Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) kavicssli válasza AMD Power (#2900) üzenetére


kavicssli
addikt

Az én problémámra esetleg... téháiksz

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2902) AMD Power válasza kavicssli (#2901) üzenetére


AMD Power
titán

6280 kicsit mechanika beteg. A 6288 elméletileg módosítva lett egy picit de arról is hallottam ilyen problémákat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2903) Gebriel válasza kavicssli (#2899) üzenetére


Gebriel
veterán

..szeretek zenét hallgatni ( de nem főszempont),azért 1.3 mp legyen meg...,billenytyüzete legyen használható és legyen rendesen összerakva..

Samsung i600 :F

Telefonokat pedig itt és itt tudod össze hasonlitani

(#2904) Viktor0610 válasza Gebriel (#2903) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az i600 legnagyobb hibája (főleg a P3600 használata után) az érintőkijelző hiánya.
A napokban állítgattam egyet, és minduntalan a kijelzőt nyomkodtam volna. :D

Ja, még valami. Sz.tem felesleges op.rendszeres telefont venni ezekhez az igényekhez. Egy lényegesen egyszerűbb (és olcsóbb) készülék is megfelelhet ilyen feladatok ellátására. Pl. egy pár lehetőség. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2905) kapcs-ford válasza kavicssli (#2899) üzenetére


kapcs-ford
őstag

k750i-t ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#2906) nike_


nike_
addikt

Vagy egy W810i :D Azért az se semmi mondjuk annak a kijelzője pici(u.akkora mint a K750i-nek) de a hangzása jobb nem kell hozzá külön drága fülest venni ha jó zenét akarsz.Ha érdekel a zene akkor mindenképp Walkman-t nézz.Azok között is van már egész jó.(2 mp kamera,ugye kiváló zene,stb.) Ha pedig már ennyi pénzed van, nézd meg a W910i-t is.Feketébe persze. :DDD

Szerk.:Vagy ha Nokia kell akkor 5700.Mondjuk az nekem kicsit fura. :F

[ Szerkesztve ]

(#2907) Viktor0610 válasza kapcs-ford (#2905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A W810i-ajánlók táborához csatlakoznék, mert abban a K750i-vel ellentétben nincs joy. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2908) Oliii


Oliii
tag

Sziasztok, a segítségetekre, tapasztalataitokra lenne szükségem.
Négy éve nem vettem új telefont, ez a kis SE Z200 as idáig bírta, de mostanra szükségessé vált a csere.

Szeretném kérdezni, hogy érdemes e mostanában SE-t venni, és ha igen akkor milyet?

Üdv Oliii

Üdv, Oli

(#2909) fateless válasza Oliii (#2908) üzenetére


fateless
veterán

Érdekes kérdés, erre nem lehet mást válaszolni, mint hogy igen, érdemes.

Hogy milyet, az már attól függ, milyen elvárásaid vannak. Ha elegendő volt az a készülék, akkor a z310 tetszeni fog. Szinte minden szolgáltató olcsón adja, de függetlenül sem pénz. (Vagy most szerintem a Best Buy az a k550 T-nél 25k-ért)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2910) Oliii válasza fateless (#2909) üzenetére


Oliii
tag

Igazság szerint jelen pillanatban nyitottab vagyok a picivel drágább készülékek felé is. A W szériával mi a helyzet? Mit lehet tudni róluk?
Nekem igazság szerint valami jó kis massziv teló kéne, ne legyen túl vastag. Mert fogtam már olyan SE t a kezemben ami ropogott, ha kinyitottam a fedelét...
De a W széria tetszik így külsőre, csak nem vagyok benne biztos, hogy a minőséget is tükrözi e.

Üdv, Oli

(#2911) fateless válasza Oliii (#2910) üzenetére


fateless
veterán

Abból lassan Dunát lehet rekeszteni. Szerintem jók, több is vendégeskedett már nálam hosszabb-rövidebb ideig. (Legtovább egy w800) Talán a w810-et ajánlanám, mivel az még nem esett a vagy walkman vagy cyber-shot áldozatának, tehát autofocusos a kamerája, de nem is méregdrága.
De ez már tényleg az igényektől függ, hogy milyet választasz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2912) Oliii


Oliii
tag

Vagyis a W széria csak annyiban különbözik a K szériától, hogy elnevezték valkmanmobilnak?
És mit értesz az alatt, hogy bele esett a cybershot kategóriába?

