Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#63701) mzso


mzso
veterán

Helló!

A VRR az mennyire hasznos/kihasznált a gyakorlatban, a játékokon kívül? Úgy Látom az LG direkt kihagyta az "A" szériás OLED-ekből.

Gondolom játékoknál igen jól jön, hogy ne kelljen fölöslegesen eldobni képkockákat, de videónál így jelentősebb nyilvánvaló hasznát nem látom.
Gondolom ha az inputban változna a framerate akkor átmenet nélkül lekezelné egy VRR-es TV. (Ha egyáltalán előfordul ilyen) Meg gondolom tetszőleges framerate is simán megy egy minimum és maximum szint között.

Másra nem nagyon tudok gondolni videónál.

(#63702) EgySrac válasza francz'70 (#63664) üzenetére


EgySrac
tag

Köszi! Esetleg tudod, hogy úgy is működik ha folyamatosan töltve van USB-n? Vagy használom töltő nélkül és mikor lemerült radugom a toltore?!

(#63703) zsolt008


zsolt008
tag

most 2.4m-ről nézek egy 47"-os tv-t, egyéltalán nem zavaróan nagy.
3.5m-re mekkorát javasoltok?

(#63704) Kaba válasza zsolt008 (#63703) üzenetére


Kaba
veterán

Minimum 65"

(#63705) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
65"tv szeretnék venni ,csatoltam egy listát melyik készüléket ajánlanátok.
Segítő válaszokat előre is köszönöm

(#63706) francz'70 válasza EgySrac (#63702) üzenetére


francz'70
aktív tag

Úgy tudom, hogy igen, működik úgy is, de ráteheted USB-re akkor is ha lemerült. Mondjuk nekem ennek az úgymond nagy tesója van (Taotronics tt-ba014) de hasonló a működésük.

(#63707) zsolt008


zsolt008
tag

ezek az 55 és fölötti led tv-k simán falra szerelhetők, vagy konzolt kell külön venni hozzájuk?

[ Szerkesztve ]

(#63708) dj79 válasza espi38 (#63705) üzenetére


dj79
senior tag

Milyen felhasználasra, az a legnagyobb kérdés.

(#63709) espi38 válasza dj79 (#63708) üzenetére


espi38
őstag

Semmi extra fimnezesre szeretném használni játék zéró.
Samsung párti vagyok és maradnék hűen a márkához,de .... :R

(#63710) Gömbike válasza espi38 (#63709) üzenetére


Gömbike
senior tag

Pedig érdemes lenne èlőben megnézni az Lg világát.

Filmnézésre nanocell tv-t vettem, ( sötét hálószoba, csak este, késő délután van a tv bekapcsolva, teljesen szemből nézzük, VA panel)a barátom samuját nem akartam lefi@zni, mert nem ( csak) ő tehet róla, hogy megvette. De ő is látja a különbséget.

Ha van lehetőséged összehasonlítani a gyártók tv készülékeit, mindenképp tedd meg. A megfelelő fényviszonyok mellett. Amit szeretnél használni.

Bár ahogy a mondás tartja: “ A halak nem látják a vizet”
Az egyedi igények nagyban befolyásolják a végeredményt.

Az LG Magic Remote pedig alapnak kellene lenni minden gyártónàl, nem kellene az usereket feleslegesen sz@vatni más távszabbal.

Ha van lehetőséged, próbáld ki az lg távszabályzóját, megdöbbensz, mennyire el van maradva a samu.
Természetesen van Samu tv-is, mielőtt kikapnék. Az 11 éves, és szeretem. Akkor az volt az első full hd-k egyike. A baráti körömben is van Samu. Ezért is írtam ezt a pár sort.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#63711) zsolt008


zsolt008
tag

sziasztok, ajánljatok nekem is pár típust please:
köszönöm

1. Tévére szánt összeg, forintban?
max 350k
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
sorozat-filmnézés, meetingek
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
3.2-3,5m 55-65"
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
meetingek nappal, tartalom nézés inkább sötét(ebb)
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből és enyhén oldalról is. 1-2 ember
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
hdmi over wifi (vagy nem tudom mi a neve) legyen, hbo, netflix, apple, ... jó ha van
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
min. 3 hdmi
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
középen a talp, de inkább falraszerelhető kellene
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
-
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
-
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
új

