Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) fateless válasza Balux (#2143) üzenetére


fateless
veterán

Én anyukámnak kemény 1.990-ért vettem vitamax-szal egy voda 226-os sagemet. Pici, vékony, végtelenül olcsó. Persze most már 4k az ára cserével, dupla annyi, nagy összeg :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2152) Tomics


Tomics
addikt

Hali!

30ezerért milyen jó telefont lehet venni? SE vagy Nokia jöhet szóba szvsz. Akár használtan is. Itt az apróhirdetéseknél nem nagyon találtam. Ja és ha lehet legyen kamerás és viszonylag új :)
Szerk.:és hol érdemes venni? vodás előfizus kártyám van, szóval szolgáltatótól nem kell.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#2153) Kérdés?


Kérdés?
csendes tag

egyik haverom kérdi, hogy melyiket vegye a Motorola V3 vagy a L7 vagy Samsung E250 ?

nem értek a telcsikhez!

(#2154) AMD Power válasza Tomics (#2152) üzenetére


AMD Power
titán

SE K750i esetleg. Jó árban lehet már kapni és "okos" is. Vagy esetleg ha szerencsés vagy és találsz egy K800i-t akkor meg azt. Bár a 30K-ért szerintem az nincs.

(#2155) motogirl válasza Kérdés? (#2153) üzenetére


motogirl
tag

Samsung E250 :DD

(#2156) #35692544 válasza motogirl (#2155) üzenetére


#35692544
törölt tag

inkább az e200 :K

(#2157) motogirl válasza Tomics (#2152) üzenetére


motogirl
tag

Hűségnyilatkozattal hogy állsz a Vodánál? Mert mint írtad előfizetéses vagy. Ha nem akarsz hűségnyilatkozatot, akkor vedd meg Vitamax-al, vigyél egy régi telót (-5000) és vedd meg a 6234-et. Eredeti ára 29970,- és ha kihasználod a beszámítást, akkor 24970,-. És ez nem használt és így biztos lehetsz abban, hogy nem lopott és nem lesz letiltva az IMEI számod :DD Használtan nem érdemes telót venni szerintem. Egyrészt a gari miatt másrészt pedig a fent említettek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2158) AMD Power válasza motogirl (#2157) üzenetére


AMD Power
titán

Ha van hozzá normális gari akkor érdemes használtan is telcsit venni.

(#2159) Bocaa


Bocaa
senior tag

3250-et v. 6120c-t vegyek????

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#2160) AMD Power válasza Bocaa (#2159) üzenetére


AMD Power
titán

6120 inkább. ;)

(#2161) nemma válasza Bocaa (#2159) üzenetére


nemma
addikt

Mindenképp 6120 Classic!
Sokkal szebb(szerintem), fejlettebb az oprendszer, és kevesebb a meghibásodásra hajlamos alkatrész(joystick, tekerősdi)

(#2162) joergie


joergie
őstag

Lenne nekem is egy kérdésem.
Szóval a követelmények:
minél nagyobb fényképező, lehetőleg memkaris, bluetooth, kijelző se baj ha nagy, és minél kissebb legyen a súlya és a térfogata.
Samu X820at néztem, de nincs memkari az zavar nagyon. Ericsson T66 méretű kéne 2-3 mpx-es kamerával ;]

Egy PDA telefon mellé lenne második telefonnak, így az adatkommunikáció igények bluetoothra csökkennek. Viszont a méret és az erős kamera alapkövetelmény.memkari a gyorsabb adatmozgatás miatt lenne jó.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#2163) Spancho


Spancho
őstag

Igy a forma 1 közben 1 kérdés! ;]
Nokia 5700 avagy n73 mind a 2 nagyon jó észülék bár az 5700-ban gyorsabb a proci ,de az n73 sokkal szebb készülék(főleg barnában) és jobb a kamerája!

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2164) fateless válasza joergie (#2162) üzenetére


fateless
veterán

SE T650?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2165) motogirl válasza joergie (#2162) üzenetére


motogirl
tag

Samsung D900 vagy SE K800 vagy K810i.