Üdv, Oli

(#2913) nike_ válasza Oliii (#2912) üzenetére


nike_
addikt

Gondolom azt, hogy ugyanolyan a kamerája mint a k550-nek és az már cybershot.Megéri W810i-t venni mert kb. csak egy 10-essel drágább,walkman mobil,(tehát ha k550-ből akarnál azt csinálni akkor az annyiba kerülne mintha vennél egy w810i-t használtan,na ennyiből jobb a k550 hogy az újonnan 25 ráadásul T-nél)és szerintem szebb is.De nekem a k550 is tetszik, olyat is szívesen vennék. :)

[ Szerkesztve ]

(#2914) Oliii válasza nike_ (#2913) üzenetére


Oliii
tag

Köszi a válaszokat, elgondolkozom azon a 810i n !

És látott már valaki élőben W580i t? Mert az is szemrevaló, meg ahogy nézem az is tud elég sok mindent.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Üdv, Oli

(#2915) nike_


nike_
addikt

Most én is elgondolkoztam a K550i-n! :)) 25 ezer? Én annyiért vettem előző karácsonykor a W300i-met! És ez csak az Aréna Plázában érvényes? Mert hozzám nagyon messze van Pest. :F

(#2916) kavicssli válasza Gebriel (#2903) üzenetére


kavicssli
addikt

Szia..ennek az Samsung I600nak miylen a billentyüzete? sajna nem fogtam még ilyen telót

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2917) nike_ válasza kavicssli (#2916) üzenetére


nike_
addikt

Qwerty billje van.Azt mondják jól használható ujjal is.

(#2918) nike_


nike_
addikt

K530i vs. K550i? Melyik jobb?

(#2919) nike_


nike_
addikt

Bocs, késő volt a szerkesztésre... a K530i kiesett. K550i vs. W810i? A K550i-et úgy 10-el olcsóbban tudnám mint a W810i-t.

[ Szerkesztve ]

(#2920) klepto válasza fateless (#2893) üzenetére


klepto
addikt

Ennyiért inkább újat szeretnék, és klasszikus telefon formájút.

Egyébként valaki felhomályosítana, hogy mi az előnye, és mire használhatók a Smartphone telefonok?
Ezek pl. tudnak futtatni minden féle JAVA játékot, amit a pc is futtat?

Még valami:
Ha nem palm szerű telefont vennék, hanem hagyományos készüléket, akkor melyik lenne az a modell, ami tud MP3-at, van benne FM rádió, és a lehető legtöbb ingyenes játékot lehet fellelni hozzá a neten?

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2921) Viktor0610 válasza nike_ (#2919) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A W810i nem véletlenül drágább. ;)
Jobb kamera, bővebb tartozéklista, kiforrottabb maga a készülék...
Én azt venném. Persze, ha hajlandó vagy rá többet áldozni... :D

Samsung Galaxy A54

(#2922) nike_ válasza Viktor0610 (#2921) üzenetére


nike_
addikt

Mondjuk a K550i is lassan egy éves.Jobb kamera?Háát,lehet de technikailag ugyanaz. Vhol össze kéne hasonlítani.

(#2923) AMD Power válasza nike_ (#2919) üzenetére


AMD Power
titán

A három telcsi közül én a W810i-t venném meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2924) nike_


nike_
addikt

Hát igen, de ez újonnan lenne, garisan,25-ért.A W810i meg használtan 1-2 hónap garival lenne 35-37.A walkmanért nem adok ki 10 ropit meg a picit jobb kameráért.A K550i-hez mit adnak az alapcsomagba?

(#2925) kavicssli


kavicssli
addikt

Lenne egy láma kérdésem...ha valamilyen nokián S40 symbian van azt lelehet cserélni egy másik fajtára? :F
Vagy azt honnan tudom megnézni hogy melyik symbian a a legjobb...