(#63712) Saccco válasza szilu7 (#63700) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyszer régen egy péntek este áramszünet volt, apu kiszerelte az akksit a kocsiból és egy ilyesmi tv-s rádiós kütyün néztük a Dallas-t, mert azt biza kellett... :D

Ilyen volt:

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63713) Saccco válasza zsolt008 (#63707) üzenetére


Saccco
nagyúr

Konzolt kell venni. A lényeg, hogy a konzol támogassa azt a Vesa méretet, amit a tv is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63714) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Lenne lehetőségem 3 téve közül választani, a belépő árszuntről. Fontos, hogy játékra egyáltalán nem lenne használva.

A versenyzők:
- Hitachi 50HAK5350, ez kb 95k, itt a leginkább meggyőző az 5 év garancia
- TCL 43P610: kisebb méret, de nem tudom, képileg vagy tudásban jobb választás-e. Ez 100k
- Hisense 55A7100F: ez a legdrágább, 115k, de a legnagyobb is.

A méretbeli eltéréseken túl fontos lenne, hogy ne legyen nagyon ótvar a kezelhetősége, magyarán a legjobb ár- érték arányú készüléket szeretném venni.

Melyik lenne a legjobb döntés szerintetek?

Köszönöm a segítséget! :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#63715) arabus válasza Traxx (#63714) üzenetére


arabus
addikt

Azt hiszem egyértelműen a Hisense.

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#63716) Saccco válasza Traxx (#63714) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1 a Hisense-re. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63717) espi38 válasza Gömbike (#63710) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm a hozzaszolasod😃
Bevallom mindig is Samsung tvt vettem, utoljára egy LGt vettem a gyerekeknek.jatszani, mert az állítólag IPS panel jobb játékra.
A képe nekem nagyon gatya a nappaliban lévő Samsung tevehez képest asszem 55NU8052 .
Lassan 3 éves de a képe kiváló még mindig,csak nagyobbat szeretnék venni.A Vodafone listájában amúgy van egy LG nanocell, ára is még beleférne főleg,hogy részletre odaadják.
Mi viszont nappaliban használjuk ami elég világos, nem tudom mennyire fog érvényesülni a nano technológia,leszogezem nem vagyok elfogult a samsung tvkel kapcsolatban.
Várom a segítő válaszokat, köszönöm

(#63718) Gömbike válasza espi38 (#63717) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ezért kell megnèzni őket lehetőleg abban a környezetben, ahová kerülne.

Ez nem hit vita, hanem ami a családnak jobban tetszik. Egy tèny viszont biztos, az lg távkapcsolója verhetetlen.

Világos helyre, főleg ha napközben
van használva, nem sötét körülmények között, az ips jobban kiadja magát.
De a VA panel előnye is kijön ha a környezet úgy adja. De nagyon.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#63719) dj79 válasza espi38 (#63717) üzenetére


dj79
senior tag

Ha mindenképpen Samsung, akkor a világos hely miatt qled, de a sonykat sem vetném el.
btw van nekünk is VA paneles lg, a Smart remote király, hangzásban pedig nagyságrendekkel veri a korábbi samut.

(#63720) espi38 válasza dj79 (#63719) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm a valaszaitokat,de ha esetleg konkrét típusokat jelolnetek meg a listából....

(#63721) szilu7 válasza Saccco (#63712) üzenetére


szilu7
senior tag

Menő cucc. Dallasért mindent. Mondjuk azért az kemény, hogy képes volt emiatt kiszerelni és felvinni az akksit. :))

(#63722) gigaherz


gigaherz
tag

Sziasztok!

