Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#63351) szucsinka válasza aradebil2 (#63350) üzenetére


szucsinka
őstag

igen ezt Tudom de lesz e lényegében valami változás ? Ez. A kérdés
Mit fogok érezni látni?
Megéri e.?
ha tehetném kipróbálnám de senkinek sincs a közelben Vrr es tvje.

[ Szerkesztve ]

(#63352) gordonfreemN válasza szucsinka (#63349) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Addig én se tulajdonítottam neki nagy jelentősséget, amíg nem vettem egy ilyen monitort. Már nem játszanék másképp, mint adaptive sync-kel.
Értsd: addig én is fluidnak gondoltam a megjelenítést. Egyébként van 14 napod kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#63353) forbexx


forbexx
csendes tag

Már csak az a kérdés

SAMSUNG UE 43 TU7022KXXH
vagy
HISENSE 43A7500F 43"

(Csak tv adás, szinte minden funkció mindegy, jellemzően sötét szoba)

Köszi!

(#63354) szucsinka válasza gordonfreemN (#63352) üzenetére


szucsinka
őstag

Nem Nagy móka elhozni a boltból felvinni 2em lift off utána vissza..
Alzaban már mehetnék érte de anyós ülést ki kell szedni:-):-}:‑)

(#63355) zazenke válasza KovyZoly (#63326) üzenetére


zazenke
őstag

azt hittem a plazmákkal csak az oled mérhető érdemben össze?

(#63356) aradebil2 válasza szucsinka (#63351) üzenetére


aradebil2
senior tag

Meg, látni fogod a különbséget, ha pénzed teheti upgradelj.

(#63357) Kapanyél válasza zazenke (#63355) üzenetére


Kapanyél
őstag

A plazmák csak az akkori szar LCD-khez képest voltak jobbak.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#63358) Kiskutya válasza szucsinka (#63349) üzenetére


Kiskutya
veterán

Igazából ha elégedett vagy én lehet nem cserélném. Elméletileg az új generációhoz jobb lenne meg természetesen a 100hz miatt is de ha elégedett vagy akkor én max akkor cserélnék ha nagyobbra szeretném vagy valami probléma lenne a jelenlegi tv-vel.

hmm...

(#63359) corvin1984


corvin1984
tag

Letezik olyan oldal, ahol kalibralasi "profilokat" lehet talalni? Van ennek egyaltalan barmi ertelme vagy mindenkeppen celeszkoz szukseges?

(#63360) OldMike válasza forbexx (#63353) üzenetére


OldMike
őstag

A két tévé nagyon hasonló tudású. Először egy elhelyezési kérdés: mindkét tévé teljes szélessége kb. 96 cm lehet, tehát bútorok között ennyi hely mindenképpen kell. Amennyiben önálló bútordarabra kerülne: a Samsungnak a két szélén van a lába, lehet hogy több mint 90 cm-re egymástól. Tehát jó ha közel egy méteres felület áll rendelkezésre. A Hisense szalagszerű talpa sokkal keskenyebb (685 mm) helyen elfér.
Amennyiben az elhelyezés nem döntő: a leírások alapján a Samsung kontrasztja valamivel nagyobb (4500:1/4000:1), a fényerejük közel egyforma, a Samsung kezelési felülete (Tizen) ismertebb mint a Hisense-é (VIDAA). Nyilván a Smart felület nem lesz használva, a bekapcsolás, csatornaváltás, hangerő állítás valószínűleg nagyon hasonlóan működik. A képbeállítást lehetőleg egyszer kell csak elvégezni, ehhez esetleg a Samsung esetében könnyebb segítséget kapni.

42LM660S

(#63361) stream7


stream7
újonc

Üdv!

PS4 prohoz vásárolnék max 200.000 forintig tv-t, 55-58inch.
Van esetleg bármilyen ajánlott tv ezekkel a paraméterekkel? :R

(#63362) gascili


gascili
csendes tag

Sziasztok!
Mit ajánlotok az alábbi paraméterek alapján egy LG LH630v, FHD tévé leváltására?
1. Tévére szánt összeg, forintban?
200 000, max 230 000 Ft
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
UPC tévé műsor, Netflix, filmek, sorozatok NAS-ról
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
2,5 - 3 méter ; Max 58 coll-os fér be az IKEA Kallax polcba
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Nappaliban lesz a készülék, nem verőfényes, de nem is sötét (csak este)
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Szemből és oldalról is.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Netflix, Youtube
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Jack vagy RCA hangkimenet jó lenne ( a Genius hangrendszernek csak analóg bemenete van)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Mindegy , megy a falra .
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Jó lenne az android, csak ne legyen lassú, mint a mostani készülékemen
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Elsődleges a felskálázás minősége. (sokat nézünk régi filmeket is) Az Ambilight is jó cucc!
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak új készüléket szeretnénk.
Válaszokat köszönöm!

