Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) EmptyParadox válasza kiskacz (#42695) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ha az Aktuális oldalak használatára kattintasz, milyen eredményre jutsz? :)

(#42702) EmptyParadox válasza fcrhs30 (#42700) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Felmerült hasonló probléma mostanában, ha jól emlékszem.
Az Options->Privacy->History-nál mi van beállítva?
Never remember history (Nem jegyzik meg az előzményeket) beállítás mellett jön elő ez a probléma. Próbáld meg ezt átállítani.

[ Szerkesztve ]

(#42703) fcrhs30 válasza EmptyParadox (#42702) üzenetére


fcrhs30
csendes tag

ha azt kikapcsolom, akkor egy fokkal jobb (van gördítősáv). viszont nem véletlenül van neki úgy beállítva, hogy ne jegyezze meg az előzményeket ;] szóval azt úgy kéne hagyni.
valami más gebasz van itt, mert az én gépemen is úgy van beállítva a ff, hogy ne jegyezze meg az előzményeket, és semmi probléma nincs vele. (verzió mindkét gépen 38.0.1, és mindkettőn win7 van).

(#42704) EmptyParadox válasza fcrhs30 (#42703) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

És a tabs beállításoknál az Open new windows in a new tab instead be van pipálva? (Az új tab based beállításokkal ez már a General fülön van.)

(#42705) fcrhs30 válasza EmptyParadox (#42704) üzenetére


fcrhs30
csendes tag

ez az, köszi!!! :)
nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerű oka van...

(#42706) mekker


mekker
őstag

Youtube értesítés működik másnál? Nálam valamiért csak Chrome alatt.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42707) netpeti98


netpeti98
addikt

Megjött a 38.0.5. Végre van olvasó nézet! :)

(#42708) ReezerAble


ReezerAble
csendes tag

Sziasztok
Lenne egy olyan problémám hogy valamiért nem tölt be egy oldalt sem rendesen a böngésző.
A mozilla, és a chrome is ugyan úgy problémás.
A lényeg: Az oldal bejön, de sok részt nem képes betölteni pl youtubenál a további videókat lenyitni, a hozzászólások sem töltenek be de a videó normálisan nézhető, és még sorolhatnám az oldalakat.

Eddig 2 oldalt találtam aminél nem jelent meg ez a probléma: Facebook, Twitch.

Kép:


A többre rányomva sem csinál semmit, a képek sem töltenek be.

Ui: Nem tudtam hova írjak, ezért ez tűnt a legjobbnak.

Konfig:
Intel I5 4590
8Gb RAM
HD5450 (ideiglenes)
A többi szerintem lényegtelen ebben az ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#42709) spammer válasza ReezerAble (#42708) üzenetére


spammer
veterán

Antivírus, esetleg tűzfal? Router van? Volt újraindítva (esetleg áramtalanítva mondjuk 1 percre)?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42710) ReezerAble válasza spammer (#42709) üzenetére


ReezerAble
csendes tag

A tűzfal kilőve, router van amivel majd holnap próbálkozok meg.
A probléma 1-2 hete áll fent, azóta jött 1 új monitor, nem tudom ez mennyire lehet lényeges.
Vírusirtó: AVG 2015

(#42711) spammer válasza ReezerAble (#42710) üzenetére


spammer
veterán

A monitornak nem lehet hozzá köze, szóval router vagy AVG lesz a probléma szerintem. Próbáld ki másik gépről is, ha tudod. Ha másik gépen működik, akkor a routert ki lehet zárni. Esetleg kapcsold ki teljesen az AVG-t, indítsd is újra a gépet és próba úgy.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42712) mekker válasza netpeti98 (#42707) üzenetére


mekker
őstag

És hogy lehet elérni?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42713) Blue Thunder válasza spammer (#42711) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Nem ott lesz a gond hanem firefoxéknál
Nálam is elkezdett ma össze vissza betölteni, tegnap még semmi nem volt...elkezdtem utánajárni a dolognak és van új frissítés csak épp nem engedi letölteni (pedig alapból ha megjelenik új verzió azt jelzi lent jobb oldalt), 38.0.5 verzió van csak szerintem valami gáz van vele és azért szarakszik a mostani stabil is...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42714) Matthewus válasza Blue Thunder (#42713) üzenetére


Matthewus
őstag

A gond nálad van, nálam rendesen frissített.

(#42715) Blue Thunder válasza Matthewus (#42714) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Nem csak nálam... ReezerAble kollégánál is

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42716) Matthewus válasza Blue Thunder (#42715) üzenetére


Matthewus
őstag

Ha a Mozilla-nál lenne a probléma, akkor nem csak nálad lenne gond a frissítéssel. Ha valami probléma van akkor első körbe kiegészítők letiltása, stb, végső esetben about:support - Firefox frissítése... funkció vagy tiszta telepítés.