Philips Ambilight Android TV-t keresek 50"-os méretben alapvetően.
1. Tévére szánt összeg, forintban? Maximum 200k
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) film, TV, Youtube, HBO go, Netflix
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 2-4 méter között vannak ülőhelyek :D Alapvetően 50"-ban gondolkodom. (nagyobbra is jöhet ajánlat, de lehet nem lesz rá igény)
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Vegyes
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Is-is. Nagycsaládi mindenes.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) Youtube a legfontosabb. Ami még egyébként jól jön: HBO, Netflix, Plex
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) HDMI
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? 100x30cm-es a polc, amire rá kéne férjen, úgyhogy gyanítom a középső lesz a nyerő.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Philips, Android.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) Ambilight mindenképpen.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Csak új.

Köszi! :)

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#63723) dj79 válasza gigaherz (#63722) üzenetére


dj79
senior tag

50pus7906 vagy 7956, kb ez a kettő androidos létezik az ideiekből kétszázig, a lába elfér a polcon.

[ Szerkesztve ]

(#63724) dj79 válasza espi38 (#63720) üzenetére


dj79
senior tag

Összefoglalót töltsed ki, úgy könnyebb lesz, meg gondold át, mennyi előleget akarsz majd adni a vodának :D

(#63725) Traxx válasza arabus (#63715) üzenetére


Traxx
őstag

És Saccco: köszönöm!
A nagyobb képernyő méret mellett egyébként minden lenne egyértelműen jobb? Nézegetve a speciket, nem teljesen tiszta, hogy mi az, ami igazán fontos és lényeges különbség :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#63726) DanielLong válasza Gömbike (#63718) üzenetére


DanielLong
senior tag

Szerintem azért nem kell túltolni a magic remote áhitatot...
Apámék is LG TV-t vettek pár éve, direct magic remote-tal, én ki nem állhatom. Most meg a legújabb Samu TV-hez USB-C-ről tölthető, napelemes távot kaptam, aminél egy gomb szolgál a hangerő fel/le és mute funkciókra egybeépítve. Na nekem meg ez tetszik.

(#63727) gigaherz válasza dj79 (#63723) üzenetére


gigaherz
tag

Szuper köszi! :R Esetleg van tavalyi (vagy azelőtti) modell amit még lehet kapni boltokban és olcsóbb? Ha nem szeretnénk éppen a keretet teljesen kihasználni.

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#63728) dj79 válasza gigaherz (#63727) üzenetére


dj79
senior tag

8505 vagy 8535, Euronicsot hívjad fel, hogy utóbbiból hol van bontatlan darab. Veszel még rá +3 év garanciát/biztosítást, 18600 és öt évre meg is vagy.

(#63729) rainman72 válasza gigaherz (#63722) üzenetére


rainman72
Topikgazda

[50PUS7906 magyar bemutató]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63730) gigaherz válasza dj79 (#63728) üzenetére


gigaherz
tag

Philips 50PUS8535/12 --> Meg is lett a befutó, a forgatható talp és a billentyűzetes távírányító miatt. :D Köszönöm! Budakalászon van készleten, az van legközelebb hozzánk amúgy is.

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#63731) rainman72 válasza gigaherz (#63730) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Good choice :C :C

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63732) dj79 válasza gigaherz (#63730) üzenetére


dj79
senior tag

Örülök, remélem tetszik majd :) és nem fogok hetekig csuklani

[ Szerkesztve ]

(#63733) conexke


conexke
tag

Sziasztok telekom részletre akarnék tv-t venni otthoni mese film 43-55"ra :R

(#63734) dj79 válasza conexke (#63733) üzenetére


dj79
senior tag

Szia! Ez alapján szerintem random 55 oled jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#63735) conexke válasza dj79 (#63734) üzenetére


conexke
tag

Bármelyik? Nincs valami olyan amit pl mindenki szeret? Oled az LG vagy samsung vagy melyik? Bocsi tvbe nem vagyok otthon :R :Y