(#63363) szucsinka válasza Kiskutya (#63358) üzenetére


szucsinka
őstag

Köszi a válaszokat
Úgy néz ki elvitték a LG tv-t
Még egy kérdés a kiszemelt TCL 75C728-as tv nél nincs csak Amd freesync nekem Nvidia 3060ti kártyám van .
lesz valami hátrányom ebből hogy a tv-èn nincs Gsync ?

[ Szerkesztve ]

(#63364) Kiskutya válasza szucsinka (#63363) üzenetére


Kiskutya
veterán

Van benne vrr nem gondolom hogy gond lenne.

hmm...

(#63365) szucsinka válasza Kiskutya (#63364) üzenetére


szucsinka
őstag

Köszi szépen végül is 14 nap alatt kiderül :K

(#63366) Kiskutya válasza szucsinka (#63365) üzenetére


Kiskutya
veterán

:K

hmm...

(#63367) oxox válasza oxox (#63234) üzenetére


oxox
addikt

mennyire gusztustalan az emag?
705 volt akcióban 399.900-ért ami elfogyott reggel 10-re kb....nem volt raktáron...1nappal később megint van raktáron 479900-ért...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63368) Kiskutya válasza oxox (#63367) üzenetére


Kiskutya
veterán

Igen több termék van ugyan így láttam ma én is.....

hmm...

(#63369) gordonfreemN válasza szucsinka (#63363) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Freesync-kel kompatibilis az nvidia is. Amihez odaírják ezt, az le is van tesztelve.

Gsync-re ez nem igaz.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#63370) bajtokarpi válasza oxox (#63367) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Ezt nem csak a tv-kel csinálták meg. edigital, emag egy kutya, okádék az egész.

battletag: bossi#2666

(#63371) szucsinka


szucsinka
őstag

Mármint a tv hez írják?
Mindegy a Vrr is jó !elolvastam amit a neten találtam
Rtx2-- től támogatja a freesyncet az Nvidia uugy értelmeztem ..

Köszi a választ :R

(#63372) Kiskutya válasza bajtokarpi (#63370) üzenetére


Kiskutya
veterán

Mondjuk azért arra kíváncsi lennék mennyit adtak el az akciós áron.

hmm...

(#63373) aradebil2 válasza Kiskutya (#63372) üzenetére


aradebil2
senior tag

Mindegyik terméknél (legalábbis amiken valós akció volt) ott volt hogy hány db van belőle a BF előtt kiadott 6 perces videóban. 55Nano753-bol 200 db volt pl.

(#63374) gepesz13


gepesz13
tag

Sziasztok!
Vennék egy TV-t. Igazábol Samsungra gondoltam, mivel már van egy UE40H6200AW. Meg vagyok vele elégedve de most a hálóba kellene egy. Ezen is van fejhallgató kimenet de sajnos a fejhallgatóhangszóró váltás ki-be dugdosással megy. Amikor a párom már alszik akkor a sötétben keresgélni fejhallgató kimenetet nem ok, valamint a sok ki be dugdosás biztos nem tesz jót a 3,5 mm-es jacknek.
Lenne valami tanácsotok, hogy miként léphetném ezt át? Vagy másik típus, vagy hogyan kereshetnék rá olyan TV-re ami ezt a távirányítóval meg tudja oldani.
Üdv és köszi: gepesz13

(#63375) Sanyi76


Sanyi76
újonc

Sziasztok!
Lehet nem ide tartozik de segítségre lenne szükségem.
Van egy egy éves LG 55NANO793NE tv-m. Hozzá egy Samsung ht-ds900 házimozi kb15 éves. Optikai kábellel összekötve.
A probléma az hogy YouTube-on és Netflixen hullámzik a hang próbáltam már a TV összes beállítását de akkor sem jó cseréltem kábelt is de hiába. T-home sep to box on ok a hang
mert az csak sztereó ( gondolom)
Köszi mindenkinek aki segít.

