Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) nemma válasza goodwill (#2099) üzenetére


nemma
addikt

Megpróbálom értelmezni.
Szeretnél egy okostelefont, ami lehet
SE P1i
Nokia N95
Samsung ?
Érintőkijelző fontos? Mi számít neked? Wifi kell? Kamera milyen legyen? Stb. Kicsit részletesebb leírást adhatnál.

(#2102) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Ha minden jól megy akkor lesz egy SE V630i telóm.

Lehet túl sokat várok el tőle,de szöveges filet meg tud nyitni? :F

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2103) nemma válasza cellpeti (#2102) üzenetére


nemma
addikt

.txt-t igen.

(#2104) legiaap válasza goodwill (#2099) üzenetére


legiaap
nagyúr

A P1 el hasonló tudású telefon a piacon még nem igen van egyelőre,de majd ha jönnek az okos samsungok: i550 i560,akkor azok nem hogy hasonlóak lesznek,hanem jobbak is.
:))

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2105) Viktor0610 válasza goodwill (#2099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elhiszem, h. jó kitűnni ( :U ) az "egyedi" fogalmazással, de örülnék neki, ha próbálnál finomítani rajta...
Összeszedettebben, érthetőbben leírhatnád, milyen telefont szeretnél...

Samsung Galaxy A54

(#2106) goodwill válasza legiaap (#2104) üzenetére


goodwill
tag

halika,

akkora lényeg az lenne hogy mivel non stop tárgyalok és memőkat időpontokat, to dokat irogatnom kéne, ezért a touch szkrííín adná magát.

Pont a héten vettem laptophoz voda mobil nyetet, ezért nem igazán tudom a wifivel mit tudnék kezdeni, de ha jobb, egyszerűbb, és olcsóbb netet tudtok ezzel javasolni, akkora mobilnyetet itthon hagynám... sajnos a boltban kérdőn néznek rám amikor ezzel a témával jövök elő, hogy a telót akarom modemként használni a laptohoz. lehet hogy valamit rosszul csinálok?

egyébként 2mp kamera elég, lehet több, nem szempont. gps nem szempont, ismerem a várost mint a tenyeremet, ez a dolgom (meg hogy jól átépítsem :DDD )

kékfog alap, ne legyen n61 méretű tégla, ezért néztem a P1-et, kicsit szofisztikáltabbnak tűnt...

Méga mionak van egy mobil pda-ja gps-szel, amit horvátban nézegettem, az se volt rossz, de mi van a kompatibilitással???!!!

na ennyi kérdés elég?

köszi az kfejtést előre is. :))

Milyen lehet egy vakon repülni? Olyan mint egy hülyén halni meg?!

(#2107) goodwill válasza Viktor0610 (#2105) üzenetére


goodwill
tag

még valami, most látom hogy esetleg te voda pcmcia kártyát akarsz eltolni itt? miért ha nem vagyok indszkrt? nem jó?

nekem pont az előbb halt be ez a zsír új usb-s cucc... restart... kicsit megijedtem...

hm?

Milyen lehet egy vakon repülni? Olyan mint egy hülyén halni meg?!

(#2108) Viktor0610 válasza goodwill (#2107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kártya Panno-függő.
(Privátban válaszolj, légy szíves -ha teszed!)

Samsung Galaxy A54

(#2109) Hotmail


Hotmail
csendes tag

itt szavaz: szavazás

nem tudom melyiket vegyem szavazás és az én vélemenyébb mell kiválasztom a legjobbat.

[ Szerkesztve ]

Hahahah ....hotttttt

(#2110) nemma


nemma
addikt

Milyen sok jól összeszedett hsz ;]

Anyám X450-ese bemondta az unalmast, nagyon nem akar tölteni és nagyon nem garanciás, így valszeg új telefon lesz belőle.
Hasonló kategóriában mit ajánlotok? Nyilván clamshell kell neki, mert az szép.
Más elvárás szerintem nem nagyon van, ne legyen drága, viszont nőies. Ennél fogva a SE kiesett :F

(#2111) badacsony válasza nemma (#2110) üzenetére


badacsony
őstag

X660, X680, M300.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2112) Viktor0610 válasza nemma (#2110) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az M300-ra még egy voks.

Samsung Galaxy A54

(#2113) cellpeti válasza nemma (#2103) üzenetére


cellpeti
veterán

Nagyon köszönöm a válaszod! :R :R :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2114) blueMerle válasza nemma (#2110) üzenetére


blueMerle
veterán

A Z310-es SE rózsaszinben szvsz elég nöies, és viszonylag olcsó.

(#2115) AMD Power válasza blueMerle (#2114) üzenetére


AMD Power
titán

És jóval okosabb mint az M300.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2116) blueMerle válasza AMD Power (#2115) üzenetére


blueMerle
veterán

Pontosan. Az M300-at az ellenségemnek SEM ajánlanám. Piszkosul buta, lassú, a gombok valami iszonyat szar nyomáspontúak.
Mondjuk a jelenlegi L760-am pont az ellentéte :D

(#2117) Kalozman


Kalozman
tag

Sziasztok!

