Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) krisz1019 válasza picur220 (#33450) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Szia!
Húú,elkeseredtem.... :((
A keret nagyon kevés sajnos,előfizetéssel venném egyébként,de még így is kicsi a keret jelenleg,viszont kell a telefon 1-2 héten belül.
Így előfizetéssel is csak 15 ezret tudnék rászánni...de az nagyon max.Tehát ha kevesebb,az még jobb most....
Azért nézegettem ezeket.
Szép napot!
Köszi.

(#33452) korpicschess válasza krisz1019 (#33451) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha megmondod melyik szolgáltató, milyen havidíj, vagy linkelsz egy listát körbenézünk rajta.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33453) Pyxee


Pyxee
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék telefon választásban.
HTC Wildfire S vagy Motorola Defy?
Tudom, hogy a Defy jobb kijelzőben meg, hogy strapabíró, de a Wildfire S-nél ott a Sense és a 2.3as Android, meg a támogatás (szoftver, szerviz) jobb. Egyébként a Defyre várható egyáltalán a 2.3? Szerviz ügyileg mi van most a Motorolával?

(#33454) krisz1019 válasza korpicschess (#33452) üzenetére


krisz1019
csendes tag

https://www.vodafone.hu/letoltes/arlista.pdf

Ez lenne az árlista,2 éves szerződés,klasszik oszlop szerinti telefonár vonatkozna rám....esetleg ha mobilnet havidíj opciót kérek,akkor a telefonok ára ennél kedvezőbb (arról sajnos nincs lista),de így is meg kellene maradnom a nagyon max. 15ezernél :((

Nagyon köszönöm.
Bocsi,hogy ennyit tanakodok,de 2 évre veszem a telefont,s a leggagyibb kinézetűt,tudásút sem akarom...

(#33455) picur220 válasza Pyxee (#33453) üzenetére


picur220
veterán

Van már rá 2.3, CyanogenMod-nak hívják.:D
Én a Defyt venném, sokkal jobb azért az árért.

krisz1019: Nem jó a link.

[ Szerkesztve ]

(#33456) korpicschess válasza krisz1019 (#33454) üzenetére


korpicschess
veterán

Jó a link, eddig is jó volt. Hát igen, nehéz. Ilyen kategóriában nem nagyon ajánlanék érintős, androidos telefont, mert szenvedni fogsz velük. Ha esetleg használt készülék szóbajönne lenne még 1-2 opció ilyen áron. Ha net is kell, akkor a C3 lehet jó a wifi miatt. Zenére akár egy Spiro jó lehet, de az semmiben sem nyújt kiemelkedőt.
Viszont C3-mat és X3-02-t is 30-nak látom a listán. :F

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33457) krisz1019 válasza picur220 (#33455) üzenetére


krisz1019
csendes tag

https://www.vodafone.hu/letoltes/arlista.pdf

Most jó?

(#33458) krisz1019 válasza korpicschess (#33456) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Nem is baj,ha nem érintős,a mostani az,de le tudok mondani róla.
Használt milyen jöhetne szóba ennyiért?
Hol lehet megbízható használt mobilt venni?
Nem szeretnék úgy járni,hogy vki eladja,s aztán egyszer csak letiltja a szolgáltató miután megvettem,pl.részlet nem fizetés miatt :((

(#33459) korpicschess válasza krisz1019 (#33458) üzenetére


korpicschess
veterán

Az árakkal gondban vagyok. Most mennyit szánnál egy használt telefonra?
Akár itt az aprók között ki lehet fogni jókat. Vagy értened kell hozzá, hogy ne vegyél rosszat, de az is jó megoldás, hogyha megbízható eladóktól vásárolsz. z0d1ak, manóka, madarasz92 (C5), de még vannak sokan. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33460) krisz1019 válasza korpicschess (#33459) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Az a baj,hogy sajnos nem tudok többet szánni 15-nél ez esetben sem......így lehet jobban járnék egy új,kicsit butább telóval....mondjuk amiket írtam :F
Köszi,hogy ennyi időt szánsz rám :)