(#63376) rainman72 válasza gepesz13 (#63374) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Új Samsungokon már nincs jack csati.
Philips tvn van plus a Saphi rendszeren lehet váltani a tv illetve a jack-re kötött ezköz hangja között a távval.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63377) vicces


vicces
addikt

1. Tévére szánt összeg, forintban?
300-400 ezer, minnél jobb ár/érték arányban
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
film, sorozatok, mikor van eb,vb akkor foci, ha lecseng a chiphiány és sikerül beszerezni akkor xbox series x
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
minimum 55", de inkább 60", a nagy, hatalmas képernyő a mozifilmek miatt fontos lenne.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
nappal világos van, sok az ablak, déli fekvésű a nappali. este meg egyértelmű, hogy sötét van.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
leginkább szemből, többen kanapéról
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
netflix, youtube
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
--- ha jó a tv hangszóró akkor nem kell semmi, talán a hdmi 2.1 a játékkonzol miatt.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
valószinűleg falra lenne szerelve
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
LG, philips, xiaomi még talán
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
ambilight opcionális, de nem kizárólagos
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
új

:)

(#63378) 01


01
tag

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni tőletek. Tv-t vennék, nagyot szeretnék (60 vagy 65), általában sötét szobában, film, sportnézés, konzolom nincs. Keret max 250e...LG-t szeretnék, mert szeretem a rendszerét... Tudom, sötét szobában Oled kellene, de az drága nekem...
Szóval szerintetek egy LG NanoCell 65NANO753PR-el vagy valami sima uhd-val járok jobban (pl. 65UP76703LB)?

Köszi előre is!

(#63379) rainman72 válasza 01 (#63378) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A 65 UP76-hoz nem lesz MR,nem tom mennyire fontos.Én szem.szerint nem estem hasra a nanocell képétől,ugyan az a model van amit írsz.Sztem a normál ips is hozza ezt a képminőséget,meg még jobbat is.
Felskálázása viszont jó,még az sd adások is jól mutatnak rajta.A hangja is jó tvhez képest.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63380) Kaba válasza 01 (#63378) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell feltétlenül oled a sötét szoba miatt,keress 60 vagy 70 colos LG-t azok VA panelesek.

(#63381) 01 válasza rainman72 (#63379) üzenetére


01
tag

Köszi a választ!
Egyébként nanocellt magic remote-al adják, vagy csak lehet hozzá venni?

(#63382) 01 válasza Kaba (#63380) üzenetére


01
tag

Köszi!
70es már nem fér, 60as pedig 1 féle van csak már forgalomban: 60UP80003LR.
Ez jó lehet szerinted?

(#63383) rainman72 válasza 01 (#63382) üzenetére


rainman72
Topikgazda

60UP80003LR Ez kicsit fullosabb csatik száma és az anyag használat terén az UP7000 seriához képest.MR ehhez is meg a nanocellekhez is van.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63384) 01 válasza rainman72 (#63383) üzenetére


01
tag

Köszi!
Inkább erre hajlok, a nanocellről nem voltak túl meggyőzőek a vélemények.

(#63385) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Konkrétan kettő tv-t néztem ki, csak nem tudok dönteni és nem is értek hozzá. :)

Hisense 55U7QF vagy Samsung UE55AU7102KXXH?

Melyik a jobb választás? Válaszokat előre is köszönöm! :R

HyperX

(#63386) rainman72 válasza Skilly (#63385) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nézd össze őket.A Samu nagyon alap a Hisensehez képest,és minden értékben alatta van jócskán [link]
Talán csak a kontraszt hasonló,de például a fényerő kb 2-szerese a Hisense-nél,wide color gamut tehát széles színskáklával dolgozik,az edge led helyett pedig Local Dimming-al megtámogatott direct ledet használ(FALD).
Nem mellesleg most jó az ára is.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63387) Skilly válasza rainman72 (#63386) üzenetére


Skilly
aktív tag

Szuper! Köszönöm, így már tuti Hisense lesz. Viszont még egy kérdés, 55U7QF vagy 55A7GQ? :D Köszi! :R

HyperX

(#63388) bghistvan válasza szrichie77 (#63325) üzenetére


bghistvan
senior tag

Szia!

eMAG.

(#63389) bghistvan


bghistvan
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#63390) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

1. Tévére szánt összeg, forintban? - 50-110 ezer Ft körül
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) - Főleg Monitor funkciót látna el, játékkonzol és Pc mellé kellene. Dokkolón lévő laptop és Xbox Series S lenne rákötve.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? - Kb. 2m-től. 32" méretű lenne az ideális, kicsit nagyobb is elfér.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? - Az esetek nagy részében este, de ez nem mérvadó.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? - Szemből.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) - Android rendszer, ha lehet.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) - Hdmi vagy DP port, legalább három.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? - Mindegy.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) - Philips.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) - Nincs igény rá.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? - Használt főleg.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#63391) arabus válasza Skilly (#63387) üzenetére


arabus
addikt

55U7QF egy évvel régebbi vidaa 4 viszont mérföldekkel jobb panel van benne
6000:1 kontraszt,700 nit vs 55A7GQ 1200:1 kontraszt,350 nit.
Én a qf-et venném.

