Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33851) dudi6 válasza drakonisz (#33847) üzenetére


dudi6
senior tag

Szia! Köszi az infót. Ez az alap X2-00 és a c2-01 is ilyen fagyogatós? Nem csak a kicsit komolyabbak? C5-t is néztem, de az már okos telefon, ezen már biztos lennének fagyások. Nekem egy alap telefon kell, amivel lehet telefonálni+zenét hallgatni+fényképezni néha. Nem kell érintő kijelző, gps, internet, semmi...(Amúgy bátyámnak kell, nekem van egy Samsung i8910 HD-m már 1,5 éve és azzal meg vagyok elégedve.) Tehát erre az alap dolgokra jó lehet az X2, vagy fagyogat az is?

(#33852) caleb válasza dudi6 (#33851) üzenetére


caleb
aktív tag

x2 megvan egy ideje,és még soha nem fagyott le .

Az élet jó a világ nem!!!

(#33853) kajti86


kajti86
csendes tag

Sziaszok!

Zenehallgatásra is alkalmas mobilt keresek.
Jack-dugó előny.

Köszi előre is.

(#33854) mr.kocka válasza szimcsi (#33848) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Szia, talán a K850, vagy a C902..

woland_y2k: Nokia 1661, 1662? C1?

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#33855) Воланд válasza mr.kocka (#33854) üzenetére


Воланд
titán

Első kettő már nem kapható (google típusszám + ár), harmadik meg duplasimes, szóval azért feleslegesen meg nem akarok fizetni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33856) mr.kocka válasza Воланд (#33855) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Bocs, tényleg... C1-02?

Amúgy, nem rossz a 1800. Arra, amire kell, arra jó.. Nagymamának van olyan, kicsit furcsa volt neki a formája, de megszokta és szereti.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#33857) jozsikka


jozsikka
tag

Sziasztok!

Van nekem egy régi kis Nokia 6234-esem és most már eljött az ideje hogy leváltsam, de nem nagyon követem az új mobilokat, hogy melyik mit tud meg ilyesmi.
Árban olyan 35-50 ezer környékén érdekelnének engem. Ezt az árat én előfizetéssel néztem a vodafone-nál mivel ott vagyok most is előfizetve így maradnék is. Úgy értem én a 35-50 ezret hogy vagy a Vodafone 100 Plus havidíjasat (3000 HUF) vagy a Vodafone Tweet Surf havidíjasat (3500 HUF) rendelném a telefonnal online.

Szerintetek milyen telefont kéne vennem? Nokiákat mindig szerettem de nem feltétlen csak Nokiát néznék. Várom minden hozzáértőnek a véleményét hogy melyik lehet jó :) Különösen nagy igénybe vétel nem lesz, inkább csak telefonálás, sms, mp3, kis film, talán net.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#33858) Lacazr93 válasza jozsikka (#33857) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Halli

Érintőképernyős vagy sima érdekelne jobban? :)

(#33859) Воланд válasza mr.kocka (#33856) üzenetére


Воланд
titán

Köszi, ezt a c1-02-öt megnézem, de lehet, hogy az lesz amit először kinéztem.

Köszönöm a segítséget!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33860) jozsikka válasza Lacazr93 (#33858) üzenetére


jozsikka
tag

Mind1 :) A lényeg hogy jó legyen :)

(#33861) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Nagyobb kijelzős telefont keresnék, mert a SE W810-en nem az igazi a böngészés. Nekem a Samsung S5230 képe is megfelelő, csak a kamera/zenelejátszó hozza a W810 minőségét. Én először a Wayteq Librára gondoltam, de láttam, hogy kicsit drágábban Google Nexus S is kapható (mondjuk azt nem értem, hogy tudják ÁFA nélkül árulni, hivatalosan, magyarországi garanciával). Van jobb ötletetek, milyen telefont ajánlotok max.80k-ért?

[ Szerkesztve ]

(#33862) sagesz93 válasza pinnacle (#33861) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát áfával 70kert kapod a mobilxben, eléggé ütős ár.
Nemtudom mennyire vágod az androidot(amiket írtál az alapján gondolom csak zárt rendszeres telefonnal volt dolgod) és az azzal járó butykolest, ha idegenkedsz ezektől inkább ajánlanám a Windows phone 7-es telefonokat. Vagy esetleg iPhone, mondjuk 80-ért csak használtat kapsz.

(#33863) pinnacle válasza sagesz93 (#33862) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! A "bütykölés" nem zavar, igaz nekem csak főleg böngészéshez kell, inkább az lenne a kérdéses, hogy milyen a kamera/zenelejátszás minősége, illetve az, hogy valaki hallott már erről a mobilx cégről?

