Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68101) Fitzgerald válasza HdRew (#68099) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Csak claw, minden játékban. Palm grip az számomra mindig túl kényelmetlen és lassú volt.

(#68102) HdRew válasza inf3rno (#68100) üzenetére


HdRew
őstag

A kényelemben elsősorban. Felemelésnél nincs gond. Vagy csak én nem tudom megszokni. :D (Talán, ha a görgő előrébb lenne egy hangyányit, akkor jobb lenne, de amiatt túlságosan is be kell hajlítanom a középső ujjamat.)

(#68101) Fitzgerald

Én mondjuk főleg úgy játszom, hogy a csuklómat lerakom az asztal szélére, és lényegében amennyit csuklóból tudom mozgatni az egeret, úgy játszok. Vannak kivételek, ha mondjuk nagyot kell fordulni. De palm fogással szerintem lényegesen pontosabb tud lenni az ember FPS játékban.

[ Szerkesztve ]

(#68103) kew


kew
senior tag

Sziasztok!

Irodai használatra szerintetek egy Microsoft Sculpt Ergonomic egérrel jól járnék? Mindenképp valamilyen kényelmes eszköz kellene.

köszi :)

(#68104) TeebyKay válasza kew (#68103) üzenetére


TeebyKay
őstag

Ha kényelmes akkor igen.

(#68105) Fitzgerald válasza HdRew (#68102) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem az alkarom van a pad-en, úgy mozgatom a csuklómat. Palm grippel elsősorban az a bajom, hogy ha oldalra rántom az egeret sokkal lassabb, lomhább vagyok, mint claw fogással. Magasabb DPI-vel persze lehetne kompenzálni, de a másik probléma az, hogy a fő gombokat is lassabban nyomom így, az meg legalább annyira élet-halál egy fps-ben mint a célzás (ami igen jól megy claw fogással is). Ujjheggyel nem kicsivel gyorsabb a dolog.

Más: Kb. 6 óra játék után eléggé kezdek hozzászokni a DA Elite-hez, keményebben fogom két oldalt.
Szerintem lassan leszek olyan jó vele, mint a G403-al.

[ Szerkesztve ]

(#68106) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Megérkezett a Razer DA 2013-asom, nagyon tetszik eddig. :R

Az ajánlott egerek listájában a 3.5G-hez létezik ajánlott beállítás (DPI, meg stb opciókra), viszont az enyémre nem találtam.
Érdemes ezzel foglalkoznom, vagy használjam defaulton?

(#68109) xlaxix


xlaxix
tag

Sziasztok!

Elgondolkoztam egy új egér vásárlásán. Eddig a Hama uRage MMORPG-t néztem ki.
Van valakinek személyes tapasztalata róla? Előre kicsit félek, hogy össze-vissza nyomkodnám a hüvelykujjammal a baloldali gombokat. :D

1. Mennyi a keret?
8-10 ezer forint

2. Használtpiac, és / vagy eBay?
Használt nem, eBay esetleg.

3. Mire használnád az egeret?
Hétköznapi használat, FPS és MMORPG játékok

4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van?
Ezt pontosan nem tudom meghatározni, talán a claw és a fingertip között valahol.
A jelenlegi egerem jobb gombjában elkattant valami már több, mint 1 éve és azóta nagyon érzékeny, én pedig alkalmazkodtam hozzá. :'D
A tenyér méretem sajnos pontosan nem tudtam megmérni, kb. 17-18 centi. Eddig még csak olcsó egereket használtam, pl: genius netscroll 100x

A gyűrűsujjamat az egér jobb gombján tartom 1-3-1 alakzatban (vagy mellette félig lelógva az egérről és csak jobb kattintásnál húzom vissza az egér tetejére, de szerintem ez is csak az egerem túlságosan érzékenysége miatt van) :D
5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?

6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
Plusz gombokra lenne szükségem, mondjuk mint az általam kinézett egéren.

Előre is köszi a segítséget!

