Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23151) runner 125 válasza Avicularia (#23148) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez nagy. :D Ezek mi a szaron vesztek össze?! :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#23152) dokar válasza Avicularia (#23148) üzenetére


dokar
addikt

a többiek meg csak néznek és kameráznak, bravó. illet volna azért tenni vmit mert az elmebeteg egyén nagy karddal akarta az igazságát érvényesíteni.

extra - SEXRay

(#23153) lujó55 válasza dokar (#23152) üzenetére


lujó55
őstag

Azért megnéztem volna, ahogy odamész és igazságot teszel, aztán lecsapnak.
Ha elkezdesz te is verekedni akkor olyan vagy, mint ők. Ha meg rendőrt hívsz és feljelentést teszel egyik járókelő sem fog elmenni tanuskodni, évekig pereskedsz, mire valami senkiházi bíró lezárja az ügyet amely nem vezetett eredményre, de a perköltséget azért még fizesd ki. Ha pedig egyiket sem csinálod, akkor nagy értelme volt beleavatkozni.
Ez az ő szintjük. Szerencse, hogy nem igazi bandaháború ez, csak fogvicsorgatás. A mercit is simán átengedték, ergo nem borult el az agyuk, felmérték, hogy mit lehet és mit nem.

(#23154) Khelben válasza lujó55 (#23150) üzenetére


Khelben
nagyúr

Amúgy respect a Skodának, elsőre nem tört be a szévédő.

Mindig jókat mosolygok, amikor a filmekben puszta kézzel törik be az autóüvegeket. Egyszer be kellett törni a régi focusom ablakát (gyerek bezárta magát), kalapács is volt kéznél, mégis kellett hozzá pár perc.

(#23155) lujó55 válasza Khelben (#23154) üzenetére


lujó55
őstag

Hát én még nem próbáltam, de elhiszem.
Azt azért érdemes ezek után végiggondolni, hogy milyen sérülést okoz az amikor valaki a be nem kapcsolt öv miatt kivágódik az első szélvédőn, ami ráadásul ragasztott üveg...
Áááááh, hideg futkos a hátamon. :U

(#23156) dovitt válasza Khelben (#23154) üzenetére


dovitt
csendes tag

megint zagyvaságot beszélsz, kalapács nem kell hozzá. adj egy pontozót, 10 sec alatt betörik.

gondolom nem az első szélvédőt ütötted... :D

[ Szerkesztve ]

(#23157) benvolio válasza dovitt (#23156) üzenetére


benvolio
őstag

Elég egy porcelán darabkát ráfricskázni vagy egy fúrószár is megteszi. :DDD

(#23158) lujó55 válasza benvolio (#23157) üzenetére


lujó55
őstag

Porcelán darabkát, de mekkorát? A mama kínai vázáját?

(#23159) sasa311 válasza lujó55 (#23158) üzenetére


sasa311
veterán

Egy autógyertyát összetörsz és egy darabkájával úgy bemegy az ablak mint a takony.

A csóró autózsebesek is így csinálják.

Videó

Innen meg már kész is van.
Szerszámmal még könyebb és hangtalan is.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23160) benvolio válasza lujó55 (#23158) üzenetére


benvolio
őstag

Pl. a gyújtógyertyán lévő porcelánt összetöröd, annak egy darabkája pont jó lesz. Gyerekkorunkba kipróbáltuk és müködött. :B

Szerk:úgy látom megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#23161) lujó55 válasza sasa311 (#23159) üzenetére


lujó55
őstag

:Y :Y :Y
Besz@rás!
Gondolom egy apró kavics is elég akkor, nem kell ide autógyertya kerámiája...
Komolyan mondom, leselejteztetek egy harckocsit. :U

[ Szerkesztve ]

(#23162) lujó55 válasza benvolio (#23160) üzenetére


lujó55
őstag

Te is érted a pénzed! Én gyerekkoromban építő kockával játszottam. :N :N

(#23163) lujó55


lujó55
őstag

A kerámia ilyen különleges? A pacák baseball ütője simán kettétört amikor az Octaviara vágott. Vagy palacsinta volt és nem fa?