(#33864) sagesz93 válasza pinnacle (#33863) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát a telefon kb. ugyanaz mint a samsung galaxy s, ami tudtommal elég jó zenelejátszásban, a kamera is átlagon felüli. Tesztjét olvastad?
A mobilx jó cég, tőlük vásárolhatsz nyugodtan.(itt legalább mindig normális a gari)

(#33865) pinnacle válasza sagesz93 (#33864) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! A másik fórumban a Xperia Neo-t ajánlották. Majd megnézem őket "élőben".

(#33866) sagesz93 válasza pinnacle (#33865) üzenetére


sagesz93
addikt

Mindenképp nézd meg ha megteheted.
A neo jó lehet, mert az SE tett rá egy szép felületet, míg a nexus s egy referencia telefon, annyira nem jó és szép a gyári felület.(persze nem mindenki van ezzel így.)

(#33867) molnarpeter válasza sagesz93 (#33862) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha benézel topikba, páran írták, hogy csak tölteni kell, meg használni :) Én meg ígyis-úgyis moddolok :DDD

mp

(#33868) Xterms


Xterms
tag

Na hoztam új kérdést. :))

Kinéztem egy Samu S5260 Star-t, mert tetszik, van rajta wifi, egyetemistának való árkategória ( :D ). Viszont ugye van ez a nincs elég memória, meg a rossz tapiképernyő kalibrálás. Állítólag.

Aztán ott a másik ebbe az árba illő Nokia C3, annak meg állítólag rémlassú a Wifi, és mobilnetre kapcsolódik magától.

Na most szerintetek melyiket érdemes? Nem, nem az érdekel hogy "mindkettő sz.r", hanem hogy melyik a kevésbé. ;)

Előre is köszönöm!
X

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#33869) manoarc válasza Xterms (#33868) üzenetére


manoarc
senior tag

Én próbáltam wifizni C3-al sztem nem lassú vagy hát mihez képest ... Biztos gyorsabb egy 150ezres telefon de nem hiszem,hogy annyival jobb mint amennyivel drágább :)
Nokiát venném.

[ Szerkesztve ]

{。^◕‿◕^。}

(#33870) mr.kocka válasza manoarc (#33869) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Én is a Nokiát, barátnőmnek volt, nem volt gond a Wifijével, és mobilnetre csatlakozott. Olcsó Samsungot ne vegyél :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#33871) Xterms


Xterms
tag

És a közösségi protálokkal és Yt videókkal hogy áll a C3? Pl. egy videót lejátszik normálisan?

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#33872) torokzsolt


torokzsolt
csendes tag

Kedves Fórumozók!

A közeljövőben tervezem új telefon vásárlását. A Telenornál van előfizetésem, így náluk tudok jó áron vásárolni.

Eddig 3 telefon nyerte el a tetszésemet:
HTC Desire
LG Optimus 2x (kb 11ezerrel drágább a desire-nél)
HTC Desire HD (kb 15ezerrel drágább a desire-nél)

Olvastam a teszteket itt az oldalon. A Desire-ről szóló cikk eléggé meggyőző. A HD cikkje viszont egy kicsit azt az érzést keltette bennem, hogy nem éri meg a +15ezret. Maga ez a HD szó annyira nem villanyoz fel telefon terén. Nem fogok HD filmet forgatni, sem nézni rajta valószínűleg. A 2x már annál inkább. Véleményetek szerint ez megéri a plusz pénzt, vagy már csak ilyen villogás, hogy "aaaa nekem kétmagos"?
Igazából, hosszú távra szeretnék telefont venni, viszonylag nagy tudásút, hogy két év múlva is megállja a helyét (persze tudom addigra már sehol nem lesz a csúcsmodellekhez képest), de nem szeretnék értelmetlen, kihasználatlan trendin hangzó dolgokra kidobni pénzt.

Szerintetek Desire? vagy ekkora árkülönbséggel valamelyik jobban megéri?
Előre is köszi a válaszokat, bocsi hogy egy kicsit hosszú lett a hsz.

(#33873) mr.kocka válasza Xterms (#33871) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Youtubbbal, nincs problémája, fut normálisan, azthiszem kliens is van rátelepítve, közösséi portálok is teljesen jól mennek, az is van rá telepítve, hibátlanul használható, ár / érték arányba egyik legjobb vétel, tekintve, qwerty, wifi, 3,5 jack van benne, egész jó anyagból is van.:)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#33874) windlord


windlord
őstag

Sziasztok Mesterek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek!
Egy 2éves Iphone 3G -et szeretném lecserélni egy SonyEricsson Xperia Neo -ra.

