Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) molnarpeter válasza Domxc (#33297) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kifutó modell, és annyiért aki tudta, az rendelte is, nem csoda, hogy elkapkodták/tuk :D

Geri: Jó telefon, de mik az igényeid?

mp

[ Szerkesztve ]

(#33302) Ricardo válasza Geri985 (#33300) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi a baj a Blade-el?

(#33304) sagesz93 válasza Geri985 (#33300) üzenetére


sagesz93
addikt

hát ha szoftveres gond van a blade-el(android felépítettsége, logikája), akkor a többi android se fog tetszeni mivel ugyanazok... :D
viszont a legtöbb gondot lehet orvosolni(pl sebesség), ha meg a külső az más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#33305) molnarpeter válasza sagesz93 (#33304) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Külső? Tok. :D

mp

(#33307) rolkaDb válasza Ricardo (#33279) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Csak azért, mert neked nincsen? ;]

Domxc: Akkor nem is említem milyen kín keservesen jött le a hátlap. :P

(#33308) dev00


dev00
tag

Sziasztok,

Szükségem volna egy dual simes telóra, ami egyszerre kezeli a simeket (ha sim1-en beszélek és ha keresnek a sim2-ön hívásvárakoztatással jelezze és átvehető legyen a hívás). Nem szeretnék első körben érintős telót, csak telefonálásra meg smsre kell, az ár mindegy csak jó megbízható teló legyen. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#33309) Ricardooo válasza dev00 (#33308) üzenetére


Ricardooo
tag

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/dual-sim-igen/?gclid=CLTNlNX586kCFcos3wodvBeCXQ

itt válogathatsz:)

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#33310) Domxc válasza Ricardooo (#33309) üzenetére


Domxc
senior tag

Ezért harapnak a modik, máskor az Kattintható kódok és arcocskák-nál létszíves kattints a "Link" gombra, és oda másold be a weboldal címét.

(#33300) Geri985 Optimus P500. Szvsz, jobb kijelző, (talán) proci, kamera. (de írtam már egyszer, csak gondolom nem olvastad elég figyelmesen) Mindkettőn az Android, a gyártó saját rendszere alatt fut, igazából a Gioba a Samu nem annyira nyúlt bele, mint a LG az Optimusba, nem tudom, hogy ez pozítív, avagy negatív. (számomra az ilyenek pozitívumok)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33311) Ricardooo válasza Domxc (#33310) üzenetére


Ricardooo
tag

vettem,köszi :K

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#33312) albinolynx


albinolynx
őstag

Telefont szeretnék vásárolni, két vonalat jelölnék meg.
Szívesen vennék androidos készüléket, de korlátoz a rá fordítható keret. Viszont ha belefér a havidíja, akkor nem zárkózom el előle. Árat sem írok egyelőre, de azért egy iphone 4-be nem fogok beruházni.
Jelenleg egy samsung monte-t használok, de vitát mellőzve nekem nem kell többet samsung-tól okostelefon, ZTE sem tetszik. T-mobile-nál vagyok egy flotta csomagban, ettől nem szeretnék megválni. A kedvezményes telefon vásárlást elhasználtam a monte-ra, ezért az új telefont domino-val, vagy új előfizetéssel veszem meg.

Alap, hogy gyors legyen. Monte-nál ez az egyik ami egyáltalán nem tetszett. Lassú menükezelés, ha érkezik egy sms másodpercekig áll, stb. Alapértelmezésben telefonálásra és sms küldésre/fogadásra használnám. Nem lenne hátrány, ha wifi-hez tudnék majd csatlakozni vele (e-mail, facebook, mert sok ismerősöm rászokott, hogy ezen keresztül üzen). Nem hátrány, ha elfogadható minőségű képeket is tudna készíteni. Ez volt az "androidos" vonal.

