Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-24 17:05:34

LOGOUT.hu

PC GAME PASS
(kérdések, megoldások minden platformra)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ja még valami: amíg nem volt magyarra állítva az Account-om és az app-on keresztül akartam fizetni, addig volt PayPal-os fizetési lehetőség, de miután magyarra lett állítva, csak bankkártyás és mobilos lehetőség van már csak. Nem tudja valaki, hogy lehetne mégis megcsinálni, hogy PayPal-al fizethessek (GamPass Ultimate)?

(#652) wjbhbdux válasza SunMount3r (#650) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha jól értem, erre csak azért van szükség mert a böngésző tartalommal töltött ablaka kisebb a fejléc stb menük miatt, abban igazítja helyre a pixeleket, máshol nem is lenne erre szükség.

Magyarországon nincs paypalos fizetés a Microsoftnál, régiónként változik hogy mit fogadnak el.

/s

(#653) SunMount3r válasza wjbhbdux (#652) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én nem így tudom és látom. A stream képminőséget/láthatóságot hivatott javítani ez az opció, a neten van róla sok infó, hogy mit is csinál. Kicsit kontrasztosabb és világosabb lesz tőle a játék képe, meg az elmosottabb részeket is élesebbé teszi ennyi biztos. Csak nem értem, hogy ezt a Desktop app-ba miért nem rakták bele...?

[ Szerkesztve ]

(#654) chris0000


chris0000
őstag

hi. paypallal lehet fizetni game pass előfizetést? Atomic Heart-ot szeretném kipróbálni. thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#655) l.skywalker válasza chris0000 (#654) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha Magyarországról akarsz előfizetni, itthonról csak bankkártyával és mobiltelefon előfizetéssel lehet fizetni az MS Store-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#656) chris0000 válasza l.skywalker (#655) üzenetére


chris0000
őstag

thx, h írtál. ennek a menete le van írva vhol, h h tudok leggyorsabban előfizetni? xbox alkalmazás mindenképp kell, vagy csak csatlakozok vhogy a gamepasshoz, és elérek majd egy könyvárat, ahol vannak a játékok? thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#657) l.skywalker válasza chris0000 (#656) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt va leírva minden: [link]
Ha adsz egy email címet privátban, küldök meghívót amivel ki tudod próbálni 14 napig és utána ha még tetszik akkor beszélünk arról hogy hol érdemes előfizetni

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#658) chris0000 válasza l.skywalker (#657) üzenetére


chris0000
őstag

thx, az jó lenne, csak végre odajutnék már... ;) üdv.

(#659) modflow


modflow
veterán

Helló!

Bios-t frissítettem az alaplapon.
Most egy gamepass-os játék se indul el PC-n.
Azt írja, nem sikerül beléptetni az xboxlive-ba.
0x80004005
Hogy lehet ezt megoldani?

(#660) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Remnant 1-2 bekerültek a könyvtárba

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#661) Mika1227 válasza l.skywalker (#657) üzenetére


Mika1227
őstag

Szia! Én épp a 14 napos kipróbálásban vagyok. Esetleg egy infó, hogy hol érdemes előfizetni ha nem az oldalon?! Köszi!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#662) l.skywalker válasza Mika1227 (#661) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha hosszú távra szeretnél előfizetni érdemes esetleg a hardveraprón nézni eladókat akik Game Pass Ultimate-t adnak olcsón. Úgy kijöhet akár havi 2ezer forintra is. Pl. a konzolos topikban sokan musztiii-t ajánlják, de vannak más megbízható eladók is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#663) Mika1227 válasza l.skywalker (#662) üzenetére


Mika1227
őstag

Ok. Köszi! Szétnézek!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#664) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok.

Screenshot megosztása már nem működik windows-on?

Régebben csináltam screenshot-ot PC-n megnyitottam az Xbox Gamebar-t, azon belül a Galériát és ott volt mindegyik screenshot-nál, hogy megosztás.

Most csak mém létrehozása, fájl helyének megnyitása és törlés opciók vannak. :U

Valaki tudna segíteni? :)

(#665) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.
Ultimate előfizetéssel pc xbox appból játszható a Far Cry 5 egér+bill-el, vagy csak kontrollerrel?
Sajnos a feleségem fps-t nem igazán tud kontrollerrel játszani.

(^)(>.<)(^)

(#666) l.skywalker válasza vacs (#665) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem értem... az Xbox PC appban csak PC játékok vannak, amiket telepíteni kell és utána játszhatóak. Te szerintem kevered az xCloud-al, a felhpben játszható változattal.
Ahhoz kell kontroller.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#667) Norb79


Norb79
őstag

Más is belefutott abba, hogy a gamepassban levő AC: Valhalla nem ajánlja fel telepíthető nyelvnek az angolt? :D
Az ubikliens nyelve angol, a windowsé magyar, ez kavarhat be? Van erre megoldás azon kívül, hogy angolra állítom a windowst?

