Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) Visormail


Visormail
addikt

Lehet valahogy kivételekhez adni totálgázos tanúsítványú (tehát magyar állami, hivatali, stb) honlapot?
Most konkrétan ezt https://kbny.nkh.gov.hu/eles/ kellene, de nem ajánl fel rá semmit. Explorerbe meg lehet nyitni a figyelmeztetés után, hogy nem ajánlott tovább lépni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#43102) csako válasza Steelmanus (#43099) üzenetére


csako
veterán

Igen, valamiért elváltak a fejlesztők útjai.
A plugin container azért nem indult el nálad, mert nincs bekapcsolva az e10s.
Megnyitottam én is a tesztoldalt, 40.0a2, ABP, fagyogatott vele a betöltés során, aztán jó lett, 840 MB volt a memória fogyasztás, vagyis semmi különös, nálam ennyi szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#43103) Matthewus válasza Steelmanus (#43099) üzenetére


Matthewus
őstag

Az uBlock Origint innen telepítsd, az addons.mozilla.org-on baromi lassan frissül.
A fejlesztők nem vesztek össze, angolul több helyen elolvasható a történet. A lényeg: az uBlock Origint az uBlock eredeti fejlesztője csinálja, ezt a verziót érdemes használni főleg a folyamatos frissítések miatt.

(#43104) DS39 válasza kispx (#43095) üzenetére


DS39
nagyúr

meg a 64 bitet is (talán) ;]

(#43105) Steelmanus válasza csako (#43102) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ertem es koszonom a linket. A 39-be meg nincs e10s, nekem nem is hianyzik, persze elobb-utobb ugyis lesz.

(#43103) Matthewus Rendben, feltettem amit javasoltal, kerdeznem hogy az uj opciot vagyis az uj fejlesztest (WebRTC) erdemes bekapcsolni?

(#43106) Wasp91 válasza csako (#43102) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Érdekes ez a tesztoldal. Én ublockal nyitottam meg és felment 3 Gb-ra a memóriahasználat, aztán amikor betöltötte az oldalt visszament 1,7 Gb környékére. De ahogy bezártam ezt a tesztoldalt meghalt utána a böngésző.
39 beta7 64bit.

[ Szerkesztve ]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#43107) kranazoli


kranazoli
senior tag

Sziasztok!

Olyan kiegészítőt ismertek, ami YouTube-on, nyitó oldalon, csatorna oldalon akinek van csatorna bemutató videója és az automatikusan indul, az ne induljon el?

Ill. hozzáértőkkel szeretném átnézetni a jelenleg használt add-on listám. Ha van benne olyan, ami már rég idejét múlt, vagy van jobb helyette(ük) légy szíves írjátok meg.

Köszönöm!

