Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) korpicschess válasza saphancs (#33500) üzenetére


korpicschess
veterán

Hardverileg illetve hangminőségben. GPS-ben valszeg gyengébb. Viszont SGS-en mókolni kell a ROM-okkal, hogy igazán jó telefonod legyen.
Egyébként Windows Phone 7 (WP7) nem win7, az őszi Mango frissítéssel sok hiányzó funkció kerül beépítésre. Gyorsaságban nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33502) pixelblondie válasza Ricardo (#33495) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Nincs a Téseknél még Neo. Arc van meg Play. Meg a minik. Mindkettő zászlóshajó horribilis áron. Persze, megérnek annyit, de nekem most zéró forintom van. :(
Gyanítom a Neo is plafon- áron lesz.
korpicschess : Omnia 7? 10-ért még beleférne, meg az angol nyelvü rendszer sem zavarna, de nincs raktáron, és azt mondták nem is nagyon lesz már ..
Domxc: SGS mint Samsung Galaxy S ? Azt 29- ért hozhatnám el.. Tárgytalan:(

as good as it gets

(#33503) saphancs válasza korpicschess (#33501) üzenetére


saphancs
aktív tag

:D okés szóval, akkor WP7... tudom olvastam a mangoról, de azért ez mégiscsak zártabb, vagy kevésbé testre szabhatóbb az androidnál nem?
Köszönöm a segítségedet!!!! :R

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#33504) Domxc válasza saphancs (#33500) üzenetére


Domxc
senior tag

Igen jobb a hardver, kijelző, + az SGS mellé kapsz még egy Samsung szoftverboltot.
A WP7-es telefonoktól nem kell tartanod, elég gyorsak, meg nemrég volt egy frissítés, amiből nagyjából a hibák orvosolva lettek, de a Mango után lesz az igazi a felület. :K

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33505) pixelblondie válasza Domxc (#33497) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Mivel több úgymond érdemi válasz nem érkezett a listámban szereplőkről ,azt mondod inkább a Mozart éri meg? És ha valóban annyira szörnyűek a fotói?:( Nem volna mégiscsak jobb a Wave vagy a C7? Help me, holnap menni kéne megvenni.. és nemtudom melyik legyen. :Y

as good as it gets

(#33506) korpicschess válasza pixelblondie (#33505) üzenetére


korpicschess
veterán

Kamerában sokkal jobb a Wave II. Szerintem vedd azt, ha nem fontosak a programok. Alapból is elég gyors, jó a kijelzője, de + programokra ne nagyon számíts. Hogyha csak az kell, amiket leírtál akkor nem nagyon nyúlsz mellé.

saphancs: Igen a WP7 jóval kevésbé testreszabható, mint a Zandroid.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33507) Domxc válasza pixelblondie (#33505) üzenetére


Domxc
senior tag

Nincs tökéletes kamera a telefonok körében. Szvsz alkalmi fotózásra a Mozart kamerája is megteszi. Elmondom, hogy miért nem éri meg a többi. A C7-en Symbian fut, amit nagyon meg fogsz bánni, mert öreg, laggol, lassú, minden baja van, és mégis 70k-ért adják. A Wave, pedig félig nyitott op. rendszerrel rendelkezik, és a Badának baromi pocsék a szoftvertámogatottsága, plusz majd 2 éves a szoftver, és az is a Symbian szintjén áll nagyjából, és hardverileg sem olyan erős, mint a Mozart.
A Mozartnak, stabil, gyors rendszere van, két szoftverboltja, baromi erős a zenei téren, és ősszel jön ki a Mango frissítés rá, amivel majdnem az összes hiba orvosolva lesz, és egy nagyon stabil, és jó op. rendszer lesz a WP7ből, talán még az Androiddal is felveheti a versenyt. Egyébként meg szinte minden HTC-nek rossz a kamerája viszonylatban, de még így is az egyik legerősebb gyártó, az okostelefonok piacán. Hosszútávra a Mozart jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33508) korpicschess válasza Domxc (#33507) üzenetére


korpicschess
veterán

Azért egy 10k-s mp3 lejátszó porig alázza, sajnos még keresem, de nem találtam milyen DAC van benne, ezt viszont érdemes megnézni. :U Kamera az még a HTC átlag szintjén is alul van a teszképek alapján. :P
Egyébként igazak amit írtál. :K

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33509) DZs


DZs
senior tag

Sziasztok!
Ajándéknak kellene a héten vásárolnom egy új készüléket. Olvastam az 1. hozzászólást, de már arra nem igazán lesz időm, hogy a hozzászólásokat böngészgessem.

