Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) Lacazr93 válasza Rav3n02 (#33698) üzenetére


Lacazr93
senior tag

A gt540 meg nekem nem tetszik :D

(#33702) annnie


annnie
csendes tag

sziasztok!

szerintetek nokia c5-03 vagy samsung s5260 (star II)?:)

előre is köszi!

(#33703) krisztian112 válasza annnie (#33702) üzenetére


krisztian112
senior tag

Használhatóság szempontjából, szerintem egyértelműen a sztár! És olcsóbb is.

Huawei P10 lite

(#33704) Lacazr93 válasza annnie (#33702) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Én inkább a C5-03at ajánlanám :)

(#33705) SkyLaci válasza annnie (#33702) üzenetére


SkyLaci
őstag

a nokia szerintem minden téren erősebb, hardveresen és szoftveresen egyaránt (symbianos lévén okostelefon)

(#33706) SkyLaci válasza SkyLaci (#33705) üzenetére


SkyLaci
őstag

Más kérdés hogy ér-e egy 10essel többet, ez csak attól függ neked mire van szükséged.

(#33707) CarKiller47 válasza annnie (#33702) üzenetére


CarKiller47
tag

Ha az árkülönbség nem számít annyira, egyértelműen a Nokia C5.

(#33708) grabber


grabber
addikt

Hello!

Le szeretném cserélni a Nokia E71-t,mert már meguntam és netezni nem jó rajta.Kb 3 telefon jött szóba.
Galaxy S
Apple 3GS
Omnia 7

Mindegyik 50k körüli használtan.Sokkal többet nem akarok rá áldozni.Ami fontos,netezni minél jobb legyen,akksi relatíve jól bírja.Van egy cx500 fülesem,ami 3,5 mm,az jó az Iphone-ba amúgy?
Az a gond használtan venném,így nincs lehetőségem a 3 op rendszert illetve telefont kiismerni és fogalmam sincs melyik lenne a legjobb döntés.Ezért kéne segítség.

(#33709) Rav3n02 válasza grabber (#33708) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

Netezésre bármelyik jó a 3 közül. Win7 mobilra szerintem még relatíve gyerekcipőben jár. Ha a játék is fontos, akkor Iphone 3gs. Egyébiránt GalaxyS-nek szerintem jobban bírja az akkuja :U

(#33710) Lacazr93 válasza grabber (#33708) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Szia

Én a Galaxy S-re tenném a voksom :) Gyönyörű kijelző, könnyű kezelhetőség, android, és úgy tudom hogy az akksi is egész jól bírja :) És ahhoz is jó a fülhallgatód :K :K

(#33711) grabber


grabber
addikt

Köszi.Én is arra voksoltam volna,ha nem utálnám annyira a droidot,de inkább a google-t,de szerintem is az a legjobb telefon a 3 közül.
Mango meg még nem jött kis,ha ki is jön nem tudni még milyen.Kár rá várni.

(#33712) korpicschess válasza Lacazr93 (#33710) üzenetére


korpicschess
veterán

Az egész fórum az akksi miatt van gondban, egyébként. Mondjuk azt lehet mondani, hogy 1 nap, de ROMfüggő.
Az SGS-nek a legjobb a hangminősége voodoo sounddal. (2.3 alatt elég hozzá a root, 2.3-tól már kernel csere kell hozzá)
CX500 úgytudom iPhone kompatibilis is egyébként.
Egyébként szerintem az SGS a legjobb közülük.
:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33713) annnie válasza SkyLaci (#33706) üzenetére


annnie
csendes tag

köszi a válaszokat!:)
igazából csak annyi a lényeg h használható legyen, és legyen normális wifi benne...