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2926) nemma válasza kavicssli (#2925) üzenetére


nemma
addikt

S40 Symbian nincs.
Az S60(Series 60) jelenti a Symbian oprendszerrel ellátott kezelőfelületű telefonokat.
Ezeken belül vannak a verziószámok, mint pl a 9.2. Ezek viszont nem "cserélhetőek"

(#2927) kavicssli válasza nemma (#2926) üzenetére


kavicssli
addikt

és akkor a Series40 es micsoda?... :R bocska tudom hogy nem itt kellene kitárgyalni de nincs másik topic :R :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2928) nemma válasza kavicssli (#2927) üzenetére


nemma
addikt

Az S40 kezelőfelület az összes többi, nem Symbianos(nem okostelefon) Nokia telefon. Pl a 6300, vagy akár a 6230.

(#2929) kavicssli válasza nemma (#2928) üzenetére


kavicssli
addikt

aham akkor igy már világos :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2930) kavicssli


kavicssli
addikt

Nokia n73ból és N70ből lehet szoft frissitéssel Music Editiont csinálni?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2931) nemma válasza kavicssli (#2930) üzenetére


nemma
addikt

Lehet, de szvsz semmi értelme nincs.
A Music Edition a fekete színben és a hozzáadott tartozékokban(jobb füles, nagyobb kártya) különbözik csak az alapváltozattól.

(#2932) AMD Power válasza nemma (#2931) üzenetére


AMD Power
titán

Miért akarod elcserélni a 6120-t?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2933) South Velen válasza AMD Power (#2932) üzenetére


South Velen
addikt

Ezt én is megkérdezném. Főleg arra a csúnya-kis kijelzős vacakra. Úgy fogsz járni mint én az E950---Shine cserével... :(

(#2934) nemma


nemma
addikt

Mert valami újra szomjazom :)
Nekem tetszik a formája és jól jönne már egy igazi Walkman minőség.
Bár nem hiszem, hogy sikerül...Olyan olcsón hozzávágják mindenkihez a 6120-ast, hogy képtelenség lesz olyat találni, aki cserél velem.
Azért köszi az érdeklődést :))

(#2935) Mustang84


Mustang84
csendes tag

O :DD :DD :DD :DD :DD :C :C :C :C kwap Hello Kitty mibil, wáwáwááá :D

(#2936) fateless válasza Mustang84 (#2935) üzenetére


fateless
veterán

Lassan kéne egy külön oldal a legfurább első hozzászólásokról.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2937) klepto


klepto
addikt

Valaki fel tudná sorolni az összes, hazánkban kapható (magyar nyelvű) GPS vevővel rendelkező mobiltelefont?
Én kb. 3-at találtam, de gondolom ennél több is létezik idehaza :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2938) Ricardo válasza Mustang84 (#2935) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezért érdemes volt regisztrálnod.

(#2939) Viktor0610 válasza klepto (#2937) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért? :F
Csomó van, és a számuk csak nő... A PDAmania.hu oldalán van gépválasztó, meg a Speedshop oldalán is kereshetsz a PDA GPS kifejezésekre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2940) klepto válasza Viktor0610 (#2939) üzenetére


klepto
addikt

Lehet, hogy én vagyok a béna, de a SpeedShop oldalán csak 15 készüléket találtam a keresővel, a PDAmania oldalán meg kb. 35db-ot, de árak nélkül. De úgy érzem, ez a két lista sem teljes, mert olvastam már célzásként konkrét típus nélkül SonyEricson-ról, Motorola-ról, és pár Nokia-ról, amiben van GPS vevő, de ezek egyik oldalon sincsenek felsorolva. Szóval ezért kérek segítséget, mert ez korán sem a teljes lista. A google barátom is hallgatag e téren, akárcsak a PH! saját keresője. Ha én vagyok a béna, kérlek segíts keresni, és add meg a találatok linkjeit.
Angol oldal nem érdekel, csak magyar, mert itthon szeretnék gépet venni, és nem a tengerentúlról rendelni :B
Ja és ami még fontos, lehetőleg mobiltelefon formája legyen, mivel ritkán utazok, de sokat telefonálok, és ebben a felállásban fontos, hogy kis méretű legyen...
Egyébként ami miatt még segítséget kérek az az, hogy most döntöttem el, hogy kell egy okostelefon, de ha már lúd, akkor legyen kövér, és legyen benne GPS, és kompatibilis legyen az iGO-val (a legjobban annak örülnék, ha 3d-s iGO 8(?) is elfutna rajta). Ebből adódóan nincs a telefonokban tapasztalatom, mert eddig nem érdekelt, ezért is kérem a segítséget..

