Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23951) tomcsi23 válasza MPowerPH (#23949) üzenetére


tomcsi23
veterán

Naja, ravasz. :D
Főúton az ilyeneket 90-nel, max 92-vel előzöm. :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#23952) Lauda válasza Khelben (#23941) üzenetére


Lauda
félisten

Tehat akkor most is 65-75 az elso buntetesi tetel? En nem talaltam a valtozasrol semmit, ezert jo lenne ha linkelne valaki rola, ha valtozott egyaltalan.

(#23946) Rick4 Legalabb olvasd el mit irtam, mert oriasi butasagokat hordasz ossze. Utana legyszives valaszolj a farolasos kerdesemre, mert azt meg jol elsunnyogtad. ;]

(#23953) Khelben En is igy tudtam. A 65 ugye akkor lep eletbe, ha nincs helyszini megallitas, mert akkor ha jol emlekszem mar 54-tol buntetnek.

[ Szerkesztve ]

(#23953) Khelben válasza Lauda (#23952) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem változott mostanában, még valamikor januárban volt az utolsó változás. Bár 50 helyett 65-től büntetés kb 3 éves...

(#23954) Rick4 válasza Lauda (#23952) üzenetére


Rick4
félisten

Visszaolvastam, ezt látom:

50km/h sebesseghatarig 65-tol indul a kozigazgatasi birsag,

akkor kérdeznék: Mi a 65? Krumpli? Liter benzin? Mi? Merthogy legalább 68-cal kell hogy menj ahhoz, hogy közigazgatási bírság legyen belőle. 67-tel nem fognak megbüntetni. Ennyi.
Egyébként kanyarban meg pont hogy gázt kell adni, mert ugye tudjuk, hogy a nyomatékkal éred el, hogy az első kerék húzza a kocsit előre. Igen, vissza fog menni a kanyar ívére a hátsó kerék. Szerintem játszd el otthon valami kisautóval, aztán majd az úton is kiderül egyszer... Pont úgy, mint a tegnapi bebicskázós kamionos.. Neki is akkor lett volna vége, ha a féket tapossa... :U

Merni tud messzebbrol is, csak bizonytalan a kicsi lezersugar miatt,

Na akkor ezt is elárulom, a lézersugár kúp formában terjed, 100 méretnél 30 cm kör formájú átmérője van, 300 méretnél 90 cm. Semmi bizonytalanság nincsen a dologban, ez baromság. A 180-200 méret az a táv ahonnan a lézerműszer kukucskálójába épített sony 0.6Mpixeles videokamera olyan képet tud már adni, ami már leolvasható rendszámot eredményez. Kérlek ha nem tudsz valamit, legalább írd oda, hogy úgy emlékszem, azt gondolom, vagy szerintem, és akkor tudjuk, hogy csak így írtad. Nincsen ebből baj...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23955) Rick4 válasza Rick4 (#23954) üzenetére


Rick4
félisten

A 180-200 méret az a táv ahonnan

tehát helyesen: nem méret hanem méter...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23956) Rick4 válasza Lauda (#23931) üzenetére


Rick4
félisten

Meg még ennyi:

Azt nem talaltam meg melyik lezer lehet, a famaIII-nak nem ilyen a kijelzese,

Ne mondd el senkinek, de ez is ott van a képen VHT, és ez konkrétan az 507-es típus amiben fáma 3 van....... :C

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23957) Lauda válasza Rick4 (#23954) üzenetére


Lauda
félisten

A kozigazgatasi birsag 65-tol lep eletbe, az egy dolog, hogy van rahagyas az orak miatt.

A kanyaros dologban nincs igazad. Farolo jarmunel el kell venni a gazt es ellenkormanyozni, gazadasra sosem fog visszaterni a kanyarivre. A kamionos pelda nem jo, mert az egy jarmuszerelveny, ahol a potkocsi farolasa eseten gazt kell adni, a vontato farolasa eseten pedig gazelvetel es ellenkormanyzas. Egyebkent a videon is latszik, hogy a vontato megcsuszasat ellenkormanyzassal korigalja.

A lezersugarat rosszul irtam, ebben igazad van. A 120-150 meter a lezerek leirasaibol szarmazik, a sebessegmeres oldalrol.

A stiluson pedig csiszolhatnal kicsit, ha en megadom a tiszteletet, akkor elvarom, hogy mas is megadja.