Amire kellene:
1. beszéd és sms (szinte csak alap szolgáltatások)
2. tartós, nagy gombokkal (idősebb használó)
3. könnyű és gyors számítógépes kapcsolat
4. előnyben Nokia és LG
5. 30-as Dominó szolgáltatáshoz
6. alsó közép osztály

Köszönöm a tanácsokat!

(#33510) pixelblondie válasza Domxc (#33507) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Írták egy másik oldalon, hogy az Engadgeten szuper fotókat lőttek Mozarttal. Lehetséges, hogy csak a tesztkészülék volt ilyen borzalmas?

as good as it gets

(#33511) korpicschess válasza pixelblondie (#33510) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát azért szupertől messze van, azt írják alulmúlta a várakozásaikat. Cikk.
Tesztfotóik.
Ráadásul a videó is rossz ("Camcorder performance is even more disappointing." ).
Egyébként nem kell annyira komolyan venni, 8mp lekicsinyítve annyira nem rossz, ha valamit épp le kell kapni arra szerintem elmegy.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33512) pixelblondie válasza korpicschess (#33511) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Hát ( tudom, háttal nem kezdünk mondatot :D ) köszönök minden segítséget és véleményt, igazán segítőkészek vagytok, jó ilyen közösséggel találkozni. Ritkaság.. :R
Nnnos.. Nézegettem a Wp7- et magát mint rendszert, nem hiszem, hogy képes lennék megszokni a csempéket, meg a minimalizált testreszabhatóságot. Az SNS ről nem is beszélve. :(
Eddig Androidom volt és iPhone-om. Megszoktam, hogy könnyű mindent megoldani. (Ez utóbbi esetében a filmnézés a konvertálgatás miatt nem volt olyan egyszerű, de ettől tekintsünk el most :)) )
Szóval ezer köszi, ha sikerül szerválni 14 k-t akkor Lg Optimus Black lesz, ha nem, akkor marad a Wave 2.
Szép napot Nektek, köszönök mindent! :R

as good as it gets

(#33513) korpicschess válasza pixelblondie (#33512) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem nem döntesz rosszul. :) Szép napot! :R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33514) picur220 válasza pixelblondie (#33494) üzenetére


picur220
veterán

A defybe 10k-t, a C7-be 20k-t, a Wavebe 10k-t be kell fizetni. Nem is látok itt nullásat hirtelen. Vagy milyen csomagban nézzem?

#33512: Jó lesz így is!

[ Szerkesztve ]

(#33515) pixelblondie válasza picur220 (#33514) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Amikor nézed a listát, bele is tudsz lépni. Mutatja az elérhető dijcsomagokat és mellette kis fülön a termék jellemzőket.

Defy-t el lehet hozni Go net L - el 4991-et kell leszurkolni érte.
a C7 Mediamánia XL- el nullszaldós, a Wave 2 pedig Mediamania L - el nullás.
Többféle dijcsomagokkal kínálják őket, némelyik az akciósok közt van, némelyiket csak a készüléklistában találod meg. Trémobil honlap.
Amúgy meg kezd gabalyodni a dolog, itthon egy gépet használunk, párom aranytárskártyás, az ügyfélszoli emlitette van laptop, amit elhozhatnánk..

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#33516) Peethy


Peethy
őstag

Nokia C2-01-ről milyen vélemények vannak? Sajnos nem tudok semmilyen plusz infót megadni, mert ismerős kérdezett csak róla, én meg segítek neki a választásban :)

(#33517) picur220 válasza pixelblondie (#33515) üzenetére


picur220
veterán

De neked melyikkel lenne jó? Ha nincs spórolt 10k-d sem akkor gondolom a havidíjra sincs 10k-d, vagy tévedek?