A "telefon" vonal rém egyszerű. Nokia 6210i tudása picit feltupírozva. (:
Telefonálás, sms, mp3 csengőhangot és ébresztő hangot tudjon kezelni. Ébresztés funkció napokra lebontva állítható legyen. Általában hétfőn-kedden korán kelek, szerda-péntek később, hétvége változó. A készenléti idő "végtelen" legyen +1 nap. (:
Elfogadható fénykép készítés itt sem hátrány.
Nézegettem a samsung E1170-t, de hiányos a tudása sajnos. Amúgy tetszene, hasonlóra gondolok.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#33313) albinolynx válasza albinolynx (#33312) üzenetére


albinolynx
őstag

Bocs, lemaradt, hogy anno volt SE K750i-m. 6210i után végre megint éreztem azt az érzést. "Telefon" vonalon ezeknek keresem a méltó ellenfelét.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#33314) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Ha neten veszek használtan HTC HD2-t akkor mire figyeljek? azon kívül hogy működik és nem hibás stb... és lehetőleg legyen garancia.

mikor tiltják le a telefont, és ilyenekre gondolok :) :R függetlent vagy vodafone-osat vennék

jajjj rájöttem van okostelefon topic :(((

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#33315) Domxc válasza albinolynx (#33312) üzenetére


Domxc
senior tag

Huawei U8500, Xperia X8, move by T-Mobile, LG Optimus Me P350, LG Optimus One P500, Nokia C6-00, LG Optimus GT540, BlackBerry 8520. De igazából, az ára a legdurvább behatároló tényező, ezért probáltam, a felső/alsókategóriába, pont bele nem férő készülékeket ajánlani. Ha jól tudom flottákban vannak kedvezmények egy bizonyos idő után a telefonokra, ez általában meghatározott időközönként aktiválódik, de a Montét gondolom nem most vetted, tehát még érdemes lenne megnézned a Motorola Defy-t is, hátha nem kell leperkálni 60e-t, mert ha, nem kell, és kapsz rá kedvezmény egyértelműen ő a legjobb választás. :K

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33316) albinolynx válasza Domxc (#33315) üzenetére


albinolynx
őstag

Köszi, nézem ezeket mi mennyi.
Monte decemberi, két ünnep között vettem. Két évente van lehetőség, szóval a kedvezmény még várat magára. (:

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#33317) albinolynx válasza Domxc (#33315) üzenetére


albinolynx
őstag

Nos, hamar királyt avatok majd, ha élőben is hozza azt a motorola defy ami a cikkek alapján kialakult bennem. Köszi a többi ajánlást is, de... na... szvsz érthető...

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#33318) GALARDO


GALARDO
addikt

Halottam pár rosszat a Samsung GT-B2710 XCover-ről, így hát új listát állítottam fel.A következő szempontok alapján.Tudjon zenét lejátszani,pár fotót tudjak lőni vele,,legyen benne WI-FI hogy megnézhessem a leveleimet ha olyan helyen vagyok és ne keléjen nagy mobilnetcsomag mellé, na és végül hogy az üzemidő hosszú legyen.

A telefon jelöltek:

-Nokia X3-02 Touch & Type

-Nokia C3-01 Touch & Type

-Samsung S3350

:R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#33319) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Sziasztok.Én 2.kérdésel fordulok hozzátok.
1. Van nemek egy E W705-öm,független,szép állapotú.Hogy mennyiért tudám eladni?
2 Olyan telefont keresek,ami 20-25ezer körüli áron természetesen használt,függettlen.
A legelső szempont,hogy multimédiában jó legyen.
Elöre is köszönöm a választ.
Üdv:Miki

(#33320) krisz1019


krisz1019
csendes tag

Sziasztok!

Telefon vétel előtt állok.Az alábbiakban gondolkodom:
Nokia C3-00
Nokia C3-01
Nokia C5-00
Nokia X3-02

Szerintetek?
Nagyon nem tudok dönteni.semmi extrára nem használnám.Telefonálás főként,sms,néha net.

Köszi!