[ Szerkesztve ]

(#23958) MaciG válasza Rick4 (#23954) üzenetére


MaciG
addikt

Én annyira nem értek hozzá, de azt biztos, hogy kanyarba nem kell gázt adni, mert akkor csak eltolja a seggét. Számtalan autószimulátoron kipróbáltam már. :D

BANZAII

(#23959) Rick4 válasza Lauda (#23957) üzenetére


Rick4
félisten

Ha megadnád a tiszteletet.. Én nem kértem, hogy tisztelj, jól vagy Te így a sok leírt sületlenséggel ahogy vagy... :DDD Ne a stílusommal foglalkozz, az neked csak onnantól érdekes, hogy rávilágítottam, miket írkálsz. Megint ferdítesz, a közigazgatási bírság honnan lép életbe? Ha az autóddal 50 km/h helyett legalább 68-cal mész. Ezen se Te se más nem tud változtatni, még ha ma 10x is leírod, akkor is így marad... ;)

Vedd alapul azt, hogy keresztben állsz az úton, és elindulsz, gázt adsz. A hátsó kerekek követik az elsőket, ha elindulsz, és az eleje húzza maga után a hátulját. Ennyi. Hadd ne magyarázzam már el huszadjára. Ok, kell ellenkormányozni is, az nem kérdé, nem fogja senki se mereven úgy tartani a kormányt, mint előtte, de ez csak egy valamire jó, hogy megfogd a pörgést...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23960) Rick4 válasza MaciG (#23958) üzenetére


Rick4
félisten

Eltolja a seggét? Hova? Mitől? Elsőkerekes kocsinál maradjunk. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23961) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Pontosítunk. Kanyarban első kerekes kocsinál, ha már kidobta a seggét, akkor gázt kell adni, hogy kihúzza. Egyébként hátsókerekesnél is él ez a gázadás, helyzettől függ. Ha az autó túlkormányzott, akkor nyomni kell neki, hátsókerekesnél keményen ellenkormányozni. Ha alulkormányzott, akkor pedig a helyzet adja, előre nem lehet megmondani.

Don't Tread On Me

(#23962) dízelracer válasza MaciG (#23958) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ha túl nagy tempóval esel be egy kanyarba és megúszik a segge (rwd autóról beszélünk) gyors ellenkormányzással és finom gázzal gyönyörűen lehet korrigálni. (Tapasztalat Opel Rekord 2.0 :D ) Ha lelépsz a gázról és hagyod tehetetlenül tovább sodródni elég valószínű, hogy az árokban vagy egy kerítésen kötsz ki. Havas vagy jeges úton viszont semmire nem mész plusz gázadással mert még azt a maradék kicsi tapadást is elvesztik a gumik a hajtott keréken.

(#23963) Rick4 válasza MPowerPH (#23961) üzenetére


Rick4
félisten

Ezt mondom két napja.. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23964) Lauda válasza Rick4 (#23959) üzenetére


Lauda
félisten

Nem az a bajom, amit irsz, csak ne nezz hulyenek a jatekautos szovegekkel.

A kozigazgatasi birsag 65km/h, most is.

A farolasos temara inkabb nem irok semmit, alapjaiban tevedesekbol taplalkozol.

(#23965) Rick4 válasza Lauda (#23964) üzenetére


Rick4
félisten

Okés, szerencsére nem érted, mit írunk itt többen. Törvényileg le van írva, hogy 65km/h, és törvényileg le van írva a sebességmérő miatti tévedés. Ebből lesz aztán 68 meg 69, de nekem úgyis megfelel, ha a tudásod annyi marad mint amennyit most mutatsz belőle. Tehát szerinted közigazgatási bírásgban részersül mindaz, aki 50-es távlánál 65-tel megy. gratulálok. :DDD
Olyan ez a farolás is, mint a lézermérés bizonytalansága, meg a fámalézer, ugye? Ott ülsz a meleg szobában egy gép előtt kötött pulcsiban, meg mackóalsóban, és mesélsz a lézermérésről meg a farolásról.. Ugyan már.. :DDD

És még én nem tudom megérteni, miért csinálsz itt hülyét magadból...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23966) Lauda válasza Rick4 (#23965) üzenetére


Lauda
félisten

Meghagylak ebben a hitedben. :)

(#23967) _seth_


_seth_
veterán

Fórum Debrecen parkolóházban vonóhoroggal belém tolatott egy 207sw-t vezető 50-es nő.... és mit mond mikor kiszálltam???