(#33518) pixelblondie válasza picur220 (#33517) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Azt nem én fizetném, azért " mindegy "..
Nekem csak a telefont kéne végre kiválasztanom :D

as good as it gets

(#33519) picur220 válasza pixelblondie (#33518) üzenetére


picur220
veterán

Erről az is ilyen véleménnyel van, aki majd fizeti a 15, 10 vagy 5k-t, mindegy? :DDD Na mindegy.:DDD

(#33520) pixelblondie válasza picur220 (#33519) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Mivel vállalkozó, leírja valahonnan. Nem értek hozzá. Azt mondta apám, hogy csak válasszak egyet, és kész.
Bírom, amikor ítélkezel, anélkül, hogy tudnád mi a szitu. :(((
Ez nem apuci kicsi lánya bármit megkaphat szitu, hanem az, hogy apuci kicsi lánya kissé beteg, annyira, hogy jóformán csak telefonon " látja " az apját, annyit van kórházban egy évben... :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#33521) Physics


Physics
csendes tag

Sziasztok!

Samsung galaxy miniről mi a vélemény? Nem tudjátok véletlen az Xperia X8-ra jön még ki majd frissités az Androidra?

- vagyok én és vannak a többiek.-

(#33522) flash-


flash-
veterán

sziasztok

Anyukámnak vennék valami alap Nokiát ami sokáig bírja,és stramm,masszív telefon.
a Nokia C1-02 ajánlott?vagy tudtok jobbat?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#33523) Domxc válasza Physics (#33521) üzenetére


Domxc
senior tag

Jó kis készülék, csak laggol a manüben néha, és mérsékelten pixelhibások a készülékek.
Az X8-ra jön még frissítés, szvsz, de inkább a saját topikjában kérdezd meg.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33524) picur220 válasza pixelblondie (#33520) üzenetére


picur220
veterán

Nem ítélkeztem.
Arra én is gondoltam, hogy céges cucc lesz valahogy, csak azzal meg nem fért össze a civil (nem céges) díjcsomag.
Mindegy, szerintem Optimus Black legyen, ha lehet. Ha nem, akkor Defy, ha az sem, akkor Wave II.

(#33525) pixelblondie válasza picur220 (#33524) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Jó-jó, bocsi, nehari,csak picit karcos a hangulatom, sokminden összejött.. :(
Jó volna ha sikerülne ez az LG, szép is, jó is.. :))
Köszi a sorrendet, megfogadom :)

as good as it gets

(#33526) picur220 válasza pixelblondie (#33525) üzenetére


picur220
veterán

Hát igen, elég jó az az LG.:K
Szívesen.:D

(#33527) Domxc válasza pixelblondie (#33525) üzenetére


Domxc
senior tag

Ez máskor mehet OFF-ba, mert ezekre harapnak a modik. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33528) pixelblondie válasza Domxc (#33527) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Segáz, senki sem születik úgy, hogy mindent tudjon:)
De ez má offtopicba ment, nyugi:) És köszi, hogy szóltál:)

Ja és a poén kedvéért kezdhetem előlről a telókeresgélést, mert beszéltem az ügyfélszolival, ők meg finoman rákérdeztek, hogy ugyan miért is akarok 11 ezres dijcsomagot, mikor igaz, nem nulláért, de potom összeg befizetésével részletre elhozhatok tulképp bármilyen telót.
Nnna mondom, hurrá :D
[ A vicc kedvéért az optimus igy is drága :D ]

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#33529) zmaster


zmaster
csendes tag

Sziasztok!

Szeritetek milyen feltöltőkártyás mobilt érdemes ma újonnan venni 20ezer forintból? Kamera és hosszabb üzemidő fontos, meg valamennyire normális modern kialakítás legyen. Net, közösségi oldalak nem fontos, nem élek ilyenekkel :D. Zenére van külön lejátszóm szal nem lényeges ez sem, de azért előny ha van 3.5es csatlakozó rajta.

Eddig amikel "szemeztem":

samsung s5320: egész korrektnek tűnik, nincs 3,5es csatlakozó és azt olvastam sok a meghibásodás, nem megbízható.
sony ericcson yendo: elég kellemes kialakítású teló első ránézésre, zenére kiélezve, kamerája viszont pocsék, sehol nincsenek a készüléktől elragadtatva, gyanítom h tuti van ebben az árban jobb teló tőle.
sony ericcson spiro: elvileg a yendo "alatt" van egy fokkal, nem tűnik rossznak, de fogalmam sincs h jó vétel lenne e,
Alcatel OT-710D: fogalmam sincs milyen teló. Az árba belefér, de semmi szükségem dual simre.
LG T310 wink style : Különösebben erről sem tudok semmit, árban van :)

Kb 1000-1500ból kijövök havonta telefonálási költségek terén, szóval mindenképp kártyással járok jobban , előfizu nem játszik. Ti mit vennétek ennyiből újan?

