Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#63201) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Hali! A Dolby Vision IQ és a Dolby Vision közt van mi a különbség? A Dolby Vision IQ tudja a sima Dolby Visiont is?

(#63202) Haja válasza Saccco (#63184) üzenetére


Haja
tag

Ok, kössz!
A két véglet. Csúcs Sony és belépő Q Samsung :) A többivel mi a gond?

(#63203) Saccco válasza PTomi92 (#63199) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hisense és TCL is gyárt QLED TV-t. Bőven 300 alatt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63204) Saccco válasza Haja (#63202) üzenetére


Saccco
nagyúr

Höhö, most jövök rá, hogy az 50-es méret mind VA. Azokat válogattam ki, amelyek más méretben is VA-k.
Ez esetben viszont minden edge LED TV-t zárnék ki.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63205) rainman72 válasza PTomi92 (#63199) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Nem érdemes :N
55" max 180e
65" 220-250e,a magasabb ár inkább a 3 év gari miatt.Ez az én véleményem.
Ennyiért kapsz már egy aránylag jó tvt amin jó lesz a tv hd adás,720p-1080p filmek,steamek,Netflix stb...
Ha nagyon sok pénzed van akkor már egy oled vagy egy mini led.
Köztes áron a kb dupla ár nem nyujt 2szer akkora minőség javulást.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63206) rainman72 válasza Geradossz (#63201) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Igen tudja a DV IQ az újabb
Annyira nagy dologra ne számits az IQ-nál se,érzékeli a környezeti fényt.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63207) Haja válasza Saccco (#63204) üzenetére


Haja
tag

Köszönöm. Igen, 50-es, ebben méretben legalább a panel típusán nem kell agyalni. Utánanézek melyik nem edge ledes.
Viszont, ha jól értem alapvetően nincsen nagy különbség köztük, mindegyik hoz egy megfelelő szintet.

(#63208) rainman72 válasza aradebil2 (#63200) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Mindent én se tudok pontosan,hülyeséget meg nem akarok.
Akkor volt 120hz tvm amikor még azt se tudtam mi az.Most meg még nem volt újra majd később.Amugy egymás mellé tenném őket hogy lássam mi a difi.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63209) f0rmi válasza Saccco (#63189) üzenetére


f0rmi
friss újonc

Köszönöm!
Nem néz ki rossznak az ajánlásod, ez vagy az LG. Akkor még gondolkodom :)

(#63210) aradebil2 válasza rainman72 (#63208) üzenetére


aradebil2
senior tag

Hát még te se tudhatsz mindent :( Így kénytelen voltam utánanézni :D

TLDR: A 120 Hz-es TV-n csak akkor szebb/jobb a foci/természetfilm ha be van kapcsolva a mozgásjavítás, és akkor is csak azért mert csalik :D

Ha nem játszik az ember különbséget csak akkor fog látni, ha be van kapcsolva a soap opera effect (mozgásjavítás, motion interpolation), illetve ha a 60 Hz-es TV-nk szarul tudja megjeleníteni a 24 FPS-es filmeket (judder).

A 120 Hz-es TV-n azért szebb/jobb a focit/természetfilmet nézni, mert az 30/50/60 Hz-es TV adást (ennek most nem néztem utána hogy valójában mennyi is, valaki?) is fel tudja skálázni 120-ra, míg a 60 Hz-es TV panel csak a 30/50 FPS-t 60-ra. Ami nekem fura, mert a 60 Hz-es TV-n mozgásjavítással is nekem olyan a kép mintha egy 120 Hz lenne (vagy legalábbis SOKKAL gyorsabb mint amikor ki van kapcsolva), de elhiszem és így logikus is.

Források:
Displayninja: 60Hz Vs 120Hz For TVs – Is It Worth The Upgrade?
Rtings: What is the Refresh Rate? 60Hz vs 120Hz
Rtings: Soap Opera Effect Explained (Motion 4/5) - Rtings.com

(#63211) Kallor


Kallor
csendes tag

Sziasztok

TV vásárláshoz szeretnék egy kis segítséget/tanácsot kérni.

