Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41884) xXxian válasza j.bravo (#41883) üzenetére


xXxian
senior tag

Nos, Nikon vonalon már nemcsak a D7100, hanem legnagyobb meglepetésemre a D7200 ára is 300k alatt van (jön a D7500). Nekem D7100 volt, imádtam, nálam tökéletesen működött - de jó nagy dög.

Nekem a DSLR-like MILC-ek jönnek be, Panasonic Lumix G80, Fujifilm X-T20, Olympus OMD-E-M5 II-t nézegettem (valószínűleg G80 12-60 lesz), de más ízléssel (és pénztárcával) egyéb modellek is bekerülhetnek. A jpg a Fuji esetében gyönyörű (szerintem), Oly színeit is sokan imádják, ebből a szempontból talán a Pana az utolsó. Viszont itt a legjobbak a videós képességek, egész jó az ergonómia, az anyaghasználat van öttengelyes stabi, s por/cseppálló a váz (már ha ez számít). Fuji-t adják fényerős kitzoom-mal is (pl. itt, a másik 2 márkánál a kitobik (12-60, 14-42, 14-140) setétebbek.

Sony A6xxx szériát is sokan szeretik, nálam ezt a fenti 3 modell bármelyike kiejtette, de a jelek szerint állóképre s videóra sem rossz, sőt! Itt találsz egy összefoglalót, bizonyosan nem elfogulatlan, de talán hasznos lehet.

Szóval, nehéz megmondani mi a bestbuy, ez az elvárásaidtól függ.

Annyi még, hogy Panánál épp tart a cashback akció, komolyabb vázaknál 31k-t is vissza tudsz igényelni.

Dpreview oldalán egyébként össze tudod hasonlítani a típusokat egész jól.

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.