Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) spyduck válasza kavicssli (#2845) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nekem vot szerencsém kipróbálni mind a 2-t!
Az N80 jobb minőségűképet, sokkal jobb videót sinál! Azon kívül van benne wifi eg egyéb szép dolgok! A 2 telefont nem lehet egy kalap alá venni!
Azon kívül az N80-as symbianos és mindenféle progit udsz rárakni!
A k810 meg nagy, csúnya, olyan mint egy nagy k700! Azzal meg rengeteg problémám volt!
Ja és a görgője be fog szarni 3-4 hónap alatt!

(#2852) AMD Power válasza spyduck (#2850) üzenetére


AMD Power
titán

Te valami nagy szaki lehetsz. Érdekesek ezek a kifejezések. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2853) fateless válasza pajav8 (#2849) üzenetére


fateless
veterán

Én személy szerint a k550-et választanám, de ez személyes elfogultság.
A felsorolás alapján nem fontos számodra a 3G, tehát ezt kihagyom. Ezen kívül EDGE mindegyikben van.
Kijelzőben a két Nokia jobb, mint az SE, azon belül is a 6131 a legjobb.
Kamerában pont fordított a sorrend, a k550 top, emellett a 6233 csak fixfókuszos, 6131 meg már csak 1.3
Kezelhetőségben nekem a SE egyszerűbb, mint a Series 40, de ez ízlés kérdése.
Ugyanígy a külső is rád van bízva, sztem ebben a K550 az első, 6131 utolsó a gigászi méretével.
Lokális adatátvitel szempontjából egyformák, ahogy mp3-ban és ilyen jellegű képességekben is.
Árban szinte teljesen egy szinten mozognak, mindegyiknél két év gari.

Szóval itt nincs olyan, hogy ez vagy az sokkal jobb. Csak rajtad áll, melyik áll hozzád közelebb.
Ha kagyló bejön, akkor 6131.
Ha később akarsz 3G-t használni, akkor 6233
Ha meg trendit akarsz viszonylag kompromisszumok nélkül, akkor k550

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2854) majom2


majom2
senior tag

Segítsetek!
olyan mobilra lenne szükségem, amit idősebbek is tudnak használni. Sajnos a mai készülékek egyáltalán nem ilyenek - vagy tévedek? Kritériumok:

-jól látható nagyméretű gombok
-olvasható méretű karakterek a kijelzőn
-nagyon könnyű kezelhetőség

nem csak új, régebbi modellek is érdekelnek.
várom az ötleteket!

(#2855) Viktor0610 válasza majom2 (#2854) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia 1112, 1600, 5070, 6070, 3110... ;)

Samsung Galaxy A54

(#2856) REDeath


REDeath
őstag

sziasztok, lg ke600-at nem lehet kapni magyarországon? nekem tetszik :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2857) nemma válasza REDeath (#2856) üzenetére


nemma
addikt

Ha itt megnézed, azt mondják, hogy épp nincs. Gondolom ez azt jelenti, hogy valamikor lesz :)

(#2858) majom2 válasza Viktor0610 (#2855) üzenetére


majom2
senior tag

Köszi a tippeket, de szerintem ezek egyrészt túl kicsik, másrészt a 4(5?)irányú nyomógomb teljesen használhatatlan egy idős ember számára.

(#2859) nemma válasza majom2 (#2858) üzenetére


nemma
addikt

Pedig tényleg ezek a készülékek felelnek meg az általod megszabott kritériumoknak.
Esetleg vegyél 3310-est. Azoknak nagyok a gombjai, a kijelzője is tényleg látható és egyszerű a kezelése ;)

Mod: Csak egy jó akksi kell bele!

[ Szerkesztve ]

(#2860) majom2 válasza nemma (#2859) üzenetére


majom2
senior tag

Pedig tényleg ezek a készülékek felelnek meg az általod megszabott kritériumoknak.
no offense, de melyik kritériumnak felelnek meg?

A 3310 tényleg jó ötlet. kicsit talán a kijelző lehetne nagyobb...