(#23164) benvolio válasza lujó55 (#23162) üzenetére


benvolio
őstag

Annyira kicsi gyerek azért nem voltam, csak hallottuk, hogy lehet. És én gyakorlati ember voltam már akkor is. :DDD Úgy mint ők! :K

(#23165) siti válasza lujó55 (#23163) üzenetére


siti
senior tag

a lényeg hogy kis felületen fejtsél ki nagy erőt, a baseballütő pedig nagy felület a ponthoz képest.

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#23166) lujó55 válasza siti (#23165) üzenetére


lujó55
őstag

Arra lennék kiváncsi, hogy ha egy olyan üvegdarabkával próbálod ki ugyanezt ami a szélvédőből hullik kis kockákká, akkor ugyanezt a hatást éri el, mert akkor a ki felület a lényeg, ergo egy hegyes szöget is elég ráejteni. Csak azért kérdezem, mert a régi Feliciámat Miskolcon úgy öszeverte a jég, mintha lőtték volna. Sok helyen a festék is lepattant, de egyik ablak sem sérült. Pedig ott aztán vannak erők.

(#23167) kételkedem


kételkedem
addikt

Egy 78 éves bácsi a halálos baleset áldozata. Rakamaz irányába tartott egy nyílegyenes szakaszon, tisztázatlan okból azonban kicsit áttért a felezővonalon, ahol Rakamaz irányából egy román kamion érkezett. A kamionsofőr látva a Suzuki mozgását, balra kormányozta a szerelvényt, hogy helycserével elkerülje a frontális ütközést, de ehhez már rövid volt az útszakasz. Szörnyű erővel frontálisan összeütköztek.
[link]

Remélem nekem lesz annyi eszem, hogy 78 évesen ne menjek ki a forgalomba kocsival. :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23168) lujó55 válasza kételkedem (#23167) üzenetére


lujó55
őstag

Vagyis csak kamionnal :U

(#23169) Avicularia


Avicularia
veterán

Ez a bácsi is megtanulja legközelebb,hogy a kamionban is be kell kötni az övet :)
Szerencséje volt
[link]

Ez is elég durva,nem tudom mire számított az ember
[link]

(#23170) dokar válasza Avicularia (#23169) üzenetére


dokar
addikt

azt is megtanulhatná, hogy kanyarodás előtt nézzen szét, mert ha pl egy kisautó elé megy ki, akkor már egyből más lenne a szitu

extra - SEXRay

(#23171) Avicularia válasza dokar (#23170) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen,elég keményen a másik elé kanyarodott,nem is maradt el a büntetés :)

(#23173) Rick4


Rick4
félisten

Jó téma: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23174) sasa311 válasza lujó55 (#23166) üzenetére


sasa311
veterán

Az a lényeg, hogy nagyon kemény legyen az anyag és kis felületű.

A "célszerszám" egy kb 1x1 cm-es fém kocka.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23175) Khelben válasza dovitt (#23156) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mi ebben a zagyvaság? Kalapács volt kéznél, nem pontozó, így nem tudtam pontozóval ütni. Ettől függetlenül puszta kézzel sosem törte volna be senki, max a terminátor.

(#23176) dovitt válasza Khelben (#23175) üzenetére


dovitt
csendes tag

a pontozó csak példa volt

(#23177) dragonfx válasza Avicularia (#23169) üzenetére


dragonfx
veterán

durva ez a kaminos.
ez a török szimplán bvéna volt.és kivételesen az járt xarul aki cisnálta.