Lacazr93: miért?:)

[ Szerkesztve ]

(#33714) SkyLaci válasza annnie (#33713) üzenetére


SkyLaci
őstag

Ha wifi akkor gondolom netezés, ha netezés akkor nagy felbontás, és ebben a nokia jóval erősebb (c5-3: 360*640, s5260: 240*400)

(#33715) CarKiller47 válasza annnie (#33713) üzenetére


CarKiller47
tag

Ráadásul a Nokia amint mondták egy okostelefon, és jobban személyre is szabható. Szerintem is a C5-03-at válaszd.

(#33716) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
a kérdésem lehet, költői, mégis felteszem, hátha...
miután leejtettem a 6303 nem-i nokiámat és kifolyt a képernyője, rájöttem, hogy mégis kell valami, ami ip67. legszívesebben keresztezném egy Xcover 271-el...
amit tudnia kell (és az anya 6303 tudja is)
•3.2 MP kamera
•AF
•vaku
•Java (Opera mini fusson, esetleg 1-2 kis progi, xls, ilyesmi)
•3.5mm jack
•mp 3 lejátszás (lehetőleg ilyen lineáris frekvenciamenettel, mit ez)
•BT (bár ez alap)
•térkép
------------------------------------------------
amit az apától örökölne:
•IP 67-es szabvány szerint víz és ütésálló
•Torch (a led zseblámpaként is funkcionál)
•3G (valamilyen széles(ebb) sáv, mint a gprs)
•GPS (bár enélkül el vagyok, az van mindenféle másban speciális, elég a térkép, ami a nokiában van)
------------------
és amit génsebészeti úton avatkoznék be:
•mini B usb

de azért leírom az #1HSZ szerint is, mire szeretném használni:
telefonálás, sms, mp3 hallgatás a 3.5mm fejhallgatómmal plusz adapter nélkül, írott szöveg olvasható fényképezése/macro fotózás (AF), fényképezés szürkületben (Vaku), minimális internet, kb. gmail, index, logout, (Java), internet a laptoppal modemként (BT, 3G), dobálás, víz alá merítés, este kulcslyuk keresése, pendrájvként mini B típusú kábellel. na jó, esetleg nagyon ritkán (gps-el) navigálni, megkeresni egy utcát (bár a telefonban bőven elég, ha térkép van, autóvezetéshez, illetve túrázáshoz is van speciális kütyüm, gyalog az utcán pedig meg tudom nézni, hol vagyok).
semmi másra. illetve amire, azt bármi tudja (alarm, timer, stopper stb.)

lesz ilyen valaha... :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#33717) krisztian112 válasza Wolfskin (#33716) üzenetére


krisztian112
senior tag

Van. Motorola Defy. Eddig nem is ismerted?
Egyébként a nokia 6303 nem Fixfókuszos kamerája van, nem AF.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#33718) Wolfskin válasza krisztian112 (#33717) üzenetére


Wolfskin
őstag

de ismerem, de az okostelefon és érintőképernyős... :(
én meg egy buta és nyomógombos gyerek vagyok. (ameddig lehet) :DDD
(egyébként bocs, ezt tényleg nem írtam bele... )

a 6303=AF, a 6303i =MF (a flottában 10e Ft-al többe került a régi sima, mint az új "i", a pannonos csaj nem akarta elhinni, hogy a kifutott modellt akarom megvenni drágábban... :F ezt a 6303 topikban jól ki is veséztük :D )

-------------------
a 270 xcover egyébként méretben is ideális. igaz, a képernyője kisebb (=hosszabb akku üzemidő), de a mérete és súlya nagyobb, nem kellene keresgélnem a zsebemben, ha elbújna az öngyújtó mögé, vagy papírzsepi alá. a mérettel a gombjai is nagyobbak, ami szintén plusz pont. ha azt az 1-2 dolgot tudná, amit a 6303, felségül is venném! :K

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#33719) krisztian112 válasza Wolfskin (#33718) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ja aham, értem:D Kicsit elsiklottam a gombok felett. Sajnos még nemnagyon gyártottak iylet. A samung meg a sonim strapatelefonjai, inkább "butábbak" és csak általános felhasználásra alkalmasak. TEhát nem egybetelefonok, hanem egy "fícsör"-re a strapabíróságra gyúrtak rá.