(#63736) royal63 válasza conexke (#63735) üzenetére


royal63
tag

Töltsd ki az összefoglalót vagy fejtsd ki bővebben milyen tv-t szeretnél és mire, mert aki segíteni akar ennyi információból nem fog tudni tanácsot adni. :)

(#63737) dj79 válasza conexke (#63735) üzenetére


dj79
senior tag

Összefoglalóban vannak kérdések, amikre válaszolva könnyebb lenne valamit ajánlani :D

(#63738) rainman72 válasza conexke (#63733) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Csak mese? :D :D
Amugy most a Tkomnál előfizu nélkül a
43" Samu TU7022 csak 99e.
Van 50 meg 55" vmivel drágábban de olcsobban mint boltban.
Samsung még nincs oledje,a többi nagynak van.Több százezres,akár fél milla feletti tétel.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63739) Kaba válasza rainman72 (#63738) üzenetére


Kaba
veterán

A 43" Samsung már elfogyott.

(#63740) rainman72 válasza Kaba (#63739) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Még tegnap volt annyiért meg jó is :D
50-55" ha van még akkor neki az is mehet mesét nézni :U
TCL 55P715 is jó ár 129.800-ért.
Lg 43Nano753 134e

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63741) Dodeszh


Dodeszh
tag

Irodai és rendezvényes felhasználásra keresek 40-43"-os TV-t. Vagyis elsősorban prezentációkat, filmeket tervezünk megjeleníteni, de profi eszközre nincs szükség, évente 8-10 alkalommal használnánk csak. Ez pont az a gyakoriság, ahol már egy év alatt jobban megéri venni egy készüléket és egy állványt, mint bérelni, ha ideális esetben nem egy évre tervezel a készülékkel.
Ebből következően nincs jelentőségük a smart funkcióknak és nem számít a CI+ slot sem, viszont jó lenne (de nem feltétel) az analóg hangkimenet (jack). A képminőség ne legyen nagyon gagyi, de nincs szükség OLED vagy QLED panelre sem.
Mivel sokrétű a felhasználás és általában nappali (ritkán szabadtéri), így nem meghatározható a néző távolsága és iránya, utóbbi szempontjából szerencsés, ha a látószög széles. Kritikus viszont a VESA rögzítési pontok megléte, mert a TV-t nem a saját "lábán" fogjuk használni, hanem állványon.
Preferencia nincs márka tekintetében és nyilván szempont az ár is, nem fizetnénk feleslegesen márkáért vagy extra szolgáltatásokért.
A TCL 43P610 és a Sharp 40BN3EA típust néztem, nagyjából ez a 100-120K az árszint is. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e ezeken kívül még ajánlott típus, illetve a fentiek kiesnek-e valamelyen paraméterük miatt?

(#63742) MeSserke


MeSserke
csendes tag

Szevasztok, sokakhoz hasonlóan én is vennék TV-t és szintén nincs annyi tapasztalatom a témában, hogy csak úgy rábökjek egyre, de amennyibe ezek a dobozok kerülnek, inkább kikérném a véleményetek, segítsetek ki légyszi, melyik irány lehet a jó?

1. Tévére szánt összeg, forintban?
max 450k
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
filmnézés, munka, esetleg játék
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
2,5m, 55"
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
sötét, inkább este
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Netflix, Cast to TV - munka miatt
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
optikai 5.1 hangrendszer miatt
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
LG leginkább, de nincs tapasztalatom a többivel
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
légegeres távirányító, minden jól jön, ami a munkámat (programozás) megkönnyíti
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
csak új

A hirtelen jött lendületben már majdnem le is csaptam egy LG OLED55A13LA-re, de olvastam a fórumon, hogy harmatgyenge a procija - bár bevallom, ez nekem nem sokat mond így elsőre. Ha ezt a proci dolgot fontolóra veszem, akkor kiesik a OLED55B13LA is, mert ahogy olvastam, kopp ugyanaz a vas dolgozik alá.
Innen pedig jöttek a nagyjátékosok: OLED55C11LB - erről már a tesztet is olvastam, jónak tűnik, de jelenlegi áron (410k) már mehetnék még feljebb is, a OLED55GX3LA 460k-ért vihető.
És mivel itt már teljesen összezavarodtam, rohamtempóban eljöttem írni ide nektek. :B

ui.: a korábbi hsz-ekből az az érzésem van, most nagyon fenn vannak az árak (tényleg?), ez lehet a két szezon közötti időszak miatt van (black F vs. Karácsony)?

