Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3421) #16820480 válasza amol (#3415) üzenetére


#16820480
törölt tag

persze, vékonyabb, de most a te igényeidnek megfelelő telefont keresünk, nem? ha az én igényiemet tartom szem előtt, akkor 6110 Navigator. pont. :D

amúgy szerintem azért (is) fontos egy telefonnak a jó fogása, mert például egy ilyen vékony valami egyszrészt már olyan tepsi szokott lenni, ami sztem nem szép (például pont az SE csinálja azt, hoigy egy 5 centinél is szélesebb telefonba beletesz egy 2"-nál kisebb kijelzőt, így legalább 1-1 centi marad mindkét oldalon mellette a teló széléig. szerintem ez elég csúnya, aránytalan...), illetve nagyon vékony telefonon nem kényelmes sms-t írni. leglaábbis én a 26mm vastag (igaz kinyitható) X700-amnál kényelmesebbet nem találtam még :)

körülnéztem, de teljes qwerty-sek elég drágák, olyan 100ezer körül vannak (illetve még többért), ráadásul nagyok. most arról nem beszélek, hogy nem szeretem a windowst...
oprendszerrel amúgy sokkal flexibilisebb a telefon, könnyebben bővíthető, akár az alap alkalmazásokat is lecserélheted, ha nem tetszenek. meg multitasking (pl megnézni egy telefonszámot vagy naptár bejezgyzést, miközben éppen sms-t írsz, stb.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.