Huawei P10 lite

(#33720) Wolfskin válasza krisztian112 (#33719) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, köcsög marketingesek, akik szegmentálják a piacot és mindegyiknek a megfelelő "optimalizált" szolgáltatáscsomagot pakolják bele. pedig technikailag megvalósítható lenne egy mindent tudó, csak kannibalizálná a drágább termékeket. így az olcsók mind "célszerszámok", a drágák meg egy csomó felesleges dolgot tudnak.

szerintem veszek egy samsungot, a nokiát meg csak úgy magamnál tartom fényképezőgépnek meg mp3 lejátszónak (esetleg ráragasztom a samsung hátuljára. :DD )

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#33721) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Üdv!

Samsung Galaxy Ace vagy ZTE Blade?
és miért? :DD

Samsung Notebook, Samsung monitor, Samsung fényképező :P

(#33722) krisztian112 válasza dJ Peer (#33721) üzenetére


krisztian112
senior tag

A galaxy ace a mindennapokban egy használhatóbb készülék a gyári szoftverekkel és a TW UI-val. Blade-re kell főzögetni a megfelelő sebességért, valamint a samsungban kicsit jobb is néz ki illetve jobbak a fotós tulajdonságai, és van LED is. Innentől a tiéd a döntés:D

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#33723) dJ Peer válasza krisztian112 (#33722) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Ismerősömnek ZTE Blade van, és szerinte a felbontás miatt rossz az Ace?!
A ZTE: 480 x 800
Ace: 320 x 480
:F

(#33724) sagesz93 válasza dJ Peer (#33723) üzenetére


sagesz93
addikt

hát igaza van. :))
bár nem elviselhetetlen 480x320 3,5"-ra, de a 800x480 nem gyengén veri.

[ Szerkesztve ]

(#33725) manoarc válasza dJ Peer (#33723) üzenetére


manoarc
senior tag

Ace-t +1 :K

{。^◕‿◕^。}

(#33726) CarKiller47 válasza dJ Peer (#33721) üzenetére


CarKiller47
tag

Szerintem képernyőfelbontás ide vagy oda, legyen azt Ace. Az előző iPhone-okés sem volt jobb, vigasztaljon ez. :D

(#33727) angyals


angyals
csendes tag

Üdv!
Nokia e72 vs Samsung Galaxy Ace?
Fontos, h sokáig kibírja mellettem, illetve, h ne kelljen minden pillanatban a töltőn lógnom... :( :)

(#33728) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!
Melyik telefont vegyem?
LG Optimus GT540 vs Samsung Galaxy 3

Melyik jobb a másiknál,miben? :R

(#33729) Ricardo válasza angyals (#33727) üzenetére


Ricardo
félisten

Mire kell?
Ha csak az akku teljesítmény számít akkor E72.

(#33730) totti60


totti60
csendes tag

Sziasztok!
Sok zilálás után 2 mobilra jutottam el:
Samsung Omnia 7
HTC HD2
A htc használtan lenne a legújabb androiddal. A használat az mind1 mert mind a két teló nagyon bejön, inkább a megbízhatóság és stabilitás lenne a főbb szempont.
Ti melyiket ajánlanátok?
Előre is köszi!!