(#2861) Stimpy válasza majom2 (#2860) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Hali! Külföldön gyártanak kifejezetten erre a célra telefont, hatalmas kijelző, nagy gombok, stb.Az itthoni viszonyokat nézve sajnos csak nagyon régi telók jók erre, azok meg (ha tudsz is szerezni) már nem bírják fél napnál tovább bekapcsolva.
Bár ha jobban belegondolok, akkor a nokia 3510 (nem "i"-s) talán jó lehet, az viszonylag nagy, elég nagyok a gombjai is, és a kijelzője is......és nem elhanyagolható, hogy strapabíró és nem drága. Üdw : Stimpy

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#2862) nemma válasza majom2 (#2860) üzenetére


nemma
addikt

Az összes, amit ilyen betűkkel írtál. 2007-ben ezek teljesítenek a legjobban-ahogy már mondtam-az elvárásaidnak. ;)

A 3310-nem pedig szerintem elég méretes a kijelzője, a menüpontok különösen óriási nagy betűkkel vannak kiírva!

Mod: A 3510 is jó ötlet, bár ott már van külön hívást fogadó és elutasító gomb is, ami nehezíthet a kezelésen :) Cserébe viszont tovább bírja az akksi!

[ Szerkesztve ]

(#2863) majom2 válasza Stimpy (#2861) üzenetére


majom2
senior tag

Hello,
tudnál mondani gyártót vagy konkrét típusokat? nagyon jó lenne...

a 3510 tényleg nem rossz, de én azért bizom benne h talán találok jobbat is...

(#2864) Stimpy válasza nemma (#2862) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Ez igaz, viszont nagyobb helyen terülnek el a gombok, és a billentyűzet is jobban látható, mivel a ledek átvilágítják, ami a 3310-nél a műanyag billentyűzet miatt nem valósul meg.Tudásra mindkettő ugyan az kb. (sorry, tudatlanságra :DDD )

[ Szerkesztve ]

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#2865) REDeath


REDeath
őstag

szerintetek a w380 mennyibe fog kerülni? majd 2008 elején ha megjelenik..

most épp teelfonokat nézegetek, mr az enyém már nagyon haldoklik.. (Siemens C60) nemkinevetni :)
nem tudom hogy használtan vegyek-e, vagy pannonnál újan, ott beszámítják 10 000-ért a telómat...

Valami könnyű-kicsi-vékony telót szeretnék, kamera úgyis van mindegyikben.. meg ilyen hasznos cuccok legyene azért benne pl naptár meg ilyen emlékeztetők, és mp3 cengőhang de már ez is alapnak mondható sznte minden telónál.
ezért is néztem pl az Lg KG320-at, vékony meg minden, még újonnan se vészes.
néztem még sony-e. w880-at, csak ez már túl drága nekem. legalábbis van külön mp lejátszóm, szóval nemfeltétlen kell walkman mobil, főleg hogy minden ismerősömnél behalnak a 10 ezres füleseik meg a csatlakozók...

szóval ha tudtok adni pár tippet ilyen vékony, használható, megfizethető telókra akkor azt megköszöném:)

motorola v3 az ami annyira nemérdekel mert tucattelefon lett belőle. most jelen pillanatban használt samsung p300-akat nézegetek

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2866) Stimpy válasza Stimpy (#2864) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Nahogyasszonnya :

[link]

Így hírtelen ez tuti, viszont ezekben ugye nincs magyar nyelv.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#2867) majom2 válasza nemma (#2862) üzenetére


majom2
senior tag

lehet h 2007ben ezek voltak a legjobbak, de attól még sajnos elég messze állnak a használható kategóriától. pont ez a problémám...

3310: ismerted még az ősrégi nokia 3110-et? annál volt egy olyan lehetőség h duplaméretű számokat/betűket ír ki. én azóta sem láttam ezt sehol, bár nagyon hasznos tulajdonság. ehhez mérten a 3310 is visszalépés sajnos.