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#63392) Skilly válasza arabus (#63391) üzenetére


Skilly
aktív tag

Köszönöm! :R Megrendelve! :D

HyperX

(#63393) oxox


oxox
addikt

ugye emlitettem az emag szerintem gusztustalan üzletpolitikáját, hogy ami van BF akcióban az 5perc alatt kifogy a raktárból, másnap csodával határos módon megint lesz raktárkészleten +80ezer forintért.

nem szoktam fotelhősködni, de itt kicsit elgurúlt a gyógyszerem, és irtam is az emag face oldalára, egy hasonló esetre. egész pontosan ezt

" ugyanez volt a TV-knél...Philips 705 elfogyott egy pillanat alatt....nincs raktáron, ma hirtelen találtak a raktárban megint.... igaz 80k-val többért.
A fogyasztóvédelem jó lenne ha rászállna a hasonlókra...azt hiszem hamar elmenne a kedvük a nesze semmi fogd meg jól akcióktól.
elég volt annyi, hogy vaciláltam, hogy 705 vagy 706..
."

hogy miért is irom ide? mert egy like-ot kaptam rá (nem, nem vagyok like vadász)...a fogyasztóvédelemtől :C :DD :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63394) Kaba válasza oxox (#63393) üzenetére


Kaba
veterán

Ez teljesen normális.Miért is adnák el az egész raktárkészletüket féláron.
Más webáruházak még egy darabot sem adnak el féláron.
Az Emag a húzós termékekből 100-500 darab között értékesített akciós áron,ami nyilván gyorsan elfogy,mivel több tízezren hajtottak rá.

[ Szerkesztve ]

(#63395) rainman72 válasza oxox (#63393) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Kb 7-10-ig elérhető volt.
Gondolom senki nem kényszeritette rá őket hogy adják olcsóbban.Más meg le se akciozta.A BF egy nap volt,szombat másik nap rendes ár,mi ezen a felháboritó?
Bárhol más hol ugyan igy lett volna,semmi fura nincs ebben.
Az ilyen áraknál meg nem mindig van idő vacilálni hamar kell dönteni.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63396) oxox


oxox
addikt

azért nem értek veletek egyet, mert ez ütlezileg kifogásolható magatartás.

Ha kiirom egy termékemre, hogy x forint a raktárkészlet erejéig, akkor az nem a raktárkészlet 2.0-ra érvényes, értsd 2db-ra, hanem a raktárkészletre, és ez nem csak blackfriday-re vonatkozik. Joy heteknél is mikor tudomisén az Ariel mosószerre van 20% kedvezmény, akkor ami kivan rakva arra érvényes, ha leveszed a polcról 2db-on kivül az összeset az már visszás, főleg hogy ezzel reklámozod magad s kvázi megtéveszted az ügyfelet.

Volt anno próblémája pl az Alza-nak ha jól emlékszem....x ezer termék, a reklámban a legkeresetebb kirakva, aztán a több ezerből a 99.9% olyan termék ami amúgy a kutyának sem kellett eddig,

sajnos nálunk a BF nem az mint amire kitalálták...hogy a tavalyi modelleket kiszórják.
Én konkrétan egy boltot ismertem (árkád alsó szint, cipőbolt..) ahol valóban féláron adták a dolgokat. Első évben véletlen tévedtem be, második évben készültem rá :) ...sajnos mára hült helye az üzletnek.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63397) Gabesz87


Gabesz87
addikt

65" méretben, ha lemondanék a 100 Hz-ről, melyik TV ajánlott? VA, és Direct LED mindenképp! Ez a két kikötés. Napközben főleg mese megy a gyerekeknek (YT, vagy felvétel), este nagy ritkán mi nézünk sorozatot. 100Hz-nek pontosan hol, mikor van haszna úgymond? Ha nem tévedek a mozgásmegjelenítésnél, ugye?

(#63398) Kiskutya válasza oxox (#63396) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem úgy néz ki sikerült egy 30ezres mikrót levadászni 15be az emagon. Pár percre már nem volt belőle szóval szerencse is kell.

hmm...

(#63399) Kiskutya válasza Gabesz87 (#63397) üzenetére


Kiskutya
veterán

100hz sporthoz jó de én 60hz-en nézem most az F1-et és semmi gondom vele. Attól függ mennyi pénzt szánsz rá. Qled va direct ledes tv-be én tudom ajánlani a tcl 65c725-öt. Android rendszer onkyo hang. Euronics most 249 [link]

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#63400) rainman72 válasza Gabesz87 (#63397) üzenetére


rainman72
Topikgazda

[120hz röviden]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.