(#68110) Vanir válasza xlaxix (#68109) üzenetére


Vanir
veterán

A Hama úgy ahogy van gané. Ebay-ről Logi G102, vagy itthonról Logi G203. Előbbi esetén egy szett teflontalp meg egy parakábel is kijön a keretből. Telefongombokat meg el kell felejteni és a billentyűzetre bindelni a funkciókat helyette.

[ Szerkesztve ]

(#68111) Anonymus23 válasza MATEO6600 (#68106) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én levettem 600-ra a DPI-t, nekem így jó a korábban megszokott sebességhez.

;) - The Power of the Light Side

(#68112) Vanir


Vanir
veterán

MX518/G400 vonalat kedvelőknek mondanám, hogy a FinalMouse Classic Ergo 2 nagyon nagyon hasonlít arra a formára, többek szerint is ez áll a legközelebb hozzá. Ellenben itthon nem kapható, drága, és a minőségellenőrzés-sztenderdjeik a béka segge alatt vannak.
Akartam erről is tesztet írni, de természetesen semmiféle választ nem kaptam tőlük - mondjuk időnek is eléggé híján vagyok még.

(#68113) MaTpr0F válasza Vanir (#68112) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Ha netán kapnál tőlük választ megkérdezhetnéd, hogy mengint 4-5 hónap késéssel akarják EU amazonra áthozni? Thx! :)

[ Szerkesztve ]

(#68114) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok 20k körül milyen egeret vegyek? razer death addert néztem de van ennél jobb is? vagy talán logitech?

(#68115) Vanir válasza Szupercsirke (#68114) üzenetére


Vanir
veterán

Összefoglaló legeleje.

(#68116) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na meg jött az új egerem egy asus rig sica lett a végén,írtátok aprón is nézzem meg kettőt találtam amit meg vettem volna jó árban egyet itt egyet máshol de nem nagyon sikerült az eladók nem nagyon törték magukat.Így most boltból vettem nem rossz áron kis akcióval,viszont most olvasgattam hiba topikban meg itt ott volt akinek ledöglött a sica remélem nekem nem fog szarakodni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#68117) carr


carr
őstag

Sziasztok!

sokat olvastam, és néztem az ajánlókban szereplő egereket, mégis kissé bizonytalan vagyok...
sztori:
2006 óta használom az akkor találomra (itt aprón) vásárolt diamondback egerem. ;)
ex Nyula elrágta a kábelét, ph-s kolléga (vagy hwsw-s mindegy) javította szépen szakszerűen. Megszoktam. Jóféle. tavaly kapott új gyári tappancsokat. de már kezdenek szétállni a gombjai... lehet csak takarítanom kellene, de ha úgy van, lehet beruházok egy újba.

1. Mennyi a keret? Max 10k. Ha kevesebb, többet eszem. :D
2. Használtpiac, és / vagy eBay? Mindkettőt használom.
3. Mire használnád az egeret? WOT, némi fps (offline), és irodai munka.
4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? plam
5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 2006 óta nyúzok egy diamondbacket.... sebességét állítom, 10 a max, 2-3.5 játék 3.5-10 minden egyéb.
6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Garancia jó ha van. bár az újak ki vannak számolva 4-5 évre ha jól látom. :/

edit:
Nem baj ha kicsit halkabban működik, ha ez opció.

Köszönöm!
:R

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#68118) Champipi


Champipi
senior tag

Mégiscsak megérte nyitni Logitech G403 lötyögő görgőre support incidenst, 1 hónap alatt el is jutottunk ide:

"We are happy to confirm your replacement was approved."

Fákk Jeee! :P :K :Y :D

Mától a kedvenc rímem a "lötyögő görgő"!

[ Szerkesztve ]

(#68119) Vanir válasza carr (#68117) üzenetére


Vanir
veterán

A DB formája elég egyedi, ugyanolyan tuti nem lesz, hasonló is csak kevés.