3510: sztem a külön gomb fogadásra/elutasításra jó dolog. tapasztalatom szerint a folyton változó funkciójú gomb (pl.3310) csak összezavarja a felhasználót...

(#2868) majom2 válasza Stimpy (#2866) üzenetére


majom2
senior tag

Szuper!!! Köszi!!! :R

(#2869) Stimpy válasza majom2 (#2868) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Igazán nics mit, remélem sikerül szerezned megfelelő készüléket.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#2870) nemma válasza majom2 (#2867) üzenetére


nemma
addikt

Ebben egyet is értünk, de sajnos akkor is ez a mostani választék :F

Igen, emlékszem a 3110-re, de azért a 3310 sok előrelépést is rejtett magában :)

A külön híváskezdeményező, vagy bontó gombok használata egyénfüggő. Volt olyan öreg, aki azt mondta, hogy jó, hogy minden egyben van, volt aki arra esküdött, hogy külön.

(#2871) babócka


babócka
csendes tag

Sziasztok! Nos én is 3110-zel kezdtem. Ha valakit érdekel, még mindíg meg van, baromi jó az aksija:)) lassan be kéne kereteztetnem. Az azonban nem igaz Majom, hogy nincs dupla méretes számbeírás, mert az LG L600V-és is dupla számos, meg nekem most 6290-em van, és ez ilyen- Akkorák a számok, hogy az elsős kisfiam is felismeri... Most viszont dilemmában vagyok, mert imádom a 6290-et, de beleszerettem a Prada-ba Ollan szééééép:)) télleg, na mindkettőre nincs zsozsóm, de akkor melyiket?

(#2872) Player


Player
csendes tag

Ha a TOP10 javaslatom nem jött be, akkor legyen itt egy egyszerű megközelítés:
Kis méret, nagy KIJELZŐ.

(#2873) South Velen válasza Player (#2872) üzenetére


South Velen
addikt

HTC Touch, LG Prada és társai.

(#2874) kReOn


kReOn
csendes tag

REDeath:
Szerintem nézegesd még az LG KU800 Chocolate

(#2875) Player válasza South Velen (#2873) üzenetére


Player
csendes tag

Köszi, jól van megerősítettél. :)

(#2876) kavicssli


kavicssli
addikt

Köszöm a válaszokat :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2877) stpotty


stpotty
tag

Sziasztok!
Tanácsot kérnék, milyen telefont érdemez venni idősebb nőnek /Anyukám/. Semmi extrát nem kell tudnia, telefonálni és maximum sms-t írni fognak róla. Könnyen olvasható kijelző, normál/nagy billenytűk, egyszerű kezelés és normális kinézet kell viszont. Az ár nem olyan fontos, persze ha lehet, akkor ne 100k -s egyszerű modelleket mutassatok.
Előre is köszönöm a segítséget.
sp

(#2878) kReOn


kReOn
csendes tag

stpotty: A motorolák nagyon szépek, és egy nő kezében jól is állnak, én speciel ha kinézetre megy a játék, akkor én aztmondom egy Motorola K1-et vegyél =) nem valami hú de hatalmas tudású(de ami kell az megvan benne), viszont egy nőnek egy ilyen szép teló a kezébe való. Nem tudom, ne az én véleményemre hallgass, nézd meg még mitírnak a szakértők:) ez csak egy szerény vélemény volt

(#2879) Ricardo válasza stpotty (#2877) üzenetére


Ricardo
félisten

6500 classik nagyon elegáns, ha mindenképp kihajtható telefon akkor a 6555 lehet jó választás. nagyon szépek, és a menü is "egyszerűbb mint a motorola telefonokban.

