Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43751) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt a barmot megállíthatta volna a buszsávban egy üresen várakozó kamaz 170-nél... lehet visszább vett volna az arcából :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43752) vgyuri válasza mephi666 (#43751) üzenetére


vgyuri
őstag

Soroksári úton nem sokszor tudja ezt eljátszani: rendszeresen van kint traffipax és a rendőrök is folyamatosan szedik ki az ilyen vezetőket a sorból, buszról nagyon ritka hogy ne látnék ezen a pár km-es szakaszon rendőrautót.

(#43753) mephi666 válasza vgyuri (#43752) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, de ez is közrejátszik... lefotózzák, röhögve kifizeti a 300ezres bírságot, közben meg menőzhet a haverjai előtt :U ha viszont egy nagyságrenddel nagyobb bírságot fizettetnének meg vele és lefoglalnák a gépét, valószínűleg meggondolná

ui: "Finnországban is hasonló rendszer működik. Ebben az északi országban 2015-ben egy vagyonos helyi üzletember a maximálisan megengedett 80 helyett 105 km/h tempóval haladt, és ezért egy 16,5 millió forintos büntetést kapott." ...ez a 80 helyett 105 azért annyira nem nagy különbség és erre 16,5milliós bírság elég komoly

ui2: "Magyarországon úgysem állapítható meg senkiről a valós anyagi helyzete." (viszont a gépkocsi árát már alapul lehetne venni, amivel elkövette a gyorshajtást)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43754) Lauda válasza mephi666 (#43753) üzenetére


Lauda
félisten

Egyébként ebből is látszik, hogy magyarországon nagyon alacsonyak a büntetési tételek. Nem csak a tehetősebbek, az átlag melós is tojik a szabályokra. Én a rendszeres gyorshajtókra, illetve a súlyos kihágást elkövetökre letöltendő börtönt szabnék ki. Attól mindenki fél. Nem kell hosszú idő, elég 1-2 hét. Vagy a pénzbüntetés mellé mellékbüntetésnek.

[ Szerkesztve ]

(#43755) szebe


szebe
őstag

[link]

"Az elkerülő út ezen szakaszán ugyanis a feltorlódott autósok, autóbuszok, egymást kerülgetve próbáltak előrébb jutni, melynek az lett az eredménye, hogy volt aki keresztbe állva szorult be járművével a sorba."

:U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43756) philoxenia válasza Lauda (#43754) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem meg közmunka. Óránkénti ezres. Szórólapot osztogatni a gyorshajtás ellen.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43757) mephi666


mephi666
nagyúr

többször öl a mobil az autóban, mint a pia

"Amerikában például négyből egy autóbalesetet a vezetés közbeni SMS-ezés okoz." ...ha nem sms-t küldenének, hanem csevegőalkalmazást használnának, akkor kevesebben halnának? :)

viccet félretéve sokkal komolyabban kellene büntetni a vezetés közbeni telefonb@sztatást, mint a mostani pártízezres csekk :K akár az ittas állapotban vezetés mellé felhúzni büntetés szempontjából... (de ugyanígy büntetni kellene azt is, aki biciklizés közben teszi ezt... oké, ő főleg csak magának árthat, de nincs kedvem megölni senkit, még akkor sem, ha 100%-ig ő a hibás... hetente látni olyan biciklist, aki szétnézés nélkül, telefont nyomkodva teker át a zebrán :U )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43758) brd válasza Lauda (#43754) üzenetére


brd
nagyúr

Sokkal hasznosabb lenne a valóságban, ha inkább a szabályszegéssel balesetet okozókat (akkor is, ha csak saját magát törte össze) büntetnék a jelenleginél sokkal erősebben és ezek az esetek erős publikációt kapnának.

The only real valuable thing is intuition.

(#43759) mephi666 válasza brd (#43758) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha ilyen szabályozás lépne életbe, akkor bevásárolnék pár heti hidegélelemből és ki nem mozdulnék a lakásból a családdal együtt, míg a sok önjelölt fittipaldi és schumacher meg nem ölné magát (vagy egymást) az utakon :U ez a "nem büntetjük a szabálytalankodókat, csak ha balesetet okoznak" garantálom, hogy oda vezetne, hogy menne minden elborult agyú, mint a meszes... (mert hogy nagyon tudnak vezetni és úgysem éri őket baj)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43760) Chris Kiki válasza mephi666 (#43759) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem írt semmi ilyet. Csak azt mondta, hogy abban az esetben jobban kellene büntetni.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#43761) Lauda


Lauda
félisten

http://www.origo.hu/auto/20170816-erthetetlen-40-es-tabla-kesziti-ki-az-autosokat.html

Olvasónk szerint a tábla egyetlen célja a pénzbehajtás.

