Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#294) Szten Márs válasza Parci (#293) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A beépített képstabilizátor miatt írtam Pentaxot, de írhattam volna pl Sony-t is, bár arra nem tudom, hogy az említett Sigmák megvásárolhatóak-e. Mindenesetre persze, ha maga a téma mozog, és amiatt lesz életlen a kép, azon természetesen nem segít a képstabi és akkor jobb a magas érzékenység. Mindenesetre a minimum egy fényértéket én maximum egy fényértéknek írnám inkább ;)
Na meg egyébként a Nikon D90 kicsit drágább :U Annál még egy Pentax K20D is olcsóbb, szintén beépített képstabival és annál már korántsem vagyok meggyőződve, hogy jobb zajban a D90 és bármennyi előnye lenne vele, de hogy bőven nem lesz 1 Fé előnye, az biztos, szóval a kijelölt célra mindenképp jobb - és olcsóbb - vétel.

Mindenesetre várjuk meg a kérdezőt, hogy milyen igényei vannak és milyen árkategóriában gondolkodik - ha gondolkodik vásárláson egyáltalán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.