Mi az, hogy én nem mentem tolattam hátra pedig ő kitette a vészvillgót... igen mindezt két szint közötti kanyarban miközben a mögöttem lévő sor végét sem láttam, ameddig tudtam tolattam de csak jött, dudáltam de nem adta fel csak nekem jött az a tuti.... Kis kiabálás meg ebbe fórumba nem való szöveg. Ott helyben nem láttam semmit, parkolóház lámpa semmi szinte... Kint annyi látszik ahogy vonóhorog nekiment a lökösnek és összegyűrte a festéket meg 1 helyen le is pattant de csak én is idővel találtam meg a nyomát nem feltűnő de annál idegesítőbb.... mit jelent mégis ha kiteszi a villogót? Eltűnnek a kocsik mögüle? De bármit mondtam mindenre azt mondta, hogy de én vagyok a hibás mert ő kitette a villogót....hülye p........

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#23968) dízelracer válasza _seth_ (#23967) üzenetére


dízelracer
senior tag

Annyira tipikus. A francia autót hajtó középkorú nők a legveszélyesebbek. Igazi idióta némelyik. :(

(#23969) _seth_ válasza dízelracer (#23968) üzenetére


_seth_
veterán

Veszélyes az összes amelyiket volánhoz engedik ;] Na de, hogy kombi és még vonóhorog is.... veszedelmes összeállítás pláne egy 3 szintes parkolóházban.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#23970) lajo válasza Lauda (#23964) üzenetére


lajo
senior tag

Nem akarok beleszólni, de tényleg +15+3 km/h a határ.

(#23971) jerry311 válasza dízelracer (#23968) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nők vezessenek csak háztartást, meg áramot!

(#23972) FF23 válasza Lauda (#23957) üzenetére


FF23
senior tag

Amennyiben elöl van a hajtás és teljesen elveszed a gázt a motorfék megfoghatja az elsőkereket és az is csúszni fog, ha túl nagy gázt adsz, akkot úgy jársz mint Bableves, valószínűleg eldiferál és az egyik kerék pörögni fog mint a barom, de tapadása semmi. Gondolom téli havas csúszós útról beszélúnk.

Egyébként én elsőkerekesnél az orrtolást tapasztalom, farolást eddig csak hóban kézifékkel sikerült előidéznem.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#23973) Lauda válasza FF23 (#23972) üzenetére


Lauda
félisten

Elmeletileg elofordulhat, igen szelsoseges esetben, gyakorlatban viszont nem jellemzo, hogy egy orrnehez jarmu elso kereke a motorfektol blokkol. Talan jegen, de ott mar ugy sincs mirol beszelni.

(#23974) Calogero válasza Lauda (#23966) üzenetére


Calogero
addikt

A törvény szerint 65km/h-nál kezdődik a közig, de erre rászámolnak 3 km-t, ezét 50-es táblánál 69-re van állítva trafi. ([link])

Ez nem azt jelenti hogy 50-nél megengedett a 68 km/h.....
Ha 69 vagy többel mész, akkor a fotó megy a központban (azt hiszem Szombathely, de nem 100%, Dunántúl az biztos)
A fotó már 53 km/h fölött készül, 54-68 között helyszíni bírság szabható ki. De ezt nem nagyon szokták alkalmazni mert azzal nehezen lesz meg a előírt kvóta. 2011-ben 16 milliárd forintot kellene beszedni a rendőrségnek.

(#23975) Lauda válasza Calogero (#23974) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! :B :R

(#23976) degu


degu
senior tag

10m-re a helysegjelzo /vege!/ tabla elott-69km/o - 30.000.-Ft.
Az a mocsok benne,es ez duhit,hogy miert kell olyan helyekre utazni,ahol tuti,hogy kicsit lazul a figyelem?A cel a kaszalas?Nem a *neveles/fegyelmezes*? Vagy a Rendorseget is nyeresegesse akarjak tenni?Ujabb uzleti lehetoseg?
Ki az,aki elhagyja a helyisegjelzo tablat /a veget/ es akkor kezd el gyorsitani 50km/o-rol?

A noi vezetokrol meg annyit,hogy 2x egymas utan jottek belem hatulrol /meg megcsinaltatni sem volt idom!/ az egyik azt mondta,hogy veletlenul a gazra lepett,a fek helyett! :Y /piros lampanal/ a masik a szemerkelni kezdo esoben *nem gondoltam,hogy megcsuszik...* :(

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#23977) FF23 válasza MPowerPH (#23918) üzenetére


FF23
senior tag

Akkor tegyük tisztába a szavahihetőséget:

Én már 80 -nál berakom 2. -ba ha motorfékkel akarok lassítani

Pl. ha vészfékezek még 100 -nál is 2. -ba pakolom

Amúgy, most cseréltettem kuplungtárcsát és kinyomócsapágyat.
Igaz nem 75e km, hanem 75eFT

Nem tom, én ezt nem szoktam alkalmazni
Ezt arra válaszoltad, hogy a gázfröccsös visszapakolást nem csinálod

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#23978) Khelben válasza degu (#23976) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ezentúl be fogod tartani? Igen. Elérte a célját? Igen.

