Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25349) ityam válasza Gargouille (#25348) üzenetére


ityam
senior tag

Az a baj hogy akik használják a gépet azok nem akarnák a cserét. az IT fölöttem akarja mert hát win7 eket meg kéne szűntetni.
Ha valamilyen programot regisztrálni/aktiválni kell azok is jó eséllyel regisztrált/aktiváltak maradnak a frissítés után vagy ezeket jellemzően újra kell aktiválni?
Az szimpi ha kiírja a frissítő ha valamit nem tud felrakni. Ezeket mindenképpen eltávolítja vagy rá lehet erőltetni hogy csinálja meg akkor is ha fél tőle hogy nem fog menni 10 alatt?

Azt mondjuk nem hiszem hogy sok olyan program lenne ami 7 alatt megy és 10 alatt nem.
Attól inkább tartok hogy 7 alatt is csak nem supported módban megy és ez 10 alatt is kb szürkén működik.
A klónozáshoz a Macriumot terveztem. Azzal már korábban költöztettem sikeresen HDDt SSDre. Sajna kisebb SSDink vannak mint amekkora HDD van a gépben, de adattal nincs feltöltve abszolút. Bőven elég a kissebb SSD tárhelyileg. Csak a klónozásnál egy kicsit kell rendezgetnie a Macriumnak.
Egyébként egy Del optiplex 3010 vagy 3020 as gépről van szó szóval nem őskövület. Az még gyanús hogy nem UEFIsen lett telepítve a régi win7. Már UEFIsen szoktunk telepíteni de talán nem akkora a tragédia ha ez marad legacys.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Rendszergazda topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.