1. Tévére szánt összeg, forintban? 120-130K, heti max 1-2 alkalommal ha használva lesz, ezért ennél többet nekem nem igazán éri meg rákölteni
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) film/sorozat, youtube
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? kb 2,5 méter és 43" a kinézett méret
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? világos szoba, de döntően este lenne használva
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? szemből, maximum enyhén oldalról; 2 max 3 ember
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) Netflox/HBO, youtube
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) usb és hdmi
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) LG/Samsung vagy bármilyen ár érték bajnok
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) nincs
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? csak új

Előre is köszönöm a segítséget
B.

(#63212) trialboj


trialboj
őstag

A tv-m már megvan, idősebb szőlőknek vettem LG 49UN71003LB 153.333FT volt, ennyi pénzért valami értékelhetőbb panelt vártam volna, a fekete pont annyira szürke mint a 12 évvel ezelőtti TV-n amit ez vált, de legalább keveset fogyaszt.

...most elvesztem a milliónyi falra szerelhető felfüggesztés közt, nem találtam neki külön topikot. Miért kell abból is 1000 fajta legyen? Honnan tudjam melyik a silány, vékony szemét, és mi az ami megtart 10 évig egy 11kg os tv-t?

Mind1 mit veszek mind jó? Akkor miért kerül néhány 20-30k ba, de a legtöbb mégis 2-5000 ft körül mozog. Ez pl [A+ SP44T] több mint 800 ember szerint tökéletes választás, de csak 3000 FT, akkor minek van a többi, majdnem pont ugyan ilyen, 15k körül? Ez végül is 3 db lemez, nem értem hogy lehet itt is ekkora árkülönbség.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#63213) rainman72 válasza trialboj (#63212) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Megtaláltad a legbelépőbb Lg ips tvt.
Nincs MR se.
Ha jol emlékszem ez rgbw panel ami 4k helyett csak 3K :DDD
Plus még drága is.
Nekem most a 65s tv egy fixes Hama tartón van,4ezer volt.
Jobb egy dönthető könnyebb felrakni meg hozzá férni a csatikhoz.
Amit linkeltél az is megteszi.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63214) rainman72 válasza Kallor (#63211) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Hogy legyen HBO GO is ez a legbelépőbb és legolcsobb ismert márka tvje [43UP75003]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63215) Yany


Yany
addikt

Ha valaki nem igazodna ki a Samsung mostanában alkalmazott nevezéktanán, ennél jobb cikket nem fog találni. Rövid, lényegretörő, még ha nem is teljes, de jó átfogó képet tud adni: [Samsung 2021: Crystal vs. QLED vs Neo QLED]

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#63216) HaKo


HaKo
aktív tag

Sziasztok!

Látta már valaki élőben ezt a Hisense OLED-et? Milyen lehet? Neten sem sok mindent találtam még róla.
https://euronics.hu/termekek/hisense-55a8g-55-4k-oled-smart-tv-/p/261999

[ Szerkesztve ]

(#63217) Maladar


Maladar
tag

Sziasztok ! Azt nem tudjátok, hogy a LG 55NANO753PR, timeshiftet illetve felvételt tud-e esetleg hdmi ről vagy av -ról ? (persze ha nem védett tartalom)

Egy régi 42lb650 helyett kellene szülőknek, de digi beltéri műholdvevő mellé (kaon9240hd). A műholdvevő tud felenni és időeltolni is, de elég körülményes, ezért a tv adást az öreg AVn keresztül nézte az régi LG el és így a tv tieshift / felvétel funkcióit használhatta. Most van helyette ideiglenesen egy androidos hitachi, de szrnyű a képe a műholdvevőről a 42LB hez képest, és csak tv adóról vene fel, ott meg nem kap jelet... csak a beléri tudja nézni.

Illetve nem ismerem az új LGk képernyőtükrözését, p rtl most stbről, androidról a googlecast egy gombnyomás, ez erre az 55NANO ra is működne ?

(#63218) #46588160


#46588160
törölt tag

Ez lehet hülye kérdés lesz, de olvastam hogy HDR meg Dolby visionhoz hdmi 2.0 kell ha gépről akarjuk lejátszani. Ha USB pendriveról akkor mi a helyzet? Egyáltalán úgy le lehet?