(#33461) korpicschess válasza krisz1019 (#33460) üzenetére


korpicschess
veterán

Hogyha a legelső listádból tudnál választani (azokat én drágábbnak látom) akkor talán a Nokia X3-02 lenne a jó választás. :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33462) krisz1019 válasza korpicschess (#33461) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Köszi szépen a segítséget....mindenképp azt teszem első helyre,másodikra a C3-t.
Nagyon tetszik a C3 kinézetre,azt már láttam élőben is...lehet ax X3-02-t is meg kellene néznem...
Szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#33463) krisz1019 válasza korpicschess (#33461) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Lemaradt:most egy samsung s5230-am van,s ez is tökéletesen kielégíti telefonos igényeimet.Végül is maradhatnék ennél is,de ha szted az említett nokiák jobbak,akkor váltok.
Köszi.

(#33464) korpicschess válasza krisz1019 (#33463) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát ha az megfelel (elég gyenge egy telefon), akkor a helyedben megtartnám és később vennék inkább valami komolyabbat.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33466) picur220 válasza korpicschess (#33461) üzenetére


picur220
veterán

Volt már a kezedben? Mert szerintem nagyon tré az X3-02... Akkor már inkább a C3.

(#33467) flower23


flower23
csendes tag

Sziasztok:) Telefont szeretnék váltani, jelenleg 3telefon lehet nálam esélyes. a nokia c3 (bár ez a legkevésbé), vagy SE xperia minipro, vagy a BB 8520.Ebben szeretnék, segítséget kérni, h melyikkel járok jobban:) :)

(#33468) korpicschess válasza picur220 (#33466) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem sajnos, C3 igen, de az sem jött át, specifikációban pedig gyengébb talán.

flower23: 1. hsz, de ahogy látom a billentyűzet fontos.
Ezek közül szvsz az X10 mini pro a legjobb választás.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33469) andrás47 válasza picur220 (#33455) üzenetére


andrás47
senior tag

Használja ezt valaki CyanogenMod Defyre,ha igen bevált,vagy jobb a 2,2 -es?

[ Szerkesztve ]

(#33470) Domxc válasza flower23 (#33467) üzenetére


Domxc
senior tag

1 hsz, de a felsorolásból, az X10 mini pro, nála, csak az a negatívum, hogy kicsi a kijelzője, de megszokható. Egyébként más modellekben nem gondolkodsz?

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33471) flower23 válasza Domxc (#33470) üzenetére


flower23
csendes tag

Igazából, jöhet más modell is. csak ezek voltak azok, amiket hirtelen jónak találtam

(#33472) korpicschess válasza flower23 (#33471) üzenetére


korpicschess
veterán

Topic címe: Milyen mobiltelefont vegyek? Olvasd el az #1-t! :W
Az új, átgondolt hozzászólásod ide írd: [link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33473) Domxc válasza flower23 (#33471) üzenetére


Domxc
senior tag

Persze, de máskor beleírhatnád, ezt is, mivel ez felettéb lényges. Amit ebben az árkategóriában érdemes lenne megnézned, az a ZTE Blade, a Huawei U8500, Sony Ericsson X8, HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Gio, Galaxy Ace.

(#33472) korpicschess Jó, szvsz ne kapd fel a vizet, nézd meg caizzz esetét. :U

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33474) picur220 válasza andrás47 (#33469) üzenetére


picur220
veterán

Defy topikban keress. (mélyvízben)

(#33475) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!
Én olyan 20-30ezer környékén keresek Androidos telefont, főleg böngészésre, újan. Érdekelne hogy milyen szolgáltatónál érdemes hozzá milyen csomagra előfizetni. Hosszú távon szeretném használni. Előre is köszönöm!