Lassan elmek megvenni az új telóm és már mondtátok h a Nokia 5300 és a w580 közül a nokiát vegyem, de azért még1szer megkérdem.
Az SE a dizájn miatt tetszik nagyon. A nokia elég duci. Szól-e annyira jól a nokia mint az SE walkman cumó? 5300-ról azt hallottam h elég ropogós téma, nem valami jó összeszerelés. Tehát még 1szer légyszi támasszatok alá, hogy meik legyen mert elég döntésképtelen vagyok.

Előre is köszönöm.

(#2118) Spancho


Spancho
őstag

1értelműen W580i :K

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2119) Teo70 válasza Kalozman (#2117) üzenetére


Teo70
tag

W580i...szerintem

(#2120) AMD Power válasza Kalozman (#2117) üzenetére


AMD Power
titán

Itt most a W580i nyert.

- Jobb anyagminőség.
- 2MP kamera
- W tartozékok és szoftver
- Szubjektív de a W580i szerintem szebb is. Bár az 5300-nál nem nehéz szebbet találni.
- SE :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2121) Kalozman válasza AMD Power (#2120) üzenetére


Kalozman
tag

Köszönöm szépen a válaszokat ! Akkor kutatok jó ár után.

(#2122) benczeb válasza blueMerle (#2116) üzenetére


benczeb
aktív tag

blueMerle,

írj néhány nem elfogult szót az L760-ról. esetleg saját képeket tudnál feltenni?
milyen az összeszerelése?

üdv.,
b

(#2123) nemma


nemma
addikt

Srácok!
Köszi mindenkinek a válaszokat!
Nekem mégis a Z310i a legszimpatikusabb, de hát a női vélemény... :U

Kalozman: W580i! :)

(#2124) Kérdés?


Kérdés?
csendes tag

Lenne egy kérdésem melyik a jobb telefon Motorola V3 vagy SE k510i? :F

OFF

nem értek a telcsikhez!

(#2125) Viktor0610 válasza Kérdés? (#2124) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A K510i. Jobb a kamerája, több memória van benne és talán még infra is -ez utóbbi nem biztos.

Samsung Galaxy A54

(#2126) fateless válasza Kérdés? (#2124) üzenetére


fateless
veterán

v3 előny: külső
k510 előny: belső

(Ez olyan, mint a nőknél: ha választanod kell, hogy melyikkel élj együtt: egy ostoba csinibabával vagy egy okos és átlagosan szép lánnyal, gondolom könnyű dönteni. Ha mutogatni kell, a csinibabát választod, ha boldogan élni vele, az okos és egyébként szépet. Le a Kelemen Annákkal :D )

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2127) Coci24


Coci24
csendes tag

Sziasztok!

Két telefon közül melyiket választanátok: SE k800i vs. Samsung U600?
Hogy milyen paraméterek fontosak számomra?Leginkább a kamera,de azért a zene része is legyen türhető és összességében legyen egy megbízható,jó telefonom!
Válaszokat előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2128) as_Rock válasza goodwill (#2106) üzenetére


as_Rock
őstag

Reméljük az átépítésben jobb vagy, mint a fogalmazásban :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#2129) gibi.david válasza Coci24 (#2127) üzenetére


gibi.david
tag

A kamera mindkettőben jó. Azt hiszem zene terén több a lehetőség az U600-ban (gondolok itt a számok szűrésére, csoportosítására), viszont a multitaskinggal lenyomja a K800i, és ha összességében egy megbízható jó telefont keresel, akkor K800i, bár kétszer olyan vastag mint U600. Kérdés h a külsőért feláldoznál-e egy kicsit a használhatóságból.
Bár egy bronz K800i elég szép :)

(#2131) Apollyon válasza molngab (#2130) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hello
Akkor szerintem elég sok telefon kiesett, mert már szinte alig lehet kapni olyan telefont, amiben nincs kamera.. mp3 már szinte minden készülékben van, ebbe bele kell törődjél :DDD
A baj egyébként az, hogy a gyártók a jobb naptár és egyéb funkciókat nem az alsókategóriás telefonokba nyomja bele..
Mennyit szánnál rá amúgy?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2132) Coci24 válasza molngab (#2130) üzenetére


Coci24
csendes tag

Köszi szépen,valahogy én is így gondolkozom,s ráadásul nálam a xenon vaku is eléggé sokat jelent,hogy már sötétedéskor is lehessen tűrhető képeket készíteni.Az mp3-nál nekem az e lényeg,hogy jól szóljon,azaz nem muszáj nekem walkman minőség,úgyis csak utazás közben használnám ki ezt a lehetőséget,ott meg úgyis lesz egy csomó kültéri zaj,csak azért nagyon pocsék se legyen.A dizájn az egy fogós kérdés nálam is,épp ezért gondolkoztam a két telefon között,mert mint tudjuk az U600 az egy csodálatos telefon.Viszont nem fél évre venném a telefont,így inkább legyen tömzsibb,de legalább strapabíróbb,ugyanis eléggé félek attól,hogy a slide része a samsungnak hosszú használat után lötyögni fog,nincs igazam?
Köszi egyébként a válaszodat,megerősített a döntésemben!