(#33321) tevike válasza krisz1019 (#33320) üzenetére


tevike
senior tag

C5-00:)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#33322) Miamiquake válasza krisz1019 (#33320) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Ha mindenáron nokia akkor C5 szerintem is. :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#33323) Miamiquake válasza N Miklós (#33319) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

SE W705 ára ITT (felszerelés és állapot függvényében változhat)

Mindenképp valami használt Androidos készüléket választanék a helyedben:

ZTE Blade
Samsung Galaxy Spica
HTC Tattoo
HTC Hero (kis szerencsével van 25-ért)

vagy talán egy normális állapotú iPhone 2G is elcsíphető

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#33325) Miamiquake válasza #40993792 (#33324) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Saját drága telefonod ellen beszélsz???

20 25 K-ért igenis legyen jó, és SE W akármi után meg annyira jó lesz hogy el sem tudom mondani ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#33326) molnarpeter válasza N Miklós (#33319) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Multimédián belül neked mi a fontos?

Mp

(#33328) N Miklós válasza molnarpeter (#33326) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Zene,videó.

(#33329) molnarpeter válasza N Miklós (#33328) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha nem vagy audiofil és nem kell soknapos üzemidő, akkor a ZTE Blade jó lesz :)

Mp

(#33330) Domxc válasza Miamiquake (#33323) üzenetére


Domxc
senior tag

Spicát nem ajánlunk! Lassú, régi szoftver, laggol, egy istencsapás, minden felhasználó szerint. Blade-t meg én sem ajánlanám, akármennyire szerettem, de sajnos multimédia területén elég gyengus ő is.

(#33319) N Miklós SE X8 (használtan), move by T-Mobile (bár itt multimédia terén nem vagyok annyira biztos, de figyelemre méltó az árához képest a tudása), Samsung Galaxy 3 (használtan), Google G1, és a Miamiquake kollega által ajánlott HTC-k.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33331) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Köszi az infót.Igazából Én egy SE Aino-n gondolkodok.Azt mennyire tudod ajánlani?

(#33332) Domxc válasza N Miklós (#33331) üzenetére


Domxc
senior tag

Nem tudom ezt kinek írtad, de szívesen válaszolok. Igazából, nem ajánlom, ebben az esetben nem szabad a külsőt nézni, a telefonon a SE zárt szoftvere van, amit soha a büdös életben nem tudod majd frissíteni, ezenbelül laggol, lassú, stb.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33333) N Miklós válasza Domxc (#33332) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Rendben,köszi.Még gondolkodok hogy milyet vegyek. :))
Én még Nokia 5800,illetve 5530-t néztem.

(#33334) N Miklós válasza Domxc (#33332) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Rendben,köszi.Még gondolkodok hogy milyet vegyek. :))
Én még Nokia 5800,illetve 5530-t néztem.

(#33335) Domxc válasza N Miklós (#33333) üzenetére


Domxc
senior tag

Mindkettő Symbianos, szvsz nem egy jó beruházás egyik sem. 5800 kapacitív kijelző, laggolás, lassú szoftver, nincs szoftvertámogatottság, gagyi. 5530, ugye nem kell ugyanazokat leírnom amiket fentebb láttál? :) (annyi a különbség, hogy anyaghasználatban a 5530 jobb)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33336) N Miklós válasza Domxc (#33335) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Oksa köszi.Tudnál ajánlani vmit?

(#33337) Domxc válasza N Miklós (#33336) üzenetére


Domxc
senior tag

Fentebb írtam. :U

"(#33319) N Miklós SE X8 (használtan), move by T-Mobile (bár itt multimédia terén nem vagyok annyira biztos, de figyelemre méltó az árához képest a tudása), Samsung Galaxy 3 (használtan), Google G1, és a Miamiquake kollega által ajánlott HTC-k".

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33338) N Miklós válasza Domxc (#33337) üzenetére


N Miklós
csendes tag

oksa,köszi.

(#33339) N Miklós válasza Domxc (#33337) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Még egy kérdés,nem tutsz olyan készüléket amin a külső hangszorója jól szól?Ezen a hangosat értem.Csak mert eléggé zene őrült vagyok.:)

(#33340) Domxc válasza N Miklós (#33339) üzenetére


Domxc
senior tag

SE W995, és az újonnan kijövő Xperia zenemobilok. :K De az ajánlottakkal sincs baj, a move by T-Mobile készüléken kívül.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33341) Joe fiú


Joe fiú
senior tag

Sziasztok!