(#33476) Puszunty


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Még mindig nem sikerült telefont venni, jön egy fellángolás, utána teszt olvasás, és aztán mély, csendes várakozás: :F
Most 2 telefonról lenne szó, egyik férjuramé lenne, a másik az enyém.
Férj:
Hang minősége legyen jó, rádió, zene
viszonylag hosszú üzemidő,
nem kell net, nem kell okosság
azért lehessen vele fotózni ha úgy adódik
ár: 20.000 Ft-ig, lehetőleg ne lg legyen, jah és hatalmas kezei vannak :-) tehát a mini telefon kicsit vicces
Saját részre: ugyanezek a kritériumok
amiket nézegettem eddig: nokia c2-01, samsung star II, se cedar, se x8 (bár nekem picinek tűnik), ( a szerelmem a c5-00, de ez már drágább)
http://www.telenor.hu/upload/letoltes/arlista/telenor_arlista_vallalatok.pdf
1 éves hűségre vehetnénk flottával.
Köszönöm szépen a segítséget!

(#33477) Domxc válasza mttssz (#33475) üzenetére


Domxc
senior tag

Előfizuval keresel Androidos telefont 30k körül, vagy simán 30k körül, + előfizu? :F
Mindkét lehetőséget leírom:

Ha előfizuval annyi: Samsung Galaxy S, Motorola Defy, HTC Desire, SE Xperia Arc.
Ha 20-30, előfizetés nélkül: SE Xperia X8, Samsung Galaxy 3, move by T-Mobile, Huawei U8500.

Nem mindegy. ;)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33478) picur220 válasza Domxc (#33477) üzenetére


picur220
veterán

Ezek havi 10k-s előfizuval mennek 30-ért... Nem mindegy.:D

(#33479) picur220 válasza Puszunty (#33476) üzenetére


picur220
veterán

Használt N79 nem jó? Annak hosszú az üzemideje és jó képet csinál. Vagy használt Samsung G600, az meg csak fotózásban jó (nappal), semmi mást nem tud. Csak már azt sem gyártják.

(#33480) Puszunty válasza picur220 (#33479) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Használtból van egy rakat, garanciális, és új kellene... nem vehetünk használtat a cég nevében, arra nem kapjuk meg az engedélyt.

[ Szerkesztve ]

(#33481) Domxc válasza Puszunty (#33476) üzenetére


Domxc
senior tag

Végigböngészve az árlistát, a legjobb választás, a Galaxy Mini. :K Android szoftver, jó teljesítmény, jó ár/érték arány.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33482) picur220 válasza Domxc (#33481) üzenetére


picur220
veterán

Nem rossz telefon, de a kijelzője nagyon pocsék, nagyon pixeles, és a színek sem az igaziak, tapasztalat. Meg szerintem az egész nagyon ronda a tepsi formájával.

(#33483) artiny


artiny
őstag

Melyik telefon jobb, LG P350 Optimus Me vs Samsung Jet S8000?
a Jet már meg van...és melyik legyen az enyem LG P350 Optimus Me amit most fog az apum kivenni vagy a Jet?

(#33484) azoltan88


azoltan88
tag

Samsung Wave II vagy Nokia C7? Ki melyiket ajánlaná és miért? Segítsetek! Köszönöm.

(#33485) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
15k-ig keresek telefont, teljesen átlagos felhasználásra, telefonálás +SMS, ezen kívül csupán Bluetooth-ra volna szükségem headset miatt, semmi extra.
Pannon/telenor -nál vagyok, ha lehet ne összecsukható legyen, az ilyen árkategóriákba eső érintőkijelzőset ahogy visszaolvastam szintén hanyagolnom kellene :)
Mit volna érdemes venni használtban, illetve esetleg volna lehetőségem új, kártyás készüléket venni ennyiből, ami nem valami nagyon gagyi?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#33486) flower23


flower23
csendes tag

Marad a BB 8520 vagy a SE xperia mini pro. Az lenne a fontos, h tudjak zenét hallgatni, WIFIvel minél gyorsabban netezni. Nem tudom eldönteni, h az andoriddal járnék-e jobban vagy sem. Meg persze az üzemidő sem mindegy,és olvastam h a SE-nál ez max 1nap.Szóval melyik telefont ajánlanátok?