(#33530) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Jó reggelt,

asszonyomat szeretném meglepni egy kb kezdő szintű, androidos készülékkel. Új, kártyafüggetlen, 30-50e tartomány érdekel. Főleg az alapfunkciókat, plusz ébresztést és naptár/emlékeztető-funkciókat használja.
Samsung Galaxy Mini-t nézegetem, bármi más, ami szóba jöhet?

thx

- no es importante -

(#33531) Domxc válasza zmaster (#33529) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung S5320: Öreg, laggol, lassú, a TouchWiz régi felületei, mind rémálmok, az érintőkijelzője, meg hamar használhatatlan lesz, nagyon rossz az érzékelése is.
Sony Ericcson Yendo: Szép kialakítás, egész szép szoftver felület, de hajlamos baromira belassulni, nincs benne fájlkezelő, rossz a kamerája, és nincs fektetett Qwerty benne.
Sony Ericcson Spiro: Az alsókategória legalja, borzalmas felület, kezelhetetlen, laggol, lassul össze vissza, nem ajánlott készülék.
Alcatel OT-710D: Sajnos túlságosan meglátszik a kínai, gagyi döcögős felület, igaz jó árban van, de csomó hiányosság van benne.
LG T310 Wink Style: Komolyabb probléma nincs a készülékkel átlag usernek, vagy egy fiatalabb felhasználónak tökéletes választás, talán a méret, és a pocsék kamera a hiányossága, de szerethető készülék, a felsorolásból ő a legjobb.

Nagyjából az igényeidhez mérve, a Samsung Champ illene, ez egy Bada alatt futó, gyors, alkalmi 1-2 képre megfelelő kamerával, és jó kijelzővel felszerelt, dizájnos készülék, ez veri a Wink Style-t hardverileg. :K

(#33530) Sixkiller6 LG Optimus One, ZTE Blade, Sony Ericsson X8, Samsung Galaxy 3, Samsung Galaxy Gio. Ezeket a készülékeket érdemes megnézni a Galaxy Mini-vel sincs különösebb baj, csak lassul, szaggat a menüben, és mérsékelten pixelhibás. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33532) zmaster válasza Domxc (#33531) üzenetére


zmaster
csendes tag

Kösz a választ. Még jól kigondolom majd mihez kezdjek :). De legalább a spiro és az s5230 tutira eltűnt a látókörömből.

(#33533) mttssz válasza Domxc (#33531) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem azért, de a Champen semmiféle op. rendszer nincs.

[ Szerkesztve ]

(#33534) Peethy válasza mttssz (#33533) üzenetére


Peethy
őstag

Már hogy ne lenne? Szerinted milyen felületen futnak a telefon alkalmazásai? [link]

[ Szerkesztve ]

(#33535) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Szeretnék telot venni!Eddig E52-m volt de sajna tönkrement.Nokiát keresnék és nem tapizósat!Olyan 50-60 között.E55-ről nem sok jót olvastam?!
Lehet megint E52-m lesz mert nagyon tetszett....

THX!ÜDV!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#33536) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok!

Egy nem túl nagy és minőségi (pl.: fém ház,jó illesztések,stb) készüléket keresek ami akku időben nincs a béka ... alatt. Újban és függetlenben gondolkodom. Nem kell a nagy tudás , lényeg a minőség és az akku idő. Árban olyan 40k körül még belefér. :R

{。^◕‿◕^。}

(#33537) orsoborso83


orsoborso83
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném ha ajánlanátok nekem egy olyan telefont ami 20.000 - 30.000 Ft között van, nem okostelefon, de ami nekem számít, hogy zenét lehessen rajta hallgatni, viszonylag nagy legyen a kijelzője, lehessen netezni vele, és könnyen és gyorsan lehessen vele sms-t vagy e-mailt írni. Ja és lehetőleg ne naponta kelljen tölteni, legalább 3-4 napot bírjon ki az aksija. Hallottam pl a Samsung Chat 335-ről, tetszik is nekem, de nem tudom, hogy jó választás-e? Kérlek segítsetek nekem! :)
Köszönöm szépen előre is!