Ki az,aki elhagyja a helyisegjelzo tablat /a veget/ es akkor kezd el gyorsitani 50km/o-rol?

Ha nem is 50ről, de 65 fölé nem megyek a tábla előtt.

(#23979) Torry válasza Khelben (#23978) üzenetére


Torry
addikt

degu kollega 69-el ment. Szerinted téged a 65-el nem basztak volna meg?

(#23980) Winner_hun válasza Torry (#23979) üzenetére


Winner_hun
félisten

99,9% hogy csak akkor ha helyszínen megállítják.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23981) Lauda válasza degu (#23976) üzenetére


Lauda
félisten

Direkt allnak oda, a penzbeszedes a lenyeg sajnos.

Vannak jol vezeto nok is, de ritka, viszont a statisztikak szerint az a jellemzo, hogy ok kisebb karokat okoznak, mint a ferfiak. :D

(#23982) Torry válasza Winner_hun (#23980) üzenetére


Torry
addikt

Én még nem láttam kitelepített kamerát falutábla környékén, nem is tartom túl valószínűnek.

(#23983) _seth_ válasza Lauda (#23981) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem is csak kis fényezésbeli kárt okozott valóban kicsi de ez a "be volt kapcsolva a vészvillogó..." igen, berakta hátramenetbe és bekapcsolta a villogót és abban a pillanatban tolatott is :D csúcs :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#23984) _seth_ válasza Torry (#23982) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor nem jársz elég sokat, borsodban imádják. Nálunk ma pl a város központban a 30-as övezetben mért a rend őre gubbasztva a hátsó ülésen :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#23985) Winner_hun válasza Torry (#23982) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ez most hogy is jön ide?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23986) Torry válasza Winner_hun (#23985) üzenetére


Torry
addikt

"99,9% hogy csak akkor ha helyszínen megállítják."
Erre. Szóval ha mérnek táblánál, akkor azt a rend őrei teszik nem pedig egy állandó kamera.

seth:
Telepített kamerákról beszéltem, nem rendőrautósdiról.

[ Szerkesztve ]

(#23987) Winner_hun válasza Torry (#23986) üzenetére


Winner_hun
félisten

Továbbra se értelek de mindegy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23988) Torry válasza Winner_hun (#23987) üzenetére


Torry
addikt

Nemlényeg, nekem sincs kedvem elmagyarázni.

(#23989) degu válasza Khelben (#23978) üzenetére


degu
senior tag

A rendorseg egyik alapszabalya/eloirasa,hogy latszani kell,es a jelenlettel,vagy nevelo celzatu buntetessel birjak ra az allampolgarokat a helyes viselkedesre!
Nem sunnyogassal,es kritikus helyekre valo elbujassal! :(
Egyebkent ne hidd,hogy ezutan mindig be fogom tartani,csak ovatosabb lettem,es merlegelek,meg kerulom a necces helyeken a *sebessegtullepest*-ami egyebkent nevetseges,es indokolatlan a tablak 70%-anal!
Es igy vesztik el a *tekintelyuket* a tablak,mert soxor teljesen komolytalanok!
Tudom,hogy a torvenyt akkor is be kell tartani,ha ellenkezik a tarsadalmi elvarasokkal/
realitasokkal,de akkor kell megvaltoztatni a torvenyt,mert az az emberek erdekeit kell,hogy szolgalja! :K
/Jellemzo pelda az utjavitas befejezese utan...ottmaradnak a sebessegkorlatozo tablak/
A masik teljesen rossz gyakorlat,hogy ha valahol ket hulye kicsuszik a kanyarba,akkor kiteszik a 30km-es tablat,pedig a kanyart 60-al biztonsagosan be lehet venni!
A helyi onkormanyzatok pedig a katyuk,es uthibak kijavitasa helyett kitesznek egy *uthibak 30km*-es tablat,hogy mentesuljenek a felelosseg alol!
Soha sem voltam egy szaguldozo,de ami irrealis,es indokolatlan korlatozas,az joggal bosszant -azt hiszem!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#23990) Khelben válasza Torry (#23979) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kb 3 hozzászólással ezelőtt volt szó róla, hogy 69-től büntetnek.