Feldolgozott kiegészítők: összesen

1 Classic Toolbar Buttons (v1.4.8) — Classic toolbar button style for Firefox, Thunderbird and Seamonkey toolbars and other tweaks and settings.
2. Disable HTML5 Fullscreen Alert (v0.1.1-signed) — Disables website is now fullscreen alert
3. Download Status Bar (v12.3.0.1-signed) — If you are the kind of person who likes to have total control over every aspect of your downloads, "Download Status Bar" is the add-on you are looking for.
4. Easy DragToGo+ (v1.1.7.b18) — Allows you to open a new tab using drag and drop gestures easier.
5. Favicon Restorer (v1.4.1-signed) — Brings website favicons back into the addressbar in Firefox > 13
6. FEBE (v8.7.1-signed) — Backup your Firefox data
7. FireGestures (v1.10) — Különféle parancsokat hajt végre egérmozdulatok hatására.
8. Flagfox (v5.1.0) — A csatlakozott kiszolgáló elhelyezkedésétől függően jeleníti meg az adott ország zászlóját.
9. Forecastfox (fix version) (v2.2.6.1-signed) — Get international weather forecasts with this highly customizable extension
10. Ghostery (v5.4.5.1-signed) — Protect your privacy. See who's tracking your web browsing and block them with Ghostery.
11. Letöltéskezelő Finomhangoló (v1.0.9.1-signed) — Lehetővé teszi, hogy a Letöltéskezelő egy lapon vagy az oldalsávon jelenjen meg és pár további megjelenítési beállítást is elérhetővé tesz.
12. Navigational Sounds (v1.2.4.1-signed) — A simple extension that plays the Windows Internet Explorer start and end navigation sounds, popup blocked and information bar sounds, feed and search provider discovered sounds, and download completed sound.
13. SearchPreview (v8.3.1-signed) — Webhelyek előnézeti képét illeszti be a Google és a Yahoo keresési eredményébe.
14. Status-4-Evar (v2015.02.06.23.1-signed) — Állapot- és betöltésjelző elemek Firefox 4+ -hoz
15. Stay-Open Menu (v2.2.1.1-signed) — Facilitates opening multiple items from the Bookmarks Menu and various other bookmark/history related dropdown menus.
16. Tab Scope (v1.6.2.1-signed) — Previews and navigates tab contents through popup.
17. uBlock Origin (v0.9.9.2) — Végre egy hatékony reklám- és követésblokkoló böngészőkhöz, amely kíméletes a processzorral és a memóriával.
18. Undo Closed Tabs Button (v3.9.5) — Eszköztárgomb a nemrég bezárt lapok újranyitásához
19. X-notifier (v3.5.9) — Webes e-mailek érkezésekor figyelmeztet
20. YouTube High Definition (v38.6) — YouTube High Definition is a powerful tool that will let you play all YouTube videos in High Definition automatically.
21. Youtube Video Replay (v38.0-signed) — Youtube Video Replay is an new ultimate tool that lets you replay Youtube Videos.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#43108) Steelmanus válasza kranazoli (#43107) üzenetére


Steelmanus
addikt

Milyen parancsal tudod kilistazni igy a kiegeszitoket?

(#43109) Ablakos


Ablakos
őstag

Ha linuxból jelentkezem be a Prohardver fórumba, úgy gondolja, hogy Androidos eszköz vagyok és az ott beállított tökjó mobilos verziót hozza be. Windows teljes verzióval indul. Lehet azt hazudni firefoxban, hogy másféle rendszer vagyok?

[ Szerkesztve ]

(#43110) Penty válasza Ablakos (#43109) üzenetére


Penty
tag

(#43111) Steelmanus válasza kranazoli (#43107) üzenetére


Steelmanus
addikt

Olyan kiegészítőt ismertek, ami YouTube-on, nyitó oldalon, csatorna oldalon akinek van csatorna bemutató videója és az automatikusan indul, az ne induljon el?

En a YouTubeCenter Developer Version-t hasznalom, de ez sem tokeletes mert a YT osszekototte a videok automatikus lejatszasat a csatornalista automatikus lejatszassal es ez a bovitmeny nem tudja szetvalasztani.

Viszont (#42469) Ozrych amikor ajanlotta a YouTube Plus-t akkor kiprobaltam es az szet tudta valasztani az automatikus lejatszast, de azzal mas problemam volt, igy maradtam a YT Centernel.
Mellesleg a YTC-nel amikor jatszok le egy videot es manualisan az oldalon ki-be kapcsolom az Automatikus lejatszast, utanna mar jo, de csak addig amig nem torlom a sutiket.

(#43112) Steelmanus válasza kranazoli (#43107) üzenetére


Steelmanus
addikt

Kiprobaltam a YouTube Plus 0.3.0-at es az tudja amit szeretnel, vagyis letudja tiltani a csatornak automatikus lejatszasat.

[ Szerkesztve ]

(#43113) kranazoli válasza Steelmanus (#43108) üzenetére


kranazoli
senior tag

Szia!

Nem parancs. Ez a FEBE addon összegző oldala backp-up után. Rendszeresen készítek off-line backup-ot annak ellenére, hogy manapság főképp már a Sync-et használom.