(#63219) Talala


Talala
senior tag

Bár nem tudom mennyi az átfutás, de kb 1 hónapja visszaküldött PanaHX830-am most került fel MM outletbe (kegyetlen bevilágítás a széleken) drágábban mint amennyiért vettem :DDD .

(#63220) Recon666 válasza HaKo (#63216) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Lattam a media marktban. Meggyőző.

(#63221) Ghorn


Ghorn
újonc

Sziasztok.
Nézegetem az LG 55NANO753PR-t de mind a forgalmazónál, mind az LG oldalán belül különféle információkat látni. Egyik helyen 50 Hz, másikon 60 Hz van írva, most akkor mi a valóság?

(#63222) Fistman


Fistman
csendes tag

Üdv, szüleimnek gondolok új tévét venni karácsonyra. Annyira nem kell csúcstechnikájúnak lennie, egy elavult két tonnás kockáról lenne az upgrade szóval szinte bármi jó ami modern és lapos, de próbálom összegyűjteni az igényeket:

1. Tévére szánt összeg, forintban?
200ezernél több lehetőleg ne legyen 220 még esetleg belefér
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Főként filmezés, kábelszolgáltatóról vagy (most hogy már lehetséges is lesz) amit számítógépről beraknak
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
Egy 40" körüli ami tisztes méret lenne, de 50" már kicsit feleslegesen nagy
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
A kanapétól kb. 3 méterre van a szekrény, főleg délutáni/esti filmezéshez és főként szemből nézve, de jó ha oldalról is normális marad a kép
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Rendesen adja ami a kábelszolgáltatói médiaboxról megy plusz a számítógépre komoly varázstudomány nélkül lehessen csatlakoztatni (egyik szülő sem túlzottan jártas a számítógép kezelésben), Netflix igénye nem áll most fönn de az opciót szívesen látjuk
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Jó ha van mindenféle, a több jobb :)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Lényegtelen, de örülök ha a médiabox és dvd-lejátszó kényelmesen beférnek alá
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Legfontosabb a minőség, megbízhatóság és tartósság, ezt is hosszú hosszú évekig szeretnék használni mint minden mást amíg szét nem esik, így lehetőleg soha ne romoljon el (vagy csak nagyon ritkán) / Ezen túl meg csak a közhelyes "minél jobb legyen", ahogy az ár/érték és büdzsé engedi
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
NE LEGYEN SMART. Az egyetlen okoskészülék amit tolerálunk az a mobiltelefon; A tv dolga hogy mutassa a filmet amit kiválasztottunk, nem pedig helyettünk gondolkodni vagy lehallgatni és reklámokkal tukmálni minket. Csak akkor vagyok hajlandó okos tv-t venni ha piacilag másmilyen egyáltalán nem kapható
(Lehet kicsit hülye plusz kérdés, de a "smart" csak simán az okoskészülék funkciókat jelenti vagy smart mint intelligens képernyő/kristályok amik a képminőséget javítják? :F )
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Új garanciális

Egyenlőre ezek a legfontosabbak amik eszembe jutnak, előre is köszönök minden segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#63223) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Mivel vagy 10 éve nincs tévém és nem is nagyon követem csak úgy nagyjából a fejlődést szeretnék segítséget kérni a Tv választáshoz

140E (Huf) tudok rászánni a vásárlásra és új készüléket szeretnék. Leginkább filmek és youtube,ki mértékben sorozatok és játék(utóbbi nagyon kis mérték, inkább csak miért ne)
A TV-t az ágy "lábához" nagyjából középre tervezem kicsit magasabban mint a fejmagasság (2 személy részére) szóval 1,8-2,1m környékén lesz(a távolság), én a 100-110-es képátló körüli méretre gondoltam és örülnék ha FullHD(1080p) felbontást azt tudná. Inkább késő délután és este de előfordul hogy napközben filmezünk.(nyugati fekvésű a szoba szóval ide tűz a lenyugvó nap)(van rendszeresített filmezős kisgép(linuxal)(a nagy gép windows-os), de nem gond ha alapból tud streaming szolgáltatást kezelni, bonusz ha esetleg hálózaton keresztül tud kommunikálni a kisgéppel, megspórolnék egy kábelt) 2db HDMI és egy USB minimum szerintem. A talp szerintem mind1 és a középső talphoz vagyok szokva, szekrény tetején fog állni. Kábeltv nincs nem is lesz, csak online vagy PC-n keresztül lesz használva. Házimozim van a gépből kapja a jelet. Mondjuk ha hálózaton keresztül meg a lejátszás akkor egy koax vagy optika hangkimenet nem árt.