(#42717) ReezerAble válasza Blue Thunder (#42715) üzenetére


ReezerAble
csendes tag

Nálam a chrome és nagy eséllyel minden más böngésző is ezt csinálja.
Nem hiszem hogy a frissítés lenne a probléma + nekem már több mint 1 hete tart.

(#42718) Blue Thunder válasza ReezerAble (#42717) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

IE is csinálta...de csináltam egy felfrissítést és úgy néz ki jó lett :R

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42719) ReezerAble válasza Blue Thunder (#42718) üzenetére


ReezerAble
csendes tag

Valami letiltogatta a java-t és az adobet is, most feltelepítem a legújabbakat hátha segít.

(#42720) Blue Thunder válasza ReezerAble (#42719) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Felfrissítés (alaphelyzetbe állítás) után letöltötte az új verziót...valószínűleg az adb plus kavart be...jéé és új lett a beállítási felülete :))

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42721) ReezerAble válasza Blue Thunder (#42720) üzenetére


ReezerAble
csendes tag

Frissítettem mindent de még mindig ugyan az a probléma. :/

(#42722) Blue Thunder válasza ReezerAble (#42721) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Úgy ahogy Matthewus kolléga írta?

Menüsorban Sugó fül - Hibakeresési információ - jobb oldalt firefox frissítése

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42723) ReezerAble válasza Blue Thunder (#42722) üzenetére


ReezerAble
csendes tag

Végre sikerült, köszönöm. :)

(#42724) Fandango


Fandango
veterán

Nem tudom masnak van e ilyen baja, de nalam nem megy a Sync mar eleg regota, es nem tudom mi baja lehet.

(#42725) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.A könyvjelző eszköztárba külön mappába tettem a könyvjelzőket.Azt szeretném megkérdezni hogy a mappa ikonját meglehet-e változtatni?

(#42726) Blue Thunder válasza Fandango (#42724) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Próbáld meg te is amit előtted írtam

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42727) sz.balazs.95 válasza adsl (#42725) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Maximum annyit lehet csinálni, hogy keresel olyan témát, ami a mappák ikonját is cseréli, de te magad, külön külön nem tudod cserélni az ikonjait.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42728) spammer válasza sz.balazs.95 (#42727) üzenetére


spammer
veterán

és (#42725) adsl

Userstyle-lal lehet cserélni. Stylish addon + a userstyles.org oldalán kell keresgélni. Talán még addon is tudja cserélni, de ilyet nem használtam, szóval passz. Aki ügyes, az megcsinálja magának a userstyle-t/ikont hozzá. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42729) Blue Thunder válasza ReezerAble (#42723) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Nincs mit! :)

De nálam megint elkezdte csinálni...megint alapba helyeztem de sokszor csak másodjára tölti be az adott oldalt illetve szétcsúsznak a képek :W

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42730) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Megőrjít a Google ÚJ térképe :W
Állandóan "befagy" pár nagyítás/mozgatás után. Ugyanez a helyzet amikor utca nézetre váltok, pár kattintás a kívánt útirányba és befagy.
Ekkor így néz ki

Ilyen sakktábla lesz akkor is ha csak magán a térképen nagyítok/mozgatok. Ekkor szinte mindig a Róka 38.0.1 is befagy. Az előző kiadásoknál nem tapasztaltam ezt a jelenséget. Sem a régi sem az új térképpel. A kiterjesztések/bővítmények maradtak ugyanazok. Igaz, nem tudom frissült-e időközben valamelyik.

Ezek a kiterjesztések és bővítmények vannak telepítve

Másnál is előjön hasonló jelenség??
Mit gondoltok, mitől lehet ez??
Kijavítás??

köszi

[ Szerkesztve ]

(#42731) Blue Thunder


Blue Thunder
senior tag

Mondom én hogy valami nem tiszta..egyre többen jönnek a hibákkal...érdekes idáig évekig használtam soha semmi gond nem volt, most meg az újjal minden sz@r (és hozzáteszem használtam korábban több bővítményt semmi baj nem volt, most meg full üresen is szarakodik)

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42732) sz.balazs.95 válasza Blue Thunder (#42731) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én a tabletemen vettem észre teljesítménybeli visszaesést.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42733) Blue Thunder válasza sz.balazs.95 (#42732) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Biztos vagyok benne hogy valami nem kóser......olyan lassan tölti be a lapokat is, szétesik, van hogy tartalomkódolási hiba, aztán F5 és betölt...de akkor is lassan...pedig komoly gépem meg 50-es netem van...úgy hoy nyakamat rá hogy náluk van a problematika

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42734) sz.balazs.95 válasza Blue Thunder (#42733) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem ilyen jellegű problémák nincsenek, csak szimplán érezhetően döcögősebb lett, illeve nekem a fülek szoktak beragadni.

