Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#243) dragonfx válasza Billu (#239) üzenetére


dragonfx
veterán

De ha ott nincs hely, és addigra olyna sebebsségkülönbség van hogy oda befékezni még egy brembo se tud???
Ugyanis azt nem tettem hozzá, előbb lépett a fékre értsd lassított a sor kb 90es tempóról miközben és folymaatosna gyorsultam, szal abból csak kocc lehetett volna méghozzá elég nagy.
És nem ilyne szabály igenis van hogy ha 4 autó szinte szélrányékban megy, egyik sme jelez előzési szándékot és ilyenbe bele sme kezd, akkro te megelőzheted a 4et, kocsisor előzése címszó alatt, ótópályán is visszamész mindig középsőbe ha látod ott 100m múlva ugyis vissza kell menend a kjülsőbe??
na ugye hogy nem. Ja és amugy azóta egyértelmű hogy nekem votl elsőbbségem ugyanis, aki egynesen halad irányát nem változtatva értsd akár ellentétes irányú sávban is annak van elsőbbsége, mer t maásik kanyarodik, ergo bárhol ahol valaki kanyarodik a kanyarodónak kell elsőbbséget adnia, ez olyna mint a sávváltás, ótópályán jelezed középsőből mennél ki külsőbe mert előtted lassna mennek, akkro szépen is néznénk már ki ha a külsőbe folyamatos egyenes tempoval haladónak kellene fékeznie azért hoyg téged kiengedjen.Mér mentél be ebben az esetben
és akkro még itt az is van , modnjuk ezzel eltértünka példától, leheta ddigra jön valaia külsőbe és még én fékezzek mi a következő előzendő mögött és engedjen el akia külsőbe jön cska mert én betartoma szabályt ő meg nem[OFF]???...a nagy faxt
:(((

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.