Mit ajánlanátok nekem?

(#63224) Sesy


Sesy
aktív tag

sziasztok
samsung 55q80a 269900 forintért érdemes? euronics akció...
előfordulhat, hogy nincsen rajta fejhallgató kimenet? nem tlálom a specifikációjában :F
ha nincsen, hogy tudok fejhallgatót hozzá kötni?
köszi:
g.

Born stupid... Try again!

(#63225) trialboj válasza rainman72 (#63213) üzenetére


trialboj
őstag

Hát ez kva szar hír :W , honnan kellene tudja egy mezei vásárló hogy ha ráírják hogy 4k, az igazából csak 3k? :B A magic remote jó dolog olyannak aki érti a használatát, itt az idősebb korcsoport a felhasználó, a fő cél az volt hogy keveset fogyasszon és legyen rca audio port is.

Az viszont tényleg igaz h drága volt akár az újabb modellhez képest is, de azokon már alig volt port, csak 2 hdmi és 1 usb slot. meg digitális audio out
A fali tartós tippet köszi, akkor nem tolom túl, veszem azt amit linkeltem.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#63226) Tucz válasza rainman72 (#62738) üzenetére


Tucz
csendes tag

55X90/92/93J 330ezerért már "vállalható"? Vagy ár/értékben még így is sok?
55XH90 280e, de erre azt mondták nekem, ez már így is "nagyon lent van", nem lesz ez olcsóbb

"Mindenki fölött dolgozik egy méghüjéb"

(#63227) Kaba


Kaba
veterán

Az MM-ben a 65" és nagyobb Hisense tévék elég jó árban vannak.

(#63228) zsotty4 válasza Kaba (#63227) üzenetére


zsotty4
tag

Matchelték az euronicsot..Jobbra számítottam. Vadászok egy 65ös olcsóságot, de tartok tőle a hisensek nem mennek innen sehova.

(#63229) Jakesz válasza Tucz (#63226) üzenetére


Jakesz
őstag

Ilyen olcsó még messze nem volt, szóval megérheti. A vicc, hogy az 50 colos verzió drágább.

(#63230) rainman72 válasza Tucz (#63226) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az új XR proci van benne szóval már ennyit megérhet ha van rá keret.
Itt egy összehas. [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63231) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Üdv, szép fekete reggelt. :)
Alsó kategóriában, 100k körül, a két hasonlóból, melyiket ajánljátok:
TCL 43P610 vagy Hisense 43A7100F ?

(#63232) rainman72 válasza salytmasztor (#63231) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én inkább a P615-t az android miatt.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63233) salytmasztor válasza rainman72 (#63232) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Thx.

(#63234) oxox válasza rainman72 (#63232) üzenetére


oxox
addikt

Szia,

kettő (három)közül melyiket javaslod?
Philips 65OLED705 399.900.-
Vs
Samsung QE65Q90TAT 439.990.-

vagy az felesleges akkor
QE65Q80AATXXH 373.990.-

nem szemből nézzük a TV-t, falra kerülne, és ez miatt kicst forditanánk rajta...az ambi igy lehet kicsit veszit(ene) "fényéből"

:R :R :R
oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63235) rainman72 válasza oxox (#63234) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az oled nagyon jó deal 400-ért :D :D
De a SamuQ90T is.
De én inkább az oled am is Philips párti vok.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63236) Saccco válasza rainman72 (#63235) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1 az OLED-re. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63237) rainman72


rainman72
Topikgazda

65Oled705 [link] 400e

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63238) Kickass


Kickass
őstag

Én meg sztem elengedem a 120hz-t és behúzok egy 58PUS8505-t BF 185k áron.
Ha nem is BB de azért nem rossz ár érték arányban.