Namost ha 40-el megyek a tábla vonalától kezdve, akkor meg fognak büntetni? Nem. Mi történik ha ott 40-el megyek? Semmi. Odaérek ahova indultam? Oda. Akkor itt tulajdonképpen mi a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#43762) sketchifun válasza Lauda (#43761) üzenetére


sketchifun
senior tag

Zuglóban, M3 alatt van egy rutinpálya. Egyirányú a forgalom, és egy balra irányít a tábla, csak arra mehetsz. 15m-el arrébb ki van téve egy behajtani tilos tábla, a troli végállomás előtt, persze kivéve célforgalom. Kerülőt kell tenni. Átmentem, rendőrbácsi már mutatta is az anális behatolás helyszínét. Kis csevegés, és a 30-as csekk átadása után mondta, hogy figyeljek legközelebb nagyon, ha itt járok, mert ez a tábla csak ezért van itt. És mindig van ott valaki. 1 héttel később mentem arra, persze figyeltem, ott állt.

Pénzgyűjtő hely. Van ilyen.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#43763) Lauda válasza sketchifun (#43762) üzenetére


Lauda
félisten

Legközelebb ha arra mész, legalább egyszer állj meg, mondjuk dobd el a kukába a szemetedet az autóból. A célforgalom bármit jelenthet, nincs rá definíció, csak az úti célod a táblával jelölt övezetben legyen. Az lehet bármi. Így már szabályos vagy. Az a lényeg, hogy ne csak áthajts a szakaszon.

Amúgy van ilyen behajtóhely nyilván, csak azért nem egy égbekiáltó dolog betartani a 40-et párszáz méteres szakaszon. Szerintem.

(#43764) brd válasza Lauda (#43761) üzenetére


brd
nagyúr

Csak az, hogy indokolatlan. Autópályán is lécci' menj mindig 60 km/h-val, úgy is odaérsz.

Chris Kiki: Így van, erről van szó.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#43765) Lauda válasza brd (#43764) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, hogy indokolatlan-e, nem járok arra. Viszont aki a mérőkapu ellenére sem tartja be a határt, arra azt hiszem rosszindulat nélkül ki lehet jelenteni, hogy meg is érdemli.

(#43766) Calogero


Calogero
addikt

(#43767) brd válasza Lauda (#43765) üzenetére


brd
nagyúr

A kép alapján erősen indokolatlan: széles út, a nem túl közel lévő természeten kívül semmi nincs az út mellett, se egy kereszteződés, se egy ház, valószínűleg a felújítás közben/előttről maradt ott a tábla. Nem is az a lényeg, hogy megérdemli-e, nyilván lehet mondani, hogy egyértelmű és látható a helyzet; el lehet kerülni a lopás támogatását. Hanem az, hogy miért van ott.

The only real valuable thing is intuition.

(#43768) szebe válasza brd (#43767) üzenetére


szebe
őstag

"A kép alapján erősen indokolatlan"

Bagatell dolognak tűnik, de az útburkolati jelek hiánya indokolja (gondolom én, mert a 7-esen, és a 62-esen is addig kint volt, amíg le nem festették azokat).

A kedves olvasó meg úgy tálalja a sztorit, mintha a 40-es tábla miatt települt volna oda a fixtrafi :U

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43769) mephi666 válasza Calogero (#43766) üzenetére


mephi666
nagyúr

2 pálcás volt a jogsi a helyi búcsúban :C én múlt héten álltam itt a külsőben, szemből jött egy nő, aztán nekiállt megfordulni meg y-ozgatni úgy, hogy közben használta a buszmegállót, a sávját (ahol érkeztek már addigra) és a középső balra kanyarodó sávot is blokkolta... páran dudáltak már rá, mert jól feltartotta a forgalmat, aztán néhány korrigálás után sikerült neki a megfordulás... kb. ha kicsit továbbmegy, mindkét oldalt bemehetett volna egy parkolóba megfordulni és lehet időben is gyorsabb lett volna (aztán a forgalmat sem tartja fel és nem y-ozgat a záróvonalon sem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43770) Logitech válasza Lauda (#43763) üzenetére