Üdv: Máté

(#33731) angyals válasza Ricardo (#33729) üzenetére


angyals
csendes tag

A Nokia 6650-es kagylómat cserélném, mivel sajnos (nekem köszönhetően :O ) kezdi beadni a kulcsot! A 6650el tökéletesen meg vtam/vagyok elégedve! Sokat bírt töltés nélkül, sosem fagyott le egyszóval hű társ vt!
Az ő kicsit okosabb utódját keresem, mert visszafelé semmiképpen sem szeretnék lépni! Nem vagyok az a típus aki állandóan a neten lógna, persze nem azt mondom, h soha nem használnám... Ink a hagyományos telókat preferálom, bár, ha azt mondod/játok, h érdemesebb a Samura beruházni, akkor most vszeg beadnám a derekam az érintősre!
Eleinte még a Defy-n is gondolkodtam, de mivel angol menüs és még sosem vt okostelefonom, így azt gondoltam, nem idegen nyelven kellene kezdenünk a közös kapcsolatunkat... :N Hivatalos magyar nyelv még nincs hozzá, nem hivatalosan pedig nem hinném, h meg tudnám magamnak csinálni, ugyanis nem igazán vagyok benne ezekben a dolgokban...
Képeket ritkán, de lőnék vele, néha-néha zenét is hallgatnék!
Fontos, h Office-t tudjak vele kezelni!
Előre is köszi a segítséget! :R
Üdv :)

(#33732) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Sziasztok!

Áradoztam a fórumról, és a kishúgom megkért, hogy prezentáljam a kérdését.
Amit ki tudtam szedni belőle azok ezek a szempontok:

- Max 20 k
- Telenor vagy független
- Nem baj, ha használt
- Jó legyen a kamerája - eddig K800 és K810 volt nála, ezekhez mérten
- Nem igazán kedveli az érintős telókat - bár gondolom ennyiért ilyen paraméterekkel bele sem férne ilyesmi ^^
- FM rádió
- Mp3 lejátszási lehetőség és ha lehet akkor bővíthető legyen a memóriája.

Ötletek?

as good as it gets

(#33733) deja vu válasza pixelblondie (#33732) üzenetére


deja vu
addikt

Samsung i8510 innov8 használtan. Az n8 után a legjobb kamerás mobil, beépített háttértár, fm rádió, minden van.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#33734) SkyLaci válasza deja vu (#33733) üzenetére


SkyLaci
őstag

i8510 talán még drágább 20000nél használtan, én féléve 30000ért vettem, és még szervizben rá kellet költenem 7000et, hát talán nem érte meg így, de nem baj, jó kis gép, de ma már csak akkor ajánlanám ha fotózás nagyon fontos, és muszáj hogy a telefonodban legyen egy jó kamera, mert nem szeretnél fényképezőgépet hordozni magaddal.

Az alábbi kép i8510-zel készült, kivágással, tehát az eredeti kép 4-5x nagyobb volt, aztán még kicsinyitve is lett, szerintem látszik hogy elég éles képeket lehet vele lőni.

https://lh4.googleusercontent.com/-XQJ6kbBSvZM/TjOtkTmbq_I/AAAAAAAAAnw/kv6wqldvLGU/s640/20110730003.jpg

A kérdésem pedig a képhez kapcsolódik, sejtem a választ de kicsit bizonytalan vagyok: Melyik töltővel érdemesebb tölteni a telefont, melyik a gyorsabb?

(#33735) SkyLaci válasza deja vu (#33733) üzenetére


SkyLaci
őstag

kíváncsi lennék egy összehasonlításra, az N8 tesztjében volt róla szó, aztán nem tudom mi lett belőle.

(#33736) pixelblondie válasza SkyLaci (#33734) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Valóban drágább. Harminc alatt nem találtam, csak egypár 25-öst, de mire azért elmennénk, bőségesen harminc fölött végeznénk. Ennyire azért nem fontos a hiperkamera :D
Más ötlet akad srácok?

as good as it gets

(#33737) Ricardo válasza angyals (#33731) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor az elődhöz képest mindkét telefon előrelépés. Azt kell eldöntened hogy kell e az érintő felület, és meg tudsz e barátkozni a napi, max 2 napi töltéssel. Az android egy jó rendszer, bár ismereteket igényel. Előbb utóbb úgyis eljutsz az érintős telefonig(az a jövő) így szerintem vágj bele nyugodtan.