(#668) Norb79 válasza Norb79 (#667) üzenetére


Norb79
őstag

Másnapra észrevehették ők is, és javították, most már angolul akarja egyből installálni, ami a kliens nyelve. :)

(#669) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Volt , ez nagyon fontos, hogy volt Game pass előfizetésem.
5 napja lejárt. Azt is írja, hogy lejárt.
Viszont ugyanúgy tudok játszani a játékokkal.
A gép online. Nincs meg egyik játék se.
Játék, vagy megvehetem opció van.

Nem mintha panaszkodnék, csak számomra fura.

(#670) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Ha én a tévén játszok felhőből,akkor ha ha az egyik kontroller playstation(5) a másik meg xbox az probléma ? Split screen-hez kellene.
Samsung frame a TV.
Igazából a goat sim3, meg autósok lennének a téma, csak a tv mindent felajánl, én meg gondolkoztam azon hogy akkor már egy playstation controllert is beszerzek hogy amikor megjelennek majd pc-re több az új PS játékok legalább tudjam használni.
Köszönöm szépen :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#671) lanszelot válasza hitvanyalak (#670) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello
Válasz röviden: nem támogatott a ps kontroller
[link]

De pc-n se. Lehet mókolni a steam-el meg külön féle progikkal, de xbox 360 kontrollerként fog működni. Nekem bugos is volt a használata pn-n.
Tehát egy xbox one kontroller is sokkal jobb lesz.
De most jön ki nemsokára az új széria.
Eredeti xbox kontrollernél nincs jobb pc-re.
Nekem van xbox one és x kontroller is. Sose jobbat.

(#672) hitvanyalak válasza lanszelot (#671) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Szia!

NAgyon szépen köszönöm, hogy így körbejártad. Egy elég fontos apróság nem volt egyértelmű a kérdésemben, hogy xone kontroller van (évek óta csak xbox kontrollert használok pc-n is-szerintem is ez a legjobb) a kérdés az volt, hogy vajon egyszerre a kettőt elfogadja-e.
De a linken amit adtál amúgy a PS4 például verified.
Mindenesetre pudingpróba lesz, köszi még egyszer. :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#673) lanszelot válasza hitvanyalak (#672) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Igen, el fogadja, csak mint írtam a ps kontroller xbox360 ként fog működni. Gagyi lesz és bug-os.
Mindegy milyen kontrollereket dugsz rá ha nem eredeti Xbox, akkor csak butított x360 kontroller lesz.
Egyszerre dughatsz nintendo , ps, steam kontrollereket, nem gond, csak butított lesz mind.
Pl nem működik a füles vezeték nélkül, stb.

[ Szerkesztve ]

(#674) hitvanyalak válasza lanszelot (#673) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Értem és tényleg köszi. :R

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#675) Diniboy


Diniboy
aktív tag

Üdv. Kb 2 éve vettem a gyereknek xbox s-t, és a fórumban találtam olcsóbb gold előfizetést. Amikor lejárt a 13 hónap, meg adtam a saját bankkártyát, hónapokig vonta argentin pesoban az olcsóbb havidíjat. De most februárban nem vonta le. Szigorítottak valamit a microsoftnál vagy keressem meg a bankom miért nem engedi levonni nekik az összeget? Itt az üzenet

[ Szerkesztve ]

(#676) chris0000 válasza Diniboy (#675) üzenetére


chris0000
őstag

899$ pénzt mire akar levonni? az nem kevés forintban...

(#677) l.skywalker válasza chris0000 (#676) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dél-Amerikában a "spanyol-amerikai peso" jelölésére ugyanúgy a $ jelet használják, ahogy egyébként a világ számos más országában is dollár a fizetőeszköz, csak nem az USD hanem az adott ország szerinti pl. Kanadai dollár.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#678) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Pénteken, azaz február 16-án reggel 10 órától teljes leállás lesz a lapcsaládon, ami minden oldalt és szolgáltatást érint. A leállás legalább késő délutánig tart.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#679) chris0000 válasza l.skywalker (#677) üzenetére


chris0000
őstag

nem is vágtam ezt a spanyol $, nah akkor azért annyi...
márc. 28-tól game passban elérhető lesz a Diabló 4!

[ Szerkesztve ]

(#681) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem MS Game Pass témakörben. Először is, ahogy látom a storeban most 300 Ft-ért lehet aktiválni 14 napra a Game Pass Ultimate-et. Mielőtt levonná a 4790 Ft-os havi díjat, előtte le tudom mondani az előfizut, vagy egy havit mindenképpen levon?
A másik kérdésem, hogy látom egyes játékok Game Pass előfizuval olcsóbbak, ha aktiválom a 300 Ft-os Game Pass-t 14 napra a gyerek MS fiókján, akkor olcsóbban meg tudom neki venni a Minecraftot is ugyanerre a fiókra? Ha lejár a Game Pass előfizu, akkor a megvásárolt Minecraft még menni fog, jól gondolom?
Előre is köszi a válaszokat!