(#33487) mttssz válasza Domxc (#33477) üzenetére


mttssz
senior tag

Hello!
Előfizuval gondoltam 30k körül, és ahogy nézem, a Galaxy S nekem tökéletes lenne. Köszi!

(#33488) picur220 válasza artiny (#33483) üzenetére


picur220
veterán

Az Optimus Me sokkal jobb, mivel androidos, de majd nézegesd meg mindkettőt, és ha jobban bejön, akkor kérd el azt. Más a két telefon.

(#33489) korpicschess válasza dave93 (#33485) üzenetére


korpicschess
veterán

Használtan: Nokia E51, 6300, 6303, SE K770i, BB 8520

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33490) Domxc válasza artiny (#33483) üzenetére


Domxc
senior tag

Optimus Me. Nyílt op. rendszer, nem laggol, viszonylag gyors, személyre szabható.

(#33484) azoltan88
Wave II. A C7-nek rossz a kijelzője, laggol, és a Symbian, nagyon régi op. rendszer, a jövőben valószínütlen, hogy lesznek rá frissítések. A Wave, gyors, szép, jobb kamera, félig nyitott op. rendszer, és olcsóbb is. :K

(#33485) dave93
SE G700i, SE K850i, Nokia E51, Nokia 6500, Nokia N95, Samsung G800.

(#33487) MaTMaN
Örülök, nekem is ez a készülék van, semmi hiba, én nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33491) Gabocca


Gabocca
csendes tag

Kedves Fórumozók!
Mobiltelefont keresek az alábbi paraméterekkel:
- Árkategória: lehetőleg 50k +- 20%
- Új / pár hónapos használt (garival)
- Függetlenül újonnan gyártói garanciával, ebay mondjuk.
- Hosszú távra
- Melóba menet netezgetés, zenehallgatás, navigálás biciklizés közben.
- Android
- Bar, minél több fémmel, szálcsiszolt fémes cuccok előnyben. A lényeg az lenne, hogy masszív, minőségi érzetet keltsen.

Előre is köszönöm minden kedves hozzászólónak.

Üdv, G.

hoppá hoppá hopp hopp hopp

(#33492) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok!

Trémobilos vagyok, pár napon belül lejár a részlete az előzőnek, és vehetek új telefont.
Ez az egyetlen hely, amit mindig megnézek, minden tesztet elolvasok, számít mit mondotok, szóval a topichoz illően szeretném kikérni a véleményeteket.
Melyik legyen?

Ami számomra fontos : Sok filmet nézek a telefonon, sokat vagyok kórházban sajnos :( tehát a nagy kijelző és szép kép. Tudom, egyik se Retina Display, de a lehetőségekhez mérten a legjobbat akarom. Ami még fontos az a wifi + gyorsaság.

Amik számításba jöhetnek anyagilag:

Nokia C7-00 - Annyira nem fotózok sokat, hogy a fixfókusz zavarjon, de idéznék :" ezek mindegyike a felhasználói élmény rovására megy, az embernek az az érzése támad, mintha nem kifejezetten érintésvezérelt telefonokra készült volna a rendszer." Viszont elképesztően gyönyörű a készülék. Kövezzetek meg, nő vagyok, picit fontos ez is :)

Samsung Wave 2 - Picit tartok a Badától, lehet azért, mert még nem ismerem.. Viszont minden tekintetben jó készülék. Bár a kijelző butítást nem értem a sima Wave-hez mérten, de sebaj. :(
HTC Wildfire S - " Harmatgyenge kijelző "
HTC Mozart - " Rossz kamera ", Szuper zenei részleg.

