sophos, vagy Fortinet. Vagy más :)

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#24965) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Hátha valaki már találkozott itt hasonlóval és sejti mi lehet a problem.
X ember(O365 outlook) küld levelet Y embernek(Pop3, Outlook 2010) cégen belül akkor nem HTML ben kapja meg Y, hanem plain textben.
X elküldi nekem ugyanazt a levelet én HTMLben megkapom(én is O365 vagyok outlookkal)
Én továbbítom a levelet Y-nak akkor HTMLben megkapja Y.
X elküldi a levelet nekem és Y-nak egyszerre, akkor én HTMLben kapom meg Y meg plain textben.

Xnél vagy Ynál keressem a hibát?
Vagy levelezőszerver/viruskeresőben?

Ynál gyanús hogy valamiért ott konvertálja át egyszerű szövegre az emailt, de másoktól gyakran kap html ben levelet és nincs gond. Tőlem is rendben megérkezik pl. Csak Xtől érkező leveleknél vette észre ezt a jelenséget.
Emiatt meg X a gyanús. De X csak HTMLben külheti el, mert hozzám rendben érkezik a levél.

Valakinek ha van ötlete azt megköszönöm.

(#24966) Gargouille válasza ityam (#24965) üzenetére


Gargouille
őstag

Y postafiókja is O365 amúgy? Ha igen, akkor OWA-n megnyitva a postafiókját, ott is így néz ki a levél, vagy oda rendben megjön html-ben?

Ha Y másik levelező kiszolgálót használ, akkor esetleg érdemes lehet ezt megnézni.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24967) ityam válasza Gargouille (#24966) üzenetére


ityam
senior tag

Y nak egy pop3 as fiókókja van. Nem exchanges és nem is O365 ös. webes felületről így nem tudom megnézni hogy hogy érkezik hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#24968) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Milyen trükköket és vodoo varázslatot kell csinálni ahhoz, hogy nagyméretű Office365 fiók mellett az amúgy folyamatosan frissülő Outlook ne fagyogasson meg több-kevesebb időre? Az Archív fiók és auto archiválás is be van kapcsolva, de attól tartok a folyamatos változás csak ront a helyzeten és jobban töredezi pl az OST állományt.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24969) kriszrap


kriszrap
tag

Sziasztok :)
PS scriptel meglehet azt oldani xy profilba be tudjam jeleneteztetni a gépet ne egyesével keljen? Ha igen hogy keresek rá neten?
PDQ ba nem találtam ilyen funkciót.

(#24970) Alteran-IT


Alteran-IT
őstag

Sziasztok!

.bat, illetve cmd parancsfájlokkal kapcsolatban van valakinek nagyobb tapasztalata, azon belül főleg xcopy használatával kapcsolatban?
Mert én a biztonsági mentést egyszerű parancsfájlal szeretném megoldani, ami mondjuk mentés után mást is elvégez (pl. kikapcsolja a gépet), mappák és azok tartalmának a másolásával nincs is nagyon baj külső meghajtón belülre, viszont ha mondjuk egy meghajtót másolnék külső meghajtóra közvetlenül (tehát pl. D meghajtót egy csatolt hálózati meghajtóra, ami pl. legyen Z), akkor nem is másol, lehet én nem tudom megfelelően alkalmazni, de a D:\ Z:\ nem működik. Viszont ha a D-t másolnám egybe a Z-re, hogy azon belül a Z-re egy mappaként kerüljön a D meghajtó tartalma (D:\ Z:\Dmentes), akkor hülyén másol. Mert ugyan átmásolja a mappákat és azon belül a fájlokat, de maga a fő mappa amit létrehoz a Z-n és amibe másolja a D meghajtó tartalmát, az láthatatlan/rejtett lesz, de olyan módon, hogy ha rámegyek az intézőben, vagy a vezérlőpultban, hogy rejtett fájlok és mappák megjelenitése, akkor sem jelenik meg a mappa, de a fenti címsorba ha beírom azt az útvonalat, amit mentettem, akkor be tudok lépni a mappába és azon belül mindent látok.
Erre esetleg tud valaki valami megoldást, hogy a meghajtó másolása egy másik, pl. hálózati meghajtón lévő mappába megoldás esetén a hálózati meghajtón lévő mappa miért lesz olyan szinten rejtett/láthatatlan, hogy nem látja az intéző és csak "manuálisan" lehet belépni? Illetve az ilyen szintű rejtettséget hogy lehet visszaállítani?