(megrendeltem a k800i-t :))

(#2133) Spancho válasza molngab (#2130) üzenetére


Spancho
őstag

szerintem akkor 3210-es tök jó lenne neked!
még most is tök jól néz ki szerintem ,és telefonálni is lehet vele ;]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2135) hool válasza molngab (#2134) üzenetére


hool
aktív tag

Hahó, inkább vegyél egy Benq-Siemens S68-at!
Nekem ilyen van, szerintem elfekvőben találsz itt-ott, én pl vmelyik hipervagyszupergiga marketben (de szép szó) láttam!

Ugye nem kell ecsetelnem használatban mennyire alázza a mostaniak legtöbbjét..
Mod: amúgy vicces, hogy én pont ezek a szempontok miatt vettem meg, amikkel te keresel telot. Kb a reklámja is ennyi volt, hogy no gadget added:)

[ Szerkesztve ]

(#2136) fateless válasza molngab (#2134) üzenetére


fateless
veterán

A SE-nál már az alapabb készülékeknél is egész jól használható mind a határidőnapló, mind pedig az emlékeztető, ráadásul a MyPhone Explorer-rel nagyon jól lehet szinkronizálni és kezelni mindezeket. Akár K320, z310-et is használhatsz ilyen célra.

Ugyanígy a Nokia 3110/3109 is egész jó ilyen szempontból, ott pedig a Nokia PC Suite jó ilyen célra.

Az alap Samsungok naptárai - nekem - nagyon használhatatlanok. Sem a szerkesztés, sem a könnyű kezelhetőség nem jellemző rá, ilyen jellegű szoftvert - egy éve - nem találtam hozzá öt perc kereséssel. A másik kettőhöz egy perc alatt meglettek ezek.

Más készülékkel nincs infóm.

Ja, de igen, van egy Motorola is, v360-at néztem, na az a Motorola-létből fakadóan nekem totál nem logikus. (Bár az új Siemensek sem voltak azok)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2137) AMD Power válasza molngab (#2134) üzenetére


AMD Power
titán

Függő vagy független kell?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2138) fateless válasza AMD Power (#2137) üzenetére


fateless
veterán

Alkoholfüggő :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2139) game girl


game girl
csendes tag

sziasztok! aszt szeretném kédezni h nokia n96 vagy a samsung xf9321?

(#2140) game girl


game girl
csendes tag

melyiket vagyem?

(#2142) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok!
Az Lg Paradban ugyen semmilyen oprendszer nincs gondolok én a WM6-ra mert ötbb helyen is láttam kiirva h van benne!És ha nincs igy progrmokat játékokattudok futtatni rajta pl java , symbian? Előre is köszi

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2143) Balux


Balux
tag

Tud valaki olyan telefonról ami a következőket tudja:

- nagyon kicsi
- semmi extra (szines kijelző meg a többi fölös szarság)
- ebből fakadóan olcsó

Amugy ez költői égbekiáltás is volt:
Ilyen telot mér nem gyártanak, csak a csilivili 4 megapixeles fél év alatt kontakthibás jajdebecsajozós púdertelókat?????!!!!

Mod: Game girl! hogy sikerült 4 hsz alatt elérned ezt a kitüntetést??? :D
" game girl(* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!)"

[ Szerkesztve ]

(#2144) AMD Power válasza Spancho (#2142) üzenetére


AMD Power
titán

Nincs benne "olyan" OP rendszer.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2145) badacsony válasza Spancho (#2142) üzenetére


badacsony
őstag

Symbianos progit biztos nem, mert nem Symbi oprendszeres.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2146) #35692544 válasza molngab (#2141) üzenetére


#35692544
törölt tag

az árkádban a média marktban mintha még lenne

(#2147) motogirl válasza Balux (#2143) üzenetére


motogirl
tag

Valami támpontot adhatnál, hogy mégis mekkora összeget szánnál a készülékre. Függetlenül vagy esetleg szolgáltatótól szeretnél vásárolni. Mert 26000,-Ft-ig már egész jókat lehet kapni. Sőt a Vodafone-nál van készülékbeszámítás is, ami azt jelenti, hogy 5000,-Ft még le is jön az árából.

(#2148) beci501.


beci501.
csendes tag

jaja

(#2149) Viktor0610 válasza Balux (#2143) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia 1112

Samsung Galaxy A54

(#2150) AMD Power válasza Balux (#2143) üzenetére


AMD Power
titán

SE J120i esetleg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.