[ Szerkesztve ]

(#33538) krisz1019 válasza orsoborso83 (#33537) üzenetére


krisz1019
csendes tag

Szia!
A Samsung Chatnek mennyi kb az ára?Melyik szolgáltatónál nézted Te?
Köszi!

(#33539) Slownz


Slownz
senior tag

Nokia X3-02 vs Nokia C3-01

Pro kontra érvek egyik vagy másik mellett? :K

(#33540) prüntyőke


prüntyőke
tag

Sziasztok!

Feleségemnek szeretnék venni egy mobiltelefont.
Következő dolgok a fontosak:
Fényképezés, video felvétel, zenelejátszás a lehető legjobb minőségben, naptár(jegyzetelési lehetőséggel). Fontos az is, hogy jól nézzen ki, vállalható legyen egy fiatalos anyukának.
Az ár nem számít.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#33541) picur220 válasza prüntyőke (#33540) üzenetére


picur220
veterán

Fehér iPhone4? Ha drágállod, akkor Samsung Galaxy Ace vagy Gio, esetleg Omnia7, Fehér vagy rózsaszín Galaxy S, Fehér HTC Desire, HTC Wildfire S.

[ Szerkesztve ]

(#33542) pixelblondie válasza picur220 (#33541) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Tyűű, az a jó kis iPhone. Máig sír a szám, ( meg a szemem ) hogy elhagytam :(

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#33543) picur220 válasza pixelblondie (#33542) üzenetére


picur220
veterán

Hallottam már rosszabbat, pl beleesett a jakuzziba...:DDD

(#33544) pixelblondie válasza picur220 (#33543) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Nekem a legelső telóm landolt a vízzel teli mosdóban.. A jó öreg ERicsson A1018. :DD
És a slusszpoén: semmi baja nem lett. :C Már akkor is voltak strapatelók :DDD

as good as it gets

(#33545) picur220 válasza pixelblondie (#33544) üzenetére


picur220
veterán

Nekem a 3200-m bringával 30-cal a betonon landolt, elő-, hátlap, SIM, akku különböző irányokba repült szét, összeraktam, ment.:D

(#33546) Domxc válasza prüntyőke (#33540) üzenetére


Domxc
senior tag

Sony Ericsson Vivaz, Fehér iPhone.

(#33536) manoarc Nokia E52, C5?

(#33533) MaTMaN Jancsika olvass. TouchWiz lite fut rajta az is op. rendszer, csak ugye zárt. Viszont elnézést, mert ugye nem Bada, csak nagyon hasonló az egész felület.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33547) manoarc válasza Domxc (#33546) üzenetére


manoarc
senior tag

igen néztem őket , illetve a 6700 classic csak az vmivel többe kerül.

{。^◕‿◕^。}

(#33548) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!
Két teljesen más telefon között vacilálok!
Nokia E75,HTC Tattoo

Tudom,a két telefon teljesen más.Az E75 nagyon nagyon tetszik,de az androidra több dolog van,bár lehet ezeket nem használnám ki.Főleg neteznék,zenét hallgatnék rajta,meg persze telefonálnék.Vajon melyik gyorsabb,melyiknek van szebb képe?A Nokiának a qwerty billentyűzete nagyon kényelmes lehet netezésnél,de ahogy én tudom ez egy üzleti telefon.A Symbain OS-re is van sok program?A fő kérdés,melyik erősebb hardverileg?
Esetleg ha még tudtok ajánlani valamilyen használt telefont 25 ezerig,annak is örülnék!Jöhet minden féle,érintős,flip.

(#33549) picur220 válasza HollyBoni (#33548) üzenetére


picur220
veterán

A Tattoo ma már nagyon nem állja meg a helyét a fakó, 2,8"-os rezisztívjével meg az MSM7200-zal 528 MHz-en. Az árából kapsz Move-ot vagy használtan Optimust, esetleg Galaxy 3-at. Symbianra ne építkezz szerintem. Vagy ha igen, akkor N79, E52, E71. Ja, és Spicát ne vegyél.

(#33550) sagesz93 válasza HollyBoni (#33548) üzenetére


sagesz93
addikt

esetleg próbálhatsz vadászni egy zte blade-t hátha kapsz 25-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.