egyértelmű ezért lőnek mert dől a lé nekik.mindenféle alatomosan.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23178) runner 125 válasza benvolio (#23172) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én nem láttam még, de igazság szerint érdekes az egész. Szvsz nem is nagy sebességgel történt a borulás, bár valószínű nem voltak bekötve.
Hülye kérdés, de mi a bizonyíték, h meghaltak?!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#23179) jerry311


jerry311
nagyúr

Nem tudom mi volt ma az autósokkal...
Megyek főúton, 2x2 sáv. Belső sávból ketten kanyarodnának balra, én a külsőben gurulok a kereszteződés felé. Jobbról szürke Corsa várakozik, hogy balra kanyarodhasson a főútra. Aztán megunja a várakozást és elindul. Kigurul elém, függetlenül attól, hogy a főúton balra kanyarodásra váró autók miatt nem tud továbbmenni. Megáll előttem, izmosat fékezek, rádudálok. Rám néz és eltorzult arccal üvölt nekem.
Nem értem.
Nem nekem volt elsőbbségem? Nem neki képezett fizikai akadályt két autó, amik miatt sehogy sem tudott bekanyarodni? Ilyen körülmények közt minek jött ki elém? Nem vett észre egy fehér autót, amin égett a városi fény? Ezek után még fel van háborodva, hogy rádudáltam?
Örüljön, hogy ebben a kereszteződésben sok hülye szokott lenni és ezért eleve felkészülten gurulok felé. Ha nem tudok megállni és összetöröm? Netán meghal? Kinek jó ez?
Hozzáteszem, kb. 15 másodpercet kellett volna még várnia, addigra én is elhúztam volna, a két autó is bekanyarodott volna és szabad az út neki, mert 2-300 méteres körzetben csak mi voltunk ezzel a négy járművel, meg az aki miatt a két balra kanyarodó várt.

UI: Külső Szilágyi úton meg, órákig terelés volt. Ignis kontra motoros. Suzuki jobb hátulja lebontva, motoros teste 50, Yamaha 60 méterre. Az autó és a motor közti 60 méteres 2x2 sáv meg tele törmelékkel. Nem akarom megint a motorosokat elővenni... De az út tükörsima, 1-2 éve újították fel, kiváló minőség, egyenes szakasz, az Ignis jobb hátulja, futóművel együtt, lebontva. Adódik a kérdés, a megengedett 60 helyett mennyivel tetszett menni?

[ Szerkesztve ]

(#23180) jerry311 válasza jerry311 (#23179) üzenetére


jerry311
nagyúr

(#23181) Rick4 válasza jerry311 (#23179) üzenetére


Rick4
félisten

Milyen autód van?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23182) jerry311


jerry311
nagyúr

Egy szép kocka Lada, imádom. :D

(#23183) Rick4 válasza jerry311 (#23182) üzenetére


Rick4
félisten

Ha Q7-esed vagy X5-ösöd lenne, (esetleg ukrán rendszámmal) elhiszed, hogy nem ment volna ki?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23184) Lucif-R válasza Rick4 (#23183) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Azért mégse járhatok KAMA3-mal vagy TATRA-val a városban azért hogy a sok fakezü ne vágjon be elém kénye kedve szerint? :DDD

* Csak kis plusz infó, a kocsi ahogy láttuk a helyszínen több mint 270° pördült az ütközés erejétől. Ami nem kevés ha azt vesszük hogy a kocsi 1 tonna (minimum), a motoros meg nem telibe kapta hanem csak a hátulját azt is a hátulja felé kifelé, és ehez képest a 2x2-es egyeneshez képest amin ő ballra kanyarodott ( és jobbra perdült ) a lekanyarodás előtti menetirányának ellentéetesen állt... nem volt szép látvány az a kocsi se a motor...

(#23185) jerry311 válasza Rick4 (#23183) üzenetére


jerry311
nagyúr

Öreg autók elé sem szoktak kijönni. Tartanak tőle, hogy nem tud megállni, mert ha öreg, akkor biztos műszakilag is szar. Pedig szerintem az egyik legfontosabb egy autón, a jó állapotban tartott futómű, kormány és fék. Meg persze normális, nem Tesco gazdaságos gumi, mert a biztonságos közlekedéshez az is kell.

Nagybátyám Passatot vezetett, amikor a két sávos útra úgy kanyarodott ki egy Swift, hogy őt a belső sávból belökte a két irányt elválasztó füves részre. A hülyéknek nem nézik, hogy mi elé kanyarodnak ki. (Igaz a Passat sem egy hűdenagyon agresszív autó.)

