Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) bozont válasza Steelmanus (#43400) üzenetére


bozont
veterán

Most frissítettem az adobe flasht, már nekem sem kiabál érte a FF, viszont nem is tölt be sok oldalt. Például a fórum sem megy, csak teker a karika, de nem jön be semi. Kihalhatna már ez a rohadt flash. :(((
IE-vel semmi probléma, megy minden, tehát nem a nettel van baj, először erre gondoltam a vihar után.

(#43402) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Van valami földi halandók számára is egyszerűen kezelhető kiegészítő, amivel át tudnám rendezni a fórum kezdőoldalát?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43403) spammer válasza Bjørgersson (#43402) üzenetére


spammer
veterán

Nincs.

Amennyiben tudsz javascriptben és css-ben kódolni, bizonyos mértékben át tudod variálni (userscriptként és userstyle-ként). De ez nem "földi halandó" módszer. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43404) Bjørgersson válasza spammer (#43403) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyszerű. :o Azért köszönöm a gyors választ! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43405) kranazoli


kranazoli
senior tag

Hali!

Működő "Linkification"-t tudtok? (ami már az oldal első betöltésekor felismeri a hyper link-eket és átalakítja azokat klikk-elhető formába) Amiket próbáltam állandóan frissíteni kell az oldalt betöltés után. :/

Köszi!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#43406) Matthewus válasza kranazoli (#43405) üzenetére


Matthewus
őstag

(#43407) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
39.0-n, nem tudom mióta, de a Hardveraprón a hirdetések képeit nem mindig (leginkább csak ritkán) lehet megnyitni. IE-el meg tökéletesen megy. Valami jó ötlet esetleg?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#43408) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok! hogy kapcsoljam ki teljesen a mozilla frissítések keresését? a beállításokba már nyomtam a Ne legyen frissítve soha, meg az összes pipát kivettem, de csak sír mikor bezárom a böngészőt és megnyitom.
Esetleg ha kitörölném a programok telepítése/törlése közül a mozilla maintenance service-t?
vagy program filesx86 mozilla és itt kitörölöm updater exe fáljt!
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#43409) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#43402) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valaki esetleg tudna segíteni az ötlet megvalósításában? Egy blokkot kellene áthelyezni a jelenlegi helyéről, egy hozzáértőnek szerintem pár perc lenne az egész. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43410) Rimuru válasza Bjørgersson (#43409) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem csak egy blokkrol van szo, egy tablazatot kell atrendezni. Javascriptben nem vagyok otthon, de abban gondolom megoldhato greasemonkey pedig tudja futtatni. Tedd fel a kerdest egy javascript vagy weblap topicban, aztan ha megoldottatok elkuldheted nekem is privatban. ;)

Vigyázat, csalok!

(#43411) Bjørgersson válasza Rimuru (#43410) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én a látható blokkra gondoltam, nem a motorháztető alatti dolgokra, azokról fingom sincs. :DDD Javascript topikba egyszer írtam, annyi elég is volt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43412) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Sziasztok.. Olyan problémám van, hogy a firefoxra rákattintok, és az ablak a képernyőn, mintha jobbra fel ugrana, és eltűnik. mintha kilépne a monitoron kivülre, de ott nincs semmi.
Szóval a lényeg, nem jelenik meg az oldal. Mit csináljak?

(#43413) K Norbi


K Norbi
addikt

Segítőkész egy topic ez is.. :R

(#43414) spammer válasza Bjørgersson (#43411) üzenetére


spammer
veterán

A látható blokkok is a motorháztető alatt generálódnak. :) Nincs olyan, hogy fogom és csak úgy átrendezem. Ahol egérrel, mozgatható, drag&dropolható elemek vannak egy weboldalon, azok is javascript/jQuery megoldással működnek.
__

(#43413) K Norbi: Az gondolom eszedbe sem jutott, hogy akik olvasták a hozzászólásodat azóta, mióta beírtad, nem tudják a választ. Így pedig másnak is ugyanannyi idő lenne a gugliban utánanézni, mint neked. Ha inkább vársz a válaszra, akkor pedig légy türelmes, amíg hátha olvassa valaki, aki tudja a választ. :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43415) Bjørgersson válasza spammer (#43414) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg elbeszélünk egymás mellett. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43416) donmackó válasza K Norbi (#43413) üzenetére


donmackó
őstag

about:config ->browser.search.update -> állítsd át false-ra, app.update.service.enabled -> állítsd át false-ra

Release the cable hounds!