A YT center az jól kezeli a HMTL5-ös tartalmat is? Régebben azt használtam én is, de amikor bejött a HTML5-özés a YT-on nekem kezdtek problémáim lenni vele. A Dev. build-el is. Viszont a YT Plus-t még nem ismerem, kipróbálom. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#43114) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Régebben volt egy addonom ami betöltötte az összes mentett weblap ikonképét. Csak most nem találom.
Valaki esetleg tudja a nevét?

(#43115) Steelmanus válasza kranazoli (#43113) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ertem, csak ezert a FEBE-t nem rakom fel, marad mas megoldas.
Nem tudom hogy miota nem hasznalod a YT centert eleg sokat valtozott mar, alap hasznalatnal nincs vele gond, en is csak par opcioja miatt hasznalom, semmi extra igenyem nincs a videok lejatszasaval kapcsolatban.

(#43116) Apollyon válasza Steelmanus (#43115) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Favicon Restorer

Oops, (#43114) zerge861-nek akart a válasz menni :B

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43117) Kékes525 válasza kranazoli (#43113) üzenetére


Kékes525
félisten

Ott én nem látok ilyen listát. Gondolom valahol még be kell állítani, de hol? Én a beállítások - advanced - tools - List installed add-ons -on belül tudom csak a listát elérni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43118) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Valaki Tudja, hogy mi a késés oka a 39-es verziónak? és Miért tűnt el a 64bites verzió a 06.23-a óta az ftp szerverükre felrakott verziók közül?

Előre is köszi a válaszokat.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#43120) Visormail válasza Visormail (#43101) üzenetére


Visormail
addikt

?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#43121) kranazoli válasza Kékes525 (#43117) üzenetére


kranazoli
senior tag

Készíteni kell egy backup-ot az addon-okról és az összegző oldalon lesz majd. :)

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#43122) csako válasza Visormail (#43101) üzenetére


csako
veterán

Beállítások -> Speciális -> Tanúsítványok -> Tanúsítványkezelő -> Kiszolgálók -> Kivétel hozzáadása...
Itt lehetne, de nem lehet, csak explorer-ben nézheted :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#43123) Visormail válasza csako (#43122) üzenetére


Visormail
addikt

Kösz, hát itt tényleg nem lehet.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#43124) Adler válasza kispx (#43119) üzenetére


Adler
aktív tag

Köszönöm szépen.

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#43125) Kékes525 válasza kranazoli (#43121) üzenetére


Kékes525
félisten

Rendszeresen mindennap backup-ot csinál, de nincs rajta:

Ja, leesett, én teljes profilt mentek, azért nincs rajta. ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43126) kispx válasza Adler (#43124) üzenetére


kispx
addikt

(#43127) Kékes525 válasza DS39 (#43104) üzenetére


Kékes525
félisten

64bitet már nagyon régóta ígérgetik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43128) Jazz


Jazz
veterán

Üdv,

milyen kieget ajánlanátok ami yout. to mp3-at tud? (mint a flashgot csak kapásból mp3-ra szed le)

Köszi

free your mind

(#43129) spammer válasza Jazz (#43128) üzenetére


spammer
veterán

Például: en.savefrom.net
Ez működik webről is, nem muszáj addont felrakni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43130) Jazz válasza spammer (#43129) üzenetére


Jazz
veterán

Én olyat keresek ami nem online, és limitless, a legtöbb converter csak 10-20perc hosszúságút enged max.

free your mind

(#43131) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Meghülyült a Firefox. Alig tölt be oldalakat, alul kiírja, hogy valami „samarawablog.pw” - hez akar csatlakozni még akkor is, ha csak a kezdőlapot nyitom meg. FB, Adobe letöltő oldal stb., alig vagy órák múlva jön be teljesen. Gondoltam letörlöm, újrafelteszem. Megtörtént: Leötöröltem, eztán Ccleaner futtatás, regeditből is töröltem mindent, sehol nem maradt semmi. Feltelepítettem és lám, meg sem kottyant neki semmi, ugyanúgy visszaadta az eddig használtat a könyvjelzőkkel, a jelszavakkal, a „samarawablog.pw”-vel...vírusirtó + malvare-t futtattam, de amúgy is mennek állandóan a háttérben, nem találtak semmit. Annyi a változás, hogy most már egy plugint sem lát, se flash-t, se javát, így nem is indul el semmi kb. Pedig fel vannak telepítve, a Ccleaner kiírja, hogy beépülőként ott vannak a Firefox-ban, a böngésző mégsem érzékeli.