(#63239) rainman72 válasza Kickass (#63238) üzenetére


rainman72
Topikgazda

A mai árakhoz képest az nagyon jó,én szem.szerint a Philipseket preferálom.
Sztem nem lősz mellé.
Jelenleg egy Lg Nano753 mellett vannak Philipsek,nem lesz többet nanocell :DDD :D

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63240) koadam777


koadam777
csendes tag

Sziasztok,

Vártam BFre de Sony XH90 nem akciós.
Szerintetek LG Oled A1 rosszabb vétel lenne az XH90-el szemben?
Vagy esetleg a TCL C728 vs LG Oled C1?

(#63241) nincsilyenxx


nincsilyenxx
csendes tag

Sziasztok, mi most a BB 200ezerig? Nem kell óriás, max ilyen 120cm körüli, netflix, filmek, semmi játék.

(#63242) koadam777 válasza koadam777 (#63240) üzenetére


koadam777
csendes tag

Bocsánat elírtam
Vagy esetleg a TCL C728 vs LG Oled A1?

(#63243) dj79 válasza koadam777 (#63242) üzenetére


dj79
senior tag

Speckók alapján a c728 többet tud, nyilván az oled képe meg más kategória.

nincsilyenxx: 43 vagy 50 méret?

[ Szerkesztve ]

(#63244) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Hisense 55U7QF 170 ezerért jó vétel? Vagy mi most a bestbuy 55 inches TV 200k alatt, átlagfelhasználásra (kábeltévé, netflix)?

[ Szerkesztve ]

(#63245) rainman72 válasza koadam777 (#63242) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Tiporják az A1-t de akkor is oled.
Például hogy rossz a mozgás megj.
A belépő nanocellen(753) én nem látok semmit,pedig abban Alfa5 proci van csak.
Az A1-ben meg A7 Gen.4
Szóval az az A1 se lehet rossz.
A 48" vagy 55" A1 már elég jó árban van,vissza küldeni se macerás ha tényleg nem jó de én szem.szerint kétlem :F
Nem beszélve arról hogy itthon az emberek 95% most is 50/60 hz-s tvt néz.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#63246) Saccco válasza rainman72 (#63245) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha nem hallanának róla nem is tudnák, hogy az rossz. :DDD ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#63247) drrossgeller válasza rainman72 (#63239) üzenetére


drrossgeller
csendes újonc

Szia!

Először is nagyon szépen köszönöm a rengeteg véleményt és infót. :) Annyira meggyőztél a Philipsekkel kapcsolatban a hozzászólásaiddal, hogy már el sem tudom képzelni, hogy mást vegyek! :D

Az lenne a kérdésem, hogy a Philips 55PUS7855 150-ért mennyire jó ajánlat? Véleményeket, amiket olvasgatok, hogy könnyen lefagy.

Köszi előre is.

(#63248) fojtviki válasza rainman72 (#63245) üzenetére


fojtviki
senior tag

Oszinten, amikor a CX-et vettuk, akkor eloszor mar a kosarban volt az A1. Itteni velemenyek miatt nem mertem vegulis azt rendelni. Boltban nekem nagyon tetszett az is :)

(#63249) Cshigi


Cshigi
újonc

Kineztem egy Lidl-ben Black Friday akciozott 65" TV Angiliaban. 449 GBP - kb 200 000
Sharp 65BL3KA 65" Ultra HD 4K HDR Smart Android TV with Freeview Play
Manufacturer Code: 4T-C65BL3KF2AB (65BL3KA)

Tisztaban vagyok vele, hogy ez nem egy csucs minoseg, de szerintetek mennyire erdemes ezt megvenni? Sajnos nem talaltam rola sok ertelmes tesztet es ertekelest a neten.

Koszonom a segitseget.

(#63250) rainman72 válasza drrossgeller (#63247) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Annyiért jó ár
Saphi lesz rajta.
Volt több ilyen tvm is ha összinte akarok lenni a legutolsó és egyetlen ilyen model aminél volt fagyás1-2szer az a 58PUS7805 volt.De azon is talán amikor a hdd egy usb hosszabítóval volt rákötve egy film végén megállt,de ez elég egyedi eset sztem.
Szüleimnél is Saphis Philips van sose állt még le egy év alatt.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.