(#43417) spammer válasza Bjørgersson (#43415) üzenetére


spammer
veterán

Akkor írd le konkrétan, mire gondolsz: te mit értesz látható blokkok alatt? Mit szeretnél variálni és hogyan? Esetleg jelöld be egy screenshoton.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43418) Bjørgersson válasza spammer (#43417) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A pirossal keretezett blokkot szeretném visszarakni a kékkel keretezett alá. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43419) spammer válasza Bjørgersson (#43418) üzenetére


spammer
veterán

Akkor nem beszélünk el egymás mellett. :N (Csak példaként említettem még a drap&dropot is az előzőekben). Amit szeretnél, az javascript nélkül nem oldható meg. Az oldal kódja legenerálódik, amikor a böngésződ betölti, ezért kell egy js kód, ami az oldal forráskódján végigfut, törli a kívánt elemeket ahonnan kell és hozzáadja helyette oda, ahova kell. Aki keni-vágja a javascriptet, annak talán relatíve rövid idő alatt megoldható, ezért javasoltuk a megfelelő topikot erre, ez még csak nem is böngésző-specifikus dolog (bármelyik böngészővel működne userscript formájában).

Vagy a másik lehetőség: addig sírni a házigazdáknál, amíg át nem állítják, hogy alapból úgy legyen. ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43420) Bjørgersson válasza spammer (#43419) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, köszönöm a fölhomályosítást. :)

Sírjon nekik a hóhér, Kalandor azt mondta így marad. Mert eddig ugye jók voltak egyben legfelül Logouton, de a fáradt gőznek most már alul kell lennie, because why the fuck not?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43421) mekker


mekker
őstag

Hogy lehet megoldani, hogy a Google keresésnél ne nyíljon meg új tabon, ha valamire rákattintok? Marha idegesítő. Ott a középső klikk, ha valamit új lapon akarok megnyitni..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#43422) K Norbi válasza donmackó (#43416) üzenetére


K Norbi
addikt

Köszi! :R

(#43423) Matthewus válasza mekker (#43421) üzenetére


Matthewus
őstag

Alapértelmezetten elvileg ugyanabban a tabban kell megnyílnia. Google Account-ban mi van beállítva nálad?

(#43424) kranazoli válasza Matthewus (#43406) üzenetére


kranazoli
senior tag

Köszönöm! Próbálom is majd. Remélem ez jó lesz.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#43425) DS39 válasza mekker (#43421) üzenetére


DS39
nagyúr

alapból NEM új tabon nyílik meg. ott te állíthattál el vmit a böngészőben / google fióknál. (bejelentkezve keresel)

(#43426) spammer válasza Bjørgersson (#43420) üzenetére


spammer
veterán

Parancsolj: Logout fórum főoldal: fáradt gőzős topikokat a tetejére

Nem is volt annyira nehéz összedobni, bár egy profi biztos gyorsabban, szebben megoldotta volna, de mindegy, a lényeg, hogy működik.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43427) Bjørgersson válasza spammer (#43426) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ó ember, te vagy mától a kedvenc tagom a fórumon, köszönöm szépen, hogy megcsináltad! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43428) mekker válasza DS39 (#43425) üzenetére


mekker
őstag

oké, megvan.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#43429) donmackó válasza spammer (#43426) üzenetére


donmackó
őstag

Köszönöm. Ezt én is használni fogom. :R

Release the cable hounds!

(#43430) kranazoli válasza Matthewus (#43406) üzenetére


kranazoli
senior tag

Egyelőre remekül működik. Köszi még egyszer a tipp-et. :R
(elég régóta "szenvedtem" már a hiányától)

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#43431) csongi


csongi
veterán

39 es verzióból hogyan lehet ki írtani a yahoot? A keresőlécbe mindig az nyílik meg mikor új lapot kérek. Kiszedtem a kereső motorok közül, de nincs jelentősége.

(#43432) Matthewus válasza csongi (#43431) üzenetére


Matthewus
őstag

Magyar telepítővel felrakott Firefox-ban a Google az alapértelmezett kereső. A keresési beállításoknál a Google van kiválasztva és úgy is a Yahoo-val keres?