(#2880) fateless válasza stpotty (#2877) üzenetére


fateless
veterán

Én is valami Nokia kagylót mondanék, mert nagy a gomb, a menü egyszerű és logikus. (Számomra az SE logikusabb, de ez ízlés dolga, anyámnak a franciák logikusak)
Azért én inkább mondanék már 3555-öt, mert nincs szükség a 6-os sorozatra, deigazából ennél is vannak egyszerűbbek. Egy 64 éves hölgy ismerős pl most vett magának 3110-est, mert azt találta könnyen kezelhetőnek és nagybetűsnek. (Persze nem ikonos menüt használ)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2881) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ismét kérdés: nokia 2760 vagy SE w300i?

https://www.coreinfinity.tech

(#2882) tothm


tothm
őstag

Szia!Én egy Sony Ericsson-t ajánlanék ami most a t-mobilnál le van akciózva és 1-et vizetsz 2-t kapsz!Mellesleg elég jó telcsi!Ja és az ára 20teli malacpersely!(20ezer)

(#2883) sh4d0w válasza tothm (#2882) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi, de inkább használhatósági szempontok érdekelnének, főleg a beépített FM-rádióé. Nokia nagy meglepit nem tud okozni, de SE-m még nem volt.

https://www.coreinfinity.tech

(#2884) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Most szeretné új mobilt venni. Én Vodafone-os előfizető vagyok, és elsősorban feltöltő kártyás készülék érdekelne nem túl drágán. Ami árban számomra megfizethető a jelenlegi kínálatból, az a SonyEricsson W300i, és az Alcatel OC701. A Vodafone Live! menüből elegem van, a kártya független készülékeket pedig nem igazán ismerem, ill. viszonylag drágának tartom. Ami fontos lenne a telefonban; legyen benne Bluetooth, MP3 lejátszó, FM rádió, memória kártya bővítési lehetőség, lehessen rá számítógépről háttérképeket, csengőhangokat, játékokat feltölteni (ez utóbbi ha jól tudom minden Live!-os telefonban le van tiltva, ezért nem kell Live! menüs telcsi).
Mit tudnátok ajánlani, a fenti kettőn kívül, ami nem túl drága, és megfelel az igényeimnek? :F

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2885) kReOn


kReOn
csendes tag

shadow szerintem SE W300i

(#2886) fateless válasza klepto (#2884) üzenetére


fateless
veterán

Samsung E250, ráadásul mától csak 20k vitamaxban

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2887) fateless válasza sh4d0w (#2881) üzenetére


fateless
veterán

Ha nem számít az mp3, csak a rádió, viszont fontos, hogy szép vékony legyen a készülék, akkor a Nokia.
Ha kell a rádió mellett az mp3 is, ráadásul egy jó füles, meg 256 MB memória, és el tudod viselni a gombokat (igaza van a cikknek: kerekecske gomb ócska), akkor mindenképpen a w300. Egyébként abszolút értelemben mindenképpen ez utóbbi a jobb.

tothm: milyen akcióra gondolsz a trénél? nem hallottam róla.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2888) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a javaslatokat, főleg fateless olvtársét. Valsz a SE lesz, lényegesen olcsóbban tudok hozzájutni, mint a Nokiához.

https://www.coreinfinity.tech

(#2889) vicosa


vicosa
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, hogy melyik telefont válasszam a Vodafone előfizetéses akció közül. max. 20.000 F-ig. (http://prog.vodafone.hu/keszulekek/elofizeteses_akciok_hu.asp)
Most jár le a hűségnyilatkozatom de a Vodafone adott egy céges akció miatt. Asszem a céges akció alapján az A kategóriából választhatók.

Az elsődleges szempont, hogy legelább 2 évig gond nélkül működjön és legyen viszonylag időt álló, ha már a 2 év hűségnyilatkozat kötelező.

1. Tehát legyen megbízható, strapabíró.
2. Legyen jó erős az aksija.
3. A bővíthető memória,legyen minél nagyobb (a tömörítéshez nem nagyon értek)

Szerintetek melyik memóriakártya a jobb. Sony E. Memory Stick Duo-ja vagy a Nokia és a Samsung micro SD-je? Már ha van értelme az ilyen kérdésnek.

Az adatátvitel legyen a lehető legpraktikusabb és leggyorsabb.

A kamera nem fontos. A szervező funkciók legyenek praktikusak -pl. kikapcsolva is ébreszt, naptár hangjelzéssel stb.- semmi extra.

