Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) jana203


jana203
csendes tag

Sziasztok! A véleményetekre lennék kiváncsi pro és kontra alapon: melyik a jobb:SE W580, Samsung D900i, Samsung u700, Samsung z560,Nokia 6120c.

(#2802) kavicssli


kavicssli
addikt

Mostanság melyik telót érdemes venni ami ár/érték arányban kitünő!? :U kb 40.000ft lenne rá de lehet használt is!Előre is köszönöm! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2803) kReOn


kReOn
csendes tag

jana szerintem Nokia 6120c, nem vagyok nokia hívő viszont ez tényleg nagyon jó kis teló:)

(#2804) AMD Power válasza kavicssli (#2802) üzenetére


AMD Power
titán

SE K800i? Samsung D900i?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2805) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok! Nagy dilenmában vagyok tanácsokat szeretnék kérni. Adott egy összeg, mondjuk 75 ezer ft. Ezért szeretnék venni egy telefon. Sokat utazom, főleg tömegközlekedéssel és nagyon fontos, hogy jó zenelejtászó legyen a készülék, rádió legyen benne és az sem árt ha a videolejátszástól sem rémül meg a telefon és ne legyen cukorból. Ne kelljen minden pillanatban attól félnem, mikor előveszem, hogy mikor fog összekarcolódni. Valamint ha lehet legyen normálisan összerakva. (n80 szóba sem jöhet a szégyen slide technikája miatt).
Új és használt készülékek is számításba jöhetnek (természetesen csak pár hetes esetleg hónaposak újszerű állapotban).

Pls segítsetek pár ötlettel és érvvel, mert már nagyon sok telt megnéztem, de egyikre sem sziívesen adok ki ennyit, nem tudnak meggyőzni ár/érték arányukban...

(#2806) arix32


arix32
csendes tag

Sztem vegyél Nokia 5700 De n80 -at semiképp se!!!!!!!!! :W

Arix32

(#2807) fateless válasza q13579 (#2805) üzenetére


fateless
veterán

Vegyél egy használt PDA telefont, amiben van rádió is, meg egy minőségi fülest.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2808) Khaal


Khaal
őstag

30 ezer forint alatt keresek telefont ami a következőket tudja:
-Bővíthető memória
-Háttérben is futó mp3lejátszó ami vezérelhető fülhallgató távirányítóról,
vagy dedikált zenegombokkal (tehát zsebből ne kelljen elővenni)
-Szabvány jack dugós fejhallgatót lehessen rádugni, akár átalakítóval (csak ne kelljen barkácsolni)
-kamera, bluetooth, edge nem számít
-USB kábellel felismerje driver nélkül külső háttértárként és gyorsan lehessen másolni rá
Kártyafüggetlen vagy esetleg Pannonos érdekel, akár használt is, mert jelenleg praktikumos kínálatukban nem találtam megfelelőt. Vagyis a w200-hoz kapható távirányítós headset? Olyan amivel lehet számotváltani, hangerőtállítani, beletekerni?

(#2809) fateless válasza Khaal (#2808) üzenetére


fateless
veterán

Alca 853-at talán még találsz valahol

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2810) Khaal válasza fateless (#2809) üzenetére


Khaal
őstag

Köszi a tippet, arról el is feledkeztem, pedig ha jól emlékszem nagyrészt megfelel az elvárásaimnak, utána nézek.

(#2811) Khaal válasza Khaal (#2810) üzenetére


Khaal
őstag

Alca kiesett, mert csak 512-es kártyát kezel, és nem megy pendriveként (driver nélkül), ráadásul elég sok a panasz fagyások miatt.

(#2812) kReOn


kReOn
csendes tag

ennyire tökéletes teló nem sok van ilyen árban khaal:D walkmanok között nézegess szerintem.
amúgy q13579: fateless-el egyet értek, valami használt PDA telefon számodra a legalkalmasabb

[ Szerkesztve ]

(#2813) Gebriel válasza q13579 (#2805) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz nem 75eFt ha nem a duplája :B ,de szerintem vegyél egy Iphone-t
Megéri azt a pénzt :K
És egy fullos telcsid lesz.
Vagy egy PSP-t :DDD

(#2814) q13579 válasza Gebriel (#2813) üzenetére


q13579
senior tag

És ha baj lesz vele? Hol javítják garral a kilockolt készüléket?