Szerintetek jó bolt?
Tapasztalata valakinek?
Jók ezek az androidok?
Az iOs óta fogalmam sincs ezekről a dolgokról...

(#33875) r4z válasza windlord (#33874) üzenetére


r4z
nagyúr

A 3G-nél mérföldekkel jobb a Neo, mindenben (kivéve, ha mindened az Alma-matrica a hátulján, de ezt szerintem kizárhajuk).

Azt hittem, az N8 -> Neo cserénél nem nagyon lesz mostanában jobb üzlet. Tévedtem.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#33876) Májki03


Májki03
csendes tag

Sziasztok!
Eljött az idő, hogy lecseréljem a 4 éves Samsung E950-es telómat!
Telenoros vagyok, két készüléket néztem ki:
LG Optimus 7 30.000 Ft
ZTE Blade 20.000 Ft
Tudom, hogy a két telefon teljesen más, de úgy gondoltam, hogy ez a kettő felelne meg legjobban nekem ár-érték arányban. Olvastam mindkettő tesztjét, de nem tudok választani. Ti melyiket ajánlanátok?
Köszi: Majki

(#33877) windlord válasza r4z (#33875) üzenetére


windlord
őstag

Köszi az infót!

Viszont azt még szeretném megkérdezni, hogy androidot hogyan tudom megtörni, hogy a tört app. -okat fel tudjam nyomatni?!

Hol lehet találni erről vmi leírást?

Tudnál ebben segíteni még?

(#33878) Xterms


Xterms
tag

Nagyon köszönöm a segítséget!

Windlord, szerintem privátot írj neki. ;)

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#33879) meroly


meroly
veterán

Srácok,

egy ideje nem követem az eseményeket (fél éve megvan álmaim telefonja - ezért).
Viszont egyik rokon szeretne telefont venni. A következő feltételekkel:

- lehetőleg új, vagy használt, de sok garival
- t-mobile (akár a listáról is 1 éves hűséggel), vagy független
- márkában Nokia preferált

Amit tudnia kéne:
- normális gombok (szinte csak sms)
- érthető menü (nem fontos nokia, de eddig az volt csak, győzzetek meg másról)
- viszonylag szép, látható kijelző

Ami egyáltalán nem fontos:
- kamera (VGA is elég, de legyen)
- wifi, hsdpa, érintő, stb, (a sok vacak)

Amit eddig néztem az egy használt 6303, de még a 15ezret is drágállotta érte.
C1-01 szerintem gombok szempontjából fos, pedig 8k T-nél 1 éves hűséggel.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#33880) r4z válasza windlord (#33877) üzenetére


r4z
nagyúr

Itt nincsenek tört appok. Vagy letöltöd/megveszed a Marketből, vagy gugli bácsival utánakeresel. Ha nem megy fel a warez app, akkor nem megy fel. A védelmet nem lehet Androidnál kiiktatni, mert a DRM a Market szerverével kommunikál, nem telefonhoz van kötve.

Remélem nem léptem át a határt, ha igen, akkor törölhető a hsz-em.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#33881) Potib


Potib
csendes tag

Üdv

Segítséget szeretnék kérni.

20k alatt új (de akár lehet használt is), alap kinyithatós mobilt keresek (szolgáltató mindegy), a lényeg, hogy telefonálni lehessen vele, de azt korrektül, és lehetőleg tovább bírja az akksi 2-3 napnál. Nem érdekel a zenehallgatás mobilon, vagy a fényképezés, az internetezés, azokra van más. Nem számít a kijelző, a lényeg, hogy lássam ki hív és én kit hívok.

(#33882) manoarc válasza Potib (#33881) üzenetére


manoarc
senior tag

Újonnan beleférne a Nokia 2720 függetlenül. Próbáltam , egész korrekt az árához képest.
Esetleg még, a "kagyló" samsungok kaphatóak jelenleg is újonnan, 2-3 típus. Ott talán nagyobb az akku üzemidő. Samsung E1310 -est láttam nemrégiben.

{。^◕‿◕^。}

(#33883) mr.kocka válasza meroly (#33879) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Szia,

Próbáld meg meggyőzni a rokont, 6303-ról.

Vagy, ha nem akkor 6300? Lehet még találni garival...

C1-01-et nem igazán ajánlom. :))

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#33884) meroly válasza mr.kocka (#33883) üzenetére


meroly
veterán

6300 garival?
Létezhet még?
Na ennek utána járok, köszi.