Én az elérhető tesztek alapján a SE w300i-re, a Samsung E250 vagy a Nokia 6234-re gondoltam. Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Ja és a a LIVE, az miért gázos dolog?

Köszi

(#2890) fateless válasza vicosa (#2889) üzenetére


fateless
veterán

Memória: alapvetően - felhasználó oldaláról - nincs különbség, árban viszont elég jelentős az eltérés a microSD javára.

A három telefon mindegyike alkalmas EDGE "szélessávra", csak a vodafone nem. Ezen kívül a Nokiában van 3G is. Ebben a készülékben van infra és bluetooth lokális adatátvitelre is, ami ugyancsak megvan az SE w300-ban is, amihez ráadásul kapsz adatkábelt is, valamint egy 256 MB-os memóriakártyát.
Kijelzőben a Nokia a legjobb, de értelemszerűen többet is fogyaszt, a másik kettő kijelzőjének a pixelszáma negyedakkora, bár fizikai méretre csak az SE tér el lefelé. Naptár mindháromban jó, bár inkább csak alap dolgokra. (asszem az E250-be nem fér túl sok bejegyzés, talán száz :F )

A Live a kinézete miatt lehet gázos, sokan nem szeretik, mivel nem a legszebb a maga négy színével. Elveszi a készülék egyéniségének egy részét.

A három közül én mindenképpen a 6234-et ajánlanám, ha sokat használod, a csúszka és kagyló mindig hibaforrás lehet, bár nem feltétlenül romlik el.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2891) AMD Power válasza klepto (#2884) üzenetére


AMD Power
titán

W200i esetleg?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2892) klepto


klepto
addikt

fateless:

Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem, de az Live!-os, ezért kiesik (alapból játékok nem fogad pc-ről)

AMD Power:

Az abszolút nem tetszik, túl egyszerű, és hétköznapi a kinézete.

Más:

Most, hogy jobban szétnéztem, rákattantam az okostelefonokra. Viszonylag olcsón lehet megvenni a HP iPAQ 514 telefont, ami igazán tetszett, és ilyen kaliberű készülékre hajlandó lennék ennyit költeni. Viszont ha már 60.000.-Ft környékén veszek telefont, akkor szeretnék még komolyabbat, amiben van rádió, és GPS is. Tudnátok ebben segíteni, hogy hasonló áron milyen GPS képes telefont lehetne találni a piacon, ill. ehhez a HP-hoz hasonló tudású telefont nem lehet olcsóbban beszerezni? Megéri ez a gép az árát?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2893) fateless válasza klepto (#2892) üzenetére


fateless
veterán

Esetleg ez?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2894) fateless válasza klepto (#2892) üzenetére


fateless
veterán

A Sansung E250-ről nem tudok nyilatkozni, de van nálam egy SE v630, amin Live menü van, de lehet rá telepíteni programokat. (Most direkt felraktam rá hármat, hogy kipróbáljam.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2895) morzsika válasza stpotty (#2877) üzenetére


morzsika
tag

Nálunk a családban a Nokia 6070-es vált be a leginkább. Változtatható betűméret, viszonlag nagy kijelző, erős rezgés, atomerős hang.. :))
Minden szempontból megfelelő idősebbeknek is. Max verőfényes napsütésben nem lehet látni, de melyik alapmodell mondhatja el magáról, hogy kristálytiszta kijelzője van ...

Szóval én ezt tudnám ajánlani, idősebbek számára nagyon bejön, legalábbis a családban, sőt még alapkészüléknek is. Vagy a Nokia 1112, bár kisebb kijelző, de látható napos időben is :)

Amit Viktor0610 korábban leírt típusokat, azokat érdemes átgondolni :)

Ha arra a pillanatra vársz, amikor minden kész, akkor soha nem fogsz semmit elkezdeni.