(#24971) Gargouille válasza Alteran-IT (#24970) üzenetére


Gargouille
őstag

Próbáld meg, hogy: xcopy D:\ Z:\Dmentes /.... helyett: xcopy D:\*.* Z:\Dmentes /....

Esetleg ha nem jó így sem, akkor még a másolás után után oda tudsz biggyeszteni egy parancsot:

attrib -h -s Z:\Dmentes

Amúgy ha ilyen egyszerű fájl másolásos mentést csinálsz, akkor erősen javaslom, hogy xcopy helyett például FreeFileSync-el csináld. Ez egy opensource program külön ilyen feladatokra, amiben grafikus felületen szépen beállítod, hogy honnan mit és hová és minden egyéb extra paramétert megadhatsz, majd elmented, mint kötegelt feladatot és simán tudod a batch fájlodból futtatni (tehát minden egyebet megcsinálhatsz előtte/utána amit eredetileg).

Az előnye, hogy gyönyörűen logol is oda, ahová csak megadod neki, így a mentés végeztével lesz egy napló fájlod amiben látod, hogy ha volt bármilyen hiba (pl. valamelyik fájl másolása nem történt meg), így nem akkor szembesülsz vele, amikor helyre kéne állítani a fájlt és nincs benne a mentésben. Meg azt is látod, hogy mennyi adatot másolt át, mennyi idő alatt stb. Ezen felül megbirkózik a 255 karakternél hosszabb url-ekkel is, ami szintén szokott meglepetést okozni. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24972) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Milyen voodoo varázslat kell az Outlook-nak, hogy ne faggyon ki percekre (O365 előfizetéses, folyamatosan frissítve) archiválás be van kapcsolva a webes felületen, mert 50 GByte+ levelezése van az illetőnek.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24973) Gargouille válasza E.Kaufmann (#24972) üzenetére


Gargouille
őstag

Lehet barbárság amit mondok, de ha semmi nem hat, akkor esetleg ki lehet próbálni, hogy csinálsz 1-2 shared mailbox-ot, amit dedikálsz a usernek és abba átrakod az X évnél régebbi leveleket. Hátha...

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24974) E.Kaufmann válasza Gargouille (#24973) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Elvileg az archív fiók pont ilyesmi lenne, és már így is két évre vissza van vágva a levelezése.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24975) radi8tor válasza E.Kaufmann (#24972) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondjuk ne pakoljon ennyi levelet az archívumba. :D Tudom én ülök a lovon fordítva, de nem tudom elképzelni, hogy bárkinek szüksége van ennyi kacatra.

⭐ Stella

(#24976) E.Kaufmann válasza radi8tor (#24975) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mond ezt egy főnöknek, akinek venni kellett plusz licencet, mert kifutott az 50GB-ből. Neki minden kell.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24977) radi8tor válasza E.Kaufmann (#24976) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tipikus gyűjtögető. :D

⭐ Stella

(#24978) E.Kaufmann válasza radi8tor (#24977) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ok, de most tényleg nincs megoldás microsoftéknál, hogy az asztali outlook röccmentesen elbánjon sok levéllel? Az értem, hogy az archív dolgok elérése lassabb, na de pl mikor a piszkozatokra vált és elkezd homokórázni, na az pl mitől lehet?
Linuxos IMAP levelezésnél még lehetett legyinteni, hogy örüljünk, hogy kapcsolódik, na de O365 levelezés+ hivatalos O365 kliens miért nem müxik együtt rendesen?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24979) radi8tor válasza E.Kaufmann (#24978) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Volt egy kolléga, aki a weboldalunkért felelt. Sok képet küldözgettek jobba-balra a designer cég között. Nála is rendszeresen befagyott Outlook a gigantikus méretű OST fájl miatt, amit annak törlése oldott meg egy időre. De aztán 1-2 hónap múlva megint gondjai lettek.

⭐ Stella

(#24980) E.Kaufmann válasza radi8tor (#24979) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nyomjuk fel RAMDisk-be az OST-t :D ?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24981) radi8tor válasza E.Kaufmann (#24980) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem azzal van inkább a gond, hogy Outlook elrontja az OST-t idővel a sok töredezés miatt. De nem vagyok szakértője a témának.