A HTC -khez még pozitívum : annyi sok jót hallok a Sense felületről, hogy valóban érdekelne egy ilyen készülék. Legszívesebben ugyeh a Sensationra pályáznék, de anyagilag esélyem sincs rá. Meg ahh Galaxy S2, Xperia Arc satöbbi. Álmodik a nyomor.. :))
Előre is köszi a segítséget mindenkinek!!
S.

as good as it gets

(#33493) picur220 válasza pixelblondie (#33492) üzenetére


picur220
veterán

A Motorola Defy gondolom nem tetszik, pedig ezeknél jobb lenne ilyen árban. Ami szerintem minden igényedet kielégítené, az az LG Optimus Black, tudom, hogy egy kicsit drágább, de ott a nagyon szép kijelző, az erős hardver, és ezáltal gyors telefon.

(#33494) pixelblondie válasza picur220 (#33493) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

A Defy is a listában volt, mert valóban " döfi " :), de ha a Wave2 -vel nézem össze, a videófelvételben lemarad.
Az LG optimus black is megtekintés alatt volt, ő hát hmm.. Tényleg jó. Csak oda be kéne fizetni majdnem 16 ezret, az a gondom vele.. És tényleg nincs rá kess. A többit nullával elhozhatnám, ezért csak ennyiből állt a lista, mert ezekből garázdálkodhatok csak :(

as good as it gets

(#33495) Ricardo válasza pixelblondie (#33494) üzenetére


Ricardo
félisten

Esetleg egy neo? Sokba kerülne?

(#33496) korpicschess válasza pixelblondie (#33494) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez a teljes lista? Tuti nem jön más szóba (pl. SGS)? :F Izéizé... Samsung Omnia 7? Szép kijelző, gyors. Lehet, hogy picit nagy női kézbe.

Gabocca: Sajnos nehezen tudom behatárolni, hogy mik jöhetnek szóba. Esetleg egy Motorola Milestone, vagy Milestone 2? Elég jó minőségűek, de nem kiemelkedőek. Lehetne esetleg HTC Desire, de az zenei téren elég gyenge. LG Optimus 2x 70-tól kezdődik (telenor).. Szóval így elég nehéz. Vagy ott az SGS, ami műanyag, legjobb zenében, de a GPS nem domborít.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33497) Domxc válasza pixelblondie (#33492) üzenetére


Domxc
senior tag

Az igényeidhez mérve, az SGS-t, vagy az Omnia 7-et ajánlanám, de nem tudom az belefér-e? :F
Mert, mindkettőben 5mp-eles kamera van, és videófelvételben sok másik társukat leverik, és mindkettőben elég nagy, és jó minőségű kijelző van.
Egyébként, a felsoroltak közül, a HTC Mozart. :K

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33498) saphancs


saphancs
aktív tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, és kellene egy kis segítség.

Az igényeim a következők lennének:
-t-mobilos teló
-szép külső (tudom ez tök szubjektív :p)
-filmnézésre is alkalmas
-vállalható fényképek
-mindenképpen android, normális frissítésekkel (ebbe mondjuk az LG nem a legjobb)
-gyors legyen a gép, ne legyenek akadások

Árba is bővebb a keret jelenleg, olyan 80ezerig tudok elmenni.
Elsőre a LG Optimus Blacket lestem ki. Erről mik a vélemények?
Vagy esetleg tudnátok valami jobbat is ajánlani?

Előre is köszi a segítséget!!!
Ja és nő vagyok, kis kacsókkal, szóval nem akarnék egy tepsit, mert nem szeretek főzni, mert hülyének néznének :))

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#33499) Domxc válasza saphancs (#33498) üzenetére


Domxc
senior tag

Ha rádobsz egy 10k akkor Samsung Galaxy S, vagy ebben az árkategóriában, LG Optimus 7, Samsung Omnia 7, de szvsz az utóbbi egy nőnek nem éppen ideális méretű, bár ez szubjektív dolog. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33500) saphancs válasza Domxc (#33499) üzenetére


saphancs
aktív tag

Köszi!

Kicsit tartok a win7-es telóktól, szóval...
Samsung galaxy s jobb, mint a lg black? Erről mi a véleményed?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.