Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.

A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) Madwe válasza banderasz77 (#14950) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ameddif a fókusztávot hozzá tudod állítani, addig tudtommal semmit nem ront.

(#14952) kabar válasza epzon (#14939) üzenetére


kabar
senior tag

Mindössze annyit mondtak, hogy ellenőrizze, hogy érzékeny-e rá, mert lehet, hogy nem az, akkor meg vehet DLP-set is. Azt már tudjuk, hogy te érzékeny vagy rá, és volt olyan, hogy rosszul is lettél tőle. Gondolom a többiek azért nem fetrengtek és hánytak az említett projektor előtt. Ami csak annyit bizonyít, hogy nem mindenki egyformán érzékeny rá. A logikád szerint ki sem szabadna menni az utcára parlagfű idején, mert bár nem mindenki érzékeny, de azért az ott van. Be ne menj a liftbe, mert bár nincsen klausztrofóbiád, de azért szűk helyen vagy!
Maradjunk a tényeknél! Ha érzékeny vagy a szivárványra, akkor vegyél LCD-t, ha meg nem, akkor meg dönthetsz. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

(#14953) xtremetuning válasza kabar (#14952) üzenetére


xtremetuning
addikt

:D

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#14954) epzon válasza kabar (#14952) üzenetére


epzon
őstag

Mindössze annyit mondtam, hogy ne bagatelizáljuk el. Mert itt általában szeretnek róla megfeledkezni vagy jelentéktelen dolognak feltüntetni a szivárvány jelenséget.

Ennyit mondtam nem többet. Még csak azt sem mondtam hogy mindenki látja.
A példád ennek függvényében értelmezhetetlen, de biztos hogy amúgy nagyon vicces és nagyon megmondó ember vagy.

(#14955) Madwe válasza epzon (#14954) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem bagatellizáltam el, csupán felhívtam rá a figyelmét, hogy emberfüggő ki mennyire látja a szivárványt, s mielött ezt elveti, érdemes elötte megnéznie. De szerintem már túltárgyaltuk, mind igazat beszélünk, jóformán ugyanazt, csak máshogy :)

(#14956) adamsfamily válasza banderasz77 (#14950) üzenetére


adamsfamily
tag

Ha szeretnéd hogy háttered legyen hangban,akkor kb 4m-re kellene ülnöd.
Az ehhez tartozó képszélesség 2.5-2.6m aminek 1.4-1.5 a magassága.
Mindezt én sem fejből tudom a belinkelt számolósból ki lehet okoskodni.
A W1300 akár egész hátra mehet.A W1070 2,8-3,7 körül.
Okosok írták egyszer hogy a nézési távolság 1.5-1.6 x képszélesség,3D-ben lehet 1.2 x szélesség.
Rajzold le az alaprajzot,számolgass.

(#14957) kabar válasza epzon (#14954) üzenetére


kabar
senior tag

Akkor bizonyosan csak félreértettem a "vannak akik érzékenyebbek rá vannak akik kevésbé de attól még van és látható" mondatodat. A példámat, ennek függvényében a helyedben én sem tudnám értelmezni, megnyugtató, hogy valaki (mások) megértették. Részemről lezártam, viccet most nem mondok, inkább maradok a nagyon megmondásnál. Az a biztos.

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

(#14958) Uzi74 válasza Madwe (#14951) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nem teljesen ekvivalens a 2 installáció, mert a fényerőt befolyásolja valamennyire, hogy más a lencse f értéke a zoom 2 állásában. Az élesség is változhat

(#14959) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Valaki Baranya megyei és lehetne hozzámenni DLP nézőbe? :D

(#14960) _Grausz_ válasza escape (#14931) üzenetére


_Grausz_
csendes tag

Én is a szivárvány miatt döntöttem a 3LCD mellett, mert nem volt lehetőségem élesben kipróbálni egyet és egyszerűen nem akartam rizikózni.
Viszont azért maga a 3 LCD technológia sem egy csúcsok csúcsa. Én például igazi feketét még nem tudtam a projektorból kivarázsolni, maximum szürkét. Persze hála a "gyors ;] " szervíznek időm sem volt sokat állítgatni :D

Szerk: azt kihagytam, hogy a szürke csak teljesen sötét szobában zavaró, ha van beszűrődő fény akkor nem problémás!