⭐ Stella

(#24982) Gargouille válasza E.Kaufmann (#24974) üzenetére


Gargouille
őstag

Elvileg funkciójában hasonló lenne, viszont a shared mailbox az technikailag egy teljesen független postafiók, míg az archív (de lehet tévedek), igazából a user postafiók része, egy kiterjesztett plusz tárterület. Indexelés és egyéb szempontból azért az más. Ezért mondtam, hogy érdemes lenne kipróbálnod.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24983) gaborbol válasza E.Kaufmann (#24980) üzenetére


gaborbol
őstag

Nalunk ott volt hasonlo gond ahol redirected profil volt agepen es az OST a halozaton keresztul jott a file szerverrol.
Itt konkretan at lett iranyitva a helyi SSD-re es azota semmi gondja nincs a mokusnak. Az archive szinten a helyi SSD-n ucsorog, es ami 2 evnel oroegebb az megy bele. Kapott egy free Veeam agent-et ami mento szerverre dobja be a teljes gepet minden este.
Nem a legjobb megoldas, de ez van .Vagy egy hasznalhato gyors gepen dolgozik, vagy szenved esetleg a cahce modot ki kell nala kapcsolni es akkor nincs local OST. Igaz a kereses nem fog ugy menni mint elote, de szinten ne fog befagyni az egesz.

(#24984) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Sziasztok!
Felmountolok egy bash scriptben egy Windows-os megosztást, azt a script végén umountolom. Windowsnál ezt a kapcsolatot nem kell lezárni?
Azért kérdezem, mert néha nem sikerül a mount és attól tartok, hogy van valami számláló egy megosztáson, hogy adott idő alatt hányszor "léphető rá".

(#24985) MasterDeeJay

Szervereknél melyik leggyorsabb ram konfiguráció ha 1db ram van csatornánként. (Haswell/broadwell/skylake/cascadelake esetén)
1rx4 1rx8 2rx8
Most totál vegyesbe van minden a fentiekből a s3647-es konfigomban de szeretném egy szintre hozni és cserélgetni lehetőleg optimálisra.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#24986) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hálózati kérdés.

Adott egy VLAN (102-es), amin az első switchen modemről érkező Internet van kötve (2-es port).
Ha én azt szeretném, hogy ne csak a 12-es porton levő tűzfal gép lógjon közvetlenül a neten hanem az 1-es porton levő másik Cisco Meraki MX100 router is (tesztelési céllal), akkor ez a setup így jó, és a Cisco routeren kell beállítani 102-es VLAN-t?
De hol? :D [kép]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24987) Krix válasza radi8tor (#24986) üzenetére


Krix
őstag

Add VLAN gomb?

Ha a tűzfaladnak public IP-je van akkor az MX nem fog már kapni, vagy több IP-d van? Vagy én nem értek valamit.

If it is not broken then don't fix it!

(#24988) radi8tor válasza Krix (#24987) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze van IP cím bőven. Asszem’ 15 darab.

⭐ Stella

(#24989) Gargouille válasza radi8tor (#24986) üzenetére


Gargouille
őstag

Ha jól értem a feladatot (és az első kép a switch felületét mutatja), akkor a jelenlegi setup is jó lehet. Két opciód van:

1. Hagyod így a switch-et, mivel a tagged portként benne van a 12-es portod is a 102-es VLAN-ban. Ez esetben a Cisco Meraki MX100 router "WAN"-ként dedikált portját kell beállítani úgy, hogy a 102-es VLAN-ba kerüljön.

2. A másik opció, hogy átrakod a 12-es portot is untagged-re a 102-es VLAN-ban (mint ahogy a 2-es portod van), ez esetben egy az egyben a 102-es VLAN fog továbbmenni rajta, ez esetben már a Cisco Meraki..-n nem kell VLAN-t állítgatni.

Persze csak ha nem értettem félre a helyzetet. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24990) radi8tor válasza Gargouille (#24989) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi, kb ilyen útba igazítás kellett. :R Sajnos nekem kiesett ez a VLAN-osdi anno (nem is értem miért).