Újonnan:
Logitech G102 eBay -> hangos klikkek
Logitech G203 -> ugyanaz, mint a G102, csak itthoni garival esetleg, bár ennyiből nem biztos, hogy kijön
ASUS ROG Sica -> forrasztás nélkül cserélhetőek a mikrokapcsolói, talán sokat kibír
Newmen G302 -> súlyt mindenképp érdemes kiszedni belőle, ami garivesztéssel jár

Én a G102-re szavazok, olcsó, és tudsz rá venni teflontalpat a maradék pénzből, meg esetleg egy parakábelt is, aztán Hawaii van. :)

Használtan az apróról bármi, ami az ajánlóban és/vagy az összefoglalóban van.

(#68120) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Logitech G603 egerem garanciális passiója tovább folytatódik.
Visszakaptam az egeret a nagyon korrekt FixIT-től. Látszik, hogy hozzá sem nyúltak az egérhez, csak rám akartak sózni valami szemetet helyette. :D
Logitech supporton új ticketet nyitottam és nem bíztam a véletlenre, egyből megadtam a címet, ahova jöhet az új. :DDD

Ha megjön, akkor a rosszat szétbombázom aztán lesz belőle alkatrész, meg néhány belezős kép. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#68121) carr válasza Vanir (#68119) üzenetére


carr
őstag

Köszönöm. :)) :R
Szomorúan veszek tudomást, hogy kár volt anno egyedi egeret választani. :D bár akkor még nemigazán foglalkoztam vele, de mára annyira hozzászoktam, hogy nem is kéne más... Talán az utódját néztem az ebajos rézert, és ahogy látom az dundibb is. Bár azt nem írtad javaslatok közé de ha 11e vagy 9e sztem nem fogok variálni. :)

G102 egész barátságos. és ha meg lehet rajta DIY hokizni, akkor pláne jó. :) Ha a japán omron kapcsolókra cserélem a mondjuk gyári kínait, akkor.... lehet halkabb is. :) Szemezek vele.
Lehet jobb teflontalpakat kapni?
Deathadder? az magasnak tűnik. Bár a beállításai, és a lehetőségek már megszokottak lennének. :)
Nem kellene átszokjak.
többieket később nézem. :))
:R
dolyt. köv.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#68122) Solymi81 válasza Pityu. (#68116) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Előfordulhat, hogy bedöglik, de ez mindennel így van. Ettől függetlenül amit olvastam róla az alapján jó ill. boltba is megnéztem, szerintem teljesen korrekt.

Hardveraprón érdemes várni pár napot, nem mindenki tudja minden nap megnézni.

A mondataid légyszi olvasd át egyszer-kétszer mielőtt elküldöd, mert az írásjelek hiánya miatt eléggé olvashatatlan.

(#68123) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali..

Az Omron kapcsolós DA Elite is gyenge eresztésnek számít?

Harmadik DA egeremet fogyasztom, az elsőnek a bal klikkje ment el, második nyikorgott klikkeléskor és a thumb gombok is egyszer működtek egyszer nem, és a mostani DA 2013 görgő klikkje is jópár éve halott már...

Elhatároztam hogy eladom és veszek egy Elite-t ami már Omron kapcsolós, de elbizonytalanodtam. A haveromnak DA Elite-n 10 hónap alatt elment a jobb klikk mikrokapcsolója és duplán klikkel ha megnyomja

Ami a leginkább bosszant, hogy a hosszas DA kálváriám alatt, sőt még annál is jobban visszamenően a másik szobában egy ezer ft-os A4 tech egér teszi tökéletesen a dolgát azóta is, pedig napi sokórás használatban van :(((

DA nekem nagyon ergonómikus, kézre esik, megszoktam már, és utolsó sorban dizájnban is nagyon szép, de tényleg nem győzöm már cserélni...

A kapcsolók ellenére a DA Elite sem egy megbízható kütyü ezek szerint, vagy csak a haverom foghatott ki egy selejtet? (bár az osztrák Saturnban vásárolta, nem is valami sufniban).

Merjek venni DA Elitet, vagy szokjak át egy megbízhatóbbra? És ha igen melyik az?