Logitech
aktív tag

Hasonlót egyszer eljátszottam, szintén zuglóban, a francia út végénél, ahol van a troli végállomás, oda se lehet behajtani, kivéve célforgalom . A francia úton jöttem, szemből jött egy rendőr, le kellett lassítani a parkoló autók miatt, és amikor mellém ért megállt, és kérdezte hova megyek. Tudtam hogy nem lehetne csak úgy átmenni a szakaszon, mondtam neki hogy a végállomáson lévő trafikba megyek. Mögöttem is jött egy kocsi, láttam annál is megáll. Gondoltam biztos ami biztos, tényleg megállok az újságosnál. Nem telt bele sok, jött vissza a rendőr, pont akkor kanyarodott ki a másik autó a lámpánál, kapcsolta is fel a villogót,és ment utána.

(#43771) philoxenia válasza Logitech (#43770) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erről ez a vicc jut eszembe...
Az erdei bolt előtt állati hosszú sor áll. A kisnyuszi előresettenkedik, mire a medve hátradobja a sor végére, mire a kisnyuszi a következőket mondja:
- Úgy látom, ma sem nyitok ki.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43772) brd válasza szebe (#43768) üzenetére


brd
nagyúr

Nem bagatell, jogos, hogy valamilyen legyen, hátha valami jóképességű nem tud azok nélkül közlekedni, de egy országúton 90 helyett 40 emiatt kicsit túlzás. Nem...?

The only real valuable thing is intuition.

(#43773) szebe válasza brd (#43772) üzenetére


szebe
őstag

Nem feltétlen túlzás, mert munkaterület. Nincs felfestés, lehet táblák sincsenek még, munkagépek/eszközök kintmaradhatnak, szóval bármi lehet.

Írták a fb post-hoz páran, hogy az valójában e-útdíj kapu (neten se találni a 89-esen védát), illetve a táblán is elég érdekes az a 4-es szám. Kedves újságíró meg utánanézhetne a dolgoknak, mielőtt legalja clickbaitekkel kelti feleslegesen a feszkót...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43774) Lauda válasza Logitech (#43770) üzenetére


Lauda
félisten

Ennyi az egész. Én rendszeresen járok olyan helyre, ahova csak célforgalomban mehetek be. Gyakorlatilag rajtam kívül csak a dokik jönnek be autóval, ebből látszik, hogy nem tudják az emberek a szabályokat. Itt inkább elővigyázatosak.

(#43775) Elemental válasza brd (#43772) üzenetére


Elemental
addikt

Mindent lehet, csak a rendőr ne lássa. Ha van trafi lelassítok, ha nincs (nem látok), akkor nem. Minap is beleszaladtam egy 60-as korlátozásba az országúton, mentem tovább 100-zal, de a kanyar után ott volt a mérő, szóval satu, vissza 60-ra.
Amúgy szerintem is súlyosabb büntetés kellene, lehet itt regélni, hogy külföldön mennyivel jobb a közlekedési kultúra, pedig a francokat, csak sokkal magasabb a bírság. Ha itthon sem csak pár 10ezret kockáztaték, tuti úgy mennék, mint a kisangyal.

(#43776) amargo válasza Logitech (#43770) üzenetére


amargo
addikt

Az oktatóm csak fésülködős táblának hívta.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#43777) judas13 válasza Calogero (#43766) üzenetére


judas13
addikt

:Y :Y :Y kicsit nagyon durva

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43778) Tibko8


Tibko8
senior tag

💩 napja lehetett akinek le volt húzva az ablak. :)) :DD

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#43779) Calogero válasza mephi666 (#43744) üzenetére


Calogero
addikt

(#43780) Lauda válasza Calogero (#43779) üzenetére


Lauda
félisten

Kint a rendőrség oldalán is. Persze egyesek már vészmadárkodtak minden alap nélkül. :U

(#43782) m3tr0 válasza Lauda (#43781) üzenetére


m3tr0
senior tag

Totál megérte mind a kettőnek. :D
:DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#43783) judas13 válasza m3tr0 (#43782) üzenetére


judas13
addikt

Ott a pénz nem számít gyanítom...de tényleg akkor is megérhette a parasztoknak. :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43784) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43785) Winner_hun válasza vgyuri (#43752) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet hogy ezzel is ő volt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43786) szebe


szebe
őstag

[link]
Mennék egyenesen, már az átjáróba behajtáskor kirakom szépen balra az indexet, ennek ellenére a frissen felengedett sorompó utáni forgalomban mindig van egy idióta aki még úgy gondolja hogy befér, mikor én már az utolsó sínpárról is lejöttem.