[ Szerkesztve ]

(#14961) banderasz77 válasza adamsfamily (#14956) üzenetére


banderasz77
addikt

Az nem zavaró, ha a projektor a vászon és az ülőpozíció között van a mennyezeten? Azaz úgymond látható helyről megy a vetítés?
Láttam már olyat is, hogy a kanapé mellet volt, de gondolom úgy a lencseállítással kell babrálni. Gondolom az a legjobb, ha a vetítő lencséje a vászon közepére esik. Remélem érthető amit írtam. :U

mod.: és Gyöngyös környékén DLP? 3LCD-s haver már van :R

[ Szerkesztve ]

(#14962) adamsfamily válasza banderasz77 (#14961) üzenetére


adamsfamily
tag

Kezdesz ráérezni a dolgokra.Ahhoz hogy oldalról tudj vetíteni,ezekkel a vetítőkkel felejtős.
Ahhoz kéne vízszintes állítási lehetőség,ezekben csak függőleges van,és az is korlátozott.
A vetítőből "szökik" fény,ha előtted van zavarhat,de erről nem tudok semmit ,mert nekem hátul van,nem látom.

(#14963) banderasz77 válasza adamsfamily (#14962) üzenetére


banderasz77
addikt

Ok, akkor mindenképp marad az eredeti felállás, proji a menyezeten, középen.
Kérdés, hogy általában gyári tartó konzol kell, vagy "maszek is jó", azaz mennyire esik a lencse a menyezettől, illetve a gép "teteje", gondolom az néz felém.....

(#14964) adamsfamily válasza banderasz77 (#14963) üzenetére


adamsfamily
tag

Ha van egy kis érzéked a barkácsoláshoz,nyugodtan fogj hozzá,általában 3 db 4-es csavar tartja ezeket a benq-eket,tehát nem kell túl sok anyagot fecsérelned a tartóba sem.Hacsak nem akarsz húzódzkodni is rajta,bár akár össze is kötheted a kellemest a hasznossal :)

(#14965) epzon válasza _Grausz_ (#14960) üzenetére


epzon
őstag

irtam neked privit

(#14966) Neoteric válasza _Grausz_ (#14960) üzenetére


Neoteric
addikt

Berendelted volna azt amit leginkább akarsz, aztán legfeljebb visszaküldöd ha nem tetszik és / vagy érzékeny vagy a szivárványra. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#14967) KisTücsök válasza _Grausz_ (#14960) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért az hiba volt. Lehet nem is zavarna téged, és most lenne normális feketéd. Új cuccokat vissza lehet küldeni, használtat meg kipróbálni a vásárlás előtt.
____

Ha már fekete. Még mindig csak lesek, hogy mennyit javult a projektor feketéje a falak lefestése óta. :Y

(#14968) kabar válasza KisTücsök (#14967) üzenetére


kabar
senior tag

Arra sincsen persze garancia, hogy egy DLP-sből nem fut bele egy rosszba. Itt inkább az a kérdés, hogy mennyit engedhet meg magának a márkaszerviz. Nekem is voltak már rossz tapasztalataim magyarországi szervizekkel. Remélem gyorsan megoldódik valahogyan a gondja, ha másképpen nem, akkor az erre rendszeresen járó Epson-fanok, vagy kereskedők segítenek neki. De lehet, hogy Epzon már rámozdult abban a priviben. De kétségtelen, hogy olyan mint az erősítővásárlás. Meg kell hallgatni előtte. Ezt meg megnézni.

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

(#14969) kabar válasza Neoteric (#14966) üzenetére


kabar
senior tag

Erre egy hónappal ezelőtt azt mondtam volna, hogy bár jogod megvan hozzá, de sokan visszaélnek ezzel a joggal, és ezen a kereskedők azért nagyokat szívhatnak. De az egy hónappal ezelőtt volt.

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

(#14970) Sallala1978


Sallala1978
csendes tag

Sziasztok!

Karácsonyra szemezgetek egy megjelenítő eszközzel, TV vagy projektor.
Mivel leginkább este filmnézésre használjuk a régi képcsöves TV-ket ezért a projektor fele húz a szívem.
Itt akkor el is árulnám, hogy annyit értek hozzá mint Győzike a logikai matematikához.
Van egy 2x2m-es nappali ablakunk az elé gondoltam lehúzni egy vásznat. 4m-ről tudnám vetíteni.
Full HD és 3D nem lenne baj.

Nézegettem az ebay-en ezeket a kínai (tudom, hogy minden az) 20-40e forintos Full HD, 3D bakot ugrik gombot varr készülékeket. Mi a trükk? Miért ennyi az ára? pl:

http://www.ebay.com/itm/LCD-Home-Theater-Multimedia-Projector-HD-1080P-USB-HDMI-VGA-TV-PC-AV-H80-/121437634512?pt=US_Video_Projectors&hash=item1c463f3fd0

Szóval, mit kell megnéznem egy projektornál?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#14971) yodamastah válasza Sallala1978 (#14970) üzenetére


yodamastah
őstag

Ez egy ipari hulladék. Ezért ennyi az ára.