Win10-en viszont nagyon instabil, bár lehet, hogy ezt az új Win10 build okozza.

Valamin nagyon dolgozhatnak a háttérben, mert pl. a 32 óta elég gyors tempóban jöttek a frissítések is.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42735) farkas-j


farkas-j
őstag

Sziasztok!
Megőrjít a Firefox 38.0.5. a cégnél. Tegnap óta ha megnyitok egy https oldalt, állandóan hitelesítési problémái vannak. Kézzel kell jóváhagynom:

Van viszont egy csomó oldal, ahol ezt a lehetőséget fel sem kínálja. Lásd a saját támogatási oldalát:

Mit lehet ezzel kezdeni? Az Internet Explorernek kutya baja, és az otthoni gépem is normálisan működik.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42736) mekker válasza adsl (#42725) üzenetére


mekker
őstag

Bookmark Favicon Changer
Régebben használtam, most is működik ahogy látom, csak valamiért levették az Addons listáról.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42737) adsl válasza mekker (#42736) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm! :) Ilyenre gondoltam!

(#42738) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Miért van az hogy Firefox alatt szaggat a fHD videó Crome-al meg nem, egy 4700HQ HD4600 integrált kártyával?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42739) sz.balazs.95 válasza SkyS1gn (#42738) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mert a legfrissebb Firefox kissé erőforrás zabáló lett.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#42740) csferke


csferke
senior tag

Megőrjít a Google ÚJ térképe :W
Meglehet, hogy nem is az új térképpel van baj. Kipróbáltam Chrome és Internet Explorer alatt is.
És láss csodát :F A Chrome-ban is befagy az Explorer-ben viszont nem tudtam lefagyasztani :F

(#42741) SkyS1gn válasza sz.balazs.95 (#42739) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tegnap frissült de azelött is csinálta... viszont régebben nem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42742) Orlin válasza csferke (#42740) üzenetére


Orlin
addikt

Operában is elég gáz..

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#42743) Blue Thunder válasza Orlin (#42742) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Valami más lehet mert IE, firefox, opera, chrome-nál is mindenhol csinálja elég sok embernek....már felb@szott agyilag :((

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#42744) spammer


spammer
veterán

Gratulálok a Mozillának, hogy muszáj volt nekik ezt a szar Pocketet integrálni a böngészőbe. Most gyomlálhatom ki a könyvjelzők közül, mert természetesen hiába kapcsolom ki about:config-ban, cseszik onnan kipucolni az ikonját. *sóhaj*

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42745) mekker válasza SkyS1gn (#42738) üzenetére


mekker
őstag

Mert fos a Youtube HTML5-ös támogatása. Ez Gugel projekt, de még Chrome-on is befosik 4K-ban.
Nálam a Firefox ezt tudja jelenleg képmegállások nélkül stabilan:
-1080p, 720p@60fps, (az 1080p@60fps pedig videófüggő).
Az 1080p megy egy ideje rendesen. Talán a 40 valahányas verzióra végre lesz kifogástalan támogatás és hardveres gyorsítás.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#42746) EmptyParadox válasza spammer (#42744) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

about:config >> reader.parse-on-load.enabled False

about:config >> browser.readinglist.enabled False

Mind a kettő megvolt?
Első dolgom volt ez frissítés után, szóval nálam semmi nem látszott. Mi jelent meg amúgy bookmarkok között?

[ Szerkesztve ]

(#42747) BullZeye válasza farkas-j (#42735) üzenetére


BullZeye
veterán

Rendszeridőt nézted már?

(#42748) farkas-j válasza BullZeye (#42747) üzenetére


farkas-j
őstag

Azzal sajnos nincs gond

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#42749) spammer válasza EmptyParadox (#42746) üzenetére


spammer
veterán

A parse-on-load nem volt false, minden más igen. Hiába állítottam mindent false-ra, írtam át, működni már ugyan nem működik, de a könyvjelzők listájában ott a "View Pocket List" ikon, illetve gyakorlatilag könyvjelző, ami nem tűnik el. No mindegy, azt majd kigyomlálom a css-ben.

Baromira nem szeretem az ilyet, remélem ebből nem lesz tendencia, mert akkor kukázom ezt a böngészőt is. Azért vannak a rohadt addonok, hogy ha valakinek kell valami, akkor feltegye magának. Nekem alapból ne integráljanak bele minden szart. :(((

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#42750) SkyS1gn válasza mekker (#42745) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Komoly hogy otthon dGPU 290X-el megy, laposban G550JK Integráltal 720p60 vagy 720 ami megy... 1080p már megáll a kép, pedig jó volt nemrég még. No mindegy megbacca :DDD

Max még megnézhetném 850m-el de az meg mimár hogy böngészőre ráeröltetem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.