(#2166) Daweee válasza Spancho (#2163) üzenetére


Daweee
őstag

N73 pro:
-nagyobb (fizikai) kijelző
-jobb (3,2MPx AF) kamera
-szebb (relatív)
5700 pro:
-sebesség
-zenegombok
-jackdugó
Nekem N73mam van, nagyon penge kis gép (nehogy szó szerint vedd, olyan mint egy féltégla ;] ) igaz néha lomha, de a kamerája nagyon ott van :))
Joergie: mivel kicsit akarsz, nem mondom az N73mat neked is, de egy D900 pici és kameraügyileg erős :R

(#2167) Spancho válasza Daweee (#2166) üzenetére


Spancho
őstag

Köszi a segitséget!Nekem az 5700 a kiváló hangása és az egyedi kinézete miatt tetszik amellett h marha gyors! Az n73 nagyon jól néz ki és a képznézegető mod is nagyon tetszik benne, láttam rá Divx playert és videót is néztem róla nagyon szépen vitte! Gondolom akkor az 5700-is vinné a divx-eket mivel ujabb a symbian és gyorsabb a procibenne.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2168) tigerscorpio válasza Apollyon (#2041) üzenetére


tigerscorpio
aktív tag

Hy, szerintem Sony Ericsson melett kéne avoksot leenni, ha lehetnem Joy os melett(Kisebb Hiablehetöség)

" A Pokol Üres, mert Minden Ördög a Felszinen Van" ****Eladó cuccaim a az adatlapom/honlap link alatt****

(#2169) joergie válasza motogirl (#2165) üzenetére


joergie
őstag

SE T650?
nem szeretem az SE-t mert nem kompatibilis a kártyájuk pl a pda-val.
Másik.drága ;]

Samsung D900 vagy SE K800 vagy K810i.
Szétcsúsztatható nem jó, az volt ez előtt is(samu z650i), tetszett, de belement a homok (homokszigeten ;] ), úgyhogy az nem az igazi, meg d900 amúgy se a kedvencem :B
SE-t még mindig nem szeretem, meg asszem az vastag is nekem, bár ahogy fogdossák látom hogy szeretik a tulajdonosaik őket.
Megnézem a Motorolát milyen telefonokat jelentett be az elmúlt fél évben ;)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#2170) motogirl válasza joergie (#2169) üzenetére


motogirl
tag

A homokot egyik teló sem bírja :DDD A homokszigetre nem is érdemes kivinni, mert még el is lophatják. Azért mertem ajánlani a D900at, mert gyönyörű a kijelzője és baromi szép képeket készít a 3 megás kamerája. A Motorola eléggé szervizigényes....

(#2171) joergie válasza motogirl (#2170) üzenetére


joergie
őstag

z650i kijelzője ugyanaz mint a d900é, kamerájának érzékelője is több mint valószínű ugyanaz, szóval ismerem. most a samu f210, f300akat nézem, kicsit drága, de tetszik. eléggé extrém, de véglis csak hívást fogadni(kékfog headset) meg fényképezni kell, és ha már kicsi, miért ne lehessen zenét hallgatni vele, legalább addig se tudják ellopni :B
Bár lekopogom, még nem hagytam el és nem lopták el telefonomat.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#2172) #35692544 válasza joergie (#2171) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem értem az SE-t, azok a kis gumók amiket mostanában a telefonjaikra (t650, K850) tesznek és billentyűzetnek neveznek :( :(((

(#2173) kbr


kbr
csendes tag

Sziasztok!

Pls valaki segítsen nekem.... szerintetek a w880 vagy a k810 a jobb mobil? Csak mert nem tudom melyiket vegyem.. :( Nem tudom hogy a jó képminőség, vagy a zenei minőség a fontosabb számonra... A jó kezelhetőség lenne fontos még ,ebből a szempontből a a walkman veszt. Nem tudom.. pls help me...

(#2174) nemma válasza kbr (#2173) üzenetére


nemma
addikt

Hát pedig neked kell eldönteni, hogy mire használod.
Én hétköznapi telefonként K810i-t vennék, valahogy minden benne van, amire szükségem van. Ha pedig veszel hozzá még egy HPM-70-et, akkor a Walkman telefon máris felesleges.
A W880i mellett össz-vissz az exkluzívitás szól, mást nem nagyon tud felmutatni. Ja, de. Gyenge külső hangszórót, pirinyó gombokat és kis kijelzőt.
Tehát, összességében én a K810i-t venném.

[ Szerkesztve ]

(#2175) kbr válasza nemma (#2174) üzenetére


kbr
csendes tag

Szia!