[link]
Itt meg a párhuzamosan balra kanyarodás során ha a külsőben fordulok, valaki mindig úgy gondolja, hogy a belsőből a külsőbe fordul ki. (vennem kéne egy bontószökevény valamit friss műszakival, pár hónap alatt behoznám az árát a biztosításokból...)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43787) Logitech válasza szebe (#43786) üzenetére


Logitech
aktív tag

Első esetnél gondolom a legtöbben jobbra mennek. Próbáld ki hogy nem indexelsz, úgyse kell, mert egyenesen mész.
Második kereszteződésnél ritkán én is járok, már nem emlékszem, szemből is engedi a lámpa a forgalmat egyszerre? Már a google képen is le van kopva eléggé a felfestés, bár ha látszana se lenne sokkal jobb a helyzet valószínűleg.

(#43788) szebe válasza Logitech (#43787) üzenetére


szebe
őstag

Ha nem indexelek, simán azthiszik, megyek jobbra, mert arra kanyarodik a főút.

Szemből (már) nem engedi. Régen engedte, de aztán pár kocc után rájöttek, hogy az úgy nem lesz jó.
Prohászka-Horváth I. kereszteződésben detto ugyanígy fordulnak, észre se veszik, hogy van ott valaki.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#43789) mephi666 válasza szebe (#43786) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt mondtam én is: ha gtk-ra kell törni egy kocsit, tudok adni pár tippet, hol körözzön az ember jobbkezes kereszteződéseken keresztül itt kecskeméten... nyakam rá, hogy pár órán belül beszed oldalról egy baromállatot lakópihenőben 50+ tempóval :U

ma itt az elkerülőn haladok 90es tempóval, balra tőlem besorolósáv, ahova érkezett egy kisteher meg egy személygépkocsi... közeledek, már örülnék, hogy ezek nem akarnak bevágódni elém (mögöttünk senki), erre megindul mindkettő... állok a fékbe, lassulok 40-ig, pár méterre azért sikerült megállni a 2. mögött, de villogtam rá egy párat, hogy ezt mégis mi a f@szomért kellett? (kb 3 másodpercet kellett volna várniuk, hogy elhaladjak és ne tartsanak fel senkit) ...aztán persze beálltak 60-70-es tempóra, mert annyira siettek :U szemből erős forgalom, előzés esélytelen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43790) updog


updog
senior tag

Még hetvenes sebességgel is elkerülhető lett volna a Dózsa György úti gázolás Lerágott csont, azért is off már. De két mondat ragadta meg a figyelmemet.

"Igaz, hogy M. Richárd vizeletében találtak kokaint, de a vérében nem. Az orvosszakértői vélemény szerint a baleset előtt két-három nappal fogyaszthatott drogot, tehát a baleset napján a kábítószer már nem volt hatással a vezetésére. "

És b+ az átlagembert nem vágnák azonnal már csak ezért is előzetesbe? Vagy ez most igorálható tény, mert közlekedési balesetről van szó? Nagyon bírom mikor az ilyen-olyan sztárocskák is bevallják, hogy hát igen, ment/megy az anyag rendesen... tehát beszerezték, birtokolták, elfogyasztották. Az átlagember mit kap egy zacsi fűért, neadjisten valami keményebbért? :(((

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#43791) nyogo83 válasza updog (#43790) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nemzeti sport egy bizonyos retegnek a koko.
T. Klára Petrát 2016 áprilisában bekokainozva találták a rendőrök a volán mögött, de nem vették el a jogosítványát
Azert az szep, hogy gyakorlatilag full KO-ra kokozva megtalalnak az autoban(megjegyzem szerencsere akkor senki nem volt az utjaban), ezt a gyorsteszt is siman kimutatja. Bullshit amit mond a szovivo, maximum a laborvizsgalat a pontos ertekek meghatarozasahoz es a teljesen pontos szakvelemenyhez szukseges.
Viszont akar 8-9 honapig siman maszkalhatsz ugyanugy jogsival(hivatalosan is minium 2 honap), mintha semmi nem tortent volna.
Erre csak ennyit tudok :C
Tenyleg jobban jarsz, ha egy pia helyett feltolsz egy csikot...