⭐ Stella

(#24991) Gargouille válasza radi8tor (#24990) üzenetére


Gargouille
őstag

Nagyon szívesen. :)

Őszintén szólva nem is egy hálás terület a VLAN-ozás, mert elsőre tök egyszerűnek tűnik, aztán ahány eszköz, annyi módon kell beállítani meg mind másképp viselkedik... amit érdemes megjegyezned, az 2 dolog (konyhanyelven):

UNTAGGED - annyit tesz, hogy a port "része" az adott VLAN-nak (és nem továbbítja a VLAN ID-t), tehát amit ebbe a portba dugsz, az már eleve "natívan" a VLAN-ba kerül, nem kell rajta semmit "bindzsizned". Egy port csak egyetlen VLAN-ban lehet UNTAGGED.

TAGGED - A port csak továbbítja a VLAN ID-t, de nem része annak "natívan". Ha bedugsz egy ilyen portba egy eszközt, akkor az eszköznek tudnia kell a VLAN kereteket kezelni. TAGGED-ként akárhány VLAN-ban benne lehet egy port, így lehet "trunk"-öt csinálni, hogy 1db porton átviszel több hálózatot.

[ Szerkesztve ]

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24992) radi8tor válasza Gargouille (#24991) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A mostani hálózat HyperV-k miatt (is) VLAN-okkal van kialakítva. De Meraki router a serverless iroda miatt érkezett, kukázzuk ezeket a VLAN-okat, tök felesleges lenne ezzel bonyolítani magunkat: csak laptopok, IP telefonok, Wifi AP-k, nyomtatók és pár okostévé van a hálózaton.

⭐ Stella

(#24993) kriszrap


kriszrap
tag

Sziasztok.
Párnapja olyan problémába ütköztem hogy amikor a hálózatunkról szeretnének netezni akkor a google keresőnél "nem vagyok robot" ellenőrzés kapom .
Frissen telepített gépnél is.
Szerintetek ezt miért van?

(#24994) radi8tor válasza kriszrap (#24993) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túl sok keresési kérés érkezett a te IP címedről ezért Google kicsit szigorúbban veszi a kéréseket. Válts IP címet (pl indítsd újra a routered).
Vagy próbáld meg másik böngészővel (lehet inkább ez a gond - mintha egyszer én is tapasztaltam volna ezt)

⭐ Stella

(#24995) kriszrap válasza radi8tor (#24994) üzenetére


kriszrap
tag

Rendben köszönöm megnézem.

(#24996) radi8tor válasza Gargouille (#24989) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2-es opcióval sikerült működésre bírnom. :R De azért nem volt megelégedve vele a router teljesen. Bad IP assignmentet ír, de azért működik szépen.
Egyelőre jó így, később úgyis direktbe lesz bekötve a modembe.

⭐ Stella

(#24997) Gargouille válasza radi8tor (#24996) üzenetére


Gargouille
őstag

Na, ennek őszintén örülök. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#24998) qwertly válasza kraftxld (#24961) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Nem fognak mert itten sokkal okosabbak vannak... :) ;)
Én voltam a béna, benéztem egy dolgot és nem tudtam tőle elszakadni.... :B
úgy-hogy már kínos nekem.
DE attól függetlenül igaz sajnos igen csak nyögvenyelős a sulixserver és a windows párosítás.
Ha már itt vagyok, nagyon alapdologra szeretnék segítséget kérni..... :B :B :B
Ha helyi rendszergazdaként telepitek programokat pl: [NetBeans] vagy [Inkscape] ha beléptettem tartományba a gépet már nem működnek. Van hogy nincsenek is meg a programok között, vagy a NetBeans aminél letiltottom a nettet nem tud pluginokat letölteni. Pedig már előtte helyi rendszergazdaként letöltöttem és működött szépen.

[ Szerkesztve ]

(#24999) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hú ez a Sharepoint Online nem éppen felhasználóbarát, amikor egy admint kell kipucolni a jogosultak köréből. :D

⭐ Stella

(#25000) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Van olyan iskolai rendszergazda ahol [SuliXerver] van és a munkaállomások windows 10?
Mivel égetően jól jönne egy kis segítség :B :DDD főleg a domaiba léptetett gépet hogyan lehetne klónozni?... :R :R vagy egyáltalán lehet-e?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.