(#2896) vicosa válasza fateless (#2890) üzenetére


vicosa
csendes tag

Köszi a gyors választ! (Bárcsak az ügyfélszolgálat is ilyen flottul menne a Vodafone-nál)

Ha jól értettem akkor a Nokiához alapból nem adnak adatkábelt hanem azt külön kell megvenni? Az adatátvitel leggyorsabb és legegyszerübb módja még mindig az adtkábel nem? Mennyibe kerül egy "normális" adatkábel?

Azt nem tudjátok, hogy alapból milyen memóriakártya jár a Nokia 6234-eshez a Vodafone-nál.

A Nokia fülhallgatójáról mik a véleményetek? Azt olvastam, hogy ezen a téren az SE W300i igen jól sikerült.

Köszi

(#2897) fateless válasza vicosa (#2896) üzenetére


fateless
veterán

A barátom vett egyet, és nem adtak hozzá adatkábelt, de - meglepetésre - nem 64, hanem 128 MB-os kártyát adtak hozzá.
Egyébként igen, a kábel a leggyorsabb mód. Az ára, ha jól emlékszem úgy 2k körül mozog.

Fülesben meg egyértelműen jobb a w300.hoz adott. Az itteni tesztekben olvashatsz a Nokia ezen füleséről, nem meggyőző, mondjuk így.

Nokiám csak egyszer volt 3 napig, nem bírtam a menüjét, de mostanra már jobben kiismerem magam benne, ettől függetlenül ajánlanám ezt a telót. Szerintem az egyik legjobb ár/érték arányú készülék. (Azért én maradok megrögzött SE-használó.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2898) kapcs-ford válasza spyduck (#2851) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Nekem vot szerencsém kipróbálni mind a 2-t!
Az N80 jobb minőségűképet, sokkal jobb videót sinál! Azon kívül van benne wifi eg egyéb szép dolgok! A 2 telefont nem lehet egy kalap alá venni!
Azon kívül az N80-as symbianos és mindenféle progit udsz rárakni!
A k810 meg nagy, csúnya, olyan mint egy nagy k700! Azzal meg rengeteg problémám volt!
Ja és a görgője be fog szarni 3-4 hónap alatt!

Ellenérvek (se k700,se n80)
N80 mindennél gyengébb képeket csinál mint egy pl. k750(habár nokiánál még lehet ez a top) ráadás NO AUTOFOCUS.
Hát a k700-as kényelmesebb viselet ha a súlyát nézed, a dagadt n80-nak olyan trehány a kialakítása, hogy mindig le akar esni, kihúzva a súlypont kicsit megbillen...
Wifi egyéb szép dolgok... ha ez egyik szobában van az AP a másikban meg te a telcsivel akkor lehet csatlakozni egyébként utcáról openre vagy barátéra (fon.com) semmi esély.
Az n80 2hétig volt nálam majd lecseréltem egy N73-asra. ( csak a symbian miatt, telcsire meg képekre maradt a k750i)

Aláírás

(#2899) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok megint én! A 6280,6288, ls a 6270 es telókról tudna valaki vmilyen tapasztalatot mondani? Ha valaki tudna egy jó oldalt linkelni ahol átfogóan összelehet hasonlitani a telókat azt nagyon megköszönném! Uccsó kérdés...50.000ft környékén milyen telefont tudnátok ajánlani? lehet használt is! Sokat neteznék vele ezért nagy kijelző kellene gondolok itt a fizikai méretre és szeretek zenét hallgatni ( de nem főszempont),azért 1.3 mp legyen meg...,billenytyüzete legyen használható :) és legyen rendesen összerakva... Létezik egyáltalán ilyen teló? :S :S Eddig itt a PH-n találtam egy N73 Music Editiont de erről sincs sem tudok semmit! Wifi nem lételem sőőttt! Vodás létemre megvan rendelve a net tehát felesleges a wifi!
Előre is köszönöm!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2900) AMD Power válasza klepto (#2892) üzenetére


AMD Power
titán

De viszont jó ,hogy lehet bővíteni és a tartozék szempontjából se átlagos. Mármint ebben a kategóriában.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.