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#682) l.skywalker válasza Spec (#681) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szia:
Igen - az MS fiókban kell kikapcsolni az ismétlődő számlázást
Igen
Igen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#683) Spec válasza l.skywalker (#682) üzenetére


Spec
őstag

Köszi szépen! Már csak az a gondom, hogy a gyereknek a MS fiókján be van kapcsolva a szülő felügyelet (Family Safety), és így közvetlenül az ő fiókjáról nem lehet vásárolni. Azt írja a rendszer, hogy egy szülőnek kell megvásárolni a Game Pass-t. Viszont ha én bemegyek a Store-ba, és rámegyek az ajándékként vásárlásra, ott már nem elérhető a 300 Ft-os verzió, de még csak a normál havi se, csak 3, 6 és 12 havi előfizetési verziók. Nincs valami módszer, hogy be tudjam aktiválni a 300 Ft-ost a gyerek fiókján aktív Family Safety mellett?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#684) l.skywalker válasza Spec (#683) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt sajnos nem tudom :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#685) Spec válasza l.skywalker (#684) üzenetére


Spec
őstag

Köszi, megoldottam. Máshogy nem megy, mint fel kell oldani a fizetési opciót a gyerek fiókján. Kell utalni rá lóvét, és a saját egyenlegéből az MS Storeban meg lehet venni a cuccokat. Valamiért a webes storeban hibát adott, kártyás fizetésre is hibát ad, de a gépen a Storeban müködött a fizetés. Elég körülményes volt, de megoldódott végül. Köszi mégegyszer. :R

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#686) Moby


Moby
addikt

Üdv! Találkozott valaki ilyen hibaüzivel xbox appon? Van rá megoldás? Az örületbe kerget.

Mindeközben be vagyok jelentkezve.

(#687) Steve1207 válasza Moby (#686) üzenetére


Steve1207
veterán

Alkalmazások alatt xbox alkalmazást, három pötty, speciális és ott tudod variálni, hogy javítod, reseteled az alkalmazást stb. Lehet egy javítás helyrehozza, ha ilyen alap dolog még nem volt.

Nekem akkor volt ilyen bordó kiírás és kimondottan acc-os baj, amikor a win-es és pass-os acc-om összekveredett a háttérben (külön van) az MS store nem megfelelővel volt bejlentkezve. Kilépkedtem mindenhol, belépkedtem ahogy kell és minden ok volt onnantól.

Amit akkor találtam még "érdekességet", hogy volt, akinél a régi win-es frissülgetések közepette valamelyik ős pass app maradt fent és nem frissült a store-ból rendesen. Kb mindent leszedett, onnan visszarakta a legfrissebbet MS store-ból és annyi.

Ezen kívüli auto time zone, kijeli, bejelivel variáltak valamelyik fórumon is (meg erről is volt pár yt vid), ami néhol megoldás volt és nem dobálta a bejelentkezéses problémát. A többi win szolgáltatásos buherák nem igazán érdekeltek szimplán se, hogy végignézzem, de ott is matattak néhányan, meg nem is érintett már, hogy elég hamar helyrehoztam.

.

(#688) l.skywalker válasza Moby (#686) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én megjelenés óta, de ilyen gondom még nem volt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#689) Norb79 válasza Moby (#686) üzenetére


Norb79
őstag

A win10/11 storeban a bal alsó sarokban rá lehet menni a kérdőjeles súgó gomb felett a könyvtárra, akkor behozza a telepített appokat és a jobb felső sarokban frissítések keresése, és aztán összes telepítése.
Van egy ilyen xbox tcui nevű app, meg az xbox gamebar (aminek lehet nem pont ez a neve), meg ugye maga az xbox app, nekem amikor ezek közül éppen az egyik nem friss akkor jött elő ez párszor, frissítettem őket, reboot és jobb lett, mint új korában.
Esetleg ezt próbáld meg te is.

(#690) Moby válasza Steve1207 (#687) üzenetére


Moby
addikt

>Kilépkedtem mindenhol, belépkedtem ahogy kell és minden ok volt onnantól.

Kipróbáltam minden reset, frissítés, stb-t, azok nem segítettek. Ez viszont igen! Annyi kellett, hogy az store appban kijelentkeztem, meg vissza, és jó lett. :R

(#691) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,
9én lejár a PC Game Pass Ultimate-m.
Mi most a leggazdaságosabb módja a megújításnak?
(2-3 évre fizetnék elő, ha lehetséges)

(#692) luikay válasza evitiguF (#691) üzenetére


luikay
tag

Hardveraprón találsz több eladót is, musztiii-tól szoktam venni.

(#693) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kicsit bővült az egér+billel játszható Cloud játékok listája [link]

/s

(#694) Guitar14 válasza wjbhbdux (#693) üzenetére


Guitar14
senior tag

Köszi az infót, laptopon már lehet rá is próbálok 1-2re! :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.