(#2815) Gebriel válasza q13579 (#2814) üzenetére


Gebriel
veterán

Egyes nagykerek,pl: Rightpone,Mobilphone,Speedshop...stb,stb..
6-12 hó garanciát vállalnak az eladót készülék után.
Érdemes tölük vásárolni ;)

[ Szerkesztve ]

(#2816) q13579 válasza Gebriel (#2815) üzenetére


q13579
senior tag

:R :R

(#2817) AMD Power válasza arix32 (#2806) üzenetére


AMD Power
titán

5700? Jó az..!? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2818) Khaal


Khaal
őstag

W200i tetszik ( a kamera és a bluetooth hiánya engem nem zavar és most egy 128x128-as CSTN-es telefonom van, ahhoz képest a kijelző előrelépés).
Viszont a kérdés maradt, a w200-hoz kapható távirányítós headset? Olyan amivel lehet számot váltani, hangerőt állítani, beletekerni?

(#2819) nemma válasza Khaal (#2818) üzenetére


nemma
addikt

Kamera mondjuk épp van benne!:)
Persze, biztosan kapható, mivel a csatlakozója ugyanolyan, mint az összes többi mondellnek.

(#2820) q13579 válasza AMD Power (#2817) üzenetére


q13579
senior tag

Azt semmiféleképpen nem szeretnék :) . Kicsit komolyabb készülékre gondoltam. Kezd letisztulni, hogy a legjobb választás a SE p1i lenne, azonban nem szeretnék 70 főlé menni. Idegesít a dolog, de már ígyis határeset, ugyhogy lehet a legjobb az lenne, ha várnék kicsit a vásárlással.

(#2821) kReOn


kReOn
csendes tag

szerintem is, ne sietsd el :)

(#2822) Gebriel válasza q13579 (#2820) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem neked címezte a hsz-t AMD ;) :DD

Nem tudom mennyire érinthet ez téged..
De a Vodafone-nál a Vodafone Presztízs csomagban a SonyEriccson P1i: 30.000Ft.-Igaz ez csak az üzleti előfizetők érhetik el. :))

[ Szerkesztve ]

(#2823) AMD Power válasza Khaal (#2818) üzenetére


AMD Power
titán

Jó is az a W200i. Főleg moss van 25K-ért függetlenűl.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2824) kReOn


kReOn
csendes tag

W200 pannonnál 9ezer :P meg t-mobile előfizusnál is 24 hóra

(#2825) Antonio


Antonio
senior tag

sziasztok,

karácsony közeledvén és mivel oldscool siemens MT50-esem :B is igencsak megérett a cserére (életem második telefonját nyúzom még mindig akármilyen hihhetetlen)

árhatárt 50 eFt nál húztam meg.

már jópár hete nézegetem teszteket, hozzászóllásokat árakat ... persze minél többet olvasok utánna, annál jobban elbizonytalanodik az ember ...

amiket kinéztem

Samsung E840 48 e Ft, gyönyörű, egy hibát találok benne a 2 mp-es kamera mellől hiányzik a "vakú"/ villanó segédfény. egy kérdésem lenne ezek a fényes tükörszerű felületű gépek hogy állnak a karcolódással? meg eleve a mai telefonok képernyői?

Samsung P310 használtan már lehet 50-alatt kapni ... igazából élőben még nemláttam csak ezért kérdőjeles (meg úgye egy használt telefon az mégis csak használt) ill valhol olvastam külföldi oldalon hogy valakinek beszéd közben problémás a hangátvitel a microfon ill a telefon rövid mivoltából :F mármint aki halja az nem tisztán hallja amit beszélnek az p310 .be vagy valami ilyesmi ...