1. Mennyi a keret? - rugalmas
2. Használtpiac, és / vagy eBay? - újan, mindegy hol hol (aprón legfeljebb valami pár km-es egér jöhet szóba)
3. Mire használnád az egeret? - netezésre, fps játékra
4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? - fingertip, közepes kezem van
5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - DA 2013-at 500 DPI-n használom
6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)- legalább kettő gomb legyen a hüvejkujjnál

[ Szerkesztve ]

(#68124) kemotox válasza DeathAdder (#68123) üzenetére


kemotox
addikt

Omronból is van ám szar csínai meg sokkal jobb japán. A gyártók természetesen mind az előbbit használják.
De van amúgy pár hasonló formájú egér, pl Zowie-k között, majd a többiek kiokosítanak, hogy pontosan melyikek azok, én annyira nem vagyok képben. De ez a gomb téma mindenesetre ilyen sajna. Csere japcsi omronra és jóság van. Forrasztgatni kell, de nem egy nagy was ist das, ha van pákás ismerősöd akkor valszeg meg tudja csinálni söré', a kapcsoló meg kb 250ft darabja

(#68125) DeathAdder válasza kemotox (#68124) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem jelenleg tökéletesen megfelelne a DA 2013, csak a kapcsolóktól félek, illetve a görgő klikk nem is jó már.

Ha már szét van szedve megérné lecserélni az összeset japánra? illetve mi van az egér talpával (gondolom az alatt vannak a csavarok), azt is lehet venni?

Esetleg egy helyen a kapcsolót és a talpat is? :)

[ Szerkesztve ]

(#68126) dugo_ válasza DeathAdder (#68125) üzenetére


dugo_
veterán

1db csavar van a matrica alja felé, pillanatok alatt szét lehet szedni. Hyperglide-ot és japán Omron-t is találsz az aprón olcsón. Én az egyszerre cserét javaslom.

Kis faragással mehet Omron a görgő alá is, de tudtommal gyárilag négyzetes Panák vannak a DA-kban középen.

[ Szerkesztve ]

(#68127) kemotox válasza DeathAdder (#68125) üzenetére


kemotox
addikt

Simán megoldható. Ha óvatos vagy, vissza is lehet rakni a talpat, de ha már belemerülsz a dologba, akkor itten jaffától lehet venni tömör teflon talpacskát. Sőt, ha nagyon belejössz, akkor dobragab lehet tud segíteni paracord ügyben, az egy nagggyon könnyű, naggggyon hajlékony kábel. Elvileg olyan, mintha nem is lenne kábele az egérnek, 0 ellenállása van. Nemtom, én még nem próbáltam, de nagyon dícsérik

(#68128) Pityu. válasza Solymi81 (#68122) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jó pár napot vártam...
Egyébként egyenlőre jó kis egér anno meg fogdostam de még szokni kell mert az előző egerem kicsit nagyobb és szélesebb volt itt kicsit két ujjam lelóg de rendesen tudom használni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#68129) pucevas


pucevas
újonc

Sziasztok!
Mi a véleményetek a trust x-ray gxt 138 egérről? :)

(#68130) ribizly válasza pucevas (#68129) üzenetére


ribizly
veterán

Nem.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#68131) pucevas válasza ribizly (#68130) üzenetére


pucevas
újonc

Egy éve kérdeztem ott utoljára egy egérről. Ugyan ilyen választ kaptam. Amúgy az az egér bejött, csak most ki akarok próbálni egy újat. Szeretnék egy kicsit bővebb választ kapni egy szónál. Ha nem baj.

(#68132) ribizly válasza pucevas (#68131) üzenetére


ribizly
veterán

Az összefoglalót láttad e már? Van benne néhány hasznos leírás. ;)
Nomeg van egy adag kérdés, ami ezzel kezdődik: "I. Hogyan kérdezzek?" :U
De ami mindenképpen javasolt az legalább a benne található ajánlott egerek listáján átrágnod magad.