[ Szerkesztve ]

(#14972) devil-k válasza Sallala1978 (#14970) üzenetére


devil-k
nagyúr

A Te igényeidnek minimum BenQ1070 kell, ami 230.000 Ft kb.

- mozi bolondéria -

(#14973) Sallala1978


Sallala1978
csendes tag

Én is kb ennyit gondoltam rá, 250-300e között.

(#14974) Sallala1978 válasza yodamastah (#14971) üzenetére


Sallala1978
csendes tag

Ez jutott nekem is a fejembe, csak érdekelt volna az oka.
Teljesen nézhetetlen, vagy felrobban, vagy kínai kommunista propaganda filmek jelennek meg a vásznon, akármit akarsz lejátszani?

(#14975) spiky03


spiky03
veterán

Kicsit megkésve bár, de itt lennének az ígért képek a jelenlegi nappaliról, ahova elgondolkodtam majd, hogy jó lenne egy projektor, mert ugye mégis csak azzal mozi a házimozi. :)

A képeken szép piros vonallal és számmal jelöltem az értékeket.

Mint látjátok sajnos fix vászon nem jöhet szóba, csak a plafonról, vagy az oldalfalról leereszthető motoros megoldás. Persze majd még ezt is ki kell találni, hogy valami emberbarát megoldással úgy kialakítani, hogy azért ne lógjon az ember képébe ha fel van húzva, mert ez csak egy nappali is, pontosabban annak az egyik fele. :) Jah meg van egy asszony is a háznál. :DDD

Ez a kanapéról készített kép, ahol ülni szoktam filmezéskor. Bocsi a ferdeség miatt, élőben nem ilyen ferde a szoba. :D Telefonnal csináltam ezeket a csodás képeket.

Itt látható, hogy közvetlenül ott van 3 ablak, igaz van rajtuk redőny azokat letudom húzni, de a fehér függöny nem tudom mennyire befolyásolná a vetített képet?
Valamint nem tudom, hogy a projektort hova kellene tenni? Mert én oda felém gondolnám, csak félek, hogy ott hangos lesz, vagy azért annyira nem? Mondjuk nem szoktam nagyon üvöltetni a mozit. Max napközben, de akkor meg nem tudom, hogy milyen lenne a kép ha a redőnyök sötétítenek csak?

Arra is gondoltam, hogy arra kis szekrényre tenném ami a jobb sarokban látható, de úgy oldalról vetíteni meg szerintem az ilyen alapabb projektorok nem tudnak, nah meg ott még hangosabb lenne az asszony fülében. :)

Ez meg még egy elölről.

Érdemes itt gondolkodni ilyenben vagy maradjak a tv-nél?
Nehéz dolog ez. :)
Köszi ismét csak előre is a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#14976) xtremetuning válasza spiky03 (#14975) üzenetére


xtremetuning
addikt

Én csak az ablak elé raknám, de elforgatod az egész szobát ??? :U

Milyen széles az a fal, ahol most van a tv ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#14977) spiky03 válasza xtremetuning (#14976) üzenetére


spiky03
veterán

Nem forgattam, így lett már a beköltözéskor is berendezve, mert csak így lehetett, hogy rendesen elférjen minden, mert a szoba másik felében ott van az étkező asztal is. Így sajnos ebből a szempontból megvagyok lőve. :((( Pedig gondolkodtam én is már azon, hogy el kéne forgatni az egész szobát, de sajna nem lehet. Pedig akkor rendesen oldalra tudnám tenni a hátsókat is.

Lemértem neked :) 217 centis a falfelület a tv mögött.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#14978) xtremetuning válasza spiky03 (#14977) üzenetére


xtremetuning
addikt

Akkor felejtő. Szvsz.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#14979) yodamastah válasza Sallala1978 (#14974) üzenetére


yodamastah
őstag

Kép lesz. Csak nem olyan mint amit ígér :) Az árának lehet hogy megfelel :)
Hidd el nem akarsz te ilyennel mozizni egy 2-3 méter széles vásznon :)

(#14980) Sallala1978 válasza yodamastah (#14979) üzenetére


Sallala1978
csendes tag

Elhiszem :R

Ezt a két típust sasoltam ki.
Az Epson lámpájára többet ír, de gondolom az nem jelent semmit.
Most ezekhez kell még 20e / db aktív szemüveg?