(#43433) csongi válasza Matthewus (#43432) üzenetére


csongi
veterán

Megnyitom a böngészőt, akkor a google, de nyitok egy új lapot, és máris http -be bent van a yahoo
https://www.yahoo.com/?fr=vmn&type=vmn__webcompa__1_0__ya__hp_WCYID10099_swoc_campaign_150725__yaff

Meg ne nyissátok!!!

[ Szerkesztve ]

(#43434) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Sziasztok!
Ilyenkor mi van? Egyik percről a másikra nem töltötte be a radarképet.......

Firefox frissítve, win7 32bit frissítve.......
Nem lett semmi telepítve közben....

(#43435) Bjørgersson válasza urbanjozsi (#43434) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az Időkép kreténkedik valamit, mert nekem meg a kis felhők fölé tolva az egeret nem ír ki semmit, se település nevét, se időjárást, semmit.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43436) Matthewus válasza csongi (#43433) üzenetére


Matthewus
őstag

about:config -> browser.newtab.url értékre jobbklikk/Visszaállítás
Valami biztos felülírta.

(#43437) fradi81


fradi81
veterán

Nálatok lejátssza firefox a google photos-ra töltött videót? Itt csak forog a karika.

moto g72, Ninebot d28e

(#43438) urbanjozsi válasza Matthewus (#43436) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Nem aktív a visszaállítás lehetőség..........
Nem tudok kattintani rá

(#43439) Matthewus válasza urbanjozsi (#43438) üzenetére


Matthewus
őstag

Az a hozzászólás nem a tiédre volt válasz...
Újraindítás után se megy a radarkép? Nálam teljesen jó.

(#43440) urbanjozsi válasza Matthewus (#43439) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Ja bocs! :)
Két gépen megy, a harmadikon nem ............

(#43441) Matthewus válasza urbanjozsi (#43440) üzenetére


Matthewus
őstag

about:config-ban az alábbi bejegyzéseknek milyen értéke van?
- media.windows-media-foundation.enabled
- media.webm.enabled

(#43442) Kékes525 válasza urbanjozsi (#43434) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nekem is tegnap sokszor előfordult. Valószínűleg a hiba nem nálunk van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43443) csongi válasza Matthewus (#43436) üzenetére


csongi
veterán

:R
Köszönöm.

(#43444) Kékes525


Kékes525
félisten

New version! quick-translator-2.0a1, letöltése

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43445) oncsi


oncsi
őstag

Valaki Erre legyenszíves. :R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#43446) Kékes525 válasza oncsi (#43445) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem valamelyik addon okozza? Hirdetés blokkolók, NoScript...Próbáld letiltott kiegészítőkkel és ha jó, akkor egyenként vissza. Amelyiknél visszajön a hiba az a ludas.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43447) oncsi válasza Kékes525 (#43446) üzenetére


oncsi
őstag

Az megvolt. Egyedül ami gyanus, az a classic recovery. Kb azóta csinálja. De hiába távolitom el, nem javul meg. Ha kitörlőm az egészet, és sync-böl visszateszem a jelszavakat, stb egymás után, akkor mire kell vigyázni? Eltávolitásnál, mit kell még pucolni, hogy ne maradhasson nyoma, amiből visszaáll ujra hibásnak?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#43448) Kékes525 válasza oncsi (#43447) üzenetére


Kékes525
félisten

A classic recovery nincs fenn a hivatalos Firefox kiegészítők között, legalábbis ilyen névvel nem találtam. Honnét telepítetted? A kitörlöm az egészet az azt jelenti, hogy uninstallálod a Firefoxot és törlöd a profile könyvtárat is?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43449) oncsi válasza Kékes525 (#43448) üzenetére


oncsi
őstag

Lehet, hogy nem pont ez a neve. Most Tab-ról vagyok, az meg win7 alatt van. Kiegészitők között volt. Tetszene. Jól testre szabható lenne, csak ha ez csinálja, akkor megy a levesbe. De bármi más böngészővel meg megy az hardverapró képek megjelenitése. Majd délután, mert illene aludni is. :) :R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#43450) Kékes525 válasza oncsi (#43449) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem a Classic Theme Restorer volt? Ezt én is használom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.