Köszy, akkor szerintem a k810 fogom venni. :) Árban végülis ua szinte... ;) (a w880nál kihagytad a vaku és az autofókusz hiányát.) Köszönöm! :)

(#2176) nemma válasza kbr (#2175) üzenetére


nemma
addikt

Igen, azokat tényleg nem soroltam fel... :)
Viszont ha ugyanannyi és tényleg akarsz vele zenét hallgatni, akkor azt is figyelembe kéne venni, hogy a W880i-hez kapsz rendes fülest és megfelelő méretű memóriakártyát. Bár... Mindegy, akkor is K810i! :D

(#2177) AMD Power válasza kbr (#2175) üzenetére


AMD Power
titán

Jó telefon a K810i. Bár nekem a gombjai nem jönnek be.

(#2178) cornfake


cornfake
aktív tag

hello
meg tudja valaki mondani,hogy mi a kulonbseg a se hdh-ds200 es a hbh-ds220 bt headsete kozott?
tartozekos topicot nem nagyon talaltam,se oldalan osszehasonlitva ua a tudas...az egyik ujabb kiadas es lenyeges kulonbseg nincs v csak elkerulte vmi a figyelmem?

I'm what's left, I'm what's right..

(#2179) Viktor0610 válasza cornfake (#2178) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben jól látom a DS220 "agybadugós", a DS 200 pedig csak fülbedugható.

Samsung Galaxy A54

(#2180) cornfake válasza Viktor0610 (#2179) üzenetére


cornfake
aktív tag

ö,nemhanemhogy maga a bt vevoben van e kulonbseg merta fules maga csererelheto,mega 200as joval olcsobb 220as baratjanal...csak ezert? :wooooot:

I'm what's left, I'm what's right..

(#2181) Pom-Pom


Pom-Pom
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, mert elakadtam a telefonkeresgélés közben. 4 és fél év után most kezd el gyengélkedni a régi motorolám, ezért lesz lassan aktuális egy új eszköz beszerzése.
Fontos, hogy hosszútávú kapcsolatra tervezek, ezért strapabíró készülékre lenne szükségem, annak örülnék a legjobban, ha fém borítása lenne (de ez nem kizárólagos).
Főleg adatkommunikációra lesz használva, ezért szeretnék HSDPA-t, használhatóböngészővel, e-mail klienssel. Legyen gyors a szoftvere, és használható. (Mivel eddig motorolám volt, az sem áll távol tőlem, az SE eddig egy kicsit idegen, de szerintem majdnem minden megszokható.)
Az sem árt, ha telefonálás közben jó a hangminőség :)
Kamera legyen benne, de nem elsődleges, hogy milyen, és mennyit tud. A zenei részhez nem ragaszkodom, ha van benne, hát legyen :)
Bővíthtő memória az kellene.
Mivel női kézbe lesz, ne legyen valami nagy batár, nem baj, ha jól néz ki, van sítlusa :)

Hát röviden ennyi lenne, nekem nem sikerült olyat lelnem, ami tökéletes lenne, hátha nektek van valami ötletetek.
Mivel egyenlőre nem sürgős, az sem baj, ha valami olyan modellt mondtok, ami a közeljövőben lesz kapható. Az ár az annyira nem szempont, mert ha hosszútávon használható, akkor inkább fizetek érte.

Köszönöm, a válaszokat

(#2182) legiaap válasza Pom-Pom (#2181) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nokia 6120 classic
Nokia N73
Samsung L760
SE K810i
Se W880i

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2183) #35692544 válasza Pom-Pom (#2181) üzenetére


#35692544
törölt tag

motorola KRZR K3 a fém borítás miatt kicsit nehéz 110g
méret 103×42,3×16,3 mm

(#2184) motogirl válasza Pom-Pom (#2181) üzenetére


motogirl
tag

Női kézbe: Sharp 880SH
LG KU970

(#2185) badacsony válasza Pom-Pom (#2181) üzenetére


badacsony
őstag

Samsung U700
SE W910

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2186) ß3NC33


ß3NC33
tag

Sziasztok!
Én most állok telefon vásárlás előtt.
A SE K810i-t néztem ki a t-mobile-nál.
Vélemények erről a telefonról?
Köszi: Bence

(#2187) legiaap


legiaap
nagyúr

Szegény csaj most aztán döntsön
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2188) Spancho válasza ß3NC33 (#2186) üzenetére


Spancho
őstag

Jó készülék , megéri megvenni

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2189) badacsony válasza legiaap (#2187) üzenetére


badacsony
őstag

Bőség zavara.. :D

@ß3NC33: Nézz be a topicjába!

