Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz zsberecz #85071 üzenetére

    Érdekes olvasni ezt a jövőbe tervezést. Én kíváncsiságból vettem egy AX92U-t, nagyjából 35-40 eszköz csatlakozik hozzá de egyik sem AX-es. Szóval megvettem és néhány hónapja tesztelgetem. Előző routereimet CFW-vel használtam, Merlin, HGG, Tomato, OpenWrt, Padavan, ezekhez hozzászoktam, gyorsak voltak és stabilak, kiváló jelerősséggel. Nos az AX92U egy nagyon jó router, jó, hogy két 5GHz-es sávja van, de egyben rossz is, amelyik qrva jó lenne az csak a 100-as csatornától működik és azt sok eszközöm nem látja, 160Mhz is csak az egyiken érhető el. A másik két sáv egy jó AC-s router képességeivel bír, gyárilag egész jó a szoftver de vannak hiányosságai egy CFW-vel szemben. Az eszközeim 90%-át nem tervezem a közeljövőben lecserélni, mert szerencsére mindegyik kiválóan teszi a dolgát, ráadásul a legtöbb az elmúlt 1,5 évben lett véve, emiatt úgy vagyok, hogy nekem bőven elég az AC57U Padavan firmware-el, azt a picivel gyengébb Wifi-sebességet kompenzálja a gyorsabb böngészés, valahogy gyorsabb az egész, az oldalak gyorsabban töltődnek be. Szeretem ha minden eszközöm annyit tud amennyit kell és azt amire szükségem van, erre a Wifi6-ra szerintem néhány évig nem lesz szükségem, főleg ha a gyártók nem fogják beletenni a készülékeikbe. Szóval jó a Wifi6 de véleményem szerint akkor ha már most a készülékeink 70%-a képes rá. Egy 2020-as TV-be vagy lejátszóba jól jönne a Wifi6, de még nem általános illetve a másik dolog a WPA3, az sem általános.

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák