Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36441) Mr.Grincs válasza spyduck (#36439) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is tokban hordtam, meg kijelzővédő fóliával. Ennek ellenére a térerő probléma rendszeres volt, egyszer amiatt is cserélték, vagyis kétszer mert másodjára is szarakodott.
Én jókor szálltam ki belőle. Mert még 70K-ba el tudtam adni a 4GS megejelenése előtt. Hiányzik, de majd lesz másik. Meg ez az akksi dolog is kiborított. Max 2 nap volt amit produkált nekem, normál használat mellett. Amúgy nap végén mindig éhes volt. Vagy le is merült. :U

A tartozékokról meg ne is beszéljünk. Hugomnak is ugyanilyen iPhone 3GSe van ami nekem volt egyszerre vettük . 1,5 forintos műanyag töltő úgy elnyíródik, szétmállik, elhasználódik mint a szar, a fülesről meg ne is beszéljünk, azt is 2 havonta cserélgettük. De akiknek iphoneja van az ismerőseim között mind visszahordja cserélgetni.
Jópézér árulnak fülest meg töltőt de aki megveszi gari idő alatt az meg is érdemli. Addig visszaviszem cserélgetni amíg garis utánna, kb egytized áron veszek kínait ami kb örök életű.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.