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2190) ß3NC33 válasza badacsony (#2189) üzenetére


ß3NC33
tag

Köszönöm a válaszokat :)
Alig várom már, hogy megkapjam :))

(#2191) Ignite


Ignite
csendes tag

[I][/I]Halle gyerekek!
Ti mien telefont ajánlanátok 45-50k körül?
Ami Fontos: bluetooth,normkamera,zene,bőwithető memória,szép kijelző,lehetőleg fügetlen,3G nem kell de nem gáz ha wan :DDD am lehetőleg nokia,samsung(ne d900),ha nagyon muszály sony.
Köszi :R

Dan

(#2192) Viktor0610 válasza Ignite (#2191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia 6233.

Samsung Galaxy A54

(#2193) samsungz400


samsungz400
csendes tag

hy
A segitségeteket szeretném kérni.A mostani Samsung Z400as telómat kéne lecserélni, 60,000 forintot költenék az új telóra...
A lényeg hogy: minimum 2megapixeles kamera, mp3 lejátszás, videófelvevés, bluetooth... :K
Várom az ötleteiteket és elöre is köszönöm a segitséget :D

[ Szerkesztve ]

(#2194) Spancho válasza Ignite (#2191) üzenetére


Spancho
őstag

Nokia 6288

samsungz400 : elég sok készülék lehetséges! egyéb feltételeid ? :))

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2195) samsungz400 válasza Spancho (#2194) üzenetére


samsungz400
csendes tag

nokia, samsung vagy se legyen, 2megapixeles vagy jobb kamerával, videofelvevövel, bluetoothal, bővíthető memóriával és játszon le MP3 -at :))

[ Szerkesztve ]

(#2196) Spancho válasza samsungz400 (#2195) üzenetére


Spancho
őstag

Én SE-be gondolkoznék!
K800i ,K810(bár kicsit drágább) P990i ért is 60 körül hozzálehet jutni függetlenül , W580i , W660i ,
De van pár Samu is : E950 , F300 , U600
Nokiákból meg sok van de amik nekem tetszenek azok drágábbak bár egy n73 nem sokkal több mint 60e. :DD

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2197) Boss666


Boss666
csendes tag

Sziasztok!
Segítség kéne már régota filozom hogy milyen telot vegyek. :W Az árkategoria max 80000Ft, olyan mindenes okostelo kéne Nokia vagy SE-re gondoltam. Fontos hogy megbizható és tatós legyen mivel ritkán veszek mobilt! Legyen rajta kamera(jó) és zenét is frankon játsza(jó minőségben)! Én az N73 music editionra vagy valamilyen walkman mobilra gondoltam. de másra is nyitott vagyok. Mit gondoltok az n73 me egy profi sennheiser fejhalgatóval felveszi a versenyt az SE walkan mobilokkal? De jó lenne ha legalább 1.5 -2 napot kibirna töltés nélkül kevés telefonálással meg zenehalgatással. Segítsetek mer nem tudok dönteni :W !

(#2198) Apollyon válasza Boss666 (#2197) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mindenes okos teló és még walkman is?
A SE-ok közül azt mondanám hogy P1i, de az egy százas. Vagy W950i de az meg már ezeréves, és nincs kamerája – ezt inkább mégse :) ...
Szóval ebben az árkategóriában K810i. Vagy W610i, az 55-60K között van, Walkman 2.0-ás szoftver, klassz naptár, a kamera nem olyan jó, de rossz sem.
Nokiánál az N73 me az tényleg jó. Bár én inkább megvárnám az 5310-est ami über-brutál jól néz ki és nem csak Nokiához képest hanem egyébként is. Bár a kamerájától nem esnék hanyatt, inkább hasra.

De ha majd el is döntötted, vásárlás előtt tapicskolj meg egyet élőben mielőtt tényleg megveszed, legalább a dummy-ját..
Az itt felsoroltak közül bármelyiket választod nem fogsz csalódni..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2199) cornfake válasza Apollyon (#2198) üzenetére


cornfake
aktív tag

hat nemtudom mennyit fejlodott a nokia music edition szeriaja az n70rol az n73 ra egy SE w550(!) utan egy n70 music edition egy nagy kalap...na szoval nem jo:)
se kezelhetosegben se hangzasban sajni.nekem legalabbis:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#2200) Kérdés? válasza #35692544 (#2156) üzenetére


Kérdés?
csendes tag

mennyi és hol lehet kapni a Sam. E200? nyíregyházi vagyok ne hogy nekem győrt megjelöld.

nem értek a telcsikhez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.