(#23991) Khelben válasza degu (#23989) üzenetére


Khelben
nagyúr

"ovatosabb lettem,es merlegelek,meg kerulom a necces helyeken a *sebessegtullepest*"

Mondom, pont ez volt a cél és teljes a siker. :)

(#23992) mezis válasza _seth_ (#23967) üzenetére


mezis
nagyúr

Debrecenben még mindig nem szokás tompítottal közlekedni az ilyen sötét parkolókban ? :Y
Alagútban szokták tudni, hogy be kell kapcsolni a tompítottat, pedig az is ki van világítva. Valamennyire.

mezis

(#23993) Lauda


Lauda
félisten

Hatul sem sokan hasznaljak az ovet, pedig neha jol johet [link]

(#23994) dragonfx válasza FF23 (#23977) üzenetére


dragonfx
veterán

apa kezdődik :C .végre nem velem.

motorfék jobb ha ksiebb fokozatban vagy.tudni kell hol szabályoz be.én még van hogy fékezek lassul az auto és feljebb rakom.értsd>>kihuzoma 2est utolérek fékezek.látom utána eséltyleen az elözés és 2>>4.

vészfékezésnél időd nem lesz sebbességet váltani ha csak nem kormányváltós automatád van.

elég drága kuplungcsere volt.jo 6hengerre lehet ennyi.a sachs készlet enyémbe 40.ha elromlik ez lesz.csak jót mondanak róla.

ha kicsia forgalom simán.tudom nem emgy ki az 16i.vel.de havon emg direkt megturom ha nincs forgalom.hagy figyeljenek a buszmegállóból.

:DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23995) Tomate válasza Rick4 (#23946) üzenetére


Tomate
veterán

Ez a helyzet:

Akkor ez most "csak" szabálysértés? A más vezette az autót dologról feltudtok kicsit világosítani. :R

(#23996) MPowerPH válasza FF23 (#23977) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tegyük rendben. :)

2008 -as év, 2 autót hajtottam, úgy mint most. Az egyik az enyém, ami hétvégi, másik a céges, egy Mondeo ST220 volt az. Igen, abban volt kuplungtárcsa cserélve, kinyomócsapággyal együtt. Akkor még úgy volt, hogy megkapom az ST-t, mert szerettem. A végén az ment, helyébe jött másik. Erre megkaptad a választ. Ált. a céges autókkal sokkal többet megyek, mint a sajáttal.

Igen, visszaváltok 80-nál is, nem tudom mi van ebben fura. Meredek kapaszkodó előtt is lazán beteszem 2.-ba, még a 4.2-esnek is, pedig az 4.-ben is elugrik, mert miért ne?!

Az utolsóra. Igen, nem csinálom minden visszaváltás után, mert baromság lenne városban, vagy közúton mindig fékezés és váltás közben jobb lábbal még a gázt is pöckölni. Nem tom melyik elvetemült képes ilyenre. Nálunk Astra kupán kötelezővé tették, előtte tanították is, de az a stabilitás miatt volt fontos, kanyar előtt jó ha nem ránt akkorát az autó, így rááll az ívre. De nem minden esetben kell ehhez nyúlni, csak drasztikus féktávoknál. Sima 4-ből 3-ba váltásnál ennek nincs jelentősége. ;)
Közúton ez kicsit máshogy működik, maradjunk annyiban. Ha 4.-ből vagy 5.-ből kapcsolok vissza 2.-ba, és lassulok, akkor kell a gázfröccs, és használom is. De csak azért, mert így nem ránt az autó akkorát.

dragonfx: Az E39 -re nálam 120k lenne a teljes kuplungcsere....
540i -nél ennél sokkal több.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23997) Rick4 válasza Tomate (#23995) üzenetére


Rick4
félisten

A naviba beütöttem a gps pozíciót, csináltam egy tervezést, szimulációt, 100-as tábla van, végül 70-es. El kellene oda menni, és szépen levideozni, hogy mi is van, tábla mutat-e valamit.
Eszerint nem lehet bünti:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23998) Tomate válasza Rick4 (#23997) üzenetére


Tomate
veterán

Köszi! Hát akkor mindenképp vissza kell menni oda körülnézni... :R

(#23999) Lauda válasza Tomate (#23995) üzenetére


Lauda
félisten

Melyik lehet az a 400-as keresztezodes? Nem amit tegnap linkeltem kepet? Ahogy nezem ott mernek sokat, szerintem tuti helyszin nekik.

[ Szerkesztve ]

(#24000) Tomate válasza Lauda (#23999) üzenetére


Tomate
veterán

De az.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.