Epson 3D EH-TW5200
BenQ W1070

(#14981) spiky03 válasza xtremetuning (#14978) üzenetére


spiky03
veterán

Thx.
Amúgy a szoba hossza az meg 5 méter. Úgy talán könnyebb lenne ha az ablak elé lógatnám a vásznat vagy épp a másik falra ami a konyhát választja el, mert úgy 3,5 méter széles lenne a szoba.
De sajnos nem tudom így átrendezni, mert nem tudom hova pakolni akkor a tv, meg a cuccokot.
Már gondolkodtam azon is, hogy a tv ott marad ahol van mert ott jön be a kábel a tv-nek meg a net-nek. :) meg az erősítő, lejátszó is, csak a hangfalakat rakom el máshová, és akkor úgy oldalra vetítenék. De így meg a kábelezést nem tudom, hogy megoldni. Kellene akkor a frontoknak meg a centernek vagy 5 méter kábel plusz a jelenlegi bútor elrendezésben kicsit hülyén nézne ki a center az ebédlő asztal mellett, meg az egyik front a könyves polc előtt a másik meg a fal másik végében. :D

Akkor azt mondod, hogy felejtsem is le a vetítést így ebben a jelenlegi felállásban?
Kb olyan 80-90"-os képet tudnék vetíteni pl egy Benq W1070-el a kalkulátor szerint.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#14982) xtremetuning válasza spiky03 (#14981) üzenetére


xtremetuning
addikt

Félre értettél.
385 az egyik falad, ahol az ablak van. A másik falad 5 méter ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#14983) spiky03 válasza xtremetuning (#14982) üzenetére


spiky03
veterán

Ez előfordulhat. :)

Igen.
Itt egy gyors skicc az egész 35 nm-ről. :)

Az ablak alatti ezüst rész az a radiátor.

Kb így nézne ki a nappali méretei, plusz ugye 2,7 méter a belmagasság.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#14984) Neoteric válasza spiky03 (#14983) üzenetére


Neoteric
addikt

Étkező helyett csinálj pultot, aztán máris lesz hely az elforgatott szobának és a mozinak. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#14985) spiky03 válasza Neoteric (#14984) üzenetére


spiky03
veterán

Jó ötlet, úgy is keveset ülünk az asztalnál, max ha vendégek jönnek azok meg kapnak műanyag tányérokat és esznek állva. :DDD :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#14986) tws1 válasza Neoteric (#14984) üzenetére


tws1
csendes tag

Ott a pont Neoteric-nél.

Házimozinál a hangtér elfogadható kialakítása miatt az álló frontokat csak az ablaknál lévő fal két széle felé tudod tenni, a hátsó sugárzókat pedig a menyezetre szerelve (amennyire lehet kissé belógatva) illetve a szekrény tetejére, hogy ne legyen neked útban a folyósón a konyha felé menet. Az ablak elé leengedve a motoros vászon, a leendő pult vagy meglévő asztal felett a menyezetre a projektor. A kanapét át kell forgatnod az asztal (pult) utolsó széke mögé.

Sajnos nem tudod kompromisszummentesen megoldani és az utólagos szerelés is látszani fog.
Tégy engedményeket az asszonyka felé, talán belemegy. Más jó megoldás nincs.
Az eredmény egy elfogadható hangtér (a hátsó sugárzók sajnos mindenképpen magas szögből fognak szólni), és egy 250-270cm széles képet ki tudsz vetíteni.
Megéri az élmény....

Ha később ahogy az anyagiak engedik az L alakú kanapé helyett 2-3 fotelt vagy 1-2 fotel plusz rövid egyenes kanapé kombinációt alkalmazod, rugalmasabb helykihasználást érsz el.

A fórum tagjainak: ez csak egy vélemény részemről. Nem mérvadó, nem szakmám, pusztán jószándékú javaslat.

Spiky03: Sok szerencsét kívánok a projekthez!

[ Szerkesztve ]

(#14987) devil-k válasza spiky03 (#14975) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem reménytelen, de kompromisszumos, az biztos. :)

- mozi bolondéria -

(#14988) jracz válasza spiky03 (#14985) üzenetére


jracz
tag

Szerintem add el a lakást, és menj albérletbe.
Viszont az árán építhetsz egy nagyon jó mozit, fix maszkolható vászonnal, valami high end vetítővel és hangrendszerrel.

Nos ezt persze viccnek szántam, de már majdnem ebbe az irányba megy az ajánlgatás.

Az asszony faktor fontos tényező.
Kénytelen vagy figyelembe venni.

Nem forgatnám fel első körben az élet teredet.

180cm az kb egy 92"-es vászonnak felel meg.
Full HD felbontásban az már élvezhetőbb lesz sokkal mint ha tv-t néznél.
Érdemes vetíteni, nem igaz hogy nem.

