Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10820) Tomcy7


Tomcy7
tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni, mert nem tudok dönteni!
Szeretnék másik mobilt a jelenlegi helyett.
SE fan vagyok most egy K810-em van.
Amit kinéztem az egy K850 és egy LG KU990.
Nem nagyon tudok dönteni, mert a szívem és minden más érzésem a Sony felé húz, viszont az eszem meg az LG felé.
Munkatársamnak van LG paradaja amit kipróbáltam és nagyon tetszett, nekem annak az érintőképernyőjével sincs semmi bajom, de mivel a tesztek meg a tapasztalatok is azt mutatják, hogy a KU990-nek sokkal jobb már a kijelzője meg minden így kétségem nincs afelől, hogy gond lenne a kezelése.
Egyedül ami a Sony ellen szól az a gyatra videófelvevő képessége, a többi dolog nekem 1000%-osan megfelel, de sajnos ahogy olvastam még a legújabb SE sem tud normálisan videozni, szóval ez irányú reményeim nincsenek.
Nem akarok egyiken sem netezni, wapozni, zenéthalgatni, játszani, sms-t írni.
Kb amire használom: telefonálok, fényképezek, diktafont használom, számológépet, ébresztőt.

Az lenne a kérdésem, hogy az LG tud e olyan minőségű képet készíteni mint a mostani K810-em, és hogy van e rajta elemlápa funkció???
Az LG-nél a diktafonnal felvett szövegbe bele lehet tekerni lejátszáskor és ha beszélek valakivel ki lehet hangosítani a telót?(gondolom az utolsó dolog elég alap már, de biztos ami biztos inkább megkérdezem :) )

40K-nál többet nem akarok rászánni egyikre sem.
Nokia szóba nem jöhet, gyűlölőm az összeset, samunak nem jön be a menüje.

Bocsi, hogy kicsit hosszúra nyúlt! Segítségeteket előre is köszi!!!! :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.