Behódolok én is az érintőképernyős telefonok piacának. Egyáltalán nem vagyok képben,hogy mire kell,mire érdemes odafigyelni,mivel még semmilyen tapasztalatom nem volt velük.
Kis olvasgatás után két telefon jött ki szimpátia,de leginkább anyagiak alapján.
Samsung Galaxy Mini és ZTE Blade.Igazából ami a Samsung mellett szólna az a hosszabb?! üzemidő.
Valakinek esetleg tapasztalat a két telefonról,hogy kezdő felhasználóként melyiket lenne érdemes?
Igazából ami számomra fontos lenne az a telefonálás(érthető legyen..) a wifi és a zenelejátszás.
Vagy ha valakinek van egyéb alternatívája Vodás előfizetéses csomagban 30e körül ne tartsa vissza magát.

(#33342) korpicschess válasza Joe fiú (#33341) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Hozzánemértő, általános felhasználásra (értem azt, hogy gyári szoftverrel használod) szvsz a Mini jobb választás lehet. Az üzemideje jobb. A ZTE nagy darabos gyári sw-el.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33343) k850 válasza Domxc (#33340) üzenetére


k850
addikt

Biztos te is nagy SE rajongó vagy , mint én, de ki kell ábrándítsalak nem a Sony Ericsson telók a leghangosabbak. A családban van Nokia és SE is, de a Nokia ebben verhetetlen, a Nokia 5800 rendkívül hangosan szól a mobilok között.

N Miklós "Csak mert eléggé zene őrült vagyok." barátomnak minőségi fülest javaslok, vagy ha minden kötél szakad és a minőség nem számít annyira, akkor kihangosító berendezést.
;)
( SE W szériában az W550 volt a leghangosabb nekem, a W995-öm viszont mobilhoz képest szépen szól.)

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#33344) Angelotti


Angelotti
tag

sziasztok!

mondjatok nekem egy olyan telót plíz, ami:

-kiba.... vékony
-aránylag pici
-HOSSZÚ AZ ÜZEMIDEJE
-legalább 4 giga memót lehet belepakolni
-elsősorban zenelejátszásra kéne.

az sem árt ha AF-es kamerája van de ez nem feltétel.
Vmi használt teljesen jó lenne max17-18-ig.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv, Zoli.

(*)(*)

(#33345) korpicschess válasza Angelotti (#33344) üzenetére


korpicschess
veterán

Zenelejátszásra minden ilyen telefon rossz. Tényleg.
Egyébként ami így eszembe jut az egy Nokia 5310 lehet, jóval olcsóbb is, mint az általad kiszabott ár. Viszont gyenge a kamera és kell hozzá egy normálisabb füles, mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33346) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Nokia 6070-hez a jelenlegiek közül melyik telefon hasonlít a legjobban? Nokiák vannak így nyilván csak látótérben, lényeg hogy hangos legyen a beszéd illetve a csörgés, és ugyanúgy kelljen kezelni :) Néztem T-nél párat, de igazából nagy különbséget nem látok köztük, esetleg ha valakinek van hasonló telója ezekhez, az pls írjon kicsit róla :)

Köszi előre is. Kamera gps mp3 lejátszás belső memória stb stb egyáltalán nem lényeg.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#33348) N Miklós válasza k850 (#33343) üzenetére


N Miklós
csendes tag

Okés,köszi.

(#33349) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Szerintetek mien ez a telefon?
Palm Treo 750v

(#33350) korpicschess válasza N Miklós (#33349) üzenetére


korpicschess
veterán

Olyan amit senki sem vesz, legfeljebb régröl bent maradt a fiókjában. Ma már nem nevezhetô életkepesnek.
Használd a szerkesztés gombot, 5 percen belül ne írj 2 hsz-t. ;)

Zsolt: termeszetes. Van telenoros froyo màr? Mondjuk a cm7-es ROMok szintjét nem fogja elérni a szolgáltatói sosem.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.