(#43792) Lauda válasza nyogo83 (#43791) üzenetére


Lauda
félisten

Miért vették volna el a jogsiját? Járművet vezetni tilos, ha vezetési képességre hátrányosan ható szer befolyása alatt áll valaki és szervezetében szeszes ital fogyasztásából származó alkohol található. Itt nem ez történt.

(#43793) nyogo83 válasza Lauda (#43792) üzenetére


nyogo83
senior tag

Azert ez a fajta logikai megkozelites is meger egy hatalmas tapsot jogi szempontbol.
Szoval ha en csatak reszegen valahol az ut szelen valahogy leallok az autoval mert teljesen kiutottem magam, es megtalal a rendor, akkor semmi gond, hiszen nem vezettem, egyhelyben alltam.
Teleportalassal jutottam el oda, vagy megalltam es gyorsan megittam 1 uveg vodkat.

Gondolom erzed, hogy nem teljesen jogos es eletszeru erre hivatkozni, ha pedig nem akkor siman csak trollkodsz.

Szerk: Ja es itt nem arrol van szo hogy nem vettek el, mert elfogjak. Hanem arrol, hogy 2 honap kivizsgalni, de jelen esetben 8 honapot is meghaladta.
Egyebkent ismeros altal tudok egy ket dolgot a csajrol es az a ritka ha nincs bekokozva. Amikor elozetesbol kikerult, akkor hivotta minden ismeroset "megunnepelni" buliba, ahol volt minden a pian kivul.

[ Szerkesztve ]

(#43794) Lauda válasza nyogo83 (#43793) üzenetére


Lauda
félisten

Szerencsére nem olyan rendszerben élünk, hogy nem szükséges bizonyítani a dolgokat, elég ha valaki gondol valamit és lehet elítélni az embert. Hogy ki mit gondol nem számít, csak amit bizonyítani lehet.

Semmi sem tiltja, hogy hullarészegen aludjak a vezetőülésben. A kokainos esetnél maximum a kábítószerfogyasztást/birtoklást lehet büntetni, de a jogsinak ehhez akkor sincs köze.

[ Szerkesztve ]

(#43795) philoxenia válasza nyogo83 (#43793) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Amennyiben nem tiltott helyen állsz, igen. Bárki megteheti, hogy beül az autójába, elvezet Kukutyinba, megáll az út szélén. Majd iszik alkoholt. Ha az alkohol hatása elmúlik, tovább vezet. Rengeteg kamionos csinálja például.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43796) nyogo83 válasza philoxenia (#43795) üzenetére


nyogo83
senior tag

&Lauda:
Konkretan arrol van szo, hogy beismerte hogy vezetes kozben lett "rosszul" es felrehuzodott.
Az utana levo vizsgalatok mutattak ki, hogy kokaint fogyasztott ami kiutotte.

Szoval itt szerintem nem nagyon ervenyes az, hogy csak bobiskolt az autojaban a parkoloban.

(#43797) TaaT válasza philoxenia (#43795) üzenetére


TaaT
veterán

"Bárki megteheti, hogy beül az autójába, elvezet Kukutyinba, megáll az út szélén. Majd iszik alkoholt."

Idéznék az M. Richárdos index-es cikkből. :)

"Ez teljesen életszerűtlen."

Give them hell Ukraine!

(#43798) philoxenia válasza nyogo83 (#43796) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt ismerte be, hogy vezetés közben rosszul lett. A kokaintól tudtommal nem épp álmos leszel, de én csak olvastam róla.... Előtte valamikor fogyaszthatott, de az nem feltétlenül a közlekedéssel összefüggő cselekmény.
Tegyük fel iszol. Sokat. Másnap rosszul leszel vezetés közben. Amúgy tiszta vagy. Ellenben az orvos heveny májgyulladást állapít meg. Ittas vezetésért vegyék el a jogsidat? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43799) Lauda válasza nyogo83 (#43796) üzenetére


Lauda
félisten

Bebizonyosodott kétséget kizáróan, hogy kokain hatása alatt vezetett járművet?

(#43800) Lauda válasza TaaT (#43797) üzenetére


Lauda
félisten

Konkrétan ezt csináltam folyamatosan, mikor kamionoztam. Péntek-szombat esténként piáltam rendesen és gyakran ültem a vezetőülésben, mert a kormányon volt a noti, vagy épp ott írkáltam valamit. A ti rendszeretekben ezért el kellett volna venni a jogsimat és megbüntetni. Még viccnek is rossz amiket írtok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.