(#63743) Wazzo


Wazzo
csendes tag

1. Tévére szánt összeg, forintban?
- 300-450E HUF
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
- Film, Netflix, játszás
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
- olyan 2- 2,5M. Babzsákból filmezünk, játszom. Szóval ez olyan mobilis. Méret 50-55'' között mozognék. Nagyobb nem fér be.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
- Jelenleg világos a helyszín, sötétíteni szoktunk ha nagyon besüt a nap.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
- Szembõl, ketten nézzük
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
- Netflix, de PS5 lesz rákötve
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
- Optika, Logitech Z906 szeretném továbbra is használni
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
- Mind1,
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
- Mind
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
- Nincs
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
- újat.

Olvasgatom itt egy ideje a fórumot. Sokan írják a C1-et, ez tetszik a legjobban is. De a samu Q90N sem rossz a fényereje miatt. Samura többent panaszkodnak, hogy hibásak a panelek stb. Szóval ha van jobb ötlet, vagy esetleg a Sony vagy philips oled tévék jobbak, akkor jöhet bármi. Köszi elõre is.

(#63744) rainman72 válasza MeSserke (#63742) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Miért nem az oled topikba irsz?? :F
Ott vannak a nagy oled szakik :D :D
Az oled árak is mint minden emelkedtek.
A sorba a G1 a legkomolyabb,illetve mert ez kicsit eltér kinézetbem mint a többi
Egy speckó tartóval falra tehető és teljesen rásimul.Nagyon pofàsan mutat.
Tudtommal alfa7 illettve alfa9 dedikált procikat használ az Lg a oledekbe.
B1 már jó vétel,utána már mind1 melyiket veszed.
Olcsobban van még a Philipsnek az 55Oled705-je ambilightal,androiddal. [link]
Itt nézz rá az Lgkre [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63745) MeSserke válasza rainman72 (#63744) üzenetére


MeSserke
csendes tag

Mert addig eljutottam, hogy megtaláljam a TV-s topikot, ahhoz viszont már bumburnyák voltam, hogy eljussak az OLED topikig. :DDD De köszi, megnézem azt is!

Köszi a tippeket, a B1-gyel én teljesen meglennék szerintem: A link alapján látom, hogy több szolgáltatása van és jobb csatik is, a C-G tényleg nem ad ehhez képest sokkal többet. Bár izgalmas ez a falra simulás dolog, de túl sok mindent át kéne dizájnolnom a lakásban ahhoz, hogy ez számítson. :D
Philips-et nem ismerem, mint TV márkát, de ránézek.

(#63746) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Sziasztok,

Távirányító fronton van bármelyik gyártónak kicsit is hasonlóan működő, egyszerűen nagyszerű távirányítója, mint az LG?

Köszi

(#63747) rainman72 válasza .: JuSzT :. (#63746) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nincs!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63748) csemege86 válasza rainman72 (#63744) üzenetére


csemege86
tag

"Itt nézz rá az Lgkre [link]"
Ilyen pofás kis összehasonlító oldalt tudsz Hisense-re is?

Andris

(#63749) Kaba válasza csemege86 (#63748) üzenetére


Kaba
veterán

Ott megtalálhatók a Hisense tévék is.

(#63750) rainman72 válasza Kaba (#63749) üzenetére


rainman72
Topikgazda

[link] Home utána lehet vállogatni a
márkákból
Illetve a hírek része is jó,új modelek,monitorok akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.