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2941) Viktor0610 válasza klepto (#2940) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék: [link]. ;)

Amennyiben iGO-kompatibilis készüléket szeretnél, le kell mondj a mobiltelefon-formáról, mert az iGO egyelőre csak a PDA-kon fut.

Samsung Galaxy A54

(#2942) klepto válasza Viktor0610 (#2941) üzenetére


klepto
addikt

Köszönöm szépen :R
Ebben a listában vannak tetszetős készülékek is, máris utánakeresek, hogy mik szerezhetők be itthon :)
A HP iPAQ514, ill. 600-ról mi a véleményed?
Az 514-hez csatlakoztatható külső GPS antenna, és lehet rá tenni valamilyen szoftvert?
A 600 (614?)-ban van gyárilag GPS antenna, de dupla annyiba kerül, mint az 514, viszont azt nem tudom, hogy ezen van-e alapból navigációs szoftver.
Az iGO biztosan nem fog felmenni egyetlen telefon formájú eszközre sem?
Mit tudnál ajánlani helyette, ami szintén jól müködik, és MO., valamint valamennyi kelet európai ország részletes, legalább város szintű (de jobban örülnék utcaszintű térképnek), amolyan lapozgatós autós térkép pótló térkép fellelhető hozzá?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2943) kavicssli


kavicssli
addikt

Nokia 6270 es telót érdmes venni 39.900ft ért zyir új... :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2944) nemma válasza kavicssli (#2943) üzenetére


nemma
addikt

Érdmes? Nem tudom. Kb másfél éves modell. Én már nem vennék.

(#2945) Viktor0610 válasza klepto (#2942) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Enníyire nem vagyok otthon a témában. :U

A Milyen PDA-t érdemes venni? topikban hozzáértőbbek segítenek neked a választásban. :D

Samsung Galaxy A54

(#2946) kavicssli válasza nemma (#2944) üzenetére


kavicssli
addikt

mhhh annyi teló van és nem tudok választani... :O

...amugy nagyon szemezgetek a T650 nel nagyon zsir teló vmelyik nap kézbekaptam egy ilyet...mintha hirtelen más ember lettem volna..hihetetlen durva :R :Y

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2947) nemma válasza kavicssli (#2946) üzenetére


nemma
addikt

Más ember? Azért az csaknem:)
Ha tisztázod magadban, hogy mik az igényeid, akkor könnyebb!
Tehát mik az igényeid? :D

(#2948) kavicssli válasza nemma (#2947) üzenetére


kavicssli
addikt

Inkább netezésre mert net fan vagyok :DDD egy kis fotózás mert szeretem megörökiteni a jó pillanatokat,elegáns mert szeretek üzletelni :DDD és inkább nokia vagy SE! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#2949) gibi.david


gibi.david
tag

Kérdés:
SE T650 vagy
Nokia 5610 / 6500 Classic, esetleg más ötlet hasonló (ár)kategóriában? 70-80e :F

(#2950) fateless válasza gibi.david (#2949) üzenetére


fateless
veterán

vakításra, vagy használatra?

Erre lehet az is a válasz, hogy bármelyikkel jól jársz, az is, hogy vegyél inkább pda-t.

Ha alapvetően telefonálásra kell egy exkluzív telefon, ami mellesleg jó képeket is készít és néha a netet is el kell érni, akkor akár t650, akár 6500c jó lesz, csak a tetszési index dönt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.