Avforumon is van akinek hasonló a szoba elrendezése.
Képeket kell nézni, ötleteket meríteni.

Hajrá !!!!

:C

(#14989) Pro Koryak válasza jracz (#14988) üzenetére


Pro Koryak
addikt

+1

én is a nappaliban mozizok. igaz tetőtér, de nálam nincs redőny, h tök sötét legyen napközben csak árnyékoló + a falak is világos színűek(már nem sokáig), de nem váltanék vissza tv-re semmi esetre sem.

ha esetleg anyuci is filmkedvelő, valószínű neki is tetszeni fog a sokkal nagyobb képátló...

(#14990) devil-k válasza jracz (#14988) üzenetére


devil-k
nagyúr

83"= 183 cm széles kép. :) A 92" kissé több.

- mozi bolondéria -

(#14991) jracz válasza devil-k (#14990) üzenetére


jracz
tag

Igazad van.
Ezt benéztem.
De fenntartom, hogy ekkora méreten is érdemes mozizni.

(#14992) spiky03 válasza jracz (#14988) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi neked is az infókat. :R

Hát igen ez van ha asszony van a háznál. :D

Igen láttam, olvasom azt a fórumot is, ott is feltettem a kérdést neki, hogy ott mit javasolnak. :)

Gondolom, hogy nagyobb lenne az élmény még akkor is ha csak majdnem 2x képet tudok vetíteni.

Nah de majd kiderül minden :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#14993) Neoteric válasza jracz (#14988) üzenetére


Neoteric
addikt

Én se mondtam komolyan a fentit, ott a smiley.. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#14994) Sallala1978


Sallala1978
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit matekoztam.
BenQ1070 220000 Ft
Vászon 300x240 80000Ft
2db szemüveg 40000Ft
hdmi bemenetű erősítő 90000Ft
Blue ray lejátszó 30000Ft
Hangszórók vannak.
460000 Magyar királyi forint.

Úgyse akartam enni pár évig. :C

(#14995) jracz válasza Sallala1978 (#14994) üzenetére


jracz
tag

Szemüveg olcsóbban kijön, meg sok minden más is ha nem újban gondolkozol.

[link]

Nekem ezt ajánlották, de utána is olvastam.
Elég jókat írnak róla.
Ez még a drágább verzió.
Persze van drágább is.

(#14996) KisTücsök válasza Sallala1978 (#14994) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor 200k-t kb le is vonhatsz, ha használt is játszik. :)

(#14997) Gabesz26 válasza spiky03 (#14983) üzenetére


Gabesz26
senior tag

A házimozis részt és a kanapét nem tudod megcserélni? Az a fal eleve sötétebb, könnyebb lenne a frontok elhelyezése is, az SR700 mehet a hátad mögé is nem kell oldalfalra rakni + lehetne nagyobb vászon stb...

Írtad a tv és net kábeleket, de szerintem az legyen a legkevesebb... Bár ahogy látom az L alakú ülőgarnitúra nagyobb gond lehet, mert nem biztos hogy jól mutatna a szemközti falon + nem tudom méretileg befér-e oda :DDD Szerintem ez esetleg lehetne egy jó elrendezés (ha hosszában semmiképp sem tudod megoldani).

(#14998) spiky03 válasza Gabesz26 (#14997) üzenetére


spiky03
veterán

Hát amiatt amit írtál, nem nagyon. Mert tényleg kicsit hülyén nézne ki azon az oldalon a kanapé, hogy arra lenne az L-része. :D

Most is mögöttem vannak a hátsók. ;)

A fal meg igen azon a felén vörös, a többi helyen ilyen vanília színű vagy milyen. :D De majd egyszer lesz festés is, lehetséges, hogy előbb, mint a projektor. :)
Meg az asszony akar elvileg olyan kőtéglaszerű falat is a tv mögé. Legalábbis még a múltkor ezt mondta. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#14999) escape válasza devil-k (#14949) üzenetére


escape
aktív tag

Nem egészen ebben az árban nézelődtem, az én pénztárcámnak sokkal inkább a 200K körüli megoldások fekszenek, de ettől függetlenül szívesen megnézném mit tud, de nem akarok fölöslegesen zavarni. Azért köszönöm a felajánlást. :R

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#15000) Norbi 72 válasza spiky03 (#14983) üzenetére


Norbi 72
veterán

Azt próbáltad,hogy a szekrény melletti tárolót(barna kocka)áthelyezed a tv helyére,kanapét beforgatod az ablakkal szembe,és az ablak elött lenne a mozi?Én ebbe az irányba győzködném az asszonyt.. :D

Valahogy megoldanám,az tuti.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.