Utána fel fog tűnni, hogy bizonyos márkák nincsenek felsorolva (akár lehetne egy ilyen nem ajánlott márkák és kivételek lista is benne). Az is fel fog tűnni, hogy nem márkák, hanem konkrét típusok vannak listázva, mert nincs egy olyan egér sem a piacon, ami akár csak a szenzora miatt bekerülhetne, mert nem csak azon múlik.

Röviden ennyi a válasz.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#68133) pucevas válasza ribizly (#68132) üzenetére


pucevas
újonc

Értem. Köszönöm szépen. Nem nagyon szoktam ide járni ezért nem tudtam ezt. :)

(#68134) freeknight válasza pucevas (#68129) üzenetére


freeknight
őstag

Szemétre való, a 12k feletti árával pedig kifejezetten rablás.
Ennyiért már lehet egeret is kapni, nemcsak műanyag hulladékot.

(#68135) DeathAdder válasza dugo_ (#68126) üzenetére


DeathAdder
veterán

+ kemotox

Értem :)

Nem szeretném farigcsálni, menjen bele olyan ami bele való :K

Tehát a jobb és bal klikkhez szükségem lesz 2db Omron D2F-01F-re ha jól értem, illetve a görgő alá egy Panasonic EVQP0-ra.

A két oldalsó klikkhez milyen kapcsoló kell?
Ott is cserélném ha már szét lesz szedve.

illetve négyzetes Pana kapcsolót jól látom, hogy csak Ebay-en lehet beszerezni?
Mondjuk van két kiselejtezett DA egerem a fiókban, amiknek jó a görgő alatti klikkje, de lehet jobb lenne ha új kerülne bele :)

(#68136) ribizly válasza pucevas (#68133) üzenetére


ribizly
veterán

Én az összes olyan egértől óvnálak, amire valaki innen ne adná áldását. Tényleg kapni nagyon jó áron már jó egeret. Néhány példa:
ASUS Rog Sica: sokszor már 6.000,- körül is meg lehetett kapni
Logitech G203: 9.000,- körül, ugyanez G102 néven már 5.400,-ért is beszerezhető ebay-ről
Steelseries Rival 100: ~10.000,- körül mozog és közepes méretű kezekhez jó lehet.
Gigabyte XM300: Ha méretesebb egér kell
Razer DA 3.5G: ebay-ről

Minden egyéb már speciális igényektől függ. Ha valakinek jó a használt (ami mondjuk sokszor azt jelenti, hogy néhány napot használt és bolti garis cuccokról beszélünk) is és mondjuk felmegy 15.000,-ig árban szinte egy egészen más világ nyílik meg.
Érdemes kérdezni. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#68137) Mr.Csizmás válasza ribizly (#68136) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

DA3.5-re +1, nekem pont 10 mátyás volt kereken.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68138) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nem rossz egér ez az asus rog sica tetszik meg minden csak fura a kialakítása hátul széles elöl össze szűkülő a pót egerem sem volt nagy de az elől kicsit szélesebb volt vagy inkább kerekded viszont rövidebb,amit meg szervizbe küldtem vissza az meg hosszabb is volt meg jóval szélesebb azon szétterült a kezem erről kicsit lelóg.Szerintetek meg lehet ezt szokni,vagy nem jó a kezemhez a mérete?


Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#68139) ribizly válasza Pityu. (#68138) üzenetére


ribizly
veterán

Mekkora a kezed? Ránézésre kicsinek tűnik hozzá az a Sica.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#68140) Pityu. válasza ribizly (#68139) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát holnap járok edigitál környékén ott vásároltam az az rendeltem neten most hétfőn kaptam meg ugye így van 14 nap elállás,úgy tudom ha be viszem hozzájuk az üzletbe akkor érvényesíthetem az elállás jogát.
Középső újamtól a csuklómig olyan 19,5cm et mérek szélességre meg a hüvelyk újammal kb 11cm bár nem vagyok otthon a kéz mérésben
Még ezt nézegettem anno [link] ez jóval nagyobb.
Valószínű a logitech g203 mal is így jártam volna kb az is ekkora.
Dupla klikk problémás egerem ami gariban van ez volt CANYON Paintball SGM8 125 x 38.5 x 68 mm
az asus meg kisebb L 115 x W 62 x H 39 mm, a canyonon kényelmes volt a kezemnek
A genius Scorpion M6-400 meg 66 x 123 x 39 mm
alig tízezer felett nem nagyon van már más egér?Bár úgy hallottam a genius nem rossz ez igaz?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#68141) DeathAdder válasza DeathAdder (#68135) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tehát ilyen kell nekem a görgő alá?