Lucif-R
Ha lenne olyan KAMA3 vagy TATRA, ami megáll 10-12 literes Diesel fogyasztásnál városban, már rég azzal járnék. Lada meg lenne hobbiautó.

[ Szerkesztve ]

(#23186) Lauda


Lauda
félisten

Forgalommal szemben haladt az M7-esen

(de legalabb mast nem olt meg)

(#23187) hossszú válasza Lauda (#23186) üzenetére


hossszú
őstag

Ezt a fajta balesetet nem fogom megérteni soha, francba nem veszi észre, hogy mindenki szembe megy vele. :W

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#23188) lujó55 válasza hossszú (#23187) üzenetére


lujó55
őstag

Észre veszi, csak sz@rik rá.
Sok felelőtlen hülyét látok naponta, de valahogy ők mindig megússzák. :(

(#23189) Lauda válasza hossszú (#23187) üzenetére


Lauda
félisten

Meg azt is el tudom kepzelni, hogy szerinte hulye a tobbi autos, mert szembe jon. De az is lehet, hogy ongyilkos akart lenni.

(#23190) hossszú válasza lujó55 (#23188) üzenetére


hossszú
őstag

Rendben van, hogy sz@rik rá de nem gondol bele hogy meg is halhat.
Én, ha meglátok egy őrültet az úton akkor inkább lelassítok, kitérek vagy megállok nehogy valami bajom legyen.

Lauda, ha öngyilkos akar lenni kösse föl magát azzal nem veszélyeztet senkit.

[ Szerkesztve ]

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#23191) Lauda válasza hossszú (#23190) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, en is ezen az allasponton vagyok. Magaval mindenki azt csinal amit akar, csak a tobbi embert ne sodorja veszelybe.

(#23192) mezis


mezis
nagyúr

Mi lehetett az oka annak, hogy ma Miskolcon egy tucat üres parkolóhely után közvetlenül a zebránál álldogáljon egy személyautó. Gyalogos sehol. Lassan mellékúszva ezt a feliratot olvastam az ajtaján: "Nemzeti Közlekedési Hatóság".
Aztán a visszapillantóból még azt láttam, hogy égett a tompítottja, meg lassan elindult.

mezis

(#23193) lujó55 válasza mezis (#23192) üzenetére


lujó55
őstag

Téged figyeltek! Gyanúsan lassan közelekedtél? :DDD

(#23194) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nem szokásom ide írni, a stílusom nem illik ide be, de ezt muszáj megosztanom. Hétvégén piszok sokat vezettem, sok hülyével találkoztam. A 2 legnagyobb.
Az első, 6-os út, Földvárra lehajtó. 3 sáv. 2 sima, egy kanyarodó sáv balra a 2 sáv között. Előtte gyalogátkelő van, 70-es táblával. Mögém mint egy marha, úgy érkezett meg egy xenon -os pilóta. Nem izgattam magam, pedig a kezemet nem tettem volna a két autó közé. Már akkor tudtam, hogy egy b@rom lehet, mert a hátsó 4.2 -es felirat általában b@rombiztos. Na szóval, elhagytuk a zebrát, utána 100m és jön a kanyarodó sáv. Volt szembe forgalom pont akkor, nem tudott tilosban menni, pedig nagyon készült rá. Aztán én elkezdtem besorolni a kanyarodó sávba, index -el. Akkor látom, hogy a majom már a hátsó sárvédőmnél van, még a zárón elkezdhetett előzni, természetesen index nuku. Én hirtelen nem tudtam mit csináljak, mivel jöttek szembe is, kicsit visszarántottam jobbra. Ő kivágott a szembejövő sávba, mikor látta, hogy besorolok, de ott már annyira közel volt a szembejövő, hogy nem fért volna el. Fékeztem, és imádkoztam nehogy lezúzza a céges autót. A következő manővere az volt, hogy átrántotta a jobb sávba az autót, tehát 2 sávon keresztül. Itt jönne az, hogy hülye, ezeket hagyni kell. Én persze begurultam, utána mentem. Egy pár éves Civic Type S volt. Rányomtam a refit. Erre ő elkezdett cikázni az úton, és fékezett egy nagyot. Persze visszaelőztem, ő is rányomta a refit. Én ahogy kell ilyenkor, hátsó ködlámpa. Szerencsére nem jött senki az úton... Tudtam, hogy nem bírja ki, egyből megpróbált visszaelőzni. Megvártam míg elkezd előzni a szarjával, akkor kicsit megnyomtam. Had ne mondjam, hogy szegényke nagyon lebőgött azzal a bolhával. Ekkor mondta haver, hogy itt úgyis lámpát kapunk, hátha egyenesen megy, mi meg egyébként is lekanyarodunk, mindkettőnknek piros, meg lehet beszélni a történteket. Megálltam a teli pirosnál a kanyarodó sávban, majd azonnal kiszálltam. A srác talán érezte hogy baj van, mert padló gázon áthajtott a piroson. Mondjuk ez volt a szerencséje meg az enyém is...máskülönben olyat tettem volna, amit ma már lehet bánnék. A fejét a seggébe vertem volna, az fix. Kritika nem kell, hogy az ilyeneket hagyni kell. Kétszer is majdnem összetörte az autómat, és a szembejövőt is veszélyeztette, ráadásul előtte is árokba tolt volna, ha teheti.