Samsung D900i, tökéletssen megfelelne a tudása de E840 ésD900i egymás mellet talán E840 felé húz a szívem bár egyszerre még nem láttam őket :)

Samsung E950 és Motorola Z6 mindkettő ok csak az áruk már -még ha csak hajszálnyival is de - 50 felett van

nokiák közt ami bejöne 6500 classic/E51 még drágák (e50 tökéletes lenne de "már" öregecske), a többi nokia meg :Y hiába van nagyon jó belbecs ha külsejük/minőségük (azok a műanyagok) :Y

SE meg hát K800 K810i nagyon jó kis készülék csak nem szeretek féltéglával a zsebembe mászkálni :(

szeretnék véleméyneket pro/kontra a hozzértő tapasztalt userektől :)

és egy láma kérdés a végére :U

szótárat csak opercácós rendszerű pl symbian gépekre lehet telepíteni?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2826) AMD Power válasza Antonio (#2825) üzenetére


AMD Power
titán

Ezeke közűl a D900i/K800i/6500 a nyerő.

D900i. Nagyon jó kamera ,szép kijelző jó slide.
K800i: 3G, Xenon vaku , 2 év gari és szerintem szoftveresen is jobb mint a Samsung.
6500 Ez is egy kis telcsi bár én ebből csak a Slide-t venném meg. Az iszonyat baba.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2827) bebar


bebar
aktív tag

Ma az Aréna Plaza-ban volt pár nyitási akció a T-nél.

K550i: 25e. egész jó!
Még 4 teló volt, kb.: -10e. kevesebbért.

Vodánál asszem Samsung teló volt, 13-ért.

(#2828) kavicssli válasza AMD Power (#2804) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen a K800ra én is gondoltam de a D900ról semmi tapasztalatom sincs :( na PH! teszteket megnézegetem...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2829) AMD Power válasza kavicssli (#2828) üzenetére


AMD Power
titán

D900i is egy nagyon jó kis telefon. Az egyik legjobb Samsung számomra. De én a K800i mellett döntöttem és nem bántam meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2830) Khaal


Khaal
őstag

W200i lesz a kiválasztott azt hiszem.

A kérdésem az, hogy a HPM-82-es headsettel teljes körűen kompatibilis-e a telefonnal? Az SE oldal a kompatibilis tartozékoknál írja, engem az érdekelne működnek-e rajta a zenevezérlő gombok (számléptetés stb...).

HPM-70 és HPM-75 között mi a különbség?

Esetleg valakinek van róla infója, itthon kaphatóak-e az új w200i színváltozatok valahol? A képek alapján a szürke érdekelne igazán.

Az M2-es kártyához van olyan adapter amivel MSpro duo helyett is lehet használni (pl PSP-ben)?

(#2831) Dolby


Dolby
senior tag

Vodafonenál kártyás telefon kellene a nővéremnek, a lényeg hogy külalakra tetszen neki, és a csengőhangja szép tiszta legyen. Semmi különösebbre nem használná. Eddigi telefonjai: Samsung c100, nokia 2610 (ami tegnap megsértődött, hogy földhöz vágta véletlenül:-D ).
Ár kb 20-25 ezer.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#2832) Gebriel válasza Dolby (#2831) üzenetére


Gebriel
veterán

Vodafonenál kártyás telefon kellene a nővéremnek, a lényeg hogy külalakra tetszen neki..
Már ne haragudj,de mi,honnan a búbánatban tudjuk hogy a nővérednek mi tetszhet? :U :W
20-25k-t kapható értelmes mobil most a Vodafone-nál szerintem a V630i,W300i

(#2833) Diego! válasza Dolby (#2831) üzenetére


Diego!
senior tag

Ha nincsenek nagy igények könnyű a választás, bemegy megkérdezi mik vannak 20-25 között ami mp3-as és amelyik tetszik neki megveszi...van egy jó pár. :)
Én a V3-ast ajánlanám 26ért.