Illetve az érdekelne még, hogy a két oldalsó klikkhez milyen kapcsoló kell? (DA 2013) :)

(#68142) laskr99


laskr99
addikt

Kezem nagysága:

Csukló-középső ujj hegye: 9 cm
Hüvelykujjam kivételével tenyerem: 6cm
Odazárt hüvelykujjal :10 cm
Zárt ujjakkal keresztbe kisujj-átellenes csukló: 16cm

Markolás: Palm-claw keverék fele fele arány.

Használat: fele-fele játék és böngészés, sokat használom a görgőt böngészésnél de sokszor megnyomom,hogy legörgessek módszerrel. FPS-MMO-TPS és Sandbox játékok.
Sica picit kicsi volt de jó volt fogni, görgő behalt, nekem eljátszotta az esélyét. G502-őt néztem ki de elvileg nem jó játékra. Mit ajánlotok hasonló(nem szappanforma) formában? Ha mégis a G502 lenne akkor jól illene a kezemhez? Mi van a G502 görgőjével?

Ezek is tetszettek formára:[link]
Tudom ez rossz cucc
G402(kevésbé de még tetszik, nem annyira szappanforma)

A G502 sniper gombja mondjuk jól jönne mert alapból 2500 Dpi-t szeretem(1000 forintos tartalék egér 800 DPI-vel szenvedés :DDD )

(#68143) freeknight válasza Pityu. (#68140) üzenetére


freeknight
őstag

Nagy kézhez inkább CM Storm Alcor

Vagy ez a Razer Deathadder szigorúan csak ettől az eladótól, mert hamisítják.

Vagy Zowie EC-1A használtan.

(#68144) MATEO6600 válasza freeknight (#68143) üzenetére


MATEO6600
őstag

+3 ezer ft és megkapod az újabb változatot 2 év garival: link
Ha nem az újabb verzió, de a garancia miatt szerintem megéri ez a kevés többletpénz...

(#68145) Pityu. válasza freeknight (#68143) üzenetére


Pityu.
nagyúr

és a cooler masternek jó a szenzora meg a kapcsolói minőségre?A genius is amit fentebb írtam nem kicsi cucc

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#68146) freeknight válasza Pityu. (#68145) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem személyesen nem még nem volt a kezemben, de ajánlott egér. Itt egy teszt róla.

Ha az Alcor belefér a keretbe, érdemes elgondolkodni a felettem linkelt Deathadder 2013-on (sok helyen Deathadder Expert néven árulják)

A Geniust felejtsd el inkább.

[ Szerkesztve ]

(#68147) Pityu. válasza freeknight (#68146) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ennyire rossz lenne a genius?Ahol olvastam róla ott dicsérték jó szenzor meg ilyenek.Deathadder 2013 nál sok helyen olvastam meg halt kapcsolók meg ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#68148) gtamate2 válasza Pityu. (#68147) üzenetére


gtamate2
veterán

DA-t vinném. A 3,5G-t én annyira nem ajánlanám már amúgy, a LOD-ja elég durva és a szenzora jobb lett már a 2013-nak valamivel.

*Sn0w

(#68149) laskr99 válasza laskr99 (#68142) üzenetére


laskr99
addikt

Jaj azt kifelejtettem:

Egérpad: Hyoerx Fury Pro M

(#68150) Pityu. válasza gtamate2 (#68148) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na majd meg látjuk,hogy lesz vissza viszem az asust az üzletbe.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.