A második ma este történ, Budai alsó rakpart, Parlamenttel szemben, Margit híd felé mentem. Zebránál egy csapat gyalogos áll, én 70-ről fékezek. Majd gyalogosok is lelépnek, másik szembejövő is fékezett. Ebben a pillanatban egy Astrás gyökér kikerülve engem, szlalomban átvág a zebrán. Az egyik srácnak vissza kellett lépnie, különben elgombázza, a szembejövőt pedig éppen csak nem kapta el. Rendszám felírva, 2 gyalogos száma elkérve. Szembejövő autó sajnos elment. Az egyik gyalogos rendőr, holnap megteszi a szükséges intézkedéseket.

Don't Tread On Me

(#23195) dragonfx válasza MPowerPH (#23194) üzenetére


dragonfx
veterán

Ákos az igazságosztó. :DDD :))

Hát hülyék vannak pesten rengeteg.türelmetlenek.köztük én is.az index manapság nuku.
pöcsözik előttem 40nel persze utána klanyarodobol befurkál elém akaratosan.és beáll eléma pirosnál persze hagy ne mondjam.suzi.én mögé.na mondom mosta picsjába mászok ezért.Ahogy elindultunk és ez megtörtént ugy kihuzott.lehet mégis félnek tőlem pedig csak 1.6 :DD .a fogyasztásom si gondolom a nem rendeltetésszerű hazsnálat miatt magas.de megy legalább. :D .gondoltam ráhuzom kicsit hagy kelljen neki is akkorát fékezni min nekem de mellé érve láttam.ne inkább ne.nem ér annyit a diffuzorom.egy 60+os papa vezette.nem bizti ő reflexből lereagálta volna.ahogy én az ő beugrását.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23196) sasa311 válasza dragonfx (#23195) üzenetére


sasa311
veterán

Te még mindig nem haltál bele egy autóbalesetbe? :Y Csodálom, egy-két éve 2 fillért nem adtam volna azért, hogy ilyen mentalitással megéled a 10.000 km-t...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23197) runner 125 válasza sasa311 (#23196) üzenetére


runner 125
nagyúr

:U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#23198) brd válasza sasa311 (#23196) üzenetére


brd
nagyúr

A 'net sok mindent elbír. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#23199) dovitt válasza MPowerPH (#23194) üzenetére


dovitt
csendes tag

Megirnád mi motor van abban a Civic Type S -ben.csak azért hogy igy alázol...

(#23200) AMD Power válasza MPowerPH (#23194) üzenetére


AMD Power
titán

A beteg állat. :( Nekem pont az ilyen és ehhez hasonló emberek miatt van cél szerszám az anyósülés mögött. Ott egyből a jobb kezem közelébe. Bár általában elég ha csak átnéznek és olyankor enyhülni szokott az agresszió de sohasem lehet tudni. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.