[ Szerkesztve ]

(#2834) kReOn


kReOn
csendes tag

Dolby szerintem is V630i, minden szempontból jó, nekem is olyanom van, tapasztalatból mondom. Mivel én nem nézem minden kis zeg-zugát a telónak hogy találjak valami hibát benne, ezért mondom hogy nagyon jó kis teló, a vaku viszont nagyon hiányzik belőle :F :S
de tényleg csak ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#2835) Dolby


Dolby
senior tag

Gebriel: Köszönöm, én is a V630i-t és a w300-akat néztem. Igazából nyílván nem azért írtam hogy a fórumon megkérdezzem mi tetszik majd a nővéremnek, hanem azért hogy olyan telefonokat ajánljanak ami esetleg tetszhet neki és nincs különösebb gond velük :-) És erre teljesen jó választ kaptam :-)

Diego!: A végleges kiválasztás nyílván így fog megtörténni, csak ajánlatot teszek hogy melyikeket nézze tüzetesebben meg :-P V3 szerintem nem lesz nyerő kinézete miatt, de ki tudja. :-)

kReOn: Biztos vagyok benne hogy a fényképező a 2610hez képest csúcs lesz lévén hogy abban nincs :-D

Tehát V3, w300 és v630i. Az ajánlott :-) Még azért nézelődök..

Köszi mindenkinek

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#2836) Qru


Qru
MODERÁTOR

Tudnátok olyan telefont ajánlani ami WIFI-s? E65-öt néztem de valahogy nem vagyok Nokia párti...

#nincsbennetarcsi

(#2837) legiaap válasza Qru (#2836) üzenetére


legiaap
nagyúr

SE P1
Nokia N95
Samsung i600
Úgy hirtelenjében

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2838) kReOn


kReOn
csendes tag

Dolby, a kamerája szép képet csinál, csak hát közelre sötétben evidens hogy nem fogsz semmit látni:D De amúgy 2 megapixeles kamerája tényleg le a kalappal, szép képet készít.

(#2839) South Velen válasza Antonio (#2825) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem a Samsungok nagyon karcolodnak főleg a D900I.

(#2840) jana203


jana203
csendes tag

Szasztok!

Szerintetek U700 vagy D900I?

(#2841) South Velen válasza jana203 (#2840) üzenetére


South Velen
addikt

Samsung E950 :D Amugy meg egyik sem inkabb 6120 Classic.

(#2842) Gebriel válasza Qru (#2836) üzenetére


Gebriel
veterán

Samsung i600 jó kis teló.wifi,hsdpa..stb.Merem ajánlani.

(#2843) Gebriel válasza Dolby (#2835) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha tesódnak bejönn a slide-os telcsik akkor hétfön már a Samsung E250 is bele esik ebbe az árba;-)

(#2844) AMD Power válasza jana203 (#2840) üzenetére


AMD Power
titán

Én D900i-t vennék. Ha nem kell a HSDPA akkor D900i.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2845) kavicssli


kavicssli
addikt

AMD Power! K810 vs. N80? :U :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2846) Dolby válasza Gebriel (#2843) üzenetére


Dolby
senior tag

Azt nem engedem hogy vegyen, nekem van e250em :-PPP

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#2847) AMD Power válasza kavicssli (#2845) üzenetére


AMD Power
titán

Ha Symbianos kell akkor természetesen N80 de ha nem akkor K810i. Ami tetszik a N80-ban nagy kijelző.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2848) tothm


tothm
őstag

Szerintem is a k810i! :D

(#2849) pajav8


pajav8
tag

6131, 6233 vagyk550i? indoklást is írjatok

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#2850) spyduck válasza pajav8 (#2849) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én tuti 6300 vennék!
-szép, újabb, ugyan azokat tudja

6130- hamar elkopik a belseje, igen jól hallottad a belseje! Ha használod 1 napig bírja az akksija- amúgy jó telefon! Ja meg a külső kijelzőbe belemegy a por!

6233-szerintem nagyon csúnya, amúgy ugyan az mint a 6131 csak nem kinyithatós, ja és belemegy a por!

K550i- na az egy jó választás, egyrészt azért mert egy olyan SE amiben nem görgő van és az már potitív. Klassz szoftvere van! Nem megy bele a por:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.