(#33738) SkyLaci válasza pixelblondie (#33736) üzenetére


SkyLaci
őstag

n82?
abban sincs rossz kamera, és jól össze van rakva, sokat tud, symbianos

(#33739) fagylalt


fagylalt
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy új telefont venni, mivel a régi már az utolsókat rúgja. A keret, amiből költekezhetek az max. 45eFt. Újat szeretnék természetesen, és azt is a lehető legolcsóbb helyen venném meg. Az előző telefonom 7 évig volt meg (nem szeretem gyakran cserélgetni).
Mindegy milyen típusú a telefon csak szétcsúsztatható és kinyitható ne legyen.
90%-ban telefonálásra (nagyon sokat csörög a telefonom) és sms-ezésre használnám, ezért fontos lenne a beszélgetési idő. Néha fényképezgetnék is.
Ehhez kérném segítségeteket!
:R :R

(#33740) SkyLaci válasza fagylalt (#33739) üzenetére


SkyLaci
őstag

nem tudom mennyire szeretnél érintőset, és azt sem tudom mennyire értékállóak a mai pl androidos telefonok. Ha klasszikus kialakítású telefont keresel akkor szerintem a régi symbianos nokiák nagyon rendben vannak, (pl n82, e51, stb...)

(#33741) fagylalt válasza SkyLaci (#33740) üzenetére


fagylalt
senior tag

De ezek nem bírják a sok telefonálást (kevés beszélgetési idő).

(#33742) CarKiller47 válasza fagylalt (#33741) üzenetére


CarKiller47
tag

Ha fényképezésnél nem fontos az autofókusz, szerintem nézd meg az E52 Navi editiont vagy a simát. De amint írták ha sima kialakítású kell, a Symbianos Nokiák jók.

(#33743) SkyLaci válasza SkyLaci (#33734) üzenetére


SkyLaci
őstag

Melyik töltővel érdemesebb tölteni a telefont, melyik a gyorsabb?

Tudom picit OFF, bocsátsátok meg nekem.

(#33744) Lacazr93 válasza SkyLaci (#33743) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Laikusként én a fölsőt mondanám

(#33745) fagylalt válasza CarKiller47 (#33742) üzenetére


fagylalt
senior tag

Éritős is jöhet. Apropó az E52 Navi nem tettszik túlságosan.

Esetleg Sony Ericsson Elm vagy Nokia 6303i ?

(#33746) CoolBoy323 válasza SkyLaci (#33743) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az alsóval...

kimenő fesz.-e majd' 2x nagyobb, és az számít töltésnél...

de az sem m1, h az akksi max mennyit képes felvenni...

(#33747) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, mivel nem találtam jobb topicot a kérdésemnek:

Egy Apple Ipod Touch 4G 8Gb -ot + egy Gigabyte GA-MA770T-UD3P alaplapot akarok cserélni egy tabletre, vagy ha úgy jobban tetszik, cca 60K körül szeretnék használtan Tabletet, cél:

Böngészni fogok, valamint a tableten tervezek újságot olvasni, wifi mindenképp kell, ha van 3G az csak előny de nem feltétel. Én magamtól egy Galaxy Tab-ra gondoltam, de mivel egyáltalán nem vagyok otthon a témában ezért kérem a ti segítségeteket, üdv

(#33748) SkyLaci válasza CoolBoy323 (#33746) üzenetére


SkyLaci
őstag

A feszültség nem a "Volt"? Az mindkettőnél 5 V. (?)
Áramerősség pedig az amper és milliamper. A felső 1A=1000mA, az alsó 550mA. Most akkor hogy van (én az hittem hogy a felsővel [1A] gyorsabb)?
Az aksi 3,7 V, és 1000 mAh.

(#33749) grabber válasza SkyLaci (#33748) üzenetére


grabber
addikt

Mérd le stopperrel :DDD De a felső,mert nagyobb a töltőárama,ha engedi a telefon elektronikája persze :U

(#33750) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok,ehhez mit szóltok?[link]

Olcsó zenehallgatós telefonnak meg teszi?Illetve vélemények tapasztalatok?(olvastam mobilarena tesztet)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.