Impossible is nothing

(#33885) mr.kocka válasza meroly (#33884) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Aki keres, talál. :) Árultam egyet nem rég, még volt rajta fél év gari, szóval simán lehet még kapni.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#33886) krisz1019


krisz1019
csendes tag

Sziasztok!

Nokia 2700 vagy c2-01???
Páromnak kellene....igazából csak telefonálásra használja,de arra nagyon sokat,ritkán sms,illetve még rádiót hallgatna rajta!!
Köszönöm!

(#33887) meroly válasza krisz1019 (#33886) üzenetére


meroly
veterán

C2-01-re szavazok, egész jó kis telefonnak tűnik. 2700-m volt az se rossz.

mr.kocka: eddig meg se próbáltam, nem hittem volna hogy még létezhet.

Impossible is nothing

(#33888) tomika13 válasza krisz1019 (#33886) üzenetére


tomika13
tag

inkább c2-01.

Árban olyan nagy diferencia nincs a telefonok között, de egy kicsit frissebba c2.
Jobb a kamerája, illetve 3G-s a telefon, ha netezne rajta a jövőben, ezzel jobban fog tudni.

(#33889) krisz1019 válasza tomika13 (#33888) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Köszönöm!

(#33890) torokzsolt


torokzsolt
csendes tag

Üdv!

Érdeklődni szeretnék csak, hogy az én problémámban nem tudotok segítséget nyújtani, vagy csak elkerülte a figyelmeteket a hozzászólásom? (#33872)

Köszi előre is

(#33891) krisz1019


krisz1019
csendes tag

Én sajnos még mindig nem tudtam dönteni...... :F
Nokia C3 vagy X3-02 :F
Alap dolgokra használnám,sms,telefonálás.....nagyon ritkán netezés,de leginkább nem wifin keresztül,hanem lenne rajta net előfizetés......
Mindkettő tetszik külsőre....így nehéz a döntés.
Az X3-02 kameraügyileg jobb....ez is elgondolkodtat...

(#33892) molnarpeter válasza torokzsolt (#33872) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

2X, csak majd frissítsd a rendszert rajta.

mp

(#33893) tomika13 válasza krisz1019 (#33891) üzenetére


tomika13
tag

Megint én.

Az x3-02-re rengeteg negatív visszajelzés volt.
Volt olyan, hogy csak gondolt egyet a telefon, és lefőtt, a leggyakoribb, hogy lefagy és újra kell indítani. nagyon sokan panaszkodtak rá.
A c3-00 stabil, de kamerában nem a legjobb, illetve nem 3gs, de netezni éppen lehet vele, bár egy kicsit lassú. Én használtam egy ideig.
Az x3-ba nincs autofókusz, tehát nincs nagy jelentősége a megapixeleknek.
Árban mennyit szánnál egy ilyen telefonra?

(#33894) krisz1019 válasza tomika13 (#33893) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Köszi....
Max 15 ezer ft előfizuval....piros szolgáltató :)
Most egy samsung s5230-am van...de ilyet már nem szeretnék sztem venni!
Van jobb ötlet ezen olcsó árfekvésben????
A C3 még az sms miatt jó...sokat küldenék :)

(#33895) tomika13 válasza krisz1019 (#33894) üzenetére


tomika13
tag

Ebben a szegmensben a c3 szerintem tökéletes.
Ha netezni csak alkalmanként fogsz, akkor méginkább. Az e-mailezés nagyon jó benne, opera minit, ha rápakolod, akkor jól kezelehető a böngésző is.
A fényképezést pedig tiszta időben érdemes, vagy olyan dolgot, ami közel van.

(#33896) krisz1019 válasza tomika13 (#33895) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Köszi.....most még az LG gt400 viewty smile lenne előfizuval 11 ezer...de hasonló az előző telómhoz...meg azt mondták ne vegyek olcsó érintőset!!!! :(

(#33897) tomika13 válasza krisz1019 (#33896) üzenetére


tomika13
tag

Ha egy kicsivel többet adsz egy telefonért, akkor galaxy mini pl tökéletes választás.
Ennek már a kijelzője jobb minőségű, mint a réggebbi telefonoknak.
Azt hiszem a vodánál 3000 forintos havidíjjal 21000 körül van. nem nagyon igazodtam ki a webshopjukban.

(#33898) dudi6 válasza drakonisz (#33847) üzenetére


dudi6
senior tag

Melyik a jobb telefon? C2-01 vagy X2-00

(#33899) caleb válasza dudi6 (#33898) üzenetére


caleb
aktív tag

x2

Az élet jó a világ nem!!!

(#33900) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

+ 1 az X2-re

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.