Mi történhetett a rókával?! :F

(#43132) Vakegérke válasza MadGame (#43131) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

AdwCleaner. Egy próbát megér.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43133) Colos1


Colos1
őstag

Honnan tudok régebbi verziót letölteni? Kellene a 38.0.6 magyar telepítője.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#43134) Gézengúz válasza Colos1 (#43133) üzenetére


Gézengúz
addikt

Tessék..

[link]

(#43135) Apollyon válasza Colos1 (#43133) üzenetére


Apollyon
Korrektor

[link]

Megelőztek ;]

Amúgy google 2. találat...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43136) Colos1 válasza Apollyon (#43135) üzenetére


Colos1
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

Nekem a gugli ezt nem adta be, valami más oldalra irányított, ahonnan miután letöltöttem, a vírusirtó azonnal karanténba b@szta :W

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#43137) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Valami sima toolbart keresek, amire kitudom tenni a leglátogatottabb oldalaimat, ikonnal. Eddig a winamp toolbart használtam, de amióta az AOL bekebelezte egyre fogy az ikonom, mert hale akarom cserélni valamelyiket, már nem tudom újrarakni. Nem akarja kapcsolni a linket. :W

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43138) spammer válasza HoTaZo (#43137) üzenetére


spammer
veterán

Bookmarks toolbar (Könyvjelző eszköztár) nem jó? :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43139) HoTaZo válasza spammer (#43138) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nem igazán.
Valami hasonlót szeretnék:

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43140) Matthewus válasza HoTaZo (#43139) üzenetére


Matthewus
őstag

Mi a baj a könyvjelző eszköztárral? Ha a csak a kedvenc oldalaidat akarod kirakni teljesen jó.

(#43141) DS39 válasza HoTaZo (#43139) üzenetére


DS39
nagyúr

a keresőt leszámítva ez pont annyit tud mint a gyári.

(#43142) HoTaZo válasza Matthewus (#43140) üzenetére


HoTaZo
őstag

+DS39 és spammer
Rendben, meggyőztetek! Valahogy lehet a sáv színét, mondjuk feketére váltani?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43143) Matthewus válasza HoTaZo (#43142) üzenetére


Matthewus
őstag

A megfelelő CSS kódot Stylish-ba vagy userchrome.css-be be kell illeszteni, keress rá. (Szerintem nem éri meg módosítgatni.)

(#43144) HoTaZo válasza Matthewus (#43143) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na ez már kínai nekem... bocsi! :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43145) HoTaZo válasza HoTaZo (#43144) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na, mégse! :DD
Most már dobhatom a régit!
Köszönet mindhármótoknak!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43146) spammer válasza HoTaZo (#43145) üzenetére


spammer
veterán

Örülök, hogy sikerült. :) Egyébként a Firefoxban szinte mindenfélét lehet módosítani, ezért is használom ezt a böngészőt. A többi böngésző meg sem közelíti személyre szabhatóság tekintetében.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43147) HoTaZo válasza spammer (#43146) üzenetére


HoTaZo
őstag

Eddig nem nagyon akartam turkálni benne, nehogy túl memória zabáló legyen, de tényleg tetszetős a személyre szabhatósága.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43148) ceia válasza Jazz (#43128) üzenetére


ceia
őstag

Nekem ez tökéletes, többféle formátumba képes menteni audiót és videót is: CYS A használatához le kell töltened az ffmpeg.exe fájlt, arra is van link a kiegészítős oldalon.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#43149) Jazz válasza ceia (#43148) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi! :)

free your mind

(#43150) Predator2


Predator2
addikt

Helló
Jól látom hogy a 39-ben még mindig nincs 64 bites tàmogatás?
Lehet esetleg tudni, hogy most miért nem jelent meg?
Illetve hogy mikorra várható ?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.