Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9046) vond válasza Isual (#9045) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ráhibáztál! Hogy találtad ki? :P

A saját topic-jában este már írtam pár sort... behúzom ide is, talán segít valakinek dönteni, és nem teremtenek le a kicsit hosszú és már máshol látható post-ért... :)
(Persze, linkelhettem is volna... De azt nem olvasák annyian... Ezúton is bocsesz...)

Nah, mit hozott nekem a futár ma tegnap délután? Csak nem egy ilyen kis DELL-t? :) Végre összejött a dolog... Nagyon kellett már...

Ezúton is köszönet old_artist-nak a gyors és körültekintő ügyintézésért és a szakértő kalibrálásért! ;)

Sikerült mindent beállítani, mindent feltelepíteni, megelégedésel használom már pár órája... Egy 19-es, 4:3-as, 1280x960-as CRT-ről váltottam, úgyhogy egyelőre azon izmozok, hogy hogyan fogjam be a szemeimmel a 23 col, 16:9, 1920x1080-at...

A designer munkához ideálisabb lett volna 1200 sor, de "csak" ezt engedhettem meg anyagilag... És nem bánom... így is sokkal nagyobb tér áll rendelkezésemre...

A kép tűéles, a színek nagyon rendben vannak (nincs delta értékem 0,5 fölött), s nekem a kontraszt és a fekete is eléggé tetszik... A kinézet, ergonómia is nagyon bejön, s hát a jobb oldali gombok... Tudom, hogy kis dolog, de számomra nagyon kellemesen "járnak", szeretem, hogy ténylegesen meg lehet nyomni őket, nem csak érintgetni... Azokkal mindig csak a baj van (főleg sötétben)...

Ha meg kell említenem némi negatívumot, akkor a teljesen fekete képernyőn sarkokban látható bevilágítást és sötét képernyőn az enyhe tükröződést mondanám... De ezek eltörpülnek a rengeteg pozitívum mellett...

Most a sötét szobában, egy kislámpa fényénél a fényerőt levettem a kalibrált 23-ról 0-ra... Előbbi nappal tökéletes lesz, de esténként már kisütné a szememet...

Nnnno, nem tépem tovább a számat... Örülök a monitornak nagyon! Aki teheti, és még gyorsan le tud csapni rá, az ne gondolkozzom, ne várjon tovább... Ennyi pénzért szinte ajándék... :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.